Witaj
Gość

Wątek: [Dasparion] Band Of Brothers  (Przeczytany 6719 razy)

  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
[Dasparion] Band Of Brothers
« dnia: Sierpień 15, 2009, 02:49:51 pm »
BandOfBrothers   
       
www.bandofbrothers.pdg.pl - aktualnie strona w budowie.

Clan Leader : RaziosXI 
Lvl Klanu : 5
Liczba osób w klanie : 15+
Rekrutacja : ON (W razie jakichkolwiek pytań piszcie na forum lub w grze do RaziosXI / Hemoglobina / MevaX
Ogólne informacje:

Jesteśmy BandOfBrothers, klanem, który może Ci pomóc w zdobyciu chwały i potęgi w pełnym niebezpieczeństw świecie Lineage 2.
Na początek jednak nieco informacji o nas.

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę ,że gramy na L2.ru, dokładniej na serwerze Desperion, najmłodszym pośród dzieci rosyjskiego offa. Stanowimy dobrze zorganizowana grupę, która planuje zdziałać coś na  zdominowanym przez Rosjan serwer. Na chwilę obecną klan posiada 4 lvl, lecz najprawdopodobniej ulegnie to zmianie w ciągu kilku najbliższych dni.

Zapewne zastanawiasz się, co różni nas od rzeszy innych klanów, w których grałeś?
Odpowiedź jest banalnie prosta: klimat i to że jesteśmy wspólnotą. Co zaś możemy Ci zaoferować? Ból brzucha spowodowany śmiechem, wsparcie i rady oraz długie godziny udanej rozrywki. Nie jesteśmy masówką stawiającą na ilość graczy, ale na ich umiejętności i doświadczenie, podstawą gry jest współpraca z innymi, jednak nie ma to komunistycznego wymiaru, jaki jest ostatnio coraz popularniejszy. Kogo zaś poszukujemy? Ludzi na poziomie, kulturalnych, lecz wyluzowanych, którzy grają dla przyjemności płynącej z gry a nie levelu. Jeśli należysz do takich osób to czym prędzej złóż podanie, czekamy na ludzi takich jak Ty!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2009, 11:35:07 am wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2009, 03:38:16 pm »
Do kogo pisac ktory lvl klanu itd ? !

Podaj wiecej informacji
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 03:45:04 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2009, 05:17:40 pm »
Masz nas tronie zakładkę kontakt itp :)

Klan jak na razie 3lvl ale wszystko gotowe na 5 tylko cl na wakacjach :P

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 09:32:05 pm wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2009, 12:01:42 pm »
ile teraz macie osób w klanie ? i ile tak mniej więcej jest tam polaków ?


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2009, 03:15:09 pm »
To jest naprawdę dobry plan byśmy się wszyscy podzielili... i na każdym servie było po kilkunastu/kilkudziesięciu naszych zamiast kilkuset na jednym.. naprawdę good idea ;)
"planujemy zdziałać coś na zdominowanym przez Rosjan servie" planować sobie możecie skoro klan liczy "10+"  Kilka osób sobie przerwę zrobi i nawet jednego pt nie złożycie^^
Ja osobiście z dwoma kumplami wbiłem 2 dni temu na pod server Lancer (mam nadzieje, że inne znane mi osoby pójdą za nami) i obserwując np. takie forum jak to widzę jak ciężko jest coś zdziałać naszym rodakom chociaż są 3 PL klany i na pewno dwa kilkakrotnie większe niż wasz..
Nie żebym coś do was miał.. to jest wasza decyzja ale moim zdaniem niemająca sensu i mogąca wpłynąć negatywnie na polski wpływ na ru offa..


