Witaj
Gość

Wątek: RuOff czy Dex??  (Przeczytany 8165 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

RuOff czy Dex??
« dnia: Styczeń 21, 2010, 01:45:49 pm »
Rusza niedlugo nowy dex ale czy warto? Z mojego doswiaczenia z dexa i obietnic catalina stwierdzam osobiscie, ze nie! Powiem szczerze ze na dexie nie dzialalo nawet 80 % tego co na officjalu.

Poniewaz gralem na dexie x4 az 3 lata , a pozniej wraz z klanem przenieslismy sie na RuOffa , chcialbym wszystkim osoba, ktore szukaja porzadnego serwera lub sa zniesmaczone ciaglymi bugami zaproponowac oficjalny , darmowy serwer - Lancer x1

Jak wspomnialem jest to oficjalny serwer na ktorym nie uswiadczy sie zadnego bugu , wszystko naprawde dziala jak powinno. Grajac 6 miesiecy na RuOffie jestem w szoku ile rzeczy nie dzialalo poprawnie, a ile rzeczy na oczy nie widzialem podczas 3 letniej gry na dexie.

Na dexie plusem jest to, ze duzo rodakow bedzie gralo i gra , ale na Ruoffie Polakow ciagle przybywa i jest juz nas naprawde sporo(~500)

Gra jest w jezyku Rosyjkim , ale kilka dni i czlowiek sie przyzwyczaja. Jesli jestes zainteresowany gra na RuOffie jestesmy wstanie pomoc z jezykiem jak i finansowo.

Jesli chcesz wkoncu grac na officjalnych plikach i przejawiasz checi zapraszam na nasze forum  www.tauhaveloth.info  odpowiemy tam rowniez na pytania dotyczace serwera.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 12:04:01 pm wysłana przez Amaretto »
Lancer - Shillien Saint 81(Lethi) 
Swords Clan - TauTeam


TauHaveloth


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2010, 01:55:48 pm »
Mam takie pytanie dlaczego porównujesz serwer z oryginalnymi plikami i plikami które wiadomo ze nie będą tak dobre jak pliki oficjalne? Nikt nikomu nie zabroni grać na dexie bądź na ruOffie, zaal.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2010, 02:23:11 pm »
zaal to jest wierzyć w kolejne zapewnienia Catalina jak to będzie cudownie.

Kolejna próbka jego możliwości to postawienie serwera testowego z gracją na plikach zamiast offowych to na l2joke.

Każdy ma wolny wybór, można jeść gówno w samotności lub tort i ciastka ze wszystkimi.
Zapraszamy na Ruoffa :P

Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2010, 03:10:22 pm »
ruoff  ma raty x1 i wszedzie CYRLICA wiec sie nie nadaje ;p wiec ruoff SUX


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2010, 03:37:49 pm »
RuOff > Dex
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2010, 03:41:30 pm »
jak was bawi gra w cyrylicy to gl hf  :o nie mówię że dex jest -_-'isty bo nie jest ale np mnie nie bawi gra na ratach x1 i w dodatku z cyrylica lol
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 03:43:22 pm wysłana przez ome1 »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2010, 03:54:50 pm »
Dodam jeszcze, ze fakt ,sa raty x1 ,jak masz PA x2(~30zl) , ale wyexpilismy sie tu szybciej do 80 lvl niz na dexie przez rok. Prawdopodobnie bylo to skopane iloscia expa na lvl. Nowi ludzie ktorzy do nas dochodza robia lv78 w 6 - 8 tyg wiec te raty nie sa tragiczne. W godzine robisz lv20 na samych questach.

Cyrylica ...  Po kilku dniach przestaje przeszkadzac. Uczysz sie alfabetu co jest proste.  Zawsze moze Ci ktos cos przetlumaczyc i pomoc. Dla nas liczylo sie to , ze wszystko wkoncu dziala jak nalezy i nie jest zalezne od widzimisie jednej osoby
Lancer - Shillien Saint 81(Lethi) 
Swords Clan - TauTeam


TauHaveloth


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2010, 04:10:26 pm »
no i drugi minus tego serevra to dotacje na większe raty lol jakbym miał płacić 30 zeta za x2 to wole wybotować postać np na lunie zrobić transfer na teona i mieć więcej funu z gry niż na cyrylicy gdzie nie wiem co się dzieje ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2010, 04:15:51 pm »
Jak znasz l2 to szybko obkumasz. Generalnie gra na ru nie jest trudna jednak nie dla mnie, nie mam czasu na to a przynajmniej nie miałem. Polecam Ci ruoffa bo masz wszystko działające okej tyle, że po rusku ;-)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2010, 04:43:27 pm »
nikt  NORMALNY nie powie ze Cyrlica nie przeszkadza na ruoff , to jest 1 z najwiekszych problemow


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2010, 04:45:09 pm »
Ja tego nie powiedziałem. Ale można się przyzwyczaić a i normalny to pojęcie względne...

