Witaj
Gość

Wątek: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004  (Przeczytany 54330 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004
« dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:06:39 pm »


Witajcie!

Po raz pierwszy w historii, pragnę przedstawić Wam ofertę serwera o którym zapewne wielu Was słyszało. Niewielu natomiast miało okazję go zobaczyć. Wiele słów zostało powiedzianych, wiele krwi przelanej.
Teraz przed Wami niepowtarzalna szansa wzięcia udziału w przygodzie życia.

Przedstawiam Wam najstarszy istniejący serwer L2 w Polsce, jeden z najstarszych prywatnych serwerów na świecie. Najstarszy na świecie serwer istniejący z jedną bazą bez wipe. Serwer który powstał w 2004 roku i przez długie lata wyznaczał kierunek, w którym rozwijała się scena L2 na świecie. Współpracowaliśmy z wielkimi, sami pozostając w cieniu. Nie pragnęliśmy rozgłosu. Nasza marka reklamowała się sama. To jest pierwsza od sześciu lat reklama
serwera, który osiągnął ponad 1000 graczy online. Dziś przestawiam go Wam ponownie. Gdyż nastał czas by nasz serwer otworzył się na świat i zaproponował Wam coś czego jeszcze nikt nigdy nie robił.
Ponownie chcemy wytyczyć drogę i stworzyć coś niezwykłego.

Czym jest Allseron ? To 6 lat burzliwej historii. To ogromna baza danych. To przeszło 20 tysięcy kont. Kilkaset tysięcy postaci, z których każda ma własną historię. To setki aktywnych graczy. To wreszcie 25 osób w profesjonalnej ekipie, zajmującej się obsługą, administrowaniem i rozwijaniem serwera. Obecnie rozwijamy jeden z najdoskonalszych systemów opartych na L2J na świecie. Piszemy własne formuły, rozwiązania i poprawki.
Na naszym Bugtrackerze codziennie znika kilkadziesiąt zgłoszeń, w ciągu tylko ostatnich 30 dni naprawiliśmy kilkaset błędów. Poprawiliśmy jakość rozgrywki i daliśmy naszym graczom szansę na zasmakowanie L2 zbliżonego do serwerów oficjalnych. Pracujemy na szybkich i stabilnych maszynach. Posiadamy urządzenia zapasowe które zapewniają nam 99.5% online. Nasz serwer przez 6 lat wyłączony był łącznie przez kilka dni.


Allseron to najstabilniejsza platforma L2 na świecie, my nie znikniemy po kilku tygodniach, my byliśmy, jesteśmy i będziemy. Dla Was, dla graczy. Dlatego Was potrzebujemy, i dlatego Wy potrzebujecie nas.

Prezentujemy Wam najnowsze osiągnięcie Allseronu, projekt Infinitum.

Pragniemy zaprosić Was na nowy serwer otwarty pod szyldem Allseronu, który będzie bazą dla niezwykłego eventu, którego jeszcze nikt nie próbował, a który my planujemy wdrożyć.
Proponujemy Wam walkę na śmierć i życie z elitarnymi armiami Allseronu, pierwszy na świecie event Realm versus Realm. Dołączcie do ułożonego wiekowego świata, którym rządzą rycerskie zasady i honor. Do Allseronu. http://www.allseron.com/l2/
Lub przyłączcie się do młodego, ogarniętego chaosem świata Infinitum w którym wszystko jest dozwolone, a gdzie śmierć czyha za rogiem, i gdzie miejskie fontanny spływają krwią. Raz w miesiącu koniunkcja sfer umożliwi połączenie tych dwóch światów i inwazję, w której na śmierć i życie walczyć będą hordy Infinitum i armie Allseronu. http://www.infinitum.com.pl

Dlaczego warto zagrać u nas ? Bo jesteśmy najlepsi. Bo dbamy o graczy. Bo to serwer przeznaczony wyłącznie dla Polaków, nie usłyszysz tu ruskiego, angielskiego czy hiszpańskiego. Bo jesteśmy stabilni i aktywni. Bo nie znikniemy za kilka tygodni, będziemy dla Was przez długie lata i gdy zrobicie sobie przerwę na rok czy dwa, my wciąż będziemy na Was czekać. Bo mamy czarującą żeńską ekipę GM.

