Witaj
Gość

Wątek: Allseron (x2) Gracia Epilogue start 01.10.2004  (Przeczytany 54547 razy)

  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 10, 2010, 10:33:42 am »
jeżeli chodzi ci na e-maila to tez go nie dostałem a mam konto sprawdz na forum jeżeli mozesz pisac to i grać tez:D tylko zaloz konto jeszcze na stronie


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 10, 2010, 10:38:18 am »
dobra konto jest a przy logowaniu pisze mi ze jestem online i każe czekać ;p
It's Not Over...  It's Just The Beginning...


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 10, 2010, 10:41:35 am »
Ledwie 100 online  :(
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 10, 2010, 10:44:24 am »
a mi każe ciągle czekać a grać nie mogę ;/ (podczas logowania)
It's Not Over...  It's Just The Beginning...


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 10, 2010, 11:25:39 am »
"mi" to trzecia nuta na pieciolinii.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 10, 2010, 11:29:39 am »
pyruss też tak miałem musisz zrobic wszystko dokładnie od nowa:D


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 10, 2010, 11:33:28 am »
Marcela daje x5 wooden set... Ciekawe które questy są jeszcze przegapione i Item reward jest x5...
"Osiągnąłeś kolejny krok na drodze do doskonałości" ... Niepotrzebne to na Infinitum.
Bo klimacenia to tu nie będzie raczej.
Ortografia polska to sztuczny wymysł 20-lecia miedzy wojennego.
NIE pisze poprawnie po Polsku!!!


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Trolololo
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 10, 2010, 11:42:32 am »
115 online? troche fail niestety jak na razie

zobaczymy, moze sie to rozwinie, chociaz watpie niestety =/


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 10, 2010, 11:46:06 am »
Na stronce jest 300 użytkowników. Online powinien się rozkręcić. (Oby)


"...When the FAIL is so strong, one facepalm is not enough"


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 10, 2010, 11:51:36 am »
i 2/3 jak zobaczyla jaka jest dotacja zrezygnowala z tego serwera :) Ale co sie dziwic jak questy nawet nie sa dobrze przygotowane... Ja czekam na ten 1k online :)


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 10, 2010, 12:13:09 pm »
Czapki za 50 złotych, 100% enchanty broni i armoru za dotację, brak auto-pickupa (trzeba rzeczy podnosić samemu), forum totalnie zaspamowane - nikt go chyba nie ogląda i lagi takie, że od 20 minut nie można się ruszyć z powodu jakiegoś rzekomego reloadu configu. Do tego klient jest polsko-angielski bez możliwości zmiany na całkowicie zangielszczenie. Server to typowy old-school, na którego czasy przeminęły już daaaawno temu. Niestety te czasy minęły. 100 online nie pomaga, bo nawet nie można postawić offline shopu na 2 koncie, co zaowocuje brakiem rozwijającego się rynku. Może te ustawienia 6 lat temu były dobre i chociaż wiem, że Polacy lubią patrzec wstecz, to cóż wypadałoby jednak zacząć patrzeć na przód.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 10, 2010, 12:23:00 pm »
Wiecie może ja się czepiam, ale to jest pierwszy quest z jakąś znaczącą nagrodą, quest podstawowy dla większości.
A tu 50k na czysto bez wychodzenia z miasta na 4 lvl, nie jest to jakiś duży boost ale skoro serwer taki profesjonalny administracja taka profesjonalna itp a przeoczyli taki ważny quest to nie rokuje dobrze. W dodatku Marcele przestawili pod grocery shop...
Płakał ktoś że za dużo biegania? XD
Teraz pytanie po co mam grać dalej skoro po miesiącu gry się okaże ze ludzie mieli fuksa i natłukli itemów/matsów/enchantów na takim przeoczonym quescie i nie zgłosili tego?
Druga sprawa to drop quest na 1 profesje i brak autopickup, to są ustawienia dla na prawdę hardcorowych graczy i większość ludzi po wbiciu 17-18 lvl dała se siana.
Z jednej strony mniej lol graczy będzie z drugiej online nie zachwyci. Ja daje spokój na razie, zobacze bugtracker za tydzień i jak bedzie szybko naprawiane all wróce.
Ortografia polska to sztuczny wymysł 20-lecia miedzy wojennego.
NIE pisze poprawnie po Polsku!!!