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2009, 03:46:59 pm »
Przesadzasz. Na Dasparionie gra sie tak samo jak na Lancerze. Polacy nigdy nic nie zdzialaja na ru offie, za duzo ruskow i oni zawsze beda tymi lepszymi. Choc jesli by te 3 polskie klany na Lancerze sie zebraly i graly wspolnie to moze by cos osiagnely.

btw Aro namow Cathala by tez przeszedl na rutaila


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2009, 04:47:32 pm »
Przesadzasz. Na Dasparionie gra sie tak samo jak na Lancerze. Polacy nigdy nic nie zdzialaja na ru offie, za duzo ruskow i oni zawsze beda tymi lepszymi. Choc jesli by te 3 polskie klany na Lancerze sie zebraly i graly wspolnie to moze by cos osiagnely.

btw Aro namow Cathala by tez przeszedl na rutaila

z takim podejściem to sure.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:06:54 pm »
Taka jest prawda, tak dlugo jak beda walczyc miedzy soba to do niczego nie dojda.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:19:28 pm »
Ryane, Ryane.. hmm.. albo grałeś z nami pod innym nickiem albo znasz Cathala z innego klanu/serva..  bo coś sobie przypomnieć ciebie nie mogę.. Cathal już jak szliśmy na fryte wspominał już coś o wplecenie w swoim życiu paru innych zajęć w zamian za czas spędzony w L2..
Wracając do tematu to "chodz jesli by te 3 polskie klany na Lancerze sie zebraly i graly wspolnie to moze by cos osiagnely".. Wchodzę teraz do gry (jestem w akademii LR) wpisuję /allyinfo iii.. zgadnij kogo mam w ally??  8) tak, tak Nemezis ;)
"Polacy nigdy nic nie zdzialaja na ru offie".. skoro takie podejście masz to ok.. ale musisz wiedzieć, że kilka postów wyżej w opisie twojego klanu, który ma ściągnąć do was, a tym samym zabrać naszych rodaków z Lancera widnieje coś takiego: "Stanowimy dobrze zorganizowana grupę, która planuje zdziałać coś na  zdominowanym przez Rosjan serwer"  mi osobiście się tu coś nie zgadza ;)


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:23:09 pm »
Taka jest prawda, tak dlugo jak beda walczyc miedzy soba to do niczego nie dojda.




jo , walczymy miedzy soba... ale chyba tylko z donkami i innymi tego typu ... *********




EDIT: !aro nie nolajfuj na forum !: <
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:37:21 pm »
To jest naprawdę dobry plan byśmy się wszyscy podzielili... i na każdym servie było po kilkunastu/kilkudziesięciu naszych zamiast kilkuset na jednym.. naprawdę good idea ;)
"planujemy zdziałać coś na zdominowanym przez Rosjan servie" planować sobie możecie skoro klan liczy "10+"  Kilka osób sobie przerwę zrobi i nawet jednego pt nie złożycie^^
Ja osobiście z dwoma kumplami wbiłem 2 dni temu na pod server Lancer (mam nadzieje, że inne znane mi osoby pójdą za nami) i obserwując np. takie forum jak to widzę jak ciężko jest coś zdziałać naszym rodakom chociaż są 3 PL klany i na pewno dwa kilkakrotnie większe niż wasz..
Nie żebym coś do was miał.. to jest wasza decyzja ale moim zdaniem niemająca sensu i mogąca wpłynąć negatywnie na polski wpływ na ru offa..

Tak samo mozna napisac na EU OFFIE zeby wszyscy Polacy grali na jednym serwie zrobili jeden wielki klan i ownowali wszystkich. Kazdy gra gdzie mu pasuje i Twoja wizja nic do tego nie ma. Ty bys chcial tak ale jest inaczej :P
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2009, 05:46:51 pm »
Taka jest prawda, tak dlugo jak beda walczyc miedzy soba to do niczego nie dojda.




jo , walczymy miedzy soba... ale chyba tylko z donkami i innymi tego typu ... *********




EDIT: !aro nie nolajfuj na forum !: <
odpowiedzieliscie juz na wojne?  :oops: /fail i nie osmieszaj was juz
z tego co pamietam ten klan probowal na lancerze i zdecydowali sie isc na despariona wiec nie wiem po co ta gadka
btw jak wyglada sytuacja na desparionie?
btw2 czekam tylko az Last Rumuns i tu napisza ze rekrutuja :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:00:20 pm »
Taka jest prawda, tak dlugo jak beda walczyc miedzy soba to do niczego nie dojda.




jo , walczymy miedzy soba... ale chyba tylko z donkami i innymi tego typu ... *********




EDIT: !aro nie nolajfuj na forum !: <
odpowiedzieliscie juz na wojne?  :oops: /fail i nie osmieszaj was juz
z tego co pamietam ten klan probowal na lancerze i zdecydowali sie isc na despariona wiec nie wiem po co ta gadka
btw jak wyglada sytuacja na desparionie?
btw2 czekam tylko az Last Rumuns i tu napisza ze rekrutuja :D

Niedosc ze w dziale Lancera Cie pełno to jeszcze tutaj ^^ i jeszcze wklejasz screeny nie z tego serwa!

