Witaj
Gość

Ankieta

Kronika

Interlude
26 (41.9%)
Gracia Final
3 (4.8%)
Gracia Epilogue
20 (32.3%)
Freya
13 (21%)

Głosów w sumie: 62

Wątek: Serwer Lineage 2  (Przeczytany 3356 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Serwer Lineage 2
« dnia: Maj 01, 2011, 06:06:21 pm »
Witam,
po ostatnio powstałych lol serwerach naszła mnie chęć na stworzenie serwera z myślą o graczach stąd moje pytania. Na jakiej kronice z chwielibyście zagrać. Prosił bym także o odpowiedzenie na poniższe pytania:

1.Rate serwera:
a. x5
b. x10
c. x15
d. x25
e. własny

2. Customy
a. Tak(i dlaczego)
b. Nie(i dlaczego)

3. Gm shop
a. full
b. do a gradu
c. do b gradu
d. własny

4. Buffer
a. Tak(jaki ma być)
b. Nie

Prosił bym o odpowiadanie na te pytania bardzo mi się przydadzą w kontekście nowego serwera.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2011, 06:19:45 pm »
Otwórz HRa, proste.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2011, 06:36:29 pm »
hr
epilog/final/h5


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2011, 03:07:18 pm »
naszła cię chęć  :shock:
Jeżeli masz jakieś doświadczenie w programowaniu możesz o tym pomyśleć,ale nie masz na co się nastawiać jeżeli nie masz żadnego doświadczenia twoja chęć i tak zostanie zatopiona gdy otworzysz serwer a 100 ludzi będzie ci spamować o różnorakich błędach bugach etc
Aby otworzyć porządny serwer do tego potrzebna jest ekipa,ewentualnie jeżeli jesteś sam i posiadasz doświadczenie możesz skompletować sobie jakiś porządny team ja pamiętam jeszcze jak "Smoczyca" bodajże na GC szukał sponsora na prawdę miał do tego dobre podejście wiedział co chce osiągnąć taki sponsor się znalazł i Dementia ruszyła jednak nie na długo bo znowu wina Teamu który był podobnież "skorumpowany" więc jeżeli masz doświadczenie umiejętnie kompletuj Team i może coś wyjść ja tutaj wtrącę się i powiem że najłatwiej ci będzie postawić serwer Interlude - HR których ostatnio brakuje a Interlude ostatnio ma coraz lepsze pliki dzięki temu Teamowi :

http://l2jfrozen.com/

Więc ja bym stawiał na Hr no cóż to taka moja skromna opinia troszeczkę się rozpisałem ale tak to bywa ^^

Pozdrawiam
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2011, 11:17:58 pm »
naszła cię chęć  :shock:
Jeżeli masz jakieś doświadczenie w programowaniu możesz o tym pomyśleć,ale nie masz na co się nastawiać jeżeli nie masz żadnego doświadczenia twoja chęć i tak zostanie zatopiona gdy otworzysz serwer a 100 ludzi będzie ci spamować o różnorakich błędach bugach etc
Aby otworzyć porządny serwer do tego potrzebna jest ekipa,ewentualnie jeżeli jesteś sam i posiadasz doświadczenie możesz skompletować sobie jakiś porządny team ja pamiętam jeszcze jak "Smoczyca" bodajże na GC szukał sponsora na prawdę miał do tego dobre podejście wiedział co chce osiągnąć taki sponsor się znalazł i Dementia ruszyła jednak nie na długo bo znowu wina Teamu który był podobnież "skorumpowany" więc jeżeli masz doświadczenie umiejętnie kompletuj Team i może coś wyjść ja tutaj wtrącę się i powiem że najłatwiej ci będzie postawić serwer Interlude - HR których ostatnio brakuje a Interlude ostatnio ma coraz lepsze pliki dzięki temu Teamowi :

http://l2jfrozen.com/

Więc ja bym stawiał na Hr no cóż to taka moja skromna opinia troszeczkę się rozpisałem ale tak to bywa ^^

Pozdrawiam

Ok dzięki za obszerna odpowiedź :)

Zapraszam wszystkich do wyrażania własnej wizji serwera.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2011, 01:25:30 pm »
na cholere HR, znosnego HRa zawsze sie znajdzie ... na mida poluje od okolo roku i nie ma nic na dluzej jak 2 tyg...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2011, 02:01:56 pm »
na cholere HR, znosnego HRa zawsze sie znajdzie ... na mida poluje od okolo roku i nie ma nic na dluzej jak 2 tyg...

Rozwiń swoja wypowiedz jaki mid ma być, o jaka kronikę ci chodzi


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2011, 11:05:25 pm »
Ja proponuję MIDA na Epilogu, ze swiecą szukać teraz takich serwerów. Z NPC bufferem i GM shopem do A lub B grade i CUSTOM GATEKEEPER również,  raty ok 20/25 itd.
Jeżeli anim4 nie masz doswiadczenia w administrowaniu serwerami, lub miałeś/aś jakiś prouber server typu L2Grunwald w przeszłości, to nawet nie zaczynaj nic robić.
Jeżeli natomiast wiesz co robisz, to zrób to 8)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2011, 11:40:51 pm »
Ja proponuję MIDA na Epilogu, ze swiecą szukać teraz takich serwerów. Z NPC bufferem i GM shopem do A lub B grade i CUSTOM GATEKEEPER również,  raty ok 20/25 itd.
Jeżeli anim4 nie masz doswiadczenia w administrowaniu serwerami, lub miałeś/aś jakiś prouber server typu L2Grunwald w przeszłości, to nawet nie zaczynaj nic robić.
Jeżeli natomiast wiesz co robisz, to zrób to 8)

Jestem w trakcie kompletowania teamu, lecz jak na razie na 1 planie stawiam zebranie informacji na temat serwera którego obecnie brakuje na rynku :)

Zapraszam do wyrażania własnych opinii.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2011, 03:16:59 am »
C1 max C2. Rate min 15 tak do 20x. Nie żartuję :)

Midów jest pełno. Lepszych bądź gorszych. No może trochę mało zcustomizowanych, ale do tego trzeba już ogarnięcia ponad umiejętność zrobienia buffera czy kilku NPC. No ale życzyę powodzenia. Tylko raczej nastaw się na reklamę głównie za granicą, bo jak zbierzesz tylko polskich graczy to już Ci mówię że zfailowałeś xD
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2011, 01:06:52 pm »
To ja poproszę kolegę wyzej o linki do tych "lepszych" midów na kronice Epilogue.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Lineage 2
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2011, 01:38:47 am »
x3-6 Epilogue -low z prawdziwego zdarzenia , interlude juz jest wiecej niz wszytskich serwerow Kamael+ razem wzietych ... dobrze przemyslany serwer z dobra reklama , testami porzadnymi i z dobra administracja