Witaj
Gość

Wątek: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server  (Przeczytany 25004 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 25, 2011, 12:26:58 pm »
MastJedi masz zupełną racje tylko,ze nie którzy nigdy tego nie będą potrafili zrozumieć :) Zawsze znajdzie się jakaś grupa ludzi,która da się pociąć za to,że polskie priv servery są najlepsze na świecie.No ale jak ktoś całe życie gra na pl syfach i nigdy na oczy nie widziało porządnego Lineage 2.Z drugiej strony to nawet lepiej,bo po co grać z nimi na offach itd.Przynajmniej można uniknąć sytuacji gdzie pk-ujesz kolesia na ru offie (polaczka) a on do Ciebie pisze na pm ,, hahahaha masz bana szmato za pk-owanie,zaraz piszę petycję do gm-a'' ^^


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2011, 01:25:54 pm »
ja osobiście też zawszę patrze na polskie serwery dosc sceptycznie, lecz nie mozna od razu zakladac z góry, że jak Polskie to i ch*jowe, ponieważ nie raz polacy pokazali, że potrafią.. więc prosiłbym niektórych by nie postowali negatywnie argumentując tylko tym że jest polski.

 chłopaki z ekipy Awakening muszą się ostro napracowac, wszystko poprawnie poustawiac, co według mnie jest pewnego rodzaju wyzwaniem dla nich samych :) ale wierze ze dadzą rade , lecz inną sprawą jest to ,że NCSOFT wypuszcza bodajże 4 nowe serwery i to w dodatku nie płatne.. jestem pewien że nowa europejska siec serwerów podbije rynek wśród innych tego typu prywatnych serwerach.



  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2011, 03:53:13 pm »
Ten znowu te swoje brednie o polaczkach.
Low rate nie przejdzie, lecz gdyby był to jakiś dobry mid rate lub hrate, to ludzie by chętnie zawitali choćby dla sprawdzenia "z czym to się je".
Można coś pomyśleć o rpg, fationie. Z tego co wiem, na to też jest popyt.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2011, 04:25:09 pm »
Sulfate jak ci się nie podobają moje posty to poprostu ich nie komentuj i tyle albo napisz skargę do admina jak to potrafisz.Pant skąd masz info,że prawdopodobnie będą 4 servery ?


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2011, 07:10:25 pm »
ja osobiście też zawszę patrze na polskie serwery dosc sceptycznie, lecz nie mozna od razu zakladac z góry, że jak Polskie to i ch*jowe, ponieważ nie raz polacy pokazali, że potrafią.. więc prosiłbym niektórych by nie postowali negatywnie argumentując tylko tym że jest polski.

 chłopaki z ekipy Awakening muszą się ostro napracowac, wszystko poprawnie poustawiac, co według mnie jest pewnego rodzaju wyzwaniem dla nich samych :) ale wierze ze dadzą rade , lecz inną sprawą jest to ,że NCSOFT wypuszcza bodajże 4 nowe serwery i to w dodatku nie płatne.. jestem pewien że nowa europejska siec serwerów podbije rynek wśród innych tego typu prywatnych serwerach.

Skąd takie info masz? Podziel się źródłem :p


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 25, 2011, 09:32:17 pm »
Też gdzieś to widziałem, tylko nie wiem dokładnie gdzie. Jak znajde, to wrzucę.

Sulfate jak ci się nie podobają moje posty to poprostu ich nie komentuj i tyle albo napisz skargę do admina jak to potrafisz.Pant skąd masz info,że prawdopodobnie będą 4 servery ?
Bo gościu piszesz znowu te brednie o polaczkach, daj już luz. Też jesteś polaczkiem jak my wszyscy i nie bluźnij. :-( Peace.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 25, 2011, 11:08:20 pm »
Sulfate jak ci się nie podobają moje posty to poprostu ich nie komentuj i tyle albo napisz skargę do admina jak to potrafisz.Pant skąd masz info,że prawdopodobnie będą 4 servery ?

wypowiadasz na forum, a krytyka Twojego zdania Cie uraza, wiec jaki w tym sens? Ja zgadzam sie z Sulfate, jak i z Toba. Dla mnie l2ex [by Gnat] jest best ever PL serverem, niestety to wlasine polskie community go wyniczyczlo. Cerberus dal rade zebrac duzo wiecej zagranicznych graczy i oni tam graj po dzis dzien.

Zgadzam sie z postami wyzej, ten server jako LOW rate wedlug mnie nie ma prawa bytu :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 26, 2011, 11:05:50 am »
No ale zauważ,że na l2 ex miałeś masę podstawowych bugów gdzie to bardzo wpływało na rozrywkę(zbugowane rb,geaodata tragiczna)Grałem tam koło miesiąca po czym dałem sobie spokój z polskimi serverami.Nikt mi nigdy nie wmówi,że jakiś polski server był dobry:) Do tego administracja ze swoimi chorymi zasadami.Nie można było przeklnąć a ban za wprowadzanie mobów do miasta to już w ogóle było śmieszne.Jak na razie to czekam na tego GOD-a oficjalnego,bo to jak na razie jedyna nadzieja na porządna grę na takiej kronice.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2011, 02:05:09 pm »
Pewnie, masz rację, że świetne nie są. Jest masa bugów, lecz nie można mówić, iż są bardzo kiepskie, gdyż Gnat robi wszystko co może, by ten serwer był jak najlepszy. O poziomie serwera przesądza też panujący na nim klimat, nie tylko ilość dobrze działających rzeczy ( wiadomo, - to nigdy nie będzie).


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 26, 2011, 03:02:18 pm »
Zapomniałeś też dodać zdania dotyczącego online,który też nie jest za ciekawy...