Każdy normalny gracz powie, że aktualna sytuacja na serwerach jest na tyle nieodpowiednia, że najbardziej opłacalnym serwer do gry jest RuOff który posiada dobre pliki i dużo graczy co gwarantuje dobrą zabawę jak i stabilność.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 04:47:52 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2010, 05:12:39 pm »
heh ze sie nie znudzi wam to jeszcze, kazdy wie ze dex to pirv i w chuj rzeczy nie dziala, i ludzie idacy na niego sa tego swiadomi tak samo jak tego ze na ruoff jest cyrlica, x1, donate x2, ruscy farmerzy, bot pt, i to ze juz pewni ludzie sa w chuj wyfarmieni a i tak nie potrafia zajeb Valakasa <3. Wiec Daruj sobie, kazdy wybierze to co mu bardziej pasuje.

no i drugi minus tego serevra to dotacje na większe raty lol jakbym miał płacić 30 zeta za x2 to wole wybotować postać np na lunie zrobić transfer na teona i mieć więcej funu z gry niż na cyrylicy gdzie nie wiem co się dzieje ;p

+1 a nawet jak sie wkoncu znudzi to mozna taka postać dobrze sprzedac , moze nie za takie sumy jak kiedys , lecz calkiem opłacalnie nadal.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2010, 05:32:27 pm »
heh ze sie nie znudzi wam to jeszcze, kazdy wie ze dex to pirv i w -_-' rzeczy nie dziala, i ludzie idacy na niego sa tego swiadomi tak samo jak tego ze na ruoff jest cyrlica, x1, donate x2, ruscy farmerzy, bot pt, i to ze juz pewni ludzie sa w -_-' wyfarmieni a i tak nie potrafia -_-' Valakasa <3. Wiec Daruj sobie, kazdy wybierze to co mu bardziej pasuje.

no i drugi minus tego serevra to dotacje na większe raty lol jakbym miał płacić 30 zeta za x2 to wole wybotować postać np na lunie zrobić transfer na teona i mieć więcej funu z gry niż na cyrylicy gdzie nie wiem co się dzieje ;p

+1 a nawet jak sie wkoncu znudzi to mozna taka postać dobrze sprzedac , moze nie za takie sumy jak kiedys , lecz calkiem opłacalnie nadal.

a na ruoffie to sie nie da sprzedac postaci???
Sebal dobrze pisze, tak cyrylica jest tragiczna, ale po 3-4 tygodniach sie da przyzwyczaic, co do expa, tak czy siak kiedys nabijesz ten 7x, na dexie nabijesz szybciej, tyle ze co Ci to da jak i tak bedzie bug na bugu?Na ruoffie powoli koksasz, ale z pvp jest zabawa, a nie bugi



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2010, 05:56:36 pm »
ruoff>rpg>euoff>privy w tym zjeb DEX


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2010, 06:12:37 pm »
ruoff>rpg>euoff>privy w tym -_-' DEX

ruoff>euoff>privy w tym -_-' DEX>rpg(na tym serwerze dobre sa jedynie pliki, reszta jest na poziomie typowych serwerkow l2j)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:05:11 pm »
@Nervoson & Luthien

Jak i przedmowcy jestem tego zdania ze do cyrylicy jest sie w stanie przyzwyczaic.

co do wyzszosci servera na serverem

RuOff=Teon>DEX>Rpg

RuOff:
+ w uj duzo ludzi, dobre pvp, malo botow 
- chyba tylko cyrylica

Teon:
+ ostatni zywy server, w miare dobre pvp
- boty, l2 na offie umiera

Dex :
+ 3 letni server z bardzo dobra aktywnoscia na mass pvp, stabilny, bez lagow, dobra administracja
- mod pliki, (i tak chyba najlepsze pliki HB)

Rpg: 
+ Off pliki
- lol admini, lagi, boty

(odnosnie dexa i rpg to mowmy o tym co jest teraz tj. wrath/dex/rpg x30)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:07:02 pm »
RuOff > lolDex

btw. Topic ssie ,bo nie ma jeszcze wypowiedzi Razi3laaaa3PLxPL dex defender

PS. phiiiiiiiiiiii zwracam honor , razielPL wczesniej ode mnie napisal QQ


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

  • wq®wiacze proud member
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:07:18 pm »
Ja uważam, że RPG mógłby być lepszym serwem, a RUoff jest lepszy.