Serwery Allseron to nie tylko gra, to wielka społeczność, skupiająca obecnych, byłych i przyszłych graczy i nie tylko. Organizujemy wiele zlotów, spotkań, bawimy się wspólnie nie tylko w Lineage 2. Razem sprawdzamy nowe propozycje z rynku gier MMO i nie tylko. Istniejemy od wielu lat i dzięki temu znamy się dobrze, wiemy na co możemy liczyć, i wspólnie tworzymy może nie największą, ale na pewno jak bardziej zżytą ze sobą społeczność graczy. Zapraszamy młodych i starych. Dołożymy wszelkich starań by każdy uczciwy gracz, dobrze się u nas czuł!


Charakterystyka Allseronu http://www.allseron.com/l2/ :

Kronika Gracia Epilogue.
Low rate zapewniający długowieczność i historię : x2.
Stabilne serwery i łącza.
Autorskie oprogramowanie oparte na L2JServer z wdrożonymi rozwiązaniami z pozostałych teamów L2j, L2jfree, L2DC, L2Dream, L2Open a nawet L2OFF (3 lata serwer opierał się na oficjalnych plikach, skonwertowaliśmy się do L2j niecałe dwa lata temu).
Własny bugtracker Flyspray : Allseron ::Allseron - Gracia Epilogue: Lista zgłoszeń[]=
Aktywna i zdolna ekipa developerów na bieżąco poprawiająca błędy oprogramowania. U nas nie ma "nie działa", u nas wszystkie błędy zgłoszone na Bugtrackerze zostaną naprawione. Dążymy do w pełni działającego emulatora.
Rejestracja zapewniająca dostęp do świata jedynie wybranym, rozumiejącym ideę świata fantasy graczom.
Świat bez idiotycznych imion, wulgaryzmów i nienawiści rasowej.
Unikatowe pomysły fabularne.
Wyjątkowe customy.
Niezwykła, rozwinięta społeczność graczy, organizacja zlotów i konwentów.
Postępujące spolszczenie serwera.
Serwer przeznaczony wyłącznie dla osób Polskojęzycznych
Zabronione i ścigane wykorzystywanie botów, bugów, dualboxów i wszelkich możliwych oszustw.
Realm vs Realm event w połączeniu z Infinitum

Charakterystyka Infinitum http://www.infinitum.com.pl :

Kronika Gracia Epilogue.
Low rate zapewniający szybki rozwój a jednocześnie długą zabawę : x5.
Stabilne serwery i łącza.
Autorskie oprogramowanie oparte na L2JServer z wdrożonymi rozwiązaniami z pozostałych teamów L2j, L2jfree, L2DC, L2Dream, L2Open a nawet L2OFF (3 lata serwer opierał się na oficjalnych plikach, skonwertowaliśmy się do L2j niecałe dwa lata temu).
Własny bugtracker Flyspray : Allseron ::Allseron - Gracia Epilogue: Lista zgłoszeń[]=
Aktywna i zdolna ekipa developerów na bieżąco poprawiająca błędy oprogramowania. U nas nie ma "nie działa", u nas wszystkie błędy zgłoszone na Bugtrackerze zostaną naprawione. Dążymy do w pełni działającego emulatora.
Postępujące spolszczenie serwera.
Realm vs Realm event raz w miesiącu
Zabronione i ścigane wykorzystywanie botów, bugów, dualboxów i wszelkich możliwych oszustw.
Unikatowa rejestracja na serwerze poprzez wspólne konto Forum i Gry, możliwość rejestracji przez Facebook

Uwaga! Podstawowym wymogiem gry na naszych serwerach jest dobra zabawa i pozytywne nastawienie ! Kładziemy nacisk na społeczność, aspirujemy do łączenia, nie dzielenia graczy. Chcemy byście się z nami dobrze bawili zarówno w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym.
Start Serwera Allseron 1.10.2004

Start Serwera Infinitum 10.10.2010

ZAPRASZAMY !

