Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger [DA]  (Przeczytany 314744 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1800 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:29:52 pm »
Cytuj
Teraz dye: zrobienie -8 con i założenie maj jest jakimś idiotyzmem. czy 200p ataku więcej zrobi ci jakąś różnice?? zabijesz kogoś na mass pvp???? To nie palladyn że ma AI. Generalnie nie ruszałbym dye do 76 potem możesz sobie coś pokombinować.

Set tylko nm jeżeli mówimy o oly i mass pvp. Maj ma -_-'iane bonusy. Nikt na mas pvp nie będzie cię stunował tak samo na oly. Natomiast roota czy sleepa wyłapiesz szybko zwłaszcza przy landrate debufów na finalu. Mając epici (zaken antek) założenie maja to już komplety idiotyzm. Maj sprawdza się dla paladyna nie DA.

W ŻYCIU jak gram tankiem nie widziałem większych pierdoł. Nie wiem na jakim privie grasz, ale zmien ten serwer...

Nikt mnie nie bedzie stunował ? Yo, reuse stuna to teraz 3 sekundy u kazdej klasy przy czm stun trwa 9, typ trzyamc cie moze na permastunie. A forti ci duzo nie pomoże.
Maj ma najlepsze bonusy dla tanka.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1801 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:47:57 pm »
masz na myśli CB mówiąc że ktoś cię będzie trzymał na perma stunie czy chodzi ci o oly open?. Na mass pvp też widzę łuczników spamujących stunshota :) albo nuków wbiegających w zerg żeby walnąc aure :) albo kraśkó latających za tankami żeby walnąc stuna, czy orki. Stuna możesz odstać od WL albo zerka. maj daje 50% stun resist tylko obniża cona więc zwiększa podatność na stuny i obniża możliwości bawienia się dye.

Co do priva to jest to lancer... a tankiem już trochę gram. Reuse stuna znam i wiem ile trzyma teoretycznie. Chciałbym zobaczyć twoje pvp z pp bishem ee ol wc w maju bez epiców :)
 
Jak masz epici możesz sobie kombinować bo masz od groma resistów ale dla kogoś kto ich nie ma to już ból więc lepiej założyć set bardziej uniwersalny niż tylko taki który daje 1 resist. Na finalu DA ma spore sznase na open oly. Kupienie IC nie jest proste, to samo z epicami więc jeżeli nie stać cie na IC to lepszy jest nm bez -do cona niż maj który ci niczego nie daje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 12:53:00 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1802 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:52:49 pm »
Masz w ogóle element w tej twojej broni ?

Cytuj
maj daje 50% stun resist tylko obniża cona więc zwiększa podatność na stuny i obniża możliwości bawienia się dye.

Jak moze obnizac, skoro to jest +50% do modyfikatora con, a -2 con to nie jest wiecej niz te 50% XD...

Ciekawe cz masz jakies party bez +str dye, bo jakikolwiek tank bez +str ma wieeeelkie problemy z party na offie. Pierwsze pytanie, jakie idzie do tanka to wlasnie "jakie dye nosisz". Jak widza kogos w DC to nawet nie mysla o tym, żeby taną osobę brać, chyba że robi za pullera...

EE nic mi nie zrobi (bo nie ma czym), PP na battle PP build to nie to co kiedys, WC jest ciezki z wysokim elementem ale da sie z TODem. To samo z OLkiem ...

NM nigdy nie bedzie lepszy od maja/talluma...

Epiki mozna sobie wziąć za olympiad pointy, wiec tu tez nie ma problemu.

A co ma takiego fajnego NM ? -dex (shield def rate!), sleep resist (no ba, EE cie potrancuje i co ? Zaraz sie obudzisz, zreszta majac mental daggera juz ma problem z zasleepowaniem, to samo tyczy sie rootow - rooty i tak nie wchodza na endgame...)

8% p atk to bardzo duzo i różnicę widać, gdy rzucasz judgementa/tribunala i masz bron z elementem.

Jak ty w ogole expisz bez +str dye ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 12:56:16 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1803 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:56:47 pm »
tylko że tank potrzebuje do party ee/se i coś co ma skill aoe (najlepiej sb albo sh) i tak farmisz od 43 do 72 spokojnie i szybciej niż sh z kurą po upgrade. Kasa też ci leci spokojnie tak że stać cie na kupienie common na 61 lev i odołożeniu jakieś kasy na później.