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 10, 2010, 12:27:52 pm »
Po co po raz 20sty wałkować tę samą kwestię. To primo. Auto-picków faworyzuje magów, dlatego nie został włączony. Forum zaspamowane ? Nie zauważyłem, chyba że mamy inną definicję spamu. Lag owszem był, ale nie 20 minut tylko kilkadziesiąt sekund, faktycznie musieliśmy przeładować configi, nikt nie jest doskonały. Offline shopu na drugim koncie nie stawiamy bo ustaliliśmy że dualboxu nie ma i tego się trzymamy. Chyba że znów różnice w definicji.
Rate quest reward jest x5 zgodnie z prośbami graczy. Przyglądamy się tej kwestii, a błędy proponuję zgłaszać u nas na bugtrackerze, nie na tym forum.
Skąd wniosek że "większość po wbiciu 17-18 dała se siana" skoro od 10tej utrzymuje się około 120 online, i większość ma już powyżej tego poziomu. Prosiłbym o zaprzestanie rozpowiadania kłamstw, bo to można łatwo sprawdzić, wystarczy wejść na naszą stronę i tam jest wszystko czarno na białym napisane. Ilość, graczy, top levele i tym podobne.
Skoro nasz serwer jest taki beznadziejny, to dlaczego konkurencja wciąż atakuje go na tym forum ?
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 12:29:45 pm wysłana przez Allseron »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 10, 2010, 12:57:06 pm »
A dzialajacy manor faworyzuje postacie meele :) I tak jak mowilem Ci kilka dni temu, nie wprowadzicie zmian - serwer martwy po 2 miesiacach,  moze nawet wczesniej. A najbardziej nie podoba mi sie dotacja, poniewaz jest ona za duza na to co ten serwer oferuje. I uwierz mi, ze ten serwer dla nikogo nie jest konkurencja, macie ~120 polskich graczy, ktorzy zmienia serwer jak wyjdzie rpg-club lub jakis inny. Ayden dobrze napisal i zgadzam sie z nim w 100%.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 10, 2010, 01:03:45 pm »
Nie zamierzam już komentować wypowiedzi moderatora. Wypowiedziałem się już raz w tej kwestii to skasowałeś mój post.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: -5

  • fu ?
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 10, 2010, 01:06:56 pm »
Nie zamierzam już komentować wypowiedzi moderatora. Wypowiedziałem się już raz w tej kwestii to skasowałeś mój post.
Państwo w państwie, nawet na forum ;]
Nie mogę sie zalogować staje mi po wpisaniu id i hasla
aha.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=40105.0    jeszcze 2 lata rickert i bedziesz mógł sie napić piwa z ojcem !

Start odbędzie się jutro a dokładniej jutro
beka xD


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 10, 2010, 01:17:56 pm »
z takim online z podworka ;p slabiutko, ja czekam na rpg jak wiekszosc graczy. Takie servy padaja po miesiacu. Juz na plasmaticu o niebo lepiej, i pogram tam do startu rpg.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 10, 2010, 01:19:35 pm »
FAIL. Jak miło to pisać  :shock: Ehhh no comment...


"...When the FAIL is so strong, one facepalm is not enough"


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 10, 2010, 01:22:47 pm »
Mowisz tu o rgp x15 chyba tak? Kiedy rusza? I jak bedzie wygladac "features" ?


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 10, 2010, 01:41:06 pm »
ehhh mówić o failu po 30 min gry:D gz


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 10, 2010, 01:43:00 pm »
Krótko mówiąc o allseronie: ludzie z sprzętem +30+ z doty, epic jewle z doty, wszystko z doty. Moderatorzy dostają za "prace" tokeny które są z doty(enchanty i inne pierdoły za frajer). Epic RB wstają wtedy gdy klan moderatora sobie tego zażyczy, generalnie: moderator>reszta, in game. Rynek wypchany po brzegi "offline shopami" co tworzy fake online players, tak na prawde to gra tam 50%+ doterów (mniejszch lub większych). Server postawiony tylko dlatego żeby Head mógł sobie zarobić(nawet kilka k zł od 1 gracza, kiedyś twierdził że utrzymanie neta to koszt kilku k zł miesięcznie(teraz to są groszowe sprawy) Więc padła propozycja: albo dotujecie, albo wy*pierdalać), z racji że allseron pada juz od dawna, ten x5 jest swoistą brzytwą. Na szczęście ludzie nie są juz tak głupi jak kiedys i na takich badziewnych serverach zaczynać nie będą.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 10, 2010, 01:44:22 pm »
Rpg club tak, w listopadzie bedzie, zobaczymy jakie jeszcze. A tutaj nie po 30' a po 3,5h ;> wiec powodzenia wieczorem chyba padnie rekord = 150 online !!! haha fail.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 10, 2010, 02:01:36 pm »
Po co po raz 20sty wałkować tę samą kwestię. To primo. Auto-picków faworyzuje magów, dlatego nie został włączony. Forum zaspamowane ? Nie zauważyłem, chyba że mamy inną definicję spamu. Lag owszem był, ale nie 20 minut tylko kilkadziesiąt sekund, faktycznie musieliśmy przeładować configi, nikt nie jest doskonały. Offline shopu na drugim koncie nie stawiamy bo ustaliliśmy że dualboxu nie ma i tego się trzymamy. Chyba że znów różnice w definicji.

