Witaj
Gość

Wątek: Pytania  (Przeczytany 4697 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Pytania
« dnia: Luty 23, 2009, 06:41:04 pm »
Witam,od jutra zaczne grać na ruskim offie i mam kilka pytań:

1.Czy warto zaczynać??Czy lepiej czekac na jakiegos dobrego priva?
2.Na jakim servie gra najwiecej polakow?
3.Czy znajde na serwerze Lancer jakis polski klan ktory mnie przygarnie?
4.Od kiedy stoi ruski officjal?
5.Czy ruscy planuja otwarcie nowego servera?
6.Jakie klasy szczegolnie do pvp spisują się bardzo dobrze w pvp,nie znam sie gralem tylko na c5 i IL?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2009, 07:29:41 pm »
1. Warto zaczynać. Privy w porównaniu do offa ruskiego to szit...
2. Lancer
3. Dobrze trafiłeś bo rekrutujemy ludzi :))
4. Ruski off stoi gdzieś od początku grudnia.
5. Na razie chyba nie.
6. Kamaele są bardzo fajnymi postaciami ,  ale ja też zacząłem grać dopiero od ruskiego offa na gracji :)
Jak coś nie jasne to pm :))


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2009, 08:50:24 pm »
dlaczego Kamaele ?? Łucznik, Tank, nuker, Bishop wszystkie postacie są potrzebne i dobre w pvp ^^. Nie radzę grać z nastawieniem na samo pvp.
L2 RU - Lancer
 Valdoo - Berserker 59+ / Offline (4ever)
-----------------------------------------
W8ing for Gracia Final on Abyss ;]
Server x7
Vancore Shillen Templar / DC/ Saggi/ Sorc


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2009, 10:32:09 pm »
jesli chodzi o pvp to rob gladiatora albo sword singera  8)
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2009, 11:26:56 pm »
zdecydowałem się na kamaela,dlatego ze nie chce mi sie robić questow na 2 profke innymi klasami,a kamaele maja jeden na 39 i to latwy. Jak mozecie napiszcie czy arbaster ten ktory trzela z kuszy jest dobry ?


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2009, 02:58:11 pm »
zdecydowałem się na kamaela,dlatego ze nie chce mi sie robić questow na 2 profke innymi klasami,a kamaele maja jeden na 39 i to latwy. Jak mozecie napiszcie czy arbaster ten ktory trzela z kuszy jest dobry ?

Bardzo zły wybór, milony rusków, może i nie pomyślało o łatwiejszym quescie, a o tym ze nigdy tą postacią nie grały. Jednym słowem ta postać jest przeciętna z przeciętnych, wręcz odrażająca. Polecam coś konkretnego, nie zwykłe Kameale, których na RUofie jest więcej niż kilka klas wspólnie.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2009, 03:10:25 pm »

Cytuj
zdecydowałem się na kamaela,dlatego ze nie chce mi sie robić questow na 2 profke innymi klasami,a kamaele maja jeden na 39 i to latwy. Jak mozecie napiszcie czy arbaster ten ktory trzela z kuszy jest dobry ?
Dobra postać...jak każda jeśli potrafisz nią grać. A co do wyboru Kamaeli to questem bym się nie sugerował bo potem jak wiadomo nie możesz brać innych subek niż Kamaele mają, a to jest poważny minus, tak samo Light zborja....

Cytuj
Bardzo zły wybór, milony rusków, może i nie pomyślało o łatwiejszym quescie, a o tym ze nigdy tą postacią nie grały. Jednym słowem ta postać jest przeciętna z przeciętnych, wręcz odrażająca. Polecam coś konkretnego, nie zwykłe Kameale, których na RUofie jest więcej niż kilka klas wspólnie.

Tutaj się Mylisz... Kamaeli nie ma tak dużo, więcej spotkach Tyrantów, bufferów, Łuczników.
L2 RU - Lancer
 Valdoo - Berserker 59+ / Offline (4ever)
-----------------------------------------
W8ing for Gracia Final on Abyss ;]
Server x7
Vancore Shillen Templar / DC/ Saggi/ Sorc


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2009, 04:27:15 pm »
zdecydowałem się na kamaela,dlatego ze nie chce mi sie robić questow na 2 profke innymi klasami,a kamaele maja jeden na 39 i to latwy. Jak mozecie napiszcie czy arbaster ten ktory trzela z kuszy jest dobry ?

quest na 2 profke robi sie 15 minut i kosztuje 2kk. Mozna sie meczyc w oldschoolowy sposob, ale po co?

Bardzo zły wybór, milony rusków, może i nie pomyślało o łatwiejszym quescie, a o tym ze nigdy tą postacią nie grały. Jednym słowem ta postać jest przeciętna z przeciętnych, wręcz odrażająca. Polecam coś konkretnego, nie zwykłe Kameale, których na RUofie jest więcej niż kilka klas wspólnie.

arbalester i berserker sa bardzo przydatni, ale tylko w pojedynczych sztukach, polaczenie nienajgorszego dd i supportu.
jesli chodzi o pvp to rob gladiatora albo sword singera  8)

glad i pvp w jednym zdaniu troche sie gryzie, sws jest jak najbardziej potrzebny, kazde pt z checia przygarnie kazdego aktywnego swsa.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2009, 05:44:32 pm »
zdecydowałem się na kamaela,dlatego ze nie chce mi sie robić questow na 2 profke innymi klasami,a kamaele maja jeden na 39 i to latwy. Jak mozecie napiszcie czy arbaster ten ktory trzela z kuszy jest dobry ?

quest na 2 profke robi sie 15 minut i kosztuje 2kk. Mozna sie meczyc w oldschoolowy sposob, ale po co?


