Witaj
Gość

Wątek: Nemesis LastResort i ZOMO  (Przeczytany 12670 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2009, 07:49:24 pm »
W kazdym klanie znajda sie ludzie ktorzy flamuja albo obrazaja w inny sposob ludzi z innych klanow. Bez wyjatku.
Ja obrazam tylko klanowiczy, akurat o niektorych z was mam dobre zdanie np dogu.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2009, 01:11:02 am »

ktos rzucil pomysl ally ZOMO + LR + NEMESIS.

no ktos tylko ja  :)

pozdrawiam rutail playerow  :P
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:00:52 am »
Kilkajac na ten topic wiedziałem ze nic w nim dobrego nie będzie. Najciekawsze jest to ze Polacy sa takim narodem który pała do siebie wielka nienawiścią jest zazdrosny i zbyt dumnya to na co dzień odzwierciedla sie w naszym zyciu, tego ucza was rodzice tego ucza was koledzy. Dlatego Polska jest w oczach innych krajów kolebka złodziei, głupich polityków ślepej wiary, oraz co najciekawsze ogromnych i nie wykorzystanych możliwości... Tak tylko Polacy na ruskim serwerze jako mniejszość bija sie miedzy sobą, bo jedni gorsi od drugich, banda dzieciaków.... Stworzenie własnego ally tak naprawdę mogłaby jedynie przyczynić sie do rozwoju, a to ze jeden klan farmi inny nie to jest wina tylko i wyłącznie polityki oraz charakteru osób rządzących.

      Jesli chodzi o regulamin jest to indywidualna sprawa klanu,  LR ma bardzo dobry system kraftu oraz zbiórki matów, przynajmniej sprawdza sie na high rate, jak tutaj nie wiem, ale nalezy pamietać ze z czegos trzeba te shoty robić. Osobiscie w tej grze jestem nastawiony na duza ilosc wojen, ch, fortece itp ta gra własnie po to została stworzona i to jest jej esencja. Klan który wojen nie ma nigdy ich miec nie bedzie, zawsze beda ludzie którzy beda chcieli sie wykoxac, a jak juz sie po roku wykoxaja to gra im sie znudzi. Szczerze na tym serwerze az tak bardzo w ludziach przebierać nie mozna, bo nie stanowimy az tak wielkiej ilosci, tokarz wydaje sie byc bardzo rozsadny, przyjmuje ludzi bo tak naprawdę nic do stracenia nie ma, daje sobie większe możliwości i w tym ma racje, kto będzie chciał w nemezis grać i tak zostanie.

      Mniej kłótni więcej gry, osobiscie nie mam nic do żadnego z klanów, to sa dwa zupełnie inne klany, jedni lepiej pasuja tam inni tu. Kiedyś w przyszłości jesli juz topór zostanie zakopany i pewne dzieci wydorośleją, wspólne ally mogłoby cos znaczyć.

         


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:15:12 am »
to nie jest kwestia mentalności tylko tak jak napisałeś innych celów. LR chce coś osiągnąć ale też zdajemy sobie sprawę z ograniczeń. To nie tak że uważamy kogoś za gorszy klan tylko nie widzę sensu grania razem jak mamy rozbieżne cele.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:17:31 pm »
nie widzę sensu grania razem jak mamy rozbieżne cele.

Widzisz roznice ale nie widzisz podobienstw , jeden jak i drugi klan chodzi na rb , kamaloki , wiecej ludzi = wiecej mozliwosci. Wystarczy , zeby wasz klan zabral ludzi z nemezis na fortece , territory war , a napewno im sie to spodoba.
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:54:13 pm »
Chodzimy na Territory Wars i niedługo wybieramy się na fortece, więc nikt nas nie musi na to zabierać.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2009, 04:24:40 pm »
Chodzimy na Territory Wars i niedługo wybieramy się na fortece, więc nikt nas nie musi na to zabierać.

hahahahhaah nemezis na tw hahaha


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:25:36 pm »
i niech mi teraz ktos powie ze LR nie jest klanem opartym na dzieciakach, niecale 2 strony a juz 4 przyglup :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:38:13 pm »
te pro ownuś lat 55, z tego co wiem to nie byłeś na żadnym tw, więc QQ


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:38:46 pm »
Chodzimy na Territory Wars i niedługo wybieramy się na fortece, więc nikt nas nie musi na to zabierać.

hahahahhaah nemezis na tw hahaha

dr.atto ja w tym nie widzę nic śmiesznego...


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:40:28 pm »
i niech mi teraz ktos powie ze LR nie jest klanem opartym na dzieciakach, niecale 2 strony a juz 4 przyglup :)
To straszne. T T


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:59:34 pm »
Chodzimy na Territory Wars i niedługo wybieramy się na fortece, więc nikt nas nie musi na to zabierać.

hahahahhaah nemezis na tw hahaha

dr.atto ja w tym nie widzę nic śmiesznego...

To masz pecha, otóż ja widzę :)

A śmieszne jest to, że Nemesis raczej sporadycznie, wręcz nie mówiąc wcale, nie chodzi na TW?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 24, 2009, 07:17:21 pm »
Chodzimy na Territory Wars i niedługo wybieramy się na fortece, więc nikt nas nie musi na to zabierać.

hahahahhaah nemezis na tw hahaha

dr.atto ja w tym nie widzę nic śmiesznego...

To masz pecha, otóż ja widzę :)

A śmieszne jest to, że Nemesis raczej sporadycznie, wręcz nie mówiąc wcale, nie chodzi na TW?