Dalej to tylko aniołki gdzie też ci tylko ee jest potrzebny (heal trance i mana). Reuse skili jest stały więc ewentualnie tylko swm i epici....

8% p ataku... To nie palladyn który ma 2x AI. Jak mówisz o endgame DA to chyba żaden nie będzie latał na 83 w maj cz nm bo to troche śmieszne.

jak masz na myśli maj+6 set to zgoda ale zwykły nie. Pisałem o początkach na oly kiedy jeszcze nie jesteś na tyle wyekwipowany że masz IC albo maj++6.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 01:02:29 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1804 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:59:12 pm »
Lol, jedyne zastosowanie dla vangaurda jakie znalazlem to bicie mobow w kratei's cube (bo tam mozna sobie leczyc MP). Nie amm w ogole tego skilla na pasku. Lolskill ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1805 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:05:24 pm »
To tylko mogę pogratulować. DA jest teraz jedną z najszybciej expiących postaci i jedną z najbardziej farmerskich. Jak byś nie uzywał bota to może znalazłbyś zastosowanie dla skili z vanguarda. Są też q z których ciągniesz sporą kase.


Na 63 jak skończy ci się npc buffer potrzeba ci tylko ww i shielda. Shotów prawie nie używasz bo schodzi ci jedynie jakieś 400 -600 na 4h farmu (zależy od grade broni). Możesz sobie też mniej oszczędnie farmić kupując elixiry na mp/hp i lepsze potki na heal to wtedy ee jest zbędny. Wystarczy SB lub SH.

Co do lokacji to zaczynasz na tanor canion i tam siedzisz do 46 lev. Potem idziesz pod oren a dalej do frozen labirynt (od 53 jest q na matsy albo na kase) tam siedzisz do 66 i przenosisz się na ancient battleground i siedzisz do 68-69. Później trainy pod goddard albo na 69 idziesz już na aniołki. Mam kilka pomysłów na taki farm na +76 ale muszę przetestować i wtedy mogę ci napisać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 01:15:10 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1806 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:21:40 pm »
Cytuj
Jak byś nie uzywał bota to może znalazłbyś zastosowanie dla skili z vanguarda

Kluczowe slowo to bot. LOLd ... Ci którzy mnie znają wiedzą o co chodzi xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1807 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:28:39 pm »
są trzy możliwości:

1. używasz bota więc nie znasz skili swojej postaci.

2. ciężko się dostosowujesz do "nowego" tak jak masa ludzi na hb, gracii dalej uważająca że party luków>all na mass pvp

3. już ci się nie chce próbować nowych rzeczy :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1808 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:33:54 pm »
Cytuj
1. używasz bota więc nie znasz skili swojej postaci.

Padłem xD


Vanguardem bawilem sie dlugo. nieco smieszny skill, lepiej wychodzi mi bic FB i sadzic kryty po 3k w moby niż bawic sie vanguardem i sadzic dmg ze skilli po 1k max ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1809 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:40:31 pm »
nie jak bijesz 6 mobków z hp 1/2 obszarowym skilem zbijając im ponad połowę hp. Potem sh lub sb używa swojej masówki i idziesz do następnej grupki. Generalnie ja tak nawet z OL farmiłem. Który ma jakiś tam skill zadający dmg i spalający hp. najfajniej farmi się tak na frozen na pronghornach i buffalo.

One po użyciu skila fizycznego transformują się na 5-6 mobków. Mają hp x1 i z każdego leci q item. Więc za 1 grupkę padającą na 1 masówkę od ciebie i 2 masóki sb lub tempesta i aure sh dostajesz np 1 cbp...... + exp i to całkiem niezly około 6k z moba na vit 0 a używasz tlyko 1 ssa np czy 1 ssb. Jak farmisz z SB to all moby padają na overhita więc exp jest jeszcze lepszy niż z sh. Z mobków leci koło 800 adeny na głowę więc sobie policz :) za 1 ssa masz 4800 adeny i 1 cbp.


Tak można farmić każdą postacią mającą masówke ale polecam farmić z tankiem. Agression nie kosztuje many a do tego tank jak to tank sporo dmg przyjmie nawet stojąc na stunie :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 01:55:07 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1810 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:08:41 pm »
Cytuj
1. używasz bota więc nie znasz skili swojej postaci.