//Ryane
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 02:06:57 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:09:40 pm »
Ile macie online na 1 servie ?
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:51:04 pm »
Żywe dane z Munin. Bez offline shopów :

Aktualnie 13:48 , 28-09.2010 : 326
Średnia z miesiąca : 342 (24 godziny, 7 dni, 30 dni w miesiącu)
Średnia z tygodnia : 417
Godziny szczytu : 568
Max : 619

Zapomniałem podać dane do IRC. Istniejemy na serwerach POLNETU. Kanał #allseron oraz #infinitum.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:20:30 pm »
Witam poszukuje klanu lub const party ktore zamierza grac na tym serwerze. Mogę stworzyc postac w zaleznosci od potrzeb. Kontakt pw lub gg:1186977 ( czesto jestem niewidoczny)
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:08:44 pm »
W końcu doczekałem się porządnego serwera na pewno wbije :D


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:20:38 pm »
Również :) ,jeżeli ktoś szuka do CP ludzi ,to chętnie pogram (SWS,WC,BD)
nope


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • yhym
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:33:33 pm »
Hmmm rozumiem, że 1 konto max ?  8)



  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:34:47 pm »
Z tego co wyczytałem ,to tak
nope


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:43:27 pm »
Z czego bardzo się cieszę. Moim zdaniem DB psuję klimat gry:) Nie ma nic piękniejszego jak serwer z online 500-1k+ bez DB :D Wtedy liczy się zgranie i drużyna  :)


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:57:12 pm »
Dlatego na coś takiego osobiście czekałem ,L2 bez boxów mmmmmmmm już się nie mogę doczekać  :bump:

I jeszcze wojny pomiędzy dwoma serverami ,będzie ciekawie
nope


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Trolololo
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:00:36 pm »
trzeba bedzie pisac opowiadania przy rejestracji jak kiedys? nakaz uzywania zwrotow "fantasy" ?
bedzie dotacja na SOVa+25 czy tam nawet 50 ?


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:11:56 pm »
Żeby założyć konto trzeba zarejestrować się na forum więc bez żadnych opowieści, lecz z tego co czytałem będzie zwracana uwaga na nicki postaci,a z dotacją jeszcze nic nie wiadomo ale mam nadzieje, że będą tylko przedmioty które nie wpływają na przebieg gry.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:14:30 pm »
Dotacja może być w formie otrzymania np czapek itd ,ale jeśli chodzi o itemy w grze to chyba by było jakieś nieporozumienie  :noob:

Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś z ekipy allseronu na temat donate tak aby każdy miał czarne na białym
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 07:16:28 pm wysłana przez bleble12 »
nope


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:55:17 pm »
Powiem wam ze czekalem na taki serwer. Po zaliczeniu xxxxx serwerow xxxx faili zaczynaniu xxxx razy od nowa...tak znajda sie dobre serwery ale z 80% spolecznoscia rosyjska a co z tym idzie cyrylica...zreszta nie bede sie za duzo rozpisywac bo wielu uzytkownikow ma podobne historie z zycia l2 :P.
W pazdzierniku otwiera sie sporo serwerow ale moim zdaniem tylko ten jeden sprosta wysokim wymaganiom graczy :)

Dla mnie :
- Niewiadome : donate, odgrywanie postaci?, ilosc online, max enchant.
- Minusy to brak zagranicznych graczy
- Plusy : doswiadczona ekipa, stabilnosc, wiarygodnosc, zakaz dualboxa, wojna miedzy serwerami (choc to akurat wyjdzie w praniu - pomysl super)
To jest to co przyszlo mi teraz na mysl. Oczywiscie jest tego wiecej.
 


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:32:02 am »
Cóż tu wiele mówić, Yoko powiedział wszystko :) Mam tylko nadzieję, że populacja będzie się utrzymywała :]


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:34:54 am »
Witam,

Kilka odpowiedzi na zadane pytania.

