Witaj
Gość

Wątek: Freya  (Przeczytany 111084 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:07:51 pm »
ale na PvP dalej posysają... Confirmed z naszych ostatnich PvP (głównie z ES-eami w okolicach 80) ;x
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 07, 2010, 10:41:35 am »
Set moirai wygląda jak te sety Epic z customów :P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Freya
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 07, 2010, 11:06:44 am »
a jak wbic na te pts'y? ferii na offa?
Ściągasz pts i grasz oczywiście jeżeli masz konto. Możesz grać na trialu i nie aktywny koncie( ale trzeba je  najpierw aktywować) Grając na trialu nie dostajesz 2kk na start :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 07, 2010, 03:51:25 pm »
A silver ranger coś ciekawego dostaje na freye , czy nadal nic ciekawego ??


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 07, 2010, 06:11:18 pm »
a jak wbic na te pts'y? ferii na offa?
Ściągasz pts i grasz oczywiście jeżeli masz konto. Możesz grać na trialu i nie aktywny koncie( ale trzeba je  najpierw aktywować) Grając na trialu nie dostajesz 2kk na start :P
a do kiedy beda, pts'y i czy jak mam triala to tylko 7 dni pts'ów moge grac?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Freya
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 07, 2010, 06:43:23 pm »
a jak wbic na te pts'y? ferii na offa?
Ściągasz pts i grasz oczywiście jeżeli masz konto. Możesz grać na trialu i nie aktywny koncie( ale trzeba je  najpierw aktywować) Grając na trialu nie dostajesz 2kk na start :P
a do kiedy beda, pts'y i czy jak mam triala to tylko 7 dni pts'ów moge grac?
Już jest pts normalny trial trwa chyba 14 dni
http://www.lineage2.com/trial/ tu masz linka z opisem co jak gdzie kliknąć, żeby mieć traila
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2010, 06:47:12 pm wysłana przez Solar »

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 16, 2010, 02:44:48 pm »
I co z archerami?? Coś konkretnego?? Ktoś grał Archerem na PTS? Jak się w PvP sprawdza??


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Freya
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 16, 2010, 02:51:59 pm »
I co z archerami?? Coś konkretnego?? Ktoś grał Archerem na PTS? Jak się w PvP sprawdza??
Na Freyii nic konkretnego sie nie zmienia dopiero na High Five, lucznicy znowu dostana kopa.
Post kolesia z elliebelly.net:
Cytuj
- The lvl 76 Sword Muse skill "Song of Wind Storm" will be changed from now +30 resistance against Bows to an increase of 10% against Bows and 5% against Crossbows.

- The lvl 76 Spectral Dancer skill "Dance of Blade Storm" will be changed from now +99 resistance against Bows to an increase of 45% against Bows and 25% against Crossbows while the reduction in M.Atk. of 99% remains the same.

- The lvl 58 Berserker and Arbalester skill "Soul Barrier" will be changed from now +60 resistance against arrows to an increase of 10% against Bows and 6% against Crossbows.

- "Harmony of Noblesse" as well as "Symphony of Noblesse" will now provide +10% resistance against Bows and +6% against Crossbows.

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 02, 2010, 02:42:26 pm »
zna juz ktos oficjalny start freya na l2 j?


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 02, 2010, 03:00:07 pm »
a tak ci się spieszy do nowego clienta i zmienionego ekranu logowania ?


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 02, 2010, 03:02:08 pm »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 02, 2010, 03:09:59 pm »
To idz na pts offa bo na l2j na bank nie będzie tego


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Freya
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 02, 2010, 05:09:01 pm »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow
loled

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 02, 2010, 06:32:33 pm »
moar luv for dorfs
брать дла vigoss


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Freya
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 02, 2010, 06:59:57 pm »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow
loled
epic.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:52:54 am »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow


Uświadomię cię bo może nie wiesz ale na l2j nie działają żadne nowe epiki/rbki wprowadzone po C5 a od tego czasu doszło ich kilka ( epików lub raid bossów ) a teraz dojdą kolejne

setów sobie też nie potestujesz bo Vespery mimo że wprowadzone 2 kroniki temu jak ich nie było tak nie ma a teraz dochodzą 3 kolejne

skille hmm skoro nie działają stare skille to jak myślisz będą działać nowe? ciekaw jestem czy po 2 latach l2j w końcu zrobił day of doom

questy nie działa nawet 50% q.instacji z g.final/g+ a dodadzą coś nowego ? na l2j nawet głupie imperial tomb nie działa retailowo...


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:09:52 pm »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow


Uświadomię cię bo może nie wiesz ale na l2j nie działają żadne nowe epiki/rbki wprowadzone po C5 a od tego czasu doszło ich kilka ( epików lub raid bossów ) a teraz dojdą kolejne

setów sobie też nie potestujesz bo Vespery mimo że wprowadzone 2 kroniki temu jak ich nie było tak nie ma a teraz dochodzą 3 kolejne

skille hmm skoro nie działają stare skille to jak myślisz będą działać nowe? ciekaw jestem czy po 2 latach l2j w końcu zrobił day of doom

questy nie działa nawet 50% q.instacji z g.final/g+ a dodadzą coś nowego ? na l2j nawet głupie imperial tomb nie działa retailowo...