ORLY?

Cytuj
lepiej wychodzi mi bic FB i sadzic kryty po 3k w moby niż bawic sie vanguardem i sadzic dmg ze skilli po 1k max ...

Dokładnie.Zawsze można zrobić AoE party albo AoE party a ty na AFK.
Cytuj
Agression nie kosztuje many a do tego tank jak to tank sporo dmg przyjmie nawet stojąc na stunie Smile

To po ch** ci HP? Zaprzeczasz sam sobie.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1811 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:14:51 pm »
Cytuj
1. używasz bota więc nie znasz skili swojej postaci.

ORLY?

Cytuj
lepiej wychodzi mi bic FB i sadzic kryty po 3k w moby niż bawic sie vanguardem i sadzic dmg ze skilli po 1k max ...

Dokładnie.Zawsze można zrobić AoE party albo AoE party a ty na AFK.
Cytuj
Agression nie kosztuje many a do tego tank jak to tank sporo dmg przyjmie nawet stojąc na stunie Smile

To po ch** ci HP? Zaprzeczasz sam sobie.

a czy ja gdzieś pisze że jest mi potrzebne jakieś dodatkowe HP? Jak bym tak uważał to bym napisał że best jest dc..
Z tego co mówisz rozumiem że to odniesienie do tego NM. Tylko że ja wyjaśniam jak ja expie bez dye + do str to podobno nie mam szans na party. Do farmu dla DA wystarczy common a grade set.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1812 dnia: Czerwiec 04, 2009, 02:57:49 pm »
Azella - przeczytaj to poniższe, potem pójdź się wyspowiadać, żałuj za grzechy i nie pisz takich...głupot na forum.


KURRRRTYZANA JEGO ZAGWALCONA W ODBYT MAĆ!


TANK Z - STR TO JARZYNA TO NUP TO CIOTA TO WEGETARIANIN TO SLUCHACZ TOMBOYA TO LAMUS WIEKSZY NIZ NARAYAN NA NOZU!!!!!1111111.
TANK MA MIEC Maj/TALLUM AZ DO IC i MIEEEEECZ Z FOOOCUSSSS NIE BLUNT NIE HEAAALTH!!!!!!!!!!
TANK MA MIEC DZIARY NA STR NIE NA CON,NIE NA DEX,NIE NA SKROBANIE MARCHEWY PRZY POMOCY LYZKI!!!!11111
KIEDY WY LUDZIE DO CHOLERY OPANUJECIE ZE TANK W RODZAJU PUDLO HP 350 p.att 12k HP TO JEST DUPA A NIE TANK.
ZE TO JEST BEZMYSLNA JARZYNA KTORA I TAK SIE OLEJE W TYM WASZYM LOL PVP BO SZKODA MANY?
KTORY NIC ALE TO NIIIIC NIE ZROBI A TO HATE MOZECIE SOBIE WSADZIC?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE TEN CON TO STARY BUILD ROBIONY ZANIM LUDZIE ODKRYLI SSY?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NAJLEPSZE TANKI I RETAILA I PRV NOSZA OFENSYWNY BUILD?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NA OFENSYWNYM BUILIDZIE MACIE TYLE SAMO P.DEFA M.DEFA ,JESTESCIE W STANIE SPORO UBIC I NAMIESZAC,UTANKOWAC BO HEAL I TAK DOSTANIECIE?
KIEDY WY OPANUJECIE DO CIEZKIEJ CHOLERY ZE TO WASZE LOL 1k HP TO JEST JEDEN WIECEJ NUK OD SH?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE JAK MACIE RESSISSTY TO TEN SPAM NUKOW ZASPAMUJECIE CP POTAMI?
i..
KIEDY WY OPANUJECIE,ZE PANTERA TO NIE JEST JEDYNA BRON DA,BO PADA Na 2 HITY KOSZTUJE W CHOLERE I OPIERANIE SIE NA NIEJ TO NAJDURNIEJSZY POMYSL ZARAZ PO BLUNTACH Z HEALTH,- STR i NM,DC!!!1111


I mam nadzieje,ze teraz zacznie docierac..
To tyle w temacie odpowiedzi na temat.
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1813 dnia: Czerwiec 04, 2009, 03:01:14 pm »
Cytuj
a czy ja gdzieś pisze że jest mi potrzebne jakieś dodatkowe HP?
Cytuj
Teraz dye: zrobienie -8 con i założenie maj jest jakimś idiotyzmem.

poza tym piszesz też ze kox na banishu jest taki ok a talluma nie chcesz wkładać.Ostatnim razem z tego co pamiętam(nawet Warefare o tym mówił) to tallum jest najlepszy.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1814 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:52:16 pm »
Azella - przeczytaj to poniższe, potem pójdź się wyspowiadać, żałuj za grzechy i nie pisz takich...głupot na forum.