Dotacje :
System dotacji Infinitum będzie połączony z systemem Allseronu, nie będą wprowadzane żadne dodatkowe przedmioty, nie zamierzamy psuć gry sprzedażą przedmiotów A,S, broni, leveli czy innych tego typu rzeczy. Owszem, są u nas do kupienia Enchant Scrolle, ale wyciągając wnioski z Allseronu postanowiliśmy ograniczyć ich działanie do poziomu osiągalnego zwykłymi metodami. Maksymalny enchant to +20. My też nie chcemy wpływać w ten sposób na grę, niestety to jedyny sposób by serwery istniały. Z doświadczenia wiemy że ozdóbki nie zachęcają do wspierania serwera. Po wnikliwych testach zapewniamy że nasz system nie wprowadzi debalansu w pvp.

Zasady i Rejestracja :
Na serwerze Infinitum nie panują żadne dodatkowe zasady dotyczące rejestracji, imion, rpg czy czegokolwiek. Oczywiście zachęcamy do nadawania sobie imion ze świata fantasy, a nie na przykład "Dupablada" głównie ze względu na społeczność, u nas zawsze można poznać kogoś ciekawego a przedstawienie się jako "DupaBlada" może utrudnić ewentualne kontakty towarzyskie. Jako taką małą zachętę dodam że na Allseronie wytworzyło się kilkadziesiąt par w realu, kilkanaście jest już po ślubie, a kilkoro ma już dzieci :)

Online :
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaki będzie Online. To zależy wyłącznie od Was moi drodzy.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ekipa


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • yhym
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:08:20 pm »
Niby te plaszcze nie wplywaja na balans pvp ?dosc znaczny przyplyw statystyk :/

10x token = Płaszcz Niewidzialności
- 50% pvp dmg
+ niewidzialność.

Moze frytki do tego ?..... Mialem tutaj grac ale widzac te dodatki chyba podziekuje :x moze i zabieraja - ale to i tak dla mnie przesada -.-
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 12:09:59 pm wysłana przez EaX »



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:09:22 pm »
Jeee nie ma to jak grać na kolejnym l2jocie w czasach gdzie sie ma darmowego ruoffa i serwery na kradzionym ptsie gf hahaha. Zwłaszcza ze serwer tylko dla polaczków pl bez pl w nicku ^^

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:17:25 pm »
Co cie interesuje gdzie kto gra , skoro ruoff ci sie podoba idz tam grac  i tyle


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:25:26 pm »
Niby te plaszcze nie wplywaja na balans pvp ?dosc znaczny przyplyw statystyk :/

10x token = Płaszcz Niewidzialności
- 50% pvp dmg
+ niewidzialność.

Moze frytki do tego ?..... Mialem tutaj grac ale widzac te dodatki chyba podziekuje :x moze i zabieraja - ale to i tak dla mnie przesada -.-

Nie wiem kto Ci opowiedział te bzdury, ale muszę je zdementować. Nasze płaszcze mają działanie praktycznie wyłącznie w pve i to bardzo niewielkie. Płaszcz niewidzialności zmniejsza aggro od mobów, a do tego sprawia że zadajesz połowę obrażeń. Ma pomagać w wędrówce, nie w walce. Wszystkie nasze płaszcze to kosmetyka, równie dobrze mogłoby ich nie być. Żaden płaszcz nie daje znacznej przewagi w pvp, i żaden nie daje niewidzialności, to było by bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 12:29:25 pm wysłana przez Allseron »


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:25:44 pm »