oo widzę ze grałeś na jakimś lol serwie l2j z ratami x1 i masz dziwne złudzenie l2j,zacznijmy od epick rb i rb może nie na każdym serwie działa tak jak na offie ale jak do tej pory nie spotkałem serwera low/mid bez rb typu frita,beleth,baylor,tiat itp (oczywiście nie mówię o lol serwach które stoją 2-3tyg),teraz sety vespery no tak jak mówisz nie działa q na l2j na vespery ale przecież ja nie mówiłem ze chce grac na serwie x1 a pokaż mi teraz pvpka GE na którym nie ma w gmshopie vesperów jak dobrze pamiętam to one pojawiły się na pvpkach zaraz po starcie tej kroniki,skille powiedz mi co źle działa z skilli na 81-83? a czy skille działają poprawnie czy custiomowo to już zależy od admina, Questy i inastancje tam gdzie ja gram wszystkie questy które porzebuje działają dobrze sn,wszystkie questy na recki 80+HB,inastancje hmm testowałem tylko citadele to działa według mnie dobrze quest na recki na bron icarusa tez a co do IT co tam ci nie działa hmm? jeżeli nigdy nie grałeś na l2j to nie mów takich głupot bo wszystko zależy od serwera jak grałeś na serwie kopiuj wklej to wiesz gl. Oczywiście nie twierdze ze l2j jest dobre wiem ze do l2off nie może sie równać ale ty troche przesadziles w swoim  t poscie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 02:16:31 pm wysłana przez GIMLI1820 »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Freya
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:20:47 pm »
po1 padlem  hahaha hahaha hahaha
po2 nie wiadomo kiedy na privach bedzie c4 modowane do freyi.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Freya
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 03, 2010, 03:09:07 pm »
Pewnie! Po co Questy,rb,epiki,  Insty farma, jak wszystko jest w GMshopie!  :noob:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 03:29:06 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Freya
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 03, 2010, 03:10:01 pm »
>< missclick

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Freya
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:01:08 pm »
dobra i nie mam już do was pytań gl:)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Freya
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:38:22 pm »
IMO LOL tygodnia

/offtop off


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:47:21 pm »
nie do przetestowania tych nowych secikow,broni,skilli,questow i epickow


Uświadomię cię bo może nie wiesz ale na l2j nie działają żadne nowe epiki/rbki wprowadzone po C5 a od tego czasu doszło ich kilka ( epików lub raid bossów ) a teraz dojdą kolejne

setów sobie też nie potestujesz bo Vespery mimo że wprowadzone 2 kroniki temu jak ich nie było tak nie ma a teraz dochodzą 3 kolejne

skille hmm skoro nie działają stare skille to jak myślisz będą działać nowe? ciekaw jestem czy po 2 latach l2j w końcu zrobił day of doom

questy nie działa nawet 50% q.instacji z g.final/g+ a dodadzą coś nowego ? na l2j nawet głupie imperial tomb nie działa retailowo...

oo widzę ze grałeś na jakimś lol serwie l2j z ratami x1 i masz dziwne złudzenie l2j,zacznijmy od epick rb i rb może nie na każdym serwie działa tak jak na offie ale jak do tej pory nie spotkałem serwera low/mid bez rb typu frita,beleth,baylor,tiat itp (oczywiście nie mówię o lol serwach które stoją 2-3tyg),teraz sety vespery no tak jak mówisz nie działa q na l2j na vespery ale przecież ja nie mówiłem ze chce grac na serwie x1 a pokaż mi teraz pvpka GE na którym nie ma w gmshopie vesperów jak dobrze pamiętam to one pojawiły się na pvpkach zaraz po starcie tej kroniki,skille powiedz mi co źle działa z skilli na 81-83? a czy skille działają poprawnie czy custiomowo to już zależy od admina, Questy i inastancje tam gdzie ja gram wszystkie questy które porzebuje działają dobrze sn,wszystkie questy na recki 80+HB,inastancje hmm testowałem tylko citadele to działa według mnie dobrze quest na recki na bron icarusa tez a co do IT co tam ci nie działa hmm? jeżeli nigdy nie grałeś na l2j to nie mów takich głupot bo wszystko zależy od serwera jak grałeś na serwie kopiuj wklej to wiesz gl. Oczywiście nie twierdze ze l2j jest dobre wiem ze do l2off nie może sie równać ale ty troche przesadziles w swoim  t poscie.

Grałem na kilkunastu l2j niektore stały kilka lat ba sam nawet znam się na javie i wiem na jakim stopniu zaawansowania są obecnie projekty l2j.

Co z tego że działa na l2j frinta skoro to poprstu zwykły mob któremu działa 1-2 skille? podobnie jak tiat, pokaz mi lowa/mid na którym działa cała instancja tiata a nie port pod rb  który jest zwykłym mobem

testowałes citadele a skąd wiesz że działa dobrze byłeś tam na offie ?

Daj namiary na twojego priva z chęcią wbije i udowodnie że mało co co zostało dodane po c5 działa poprawnie

Co do IT co w nim nie działa poprawnie chociażby to że na l2j w każdej sali są określone moby np w tj undeady w tej skorpiony itp podczas gdy co kilka respawnów powinien zmieniać się rozdaj salki. Genralnie nie wiem czy wiesz ale na offie moby nie respawnują się w tych samych miejscach

Co do serwerów z GM shopem czegoś takiego nie biorę pod uwagę dla mnie taki serw to nie serw

Aha i żeby nie było zanim grałem na offie to 2 lata zmarnowałem na l2j więc wiem o czym mówię


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Freya
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:34:02 am »
yyym czytałem sobie teraz artykuł z l2 media i mam 2 pytanka :)
1.Będzie można włożyć 3 atrybuty w 1 item? :o
2.Ma ktoś może listę 20 nowych skilli?


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Freya
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 05, 2010, 11:18:40 am »
1. Tak.
2. To nie ten update.