KURRRRTYZANA JEGO ZAGWALCONA W ODBYT MAĆ!


TANK Z - STR TO JARZYNA TO NUP TO CIOTA TO WEGETARIANIN TO SLUCHACZ TOMBOYA TO LAMUS WIEKSZY NIZ NARAYAN NA NOZU!!!!!1111111.
TANK MA MIEC Maj/TALLUM AZ DO IC i MIEEEEECZ Z FOOOCUSSSS NIE BLUNT NIE HEAAALTH!!!!!!!!!!
TANK MA MIEC DZIARY NA STR NIE NA CON,NIE NA DEX,NIE NA SKROBANIE MARCHEWY PRZY POMOCY LYZKI!!!!11111
KIEDY WY LUDZIE DO CHOLERY OPANUJECIE ZE TANK W RODZAJU PUDLO HP 350 p.att 12k HP TO JEST DUPA A NIE TANK.
ZE TO JEST BEZMYSLNA JARZYNA KTORA I TAK SIE OLEJE W TYM WASZYM LOL PVP BO SZKODA MANY?
KTORY NIC ALE TO NIIIIC NIE ZROBI A TO HATE MOZECIE SOBIE WSADZIC?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE TEN CON TO STARY BUILD ROBIONY ZANIM LUDZIE ODKRYLI SSY?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NAJLEPSZE TANKI I RETAILA I PRV NOSZA OFENSYWNY BUILD?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NA OFENSYWNYM BUILIDZIE MACIE TYLE SAMO P.DEFA M.DEFA ,JESTESCIE W STANIE SPORO UBIC I NAMIESZAC,UTANKOWAC BO HEAL I TAK DOSTANIECIE?
KIEDY WY OPANUJECIE DO CIEZKIEJ CHOLERY ZE TO WASZE LOL 1k HP TO JEST JEDEN WIECEJ NUK OD SH?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE JAK MACIE RESSISSTY TO TEN SPAM NUKOW ZASPAMUJECIE CP POTAMI?
i..
KIEDY WY OPANUJECIE,ZE PANTERA TO NIE JEST JEDYNA BRON DA,BO PADA Na 2 HITY KOSZTUJE W CHOLERE I OPIERANIE SIE NA NIEJ TO NAJDURNIEJSZY POMYSL ZARAZ PO BLUNTACH Z HEALTH,- STR i NM,DC!!!1111


I mam nadzieje,ze teraz zacznie docierac..
To tyle w temacie odpowiedzi na temat.

i co to oznacza??? że koleś uważa nm za zły set a ja za dobry? B dla mnie maj se nie daje nic co by powalało a przy tym jest drogi... Z większością się zgadzam ale nie z tym dotyczącym seta. Generalnie nie widzę sensu dodawać dye przed 76 jak nie masz za dużo pvp. Nigdzie nie napisałem żeby dodawać do cona czy coś w tym stylu.....

Cytuj
a czy ja gdzieś pisze że jest mi potrzebne jakieś dodatkowe HP?
Cytuj
Teraz dye: zrobienie -8 con i założenie maj jest jakimś idiotyzmem.

poza tym piszesz też ze kox na banishu jest taki ok a talluma nie chcesz wkładać.Ostatnim razem z tego co pamiętam(nawet Warefare o tym mówił) to tallum jest najlepszy.

możesz mi powiedzieć jaki ma związek tallum z uzywaniem banisha???  :o Grasz na offie??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 04:54:24 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1815 dnia: Czerwiec 04, 2009, 05:02:37 pm »
gram DA na finalu i w życiu romana bym nie kupił talluma np dlatego że w low a nie włożysz bonusa do pvp.
Wkładanie czegokolwiek poza wackiem ma sens dopiero przy IC.