Idę jednak na Dexa, bo moja stara ekipa się zbiera. Życie :D
Lineage 2 Classic [Skelth] - tehSleeper - Orc Shaman 35 [abandoned]
_________________________________________________________________________
wq®wiacze promo: https://vimeo.com/102394278 [kkthxumrzyj]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:16:59 pm »
RuOff > lolDex

btw. Topic ssie ,bo nie ma jeszcze wypowiedzi Razi3laaaa3PLxPL dex defender

PS. phiiiiiiiiiiii zwracam honor , razielPL wczesniej ode mnie napisal QQ

dex defendera? przeciez napisalem ruoff>dex
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:27:10 pm »
Dex defender >>>> stwierdzilem ten fakt po obejrzeniu paru topicow (i nie tylko ja to "skumalem")


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2010, 07:04:39 pm »
ja tez Ide na dexa poniewaz ida tam ludzie z ktorymi gralem w chuj czasu i ja sram na to ze to jets zbugowane ze to nie dziala ale gram z kumplami  i to jest fun z gry . Amar ja widze ze wszystkich odstraszasz od dexa a tak naprawde  tot ylko temu chcesz ludzi na ru offa zeby nabili dla PSÓW crp?? i zebys mial wiekszy zerg bo tak to wyglada jak i na forum ooww jak i tu .


Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2010, 10:26:58 pm »
mistrzu Amaretto, wszystko fajnie... wiemy, ze ruoff > privy, ale jest jedna rzecz:

jesli ru off ma mnie w dupie - jak inaczej nazwac brak supportu czy chocby stronki zrozumialej dla ludzi z poza rosji nie znajacych rosyjskiego i umyslnie pomijam tu warunki ich umowy z nc softem - to ja mam dupie ich, nie bede sie produkowal gdzies gdzie zgodnie z regulaminem jestem uzytkownikiem drugiej kategorii...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2010, 01:28:35 pm »
ja tez Ide na dexa poniewaz ida tam ludzie z ktorymi gralem w -_-' czasu i ja -_-'m na to ze to jets zbugowane ze to nie dziala ale gram z kumplami  i to jest fun z gry . Amar ja widze ze wszystkich odstraszasz od dexa a tak naprawde  tot ylko temu chcesz ludzi na ru offa zeby nabili dla PSÓW crp?? i zebys mial wiekszy zerg bo tak to wyglada jak i na forum ooww jak i tu .

To wyglada tak... zebyscie te plany ktore macie w planach zrealizowac , zrealizowali na RuOffie. Wasz wybor, to byla tylko propozycja :)
Lancer - Shillien Saint 81(Lethi) 
Swords Clan - TauTeam


TauHaveloth


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2010, 06:25:43 pm »
Dex czy RuOFF

Praca za 3zł/h czy Praca za 20zł/h hmm ;)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: RuOff czy Dex??
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2010, 11:12:17 pm »
Dex czy RuOFF

Praca za 3zł/h czy Praca za 20zł/h hmm ;)

złe porównanie ...


Po pierwsze te dwa topicki są bez sensu. Ruoff>dex/rpg . RPG jest lepszy od Dexromani ma świetne pliki, pewnie duży online. Dex to serwer, który reprezentuje czołówkę privów modded c4 extenderem go xD spory online, brak dotacji, problemy z loginem.


Tylko jakbyśmy grali dla plików to było by to głupotą, gramy dla zabawy (jak Jacu wspomniał) ja wolę grać na gorszym serwerze np. angel(wolałem ;p) ze znajomymi niż na pro uber rox koks serwerze bez znajomych.


To wasza decyzja, najlepiej iść na RPG-CLUB.COM x5 albo ruoff(ale tutaj nie polecam za dużo expo jak quitnąłem po 2nd... no ale ja to ja;p). Dex też fajny nie powiem :) wasz wybór(a ich też jest kwestia jednej rzeczy= rpg club kamaele/dagerzy/gladki z elementem = all.

Elo elo 3 2 0 :))
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON