Witaj
Gość

Wątek: Interlude - Adventurer / Wind Rider / Ghost Hunter  (Przeczytany 3591 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Interlude - Adventurer / Wind Rider / Ghost Hunter
« dnia: Lipiec 14, 2012, 09:40:26 am »
Witam!
Chciałbym dowiedzieć się kilka istotnych dla mnie informacji.
W Lineage 2 gram już od 7 lat, jednakże nurtuje mnie pytanie dotyczące sztyleciarzy.
Założenia:
- serwer high rate
- pliki L2 OFF
- 24 slot buff
- full buffs (gm buffer)
- endgaming

Chciałbym, abyście wyrazili opinie, włącznie z uzasadnieniem, która z tych trzech klas: Adventurer, Wind Rider, Ghost Hunter jest najlepsza w grze końcowej, czyli full gear, only pvp.

Drugim pytaniem jest jaki dagger jest lepszy na PvP?
Zdania z tego co wiem są podzielone między Demon Dagger + Mortal Strike, a Angel Slayer + Crt. Damage.

Kolejną sprawą jest kwestia buffów.
Czy buffy typu Might, Haste są potrzebne daggerowi?




  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Interlude - Adventurer / Wind Rider / Ghost Hunter
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2012, 04:54:55 pm »
Każdy z tych daggerów jest równy, wszystko zależy od szczęścia, komu wejdzie lethal czy crit z blowa, komu wejdzie bluff itp. Grasz niby w L2 siedem lat a nadal tego nie wiesz?

Co do might&haste. Might może i nie, za to haste tak, bo to server interlude, czyt. atk.speed ma wpływ na reuse skilli.


Dagger:

Różne są wersje, niektórzy lubią AS+CD a inni blood orchida z back blowem - wybór należy do ciebie, ale imo AS.


Server Skadi x300, zgadłem ? ;]
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.