 
Cytuj
Jak zrobisz 68-70 na DA spokojnie możesz zacząć expić na banishu. Do tego czasu farm tą postacią jest banalnie prosty jedyne bufki jakie ci potrzebne to ww i shield eventualnie resist shock i evasion. Nie używasz panterki tylko cały czas na vanguardzie z 2 tankiem w party albo z kimkolwiek kto ma jakiś skill aoe. Generalnie najlepsze party to DA soulbreaker i ee. W takim składzie można dobić spokojnie 70 a potem przenieść się na aniołki już bez SB ofc :)
Ja tam zawsze sadzilem,ze im wiecej p.att tym lepiej,ale ja kretyn jestem..

Cytuj
Teraz dye: zrobienie -8 con i założenie maj jest jakimś idiotyzmem. czy 200p ataku więcej zrobi ci jakąś różnice?? zabijesz kogoś na mass pvp???? To nie palladyn że ma AI. Generalnie nie ruszałbym dye do 76 potem możesz sobie coś pokombinować.
Nie idiotyzmem za to jest zrobienie buildu ofensywnego i noszenie zbroi dla jarzyny.To szczyt mądrości jest.
A na mass pvp zabiłem około 100-150 osób,nie licząc CSów.
Generalnie to Dye robi się przed włożeniem zbroi B,ale ja kretyn jestem...


Cytuj
Set tylko nm jeżeli mówimy o oly i mass pvp. Maj ma -_-'iane bonusy. Nikt na mas pvp nie będzie cię stunował tak samo na oly. Natomiast roota czy sleepa wyłapiesz szybko zwłaszcza przy landrate debufów na finalu. Mając epici (zaken antek) założenie maja to już komplety idiotyzm. Maj sprawdza się dla paladyna nie DA.
Oli bez IC? NM?Czy ty człowieku sie pieczarek nażarłeś?
Co Ci da to NM?Maj ma zjebane bonusy?Ma 1 dobry bonus-ressist stun,czasami się przydaje.I drugi-zenchantowany jest prawie jak IC.
Na mass pvp nikt Cie nie bedzie stunował?No pewnie,wcale sie nie stunuje tanka ktory sypie na slepo hate w zamku,zeby opozniac te 2 party op4.
I kto normalny ma epici jak zaken,antek a nie ma IC?

Cytuj
Broń tu zgoda oe dama+f>>>>all do forgotena+f. Tylko jeżeli do fb+f nie przewidujesz większej ilości pvp to w ogóle bym nie kupował miecza 1h tylko duale. Nie muszą być normalne, common się sprawdzają wystarczająco dobrze.
Tutaj,to już nawet żal komentować.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1816 dnia: Czerwiec 04, 2009, 05:07:18 pm »
Imo mj jest ftw bo ma +4 accuracy, a to jest zajebiste na daggerow i archerow - bo bez tego uwierzmi NIE TRAFISZ ICH ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1817 dnia: Czerwiec 04, 2009, 05:17:04 pm »
gram DA na finalu i w życiu romana bym nie kupił talluma np dlatego że w low a nie włożysz bonusa do pvp.
Wkładanie czegokolwiek poza wackiem ma sens dopiero przy IC.

Fakt bo to trzeba się nameczyć żeby to kupić.... Trochę posiedzieć na siege czy TW pod jakimś zamkiem najsilniejszego ally na serwerze i masz fame ale jasne nie opłaca się....


Cytuj
Cytuj
Jak zrobisz 68-70 na DA spokojnie możesz zacząć expić na banishu. Do tego czasu farm tą postacią jest banalnie prosty jedyne bufki jakie ci potrzebne to ww i shield eventualnie resist shock i evasion. Nie używasz panterki tylko cały czas na vanguardzie z 2 tankiem w party albo z kimkolwiek kto ma jakiś skill aoe. Generalnie najlepsze party to DA soulbreaker i ee. W takim składzie można dobić spokojnie 70 a potem przenieść się na aniołki już bez SB ofc :)
Ja tam zawsze sadzilem,ze im wiecej p.att tym lepiej,ale ja kretyn jestem..

