Witaj
Gość

Wątek: [Problem]Enchant L2j Frozen  (Przeczytany 1451 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

[Problem]Enchant L2j Frozen
« dnia: Styczeń 18, 2012, 09:13:38 pm »
Otóż jestem zadowolony z życia, bo postawiłem w końcu serwer na pliczkach L2j Frozen rev. 826. No i jak to ja uradowany po każdym odniesionym sukcesie skacze po całym serwerze i robię nie wiadomo co. Moja radość nie trwała zbyt długo, bo po pewnym czasie nie można było enchantować itemów. Otóż, brałem enchant, zaznaczałem item i dawałem ok. 0 reakcji ze strony klienta. Żaden komunikat mi się nie pojawia. Otóż problem zniknął i po pewnym czasie znowu się pojawił. Jestem zupełnie zdezorientowany i nie mam pojęcia. Poszperam jeszcze w configach, bo tam mi mignęła kiedyś linijka allow enchant, lub coś w ten deseń, ale nie zmieniałem nic chociaż odrobinę podobnego, więc nie mam pojęcia gdzie tkwi przyczyna tego problemu.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:55:11 pm »
skoro nie masz błędu w konsoli to nie mam pojęcia, nie znam dobrze tego projektu, ale możesz zapytać się na ich forum www.l2jfrozen.com, ewentualnie ściągnąć nowszy rev.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

  • "Symetria: estetyka idiotów. Julian Tuwim "
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2012, 01:18:28 am »
Dziwne , znajomy używa tego projektu i nie ma z nim najmniejszych problemów .


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:49:21 am »
czemu używasz rev.'a 826 jeżeli jest dostępny 911 ;OO :shock:
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2012, 01:30:03 pm »
ogólnie wypowiem sie na temat l2jfrozen.

Pliki sa fajne, deweloperzy się starają ale gdy pomagam koledze przy serwerze (800+ ppl) gdzie uzywane są l2j frozen (pare modyfikacji: engine skilli + geo) strasznie się zachowują. Zmiana plików na tym serwerze jest nie opłacalna ale z rev na rev przy updacie pojawiają sie to coraz nowsze problemy. Raz nawet wywaliło calą baze (sprawdzalem w logach).

To tylko moja opinia;)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 4

  • ZAKAZ OGNIA Z DUPY
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2012, 04:52:17 pm »
ogólnie wypowiem sie na temat l2jfrozen.

Pliki sa fajne, deweloperzy się starają ale gdy pomagam koledze przy serwerze (800+ ppl) gdzie uzywane są l2j frozen (pare modyfikacji: engine skilli + geo) strasznie się zachowują. Zmiana plików na tym serwerze jest nie opłacalna ale z rev na rev przy updacie pojawiają sie to coraz nowsze problemy. Raz nawet wywaliło calą baze (sprawdzalem w logach).

To tylko moja opinia;)

Także się kiedyś wypowiadałem na ten temat. Dla mnie frozen, jest najbardziej zbugowaną paczką, a jej developerzy mimo, iż naprawiają błędy (nie wszystkie, ale chociaż część), to przy nowszych rev'ach, występują nowe. Ja ze swojej strony mogę polecić najowszy rev paczki aCis'a. Bierzmy też pod uwagę tę rzecz, iż pliki frozena są używane (PRZEWAŻNIE) do serwerów pvp/h.rate bo są specialnie modyfikowane do takich , a np. aCiS (PRZEWAŻNIE) pod mid raty, bez customów itp. Dlatego nawet jeżeli stawiasz serwer, albo masz zamiar postawić, to polecam paczkę aCisa, a jak chcesz pobiegać po giran, poenchanotwać bronie itp, to polecam paczkę frozena :)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Problem]Enchant L2j Frozen
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2012, 07:37:33 pm »
najlepszy motyw jaki miałem to przy Clean Database -_-' całą tabele przy zapytaniu sql do items by wyczyściś itemy graczy którzy usuneli konta bądz zostali ręcznie usunięci bo jak l2jfrozen stwierdził cała ta tabela jest w dupe......
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 07:41:02 pm wysłana przez Maślan »