re Allseron: auto-pick faworyzuje magów? tak na początku magowie expią szybciej, są zdecydowanie silniejsi, ale później z a/s-gradeowym sprzętem na oly postacie melee są już znacznie silniejsze i mało który mag wygrywa potyczkę. Spam? Zobacz na klanowe, prosiłem 3 razy by usunięty z mojego tematu zbędny spam, w innym tematach jest to samo bo żeby się u was zarejestrować trzeba mieć 1 post, przez co wszędzie są posty typu "tak masz rację" ; "zgadzam się z powyższym" itd. Lag był, jest i będzie o czym napisałeś na forum swoim. Ludzie z Vectry nie będą mogli u Ciebie pograć a jest to drugi pod względem wielkości dostawca internetu w Polsce po Neostradzie. Oczywiście nie jest to twoja wina i winić Cię za to nie można. Co do offline shopu, była to moja subiektywna wypowiedź, kilka osób się ze mną zgodzi, kilka nie. Jest to po prostu rodzaj ustawień. Tutaj nikt nie ma zażaleń, po prostu trochę sobie marudzę. Kolejna rzecz to dotacja, która jest kolosalnie wielka. Rozumiem zarabiasz sobie na tym, ja w to nie wnikam, twój server w końcu. Jednak powtarzam, że czapka za 50 zł to chyba jakiś żart, a przecież napisałeś powyżej że ich nikt nie kupuje, więc powinno Ci coś zaświtać, może...zmniejszyć cenę czapeczek.

Oczywiście, życzę Ci wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że znajdziesz więcej graczy. Niestety dla mnie jest to GAME OVER bo posiadam internet właśnie z Vectry. Cóż szkoda.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 10, 2010, 02:08:57 pm »
Trochę innego online się spodziewałem na starcie hmm 120+ liczyłem na 500+ co do doty to raczej na tym serwie nikt nic nie kupi, bo gra mało ppl i serw jest nie pewny, a co za tym idzie nie ma doty nie ma kasy i nie ma serwera :).


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron prezentuje : Infinitum (x5) start 10.10.2010
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 10, 2010, 02:13:29 pm »
Nie wiem Ayden czemu czepiasz się akurat tutaj. A może wiem, link w podpisie mówi wszystko.
Sprawa dualboxu, autopickupu, offline store itp była dyskutowana na forum i gracze którzy mieli coś do powiedzenia wypowiedzieli się, argumenty się pojawiły. Dlaczego wtedy nie zabrałeś głosu ? Bo tu antyreklama jest bardziej skuteczna ?
Ludzie z Vectry będą mogli pograć, tak samo jak z każdej innej sieci. To że jakieś łącze gdzieś nawali jest całkowicie normalną sprawą, a to że akurat dzisiaj się tak stało ? Zwykły pech.
Od godziny wszystko z lagami jest w porządku, jak sam napisałeś to sprawa niezależna ode mnie. Ale zrobię wszystko by było jak najlepiej. Problemy zawsze mogą się pojawić, ważne by starać się je naprawić a nie zostawić samym sobie.
Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widział serwer z zabronionym Dualboxem który w pierwszych godzinach osiągnął 500 online.
Serwer jest w 100% pewny, pieniądze na jego utrzymanie wyłożyłem z góry na 3 miesiące i wykładał będę nadal. Allseron mimo problemów finansowych w przeszłości nie został wyłączony. I Infinitum również nie zostanie.