A do czego ci ten p atak przy banishu?? bo landrate nie zalezy od p ataku

Cytuj
Teraz dye: zrobienie -8 con i założenie maj jest jakimś idiotyzmem. czy 200p ataku więcej zrobi ci jakąś różnice?? zabijesz kogoś na mass pvp???? To nie palladyn że ma AI. Generalnie nie ruszałbym dye do 76 potem możesz sobie coś pokombinować.
Nie idiotyzmem za to jest zrobienie buildu ofensywnego i noszenie zbroi dla jarzyny.To szczyt mądrości jest.
A na mass pvp zabiłem około 100-150 osób,nie licząc CSów.
Generalnie to Dye robi się przed włożeniem zbroi B,ale ja kretyn jestem...[/quote]

Jak masz sporo pvp to jasne że przed b ale jak nie masz to do farmu ci jest to zbyteczne kompletnie

Cytuj
Set tylko nm jeżeli mówimy o oly i mass pvp. Maj ma -_-'iane bonusy. Nikt na mas pvp nie będzie cię stunował tak samo na oly. Natomiast roota czy sleepa wyłapiesz szybko zwłaszcza przy landrate debufów na finalu. Mając epici (zaken antek) założenie maja to już komplety idiotyzm. Maj sprawdza się dla paladyna nie DA.
Cytuj
Oli bez IC? NM?Czy ty człowieku sie pieczarek nażarłeś?
ty od razu w s wskoczyłeś? na każdym serwerze i bez tego rozumiem na oly nie pójdziesz? zwłaszcza jak server ma półroku...

Cytuj
Co Ci da to NM?Maj ma -_-'ane bonusy?Ma 1 dobry bonus-ressist stun,czasami się przydaje.I drugi-zenchantowany jest prawie jak IC.
Na mass pvp nikt Cie nie bedzie stunował?No pewnie,wcale sie nie stunuje tanka ktory sypie na slepo hate w zamku,zeby opozniac te 2 party op4.
I kto normalny ma epici jak zaken,antek a nie ma IC?

Napisałem że maj+6 ok ale nie safe enchant. Normalny człowiek ma epiki bez ic jak lata w nm na oly i kupuje tam epici. Zresztą zrobienie zakena to nie jest jakieś skomplikowane widowisko. Ta przy tym reuse aura of hate to sobie możesz pospamować ale ale chyba macro z info że next aura za 8s

Cytuj
Broń tu zgoda oe dama+f>>>>all do forgotena+f. Tylko jeżeli do fb+f nie przewidujesz większej ilości pvp to w ogóle bym nie kupował miecza 1h tylko duale. Nie muszą być normalne, common się sprawdzają wystarczająco dobrze.
Tutaj,to już nawet żal komentować.
[/quote]

mozesz mi powiedzieć na plaster wydawać kase na broń której w zasadzie nie używasz? możesz kupić jakiś common ale kupowanie normalnej broni jak dle czy oe dama jest bezsensu. Chyba że kupujesz kase na ebay albo masz bogaty klan. Farmisz na vanguardzie do 69 potem masz banisha więc nie widze sensu wydawania gigantycznej kasy na bron na pvp. nie masz duzo warów to nie jest ci to potrzebne. common wystarczy na początek do klepania kogoś kto ci się na spota wbija.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 05:23:44 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1818 dnia: Czerwiec 04, 2009, 05:38:30 pm »
Azella jest taka niepisana zasada, że jeśli nie mówimy o konkretnym serwie to rozmawiamy o retailu - na retailu bez ic i 5/5 za dużo tankiem na oly nie powojujesz ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1819 dnia: Czerwiec 04, 2009, 06:37:31 pm »
Cytuj
możesz mi powiedzieć jaki ma związek tallum z uzywaniem banisha???  Surprised Grasz na offie??

Pre Final Reuse i cast.I najlepszy set A do grindu jaki moze byc.Dodatkowy udzwig tez jest pro na banishu.

Cytuj
Imo mj jest ftw bo ma +4 accuracy, a to jest -_-'iste na daggerow i archerow - bo bez tego uwierzmi NIE TRAFISZ ICH ...

Sand bomb na twarz i moge robic Tankowi lol w twarz bo Judgment/Tribunal co kilka sec mi nic nie zrobi taka jest prawda.Ale wada jest taka ze MJ nie jest S wiec elemental nie wbijesz(chyba ze zmienili) jezeli dagger ma blowy na element ;/

Cytuj
A do czego ci ten p atak przy banishu??

Do PvP zeby przebic sie przez regen CP Glada chociazby.
Cytuj
ty od razu w s wskoczyłeś? na każdym serwerze i bez tego rozumiem na oly nie pójdziesz? zwłaszcza jak server ma półroku...