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 26, 2011, 04:50:57 pm »
Ten serwer umrze jak i wiele nowych gdy wejdzie nowy off na kronice GOD, który ma być za darmo tyle.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 04:52:31 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 26, 2011, 05:41:58 pm »
Daje 3 miesiące gry :) jak pisałem wyżej poczują ,że można nieźle zarobić i będzie dota kosmos albo płatne :) ja tak czuje i wielu graczom nie pochodzi klimat OFFa :) prace nad projektem trwają już od początku maja , posiadamy własne svn i timeline prace nadal trwają.
nie chcę się kłócić z nikim ale tak ja myślę :) Pozdrawiam wszystkich graczy.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 26, 2011, 06:29:54 pm »
Daje 3 miesiące gry :) jak pisałem wyżej poczują ,że można nieźle zarobić i będzie dota kosmos albo płatne :) ja tak czuje i wielu graczom nie pochodzi klimat OFFa :) prace nad projektem trwają już od początku maja , posiadamy własne svn i timeline prace nadal trwają.
nie chcę się kłócić z nikim ale tak ja myślę :) Pozdrawiam wszystkich graczy.
Co ty sie do tego offa przyczepiłeś że będzie trzeba płacić, skoro przeszli na f2p to już płatny off nie będzie, a dota jaka będzie i co z niej będzie wiadomo już.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 26, 2011, 08:27:17 pm »
ehh to normalne,że chce nam obrzydzić offa po to by grać na tym super polskim serverze ^^ Jakoś na ru offie do dzisiaj nie ma płatnych serverów ani nie wiadomo jakiej doty.Nie wiem czy sie orientujesz ale tego offa otwierają ludzie z Innovy.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • All rights reserved
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 26, 2011, 08:34:49 pm »
według mnie ten server umrze śmiercią naturalną, nie uniesie takiego ciosu jakim będzie Innova xd
LucaS Critical

         


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 27, 2011, 12:13:07 am »
według mnie ten server umrze śmiercią naturalną, nie uniesie takiego ciosu jakim będzie Innova xd
Tylko i wyłącznie jeśli będzie low. Jeśli wymyślą coś ciekawego typu faction,rpg, hrate lub jakieś inne pierdoły to nie powinien paść. =) Zależy też jak to wszystko będzie działać i czy gra będzie sprawiać przyjemność. :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 28, 2011, 07:21:13 pm »
Projekt jest cały czas rozwijany, będzie to HighRate i na pewno nie będzie się nudził po 2 tygodniach  :D. Zapraszam do dyskusji.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 29, 2011, 03:56:43 pm »
no i slusznie, bo low rate padl by szybko na cycki


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 29, 2011, 06:21:51 pm »
ooj tam ludzie ja tam zawsze jestem przychylny polskim próbom, bo chce w koncu serwer, ktory nie bedzie dobry bo polski tylko bedzie dobry ogólnie :P

BTW kiedy close/open beta testy? i w ogl jak idą prace? forum sie wydaje jakby wymarłe...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • Pan Pro
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2011, 12:14:21 am »
Czytając wasze wypowiedzi, czuje się jakbym był w przedszkolu. Co to ma za znaczenie , czy serwer jest polski , czy nie? Dam Wam przykład  - Nihon otworzył serwer l2skorpion.pl. Nie był żadnym PRO Devem czy kimś innym , po prostu postawił serwer i go reklamował. Co najśmieszniejsze , na serwer wbiło 700 osób, pomimo tego , że wiedziały o pochodzeniu serwera. Niestety nihon musiałgo zamknąć , bo przy 700 osobach na VPS'ie z netem 20 mb i 5 gb ramu, nie szło się nawet ruszyć, a co dopiero farmić czy się bić. Po prostu nasz naród ( a właściwie niekórzy ) twierdzą, że polskie serwery nie mają prawa bytu. Czas zlikwidować ten banalny stereotyp, bo mamy bardzo wielu zdolnych ludzi w kraju, którzy umieją postawić dobry serwer, na dobrych plikach , gdzie się będzie dobrze grało. To jest mój mały apel do Was wszystkich. Pamiętajcie , że polskie serwery wcale nie są gorsze od zagranicznych.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:26:47 am »
Czytając wasze wypowiedzi, czuje się jakbym był w przedszkolu. Co to ma za znaczenie , czy serwer jest polski , czy nie? Dam Wam przykład  - Nihon otworzył serwer l2skorpion.pl. Nie był żadnym PRO Devem czy kimś innym , po prostu postawił serwer i go reklamował. Co najśmieszniejsze , na serwer wbiło 700 osób, pomimo tego , że wiedziały o pochodzeniu serwera. Niestety nihon musiałgo zamknąć , bo przy 700 osobach na VPS'ie z netem 20 mb i 5 gb ramu, nie szło się nawet ruszyć, a co dopiero farmić czy się bić. Po prostu nasz naród ( a właściwie niekórzy ) twierdzą, że polskie serwery nie mają prawa bytu. Czas zlikwidować ten banalny stereotyp, bo mamy bardzo wielu zdolnych ludzi w kraju, którzy umieją postawić dobry serwer, na dobrych plikach , gdzie się będzie dobrze grało. To jest mój mały apel do Was wszystkich. Pamiętajcie , że polskie serwery wcale nie są gorsze od zagranicznych.
Zgadzam się. Było kilka niezłych polskich serwerów, i może jakieś jeszcze się kiedyś pojawią. Niestety 90% cierpiało (i umarło) na tą samą chorobę - polskie community.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 14, 2011, 05:56:43 pm »
projekt juz umarł forum serwera świeci pustkami a admini serwera zniknęli, wnioskuję o zamknięcie tematu o tym żałosnym niewypale.