3kk
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2009, 07:54:39 pm »
Jesli chodzi o oplacenia questa za 3kk to zapomnij  :P tu jez ciezko na poczatku wkoncu raty x1
Sws fajna sprawa 1v1 wymiatasz , na oly wymiatasz i do  party biora cie wszyscy. poza tym ,tak jak pisze Valdoo kazda postac jest dobra tylko trzeba nauczyc sie nia grac.
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2009, 08:02:37 pm »
Czemu sws wymiata w pvp , co dostal takiego w gracia ?


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2009, 10:10:22 pm »
Zawsze byl dobra postacia :) , w gracii dostaje song ,ktory zmniejsza obrazenia od strzal.
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2009, 11:51:10 pm »
 :o sws zawsze był dobrą postacią do oli i 1vs1? a to ciekawe spostrzeżenie

wiec może wyprowadzę cie z błędu sws nie był nie jest i pewnie nigdy nie będzie dobra postaci ani na oli ani na 1vs1
a do mass pvp/exp pt każdy bierze śpiewaka do party
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2009, 11:55:55 pm »
SWS mało kiedy poradzi sobie 1vs1... a 1 song wiecej mu w tym nie pomoże. Na mass pvp jest do śpiewania i przeszkadzania wrogowi, tak samo BD i Tank  xD (tzw. mięcho) :P
L2 RU - Lancer
 Valdoo - Berserker 59+ / Offline (4ever)
-----------------------------------------
W8ing for Gracia Final on Abyss ;]
Server x7
Vancore Shillen Templar / DC/ Saggi/ Sorc


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2009, 11:59:26 pm »
Co tu duzo pisac , myha ty chyba nie grasz w lineage 2 wiec sie nie wypowiadaj. Jak umiesz grac sws'em i masz dobry sprzet to wymiatasz na oli.
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2009, 12:03:32 am »
SWS nie jest postacią do zabijania  :oops: to jest support ;p oczywiście jeśli masz farta to wygrasz 1vs 1 ... na oli np... ale Pro DD vs Pro super SSj sws... nie ma szans. Musiałbyś trafić na NewBie ---> ( Dev) :P
L2 RU - Lancer
 Valdoo - Berserker 59+ / Offline (4ever)
-----------------------------------------
W8ing for Gracia Final on Abyss ;]
Server x7
Vancore Shillen Templar / DC/ Saggi/ Sorc


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2009, 12:09:15 am »
Zapytam sie tak. Czy ktos z was widzial jak walczy na oli SM w IC secie z Draco z fokusem i boss bizuteria ?
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 25, 2009, 12:31:00 am »
Zapytam sie tak. Czy ktos z was widzial jak walczy na oli SM w IC secie z Draco z fokusem i boss bizuteria ?

jak dupa wolowa, 3/4 postaci nie zbije pol cp.


  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 25, 2009, 05:55:21 am »
Dobra agu na sws i scisnie kazdego :>

Ja tez zaczynam tutaj grac a raczej wracam grac swsem ;) na Lancerze tak wiec LFC.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 25, 2009, 03:13:20 pm »
'Ta postać wymiata w pvp' ... 'Ta jest do dupy jak nie umiesz nią grać' ... sra ta ta ta. Choć by Mike Tyson L2 grał czym kolwiek to bez buffa 80% postaci to dupy wołowe imo i tyle. Gra się czym się lubi, a nie tym co wymiata na full baffie.. bo na full to i PP potrafi przyp******ić nice z łuku.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 25, 2009, 03:27:14 pm »
Ja tez zaczynam tutaj grac a raczej wracam grac swsem ;) na Lancerze tak wiec LFC.

Pm w grze Vicca

Cytuj
postaci to dupy wołowe imo i tyle.

Nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale EMO to Kamael :P
A SWS jak każda inna postać potrzebna, skuteczna i zaradna jeśli trzeba :)



PS. Jest jakis moderator tego działu ? :oops: troszke spamik się zrobił :D
L2 RU - Lancer
 Valdoo - Berserker 59+ / Offline (4ever)
-----------------------------------------
W8ing for Gracia Final on Abyss ;]
Server x7
Vancore Shillen Templar / DC/ Saggi/ Sorc


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 25, 2009, 04:59:40 pm »
@Up: Chodzi mi ogólnie.. wszystkie 'dobre do PvP' klasy to dupy wołowe bez buffa. L2 to gra zespołowa gdzie bez bufferów taki łuk, dagger, tyrant czy inne klasy co 'dają rade' nie dadzą rady. :P


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2009, 10:51:26 pm »
Dobra agu na sws i scisnie kazdego :>

Ja tez zaczynam tutaj grac a raczej wracam grac swsem ;) na Lancerze tak wiec LFC.

np jaki? active gmhalp lvl10?


  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 26, 2009, 04:53:12 am »
restore cp nie no przesadzilem z tym ze cisnie kazdego, ale wiekszosc klas na Oly.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 26, 2009, 07:25:58 pm »
 :o
gdzie wy gracie że sws jedzie każdego chyba jak ma oe s eq i walczy na oli z przeciwnikami w b gradach bo jak by byli w a to wiekszosc i tak pojedzie sws
jedyne klasy jakie sws mógł by jechać to łucznicy(którzy prawie zawsze walczą w klasowych walkach wiec odpada) może bd choć to już nie jest takie pewne(bd zresztą tez walczy w swojej klasie) i może BH(w sumie nie nie wiem bo nigdy nie widziałem bh na oli:P)
zresztą każdy normalny sws też najczęściej walczy w oli klasowej chyba ze akurat oddaje/bierze punkty dla kogoś z klanu

mike_gornik:na oli generalnie każdy ma epic bizu, bez s armor i weapon to nikt nawet na oli nie idzie

Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."