Dagger/Warrior jaki kolwiek z Atakami/Blowami na elemental ciebie zje poprostu.No elemental no srs pvp.

Cytuj
Normalny człowiek ma epiki bez ic jak lata w nm na oly i kupuje tam epici

Bez epickow to ty bedziesz feedowac reszte chyba.Bez 5/5 i konkretnego OE skilli i sprzetu + rare element na broni to mozesz rownie dobrze latac nagolasa to oszczedzisz przeciwnikowi czasu.

Cytuj
Farmisz na vanguardzie do 69 potem masz banisha więc nie widze sensu wydawania gigantycznej kasy na bron na pvp. nie masz duzo warów to nie jest ci to potrzebne. common wystarczy na początek do klepania kogoś kto ci się na spota wbija.

Banish jest od 64 o ile pamietam.Ale naprawde warto tego uzywac od 72/74 zeby sie w miare zwracalo/bylo czysto(bym powiedzial bez waste ale to mi sie z tibia kids kojarzy).

Btw.MakePeaceOrWar byl koxany z destro na dino.Kasa + 0 wysilku w AoE>banish.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1820 dnia: Czerwiec 04, 2009, 07:25:55 pm »
Ryltar, whatever. Niech gra jak chce....

Ja jednak mam swiadomosc, ze ruoff bardzo dozni sie od offa wzgledem comunity :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1821 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:00:22 pm »
Cytuj
możesz mi powiedzieć jaki ma związek tallum z uzywaniem banisha???  Surprised Grasz na offie??

Pre Final Reuse i cast.I najlepszy set A do grindu jaki moze byc.Dodatkowy udzwig tez jest pro na banishu.

Cytuj
Imo mj jest ftw bo ma +4 accuracy, a to jest -_-'iste na daggerow i archerow - bo bez tego uwierzmi NIE TRAFISZ ICH ...

Sand bomb na twarz i moge robic Tankowi lol w twarz bo Judgment/Tribunal co kilka sec mi nic nie zrobi taka jest prawda.Ale wada jest taka ze MJ nie jest S wiec elemental nie wbijesz(chyba ze zmienili) jezeli dagger ma blowy na element ;/

Cytuj
A do czego ci ten p atak przy banishu??

Do PvP zeby przebic sie przez regen CP Glada chociazby.
Cytuj
ty od razu w s wskoczyłeś? na każdym serwerze i bez tego rozumiem na oly nie pójdziesz? zwłaszcza jak server ma półroku...

Dagger/Warrior jaki kolwiek z Atakami/Blowami na elemental ciebie zje poprostu.No elemental no srs pvp.

Cytuj
Normalny człowiek ma epiki bez ic jak lata w nm na oly i kupuje tam epici

Bez epickow to ty bedziesz feedowac reszte chyba.Bez 5/5 i konkretnego OE skilli i sprzetu + rare element na broni to mozesz rownie dobrze latac nagolasa to oszczedzisz przeciwnikowi czasu.

Cytuj
Farmisz na vanguardzie do 69 potem masz banisha więc nie widze sensu wydawania gigantycznej kasy na bron na pvp. nie masz duzo warów to nie jest ci to potrzebne. common wystarczy na początek do klepania kogoś kto ci się na spota wbija.

Banish jest od 64 o ile pamietam.Ale naprawde warto tego uzywac od 72/74 zeby sie w miare zwracalo/bylo czysto(bym powiedzial bez waste ale to mi sie z tibia kids kojarzy).

Btw.MakePeaceOrWar byl koxany z destro na dino.Kasa + 0 wysilku w AoE>banish.

1. ale jak byś nie zauwazył mamy już finala i reuse jest stały a cast banisha<pdef + bonusy za fame
2. to nie dyskusja o pvp z deagerem a czy masz +4 accuracy czy nie to z sand bomb i tak nie wiele to zmienia bo masz -12. więc -8 czy -12 z deagerem z dużym evasion...
3. No tego już nie kumam  :o
4. Na serverze 6 miesięcznym gdzie hellbond nie jest otwarty myślisz że ile osób ma atrybuty?
5.j.w.
6. od 55

Nadal nie rozumiem w czy jest lepszy maj od nm nie wspominając o tallumie. Bo to miało sens jak reuse zależał od attack speed. do udźwigu to się bierze peta po upgrade a nie lol set. Pisałem że na aniołki po 68 bo już testowaliśmy. Tu tez jakiś imba bufków ci nie trzeba. do casta wystarczy potka nie musisz kupować usless seta.