Ty masz pecha, bo ostatnio byliśmy na TW w Giran.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:03:17 pm »
Popieram Iherus.
Nie popieram Klanowicza atto ;p te posty są faktycznie głupie i nic nie wnoszą, jedynie kolejny pretekst to wojny na słowa.

Jeżeli chodzi na Nemezis to póki co ich nie widzę na TW. Jedynie jak robimy to pojedyncze osoby expiące w pobliżu. Ale mogą się wybrać i nie widzę tu nic śmiesznego.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:42:56 pm »
ja tez nie widze nic smiesznego w obecnosci Nemesis na TW. jest nas duzo. Mamy w miare ogarniety sprzet jak na aktualne lvle. Mamy full support i DDkow, do tego rozsadnego CLa wiec nie widze powodu dlaczego nie isc po raz drugi na TW.

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:11:25 pm »
Jest różnica między chodzimy na tw a byliśmy 1. No i fajnie byłoby zobaczyć screeny z siegie o forty, tw skoro tak często bywacie na pvp.

Nic do was nie mam ale wkurwiacie mnie takimi topikami.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:16:32 pm »
z gory przepraszam, kurwa dzieciaku zamilknij juz na wieki, mam napsiac jak wygladal TW jak bylismy w LR? jesli zrobiliscie postep ciesze sie, mam nadzieje ze predzej czy pozniej ktorys z polskich CL bedzie lordem a poki co -> prosze skoncz swoje emozale i wracaj do taty pod biurko
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:25:02 pm »
z gory przepraszam, -_-'a dzieciaku zamilknij juz na wieki, mam napsiac jak wygladal TW jak bylismy w LR? jesli zrobiliscie postep ciesze sie, mam nadzieje ze predzej czy pozniej ktorys z polskich CL bedzie lordem a poki co -> prosze skoncz swoje emozale i wracaj do taty pod biurko

Widzę że twój tatko nieźle cię tresował.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:50:26 pm »
z gory przepraszam, -_-'a dzieciaku zamilknij juz na wieki, mam napsiac jak wygladal TW jak bylismy w LR? jesli zrobiliscie postep ciesze sie, mam nadzieje ze predzej czy pozniej ktorys z polskich CL bedzie lordem a poki co -> prosze skoncz swoje emozale i wracaj do taty pod biurko

Mhm, jak to było.. Kids detected?  :oops:

TW w LR, to ty byłeś na TW? Nie sądze, ah. Pewnie farmiłeś swoje recki w gc.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 25, 2009, 12:33:17 am »
moar plox :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 25, 2009, 01:04:58 am »
omfg czytam i czytam i mam pytanie. czy tam tym rosyjskim scierwie graja jacys normalni ludzie? czy tylko dzieci neo?
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 25, 2009, 02:55:16 am »
omfg czytam i czytam i mam pytanie. czy tam tym rosyjskim scierwie graja jacys normalni ludzie? czy tylko dzieci neo?

uzasadnij czemu uwazasz ,ze gramy na rosyjskim scierwie ?
Lancer:
Jango - włóczykij 84, sprzedany

Van Hotler:
TTxXXXXX - bioły czołg 80+, aktywny


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:49:22 am »
omfg czytam i czytam i mam pytanie. czy tam tym rosyjskim scierwie graja jacys normalni ludzie? czy tylko dzieci neo?

Pewnie tylko dzeci neo.
A raczej zależy, co chcesz rozumieć przez słowo normalny :).
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 25, 2009, 10:14:55 am »
A moim zdaniem takie coś jak wspólne ally mogłoby wypalić i całkiem nieźle funkcjonować. Może jeszcze nie teraz ale za jakiś czas naprawdę wierzę że to by zadziałało. To że Nemezis zamiast chodzić na pvp fami - rozumiem, w tym czasie kiedy LR lata po pvp oni expią itd. Rozumiem LR że chodzi na pvp - w końcu to największy fun z tej gry. Każdy opracowuje sobie własną strategię. Wydaje mi się że cele obu klanów są takie same (w końcu kto by nie chciał zamku, fortecy, ch itd itd), tylko jedni starają się dążyć do tego od początku a drudzy za jakiś czas zaczną to ogarniać.
Co do ally to pamiętam jeszcze daaaawne czasy paradise (grałem kiedyś w huntersach za czasów znienawidzonego przez cały server kovvala) kiedy Hunters potrafili złożyć zgrabne ally z RedEagles i wszystko to pięknie pracowało. Także wierzę, że dzięki przytomności umysłów władz obu klanów uda się coś stworzyć. A pionki nie powinny mieć głosu w takich ważnych sprawach.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 25, 2009, 10:19:02 am »
ale się topic rozwija :)

Fajnie że biegacie na TW ale nie rozumiem po co na fortece przecież Szajbus (autor tego topicu) napisał że to jest usless więc nie rozumiem :(

Ktoś o nicku Don-_-'so mówi o innych Kidds detected? hm... nice. Don zdaje się ty nie byłeś na żadnym TW jeszcze a na bank nie w LR więc nie wiem o co kaman.

Fajny flame się zrobił a co najśmieszniejsze to flamuje koleś który wyszedł od nas z klanu bo zmienił zdanie co do akceptacji zasad :) Wiesz Don szanuje kilka osób które z tobą grają (RedZbieracz) ale jakoś do ciebie nie mogę nawet poziomu niechęci osiągnąć :(

omfg czytam i czytam i mam pytanie. czy tam tym rosyjskim scierwie graja jacys normalni ludzie? czy tylko dzieci neo?

uzasadnij czemu uwazasz ,ze gramy na rosyjskim scierwie ?

wiesz my mamy lol "komunity" i do tego to nie jest taki real official :)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 10:21:05 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!