PS. Jak jest jak napisała Administracja to nie mam nic przeciwko płaszczom:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 12:27:55 pm wysłana przez Sadek »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:33:23 pm »
Na naszym forum jest opis płaszczy, być może EaX po prostu źle zrozumiał jeden z nich. Każdy plus jest niwelowany przez jakiś minus. Najczęściej znaczący. Niektórych wymienionych tam płaszczy już nie ma w sprzedaży, bo albo nikt ich nie chciał albo uznaliśmy że są niepotrzebne.
Płaszcze zostały wprowadzone na Allseronie jako urozmaicenie gry, w czasie C1, kiedy nawet Tatoo nie było sensownych. I tak już zostało, możemy z nich zrezygnować na Infinitum jeśli budzą aż takie kontrowersje, zapewniam jednak że nie są w żaden sposób przegięte. To taki drobiazg który ładnie wygląda i coś tam robi przy okazji.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:33:48 pm »
Haha, Allseron :)
Od tego zaczęła się moja przygoda z Lineage 2 i data startu serwera pokrywa się z datą startu tej strony (ciekawe czy ktoś pamięta jeszcze, że na początek stała na serwerze isseeuandigetu.de pod aliasem lineage2.prv.pl) :)
Byłem jednym z pierwszych graczy, jeszcze za czasów uber bety, gdy spoil działał tak, że mob dawał drop x2 :D (jeszcze dużo przed datą 01.10.2004 - z kumplem ściągaliśmy klienta na początek wakacji, chyba pierwsza wydana wersja l2j (chyba się tak jeszcze to nie nazywało).
Same dobre wspomnienia mam z tym serwerem, łączą mnie z najfajnieszym czasem spędzony w l2 :)
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:40:10 pm »
Witaj Saladin, dokładnie tak było. Sprawdzaliśmy różne możliwości L2 już w Sierpniu 2004. Choć niektórzy mogą nas znać jeszcze za czasów gdy nasz serwer był światem gry Ragnarok Online, który powstał w 2002 roku


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:42:12 pm »
Jeee nie ma to jak grać na kolejnym l2jocie w czasach gdzie sie ma darmowego ruoffa i serwery na kradzionym ptsie gf hahaha. Zwłaszcza ze serwer tylko dla polaczków pl bez pl w nicku ^^

A znasz inny serwer na ktorym mozesz usiasc w Giran pograć w kosci, wypic jakis trunek, pogadać o swoich wedrowkach podróżach?
Znasz serwer gdzie przywitanie w klanie brzmi "Nastał Świt" a odpowiedz "Mrok Upada"?
Serwer na ktorym nie liczy sie Twoj lvl tylko osobowość?
Serwer na ktorym od 20 lvl'u ludzie zbieraja sie zeby wspolnie pograc i ida na RB pod Gludio na szczura nazywajac ja Tytanem?
Serwer na ktorym od godziny 00:00 zbiera sie ekipe w Dion i leci robic Raid Bossy juz na takim lvlu?
Serwer na ktorym panuje taka przyjazna atmosfera i wojny w tak milym klimacie bez 1000 wulgaryzmow?
Na ktorym sa swietne eventy organizowane przez GM gdzie wygrac moze nawet low lvl? (Pamietam taki event gdzie GM rzucal pierwsza litere [6 os w grupach kolejkami sie podchodzilo do kola :D ] wymyslalo na iegu wyraz na ta litere. Zajalem na 30 lvl pierwsze czy drugie miejsce dostalem za to bizu B :) + jakas ozdobna maske :)
Serwer na ktorym w klanie zeby zmienic range z adepta musisz wykonac jakies zadanie wyznaczone przez klan?
(ja musialem zorganizować impreze w CH urodzinowa dla kogoś. Kupic alkohol, ozdobic sale etc ^^ zabawa byla swietna)

__
Pozdrawiam jezeli jest ktos na forum ze starego Runedaru :) (niestety nie istniejacego juz)

Jezeli ktos zainteresowany czasem (zadko) wpadam zeby sobie poklimacic na Allserona
nick: Aliagan

Oblezenie Innandril :) 2007 rok :D to byly czasy:
http://www.youtube.com/watch?v=TQG7tMoKaS4

Allseron - raty 2x
www.allseron.com


20 minut pozniej:



Super ze sie w koncu tutaj reklamujecie


/Wspominam ten serwer na prawde swietnie :)
Moje ulubione 3 serwery z przeszłości to
1. Allseron
2. L2 Freedom
3. Paradise

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 12:48:03 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.