I robicie kolejny bezsensowny SPAM TOPIC w dziale jakiegos klanu :P malo spamu w NEMEZISIE :D jest?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2009, 06:25:06 pm »
no , kurde , jak sie nudzimy to piszemy wszedzie , xaxoaxoao ,  a gdyby nie my to forum ruofa by ssalo
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:26:50 pm »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:41:37 pm »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)

/marzenia
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:59:43 pm »
Kazdy idzie na taki serwer jaki mu pasuje. Myslenie, ze bedzie mi sie lepiej gralo, bo jest tam wiecej polakow jest bledne.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:33:02 pm »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)
pomin juz tych lolpolaczkow z lolpolskiegoklanu i ich lolspam, jak wyglada sytuacja na desparionie?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:48:58 pm »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)
pomin juz tych lolpolaczkow z lolpolskiegoklanu i ich lolspam, jak wyglada sytuacja na desparionie?

lololololol :P wez nie naduzywaj tego zwrotu!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:50:23 pm »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)
pomin juz tych lolpolaczkow z lolpolskiegoklanu i ich lolspam, jak wyglada sytuacja na desparionie?

Jeśli chodzi o serwer to dominuje klan który bodajże przeszedł z Luny, maja większość hero powoli obierają się w s grade, rynek bardzo przyjemny, wszystkie zamki podbite więc manorować można, parę anglojęzycznych klanów, kilka rumunskich którzy nienawidzą rusków :) To tak po skrócie jeśli ci o to chodziło :)
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:58:32 pm »
rada na przyszlosc , ignoruj tego loldonka z lolconstpt , ktory sadzi ze jest w lolproklanie ;d
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:13:10 am »
@Ryjudzieciaku jak na razie to ludzie was ignoruja  :oops:
@He4DSh0t a jak wojnami? tzn jak wyglada rozklad sil na serwerze, raczej jedna strona ktora odstaje strasznie od reszty czy bardziej wyrownane?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:07:36 am »
ehhh graliśmy na lacerze nie spodobało więc gramy na dasparionie i jest bardzo miło, a teksty typu, że przez nasza decyzje może pogorszyć się wpływ polaków na ruoffa są bezsensu. Może jeszcze kiedyś gdy ruski zorganizują event z transferem postaci miedzy serwerami  Polacy połącza swoje siły na jednym serwerze :)
No ok wasza decyzja rozumiem... ja was nie atakuje po prostu nie przykładam ręki (wyrażając swoje zdanie) do  zmiany w wyborze serva nowych polskich playerów na ru offie ;)
a ciągnąc tą jeszcze dyskusje to bez sensu jest iść tam gdzie niema naszych, a następnie gdybać o wspólnym graniu/łączeniu sił..


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2009, 10:54:29 am »
@Ryjudzieciaku jak na razie to ludzie was ignoruja  :oops:
@He4DSh0t a jak wojnami? tzn jak wyglada rozklad sil na serwerze, raczej jedna strona ktora odstaje strasznie od reszty czy bardziej wyrownane?


chybas misiu ocipial , jakos nie widze zeby ktokolwiek mnie tu ignorowal. nawet ty jestes takim carebearem ze odpisujesz na wszystkie moje posty ;*



A co do tego co pisal aro: nie ma co wymagac zeby kazdy nagle szedl na lancera i dochodzil do LR , albo robil z nami ally - to nie jest takie piekne ;d

gl miski na dasparionie, dojebcie odemnie paruset ruskim plax=p
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Dasparion] Band Of Brothers
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:01:53 pm »
@Ryjudzieciaku jak na razie to ludzie was ignoruja  :oops:

true
allychat off xD

btw
dlaczego Desp>Lanc napiszcie coś więcej
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2009, 12:03:42 pm wysłana przez kwakwarakwa »
bard terror teamu