Tak jak czytam to co piszecie to dochodzę do wniosku że na oly nie warto wchodzić. Bulid tylko na max ofensywny a inne sposobu farmu zabronione. Proponuje przeczytać co napisałem jeżeli chodzi o farm i sprawdzić.

gram na ruoffie, nie mam konta premium nie jestem nolifemi exp idzie bardzo szybko

Ryltar, whatever. Niech gra jak chce....

Ja jednak mam swiadomosc, ze ruoff bardzo dozni sie od offa wzgledem comunity :P

tak czekałem na to kiedy w końcu ktoś to napisze. rozumiem że to jakieś bleeee. Z moich doświadczeń z graczami z Rosji (umownie byłe ZSRR) to nie są lamy i wielu z nich przez długi czas niezle radziło sobie na offie tym prawdziwym z dobrym comunity. Jak dla mnie to nie wiem w czym to community jest bardziej lol od tego us/eu ale skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest. Może poprostu na ruoffie łatwiej znaleźć żywego człowieka często znającego angielski a na offie może tylko bota pk :)

Dziwne jest to że jak ktoś mówi coś innego to generalnie krytykujecie nawet bez sprawdzenia a do tego mówić czesto o poprzednich kronikach....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 08:11:03 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1822 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:17:31 pm »
Dziwne jest to że jak ktoś mówi coś innego to generalnie krytykujecie nawet bez sprawdzenia a do tego mówić czesto o poprzednich kronikach....
sry, ale akurat osoby, które się tutaj wypowiadały sprawdzały te buildy i ich opinie możesz poznać dosyć dobitnie.
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1823 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:00:19 pm »
Cytuj
Dziwne jest to że jak ktoś mówi coś innego to generalnie krytykujecie nawet bez sprawdzenia a do tego mówić czesto o poprzednich kronikach....

Gram tankami od Prelude wiec moze mnie pouczysz jak nimi grac?

Cytuj
1. ale jak byś nie zauwazył mamy już finala i reuse jest stały a cast banisha<pdef + bonusy za fame

A ty nie przeczytales calego tego kawalka?

Cytuj
2. to nie dyskusja o pvp z deagerem a czy masz +4 accuracy czy nie to z sand bomb i tak nie wiele to zmienia bo masz -12. więc -8 czy -12 z deagerem z dużym evasion...

Napisales dokladnie to samo co ja tylko dodales na koncu o evasion.Nie wiem po co w sumie.

Cytuj
3. No tego już nie kumam

A co tu duzo kumac? Nie powiesz mi ze jak masz siege to zmieniasz dziary na swoje warzywo czy whatever tam uzywasz a jak idziesz na banish to sobie zmieniasz na tam nie wiem co nosisz.

Cytuj
4. Na serverze 6 miesięcznym gdzie hellbond nie jest otwarty myślisz że ile osób ma atrybuty?
5.j.w.

To nie wiem o czym my gadamy.Miej 5/5 IC +6 FB z Health(nie wiem chyba to takiego blusa czujesz) +13/+15 z rare elementem i powiedz ze ofensywny build jest debilny to pogadamy.

Cytuj
Nadal nie rozumiem w czy jest lepszy maj od nm nie wspominając o tallumie.

+4 accuary,+p.atk +str +stun ressist vs +con(nie wiem po co to),-dex(to ujdzie chociaz -dex za +con to bardziewie),+p.atk no sleep ressist ktory juz nie jest tak game breaking jak w C4 i root ressist z ktorego wiekszosc czasu korzystaja tanki.A tallum>NM jezeli chodzi o DPS i na cholere komu p.def w pve? Jakby tank go mial za malo.

Cytuj
6. od 55

Jeden kij ale do 70+ i tak jest bezuzyteczny.

Cytuj
Jak jak czytam to co piszecie to dochodzę do wniosku że na oly nie warto wchodzić bez konkretnego gear.

/fixed

Cytuj
Bulid tylko na max ofensywny a inne sposobu farmu zabronione.

Pamietasz co pisalem o regen CP glada? Wlasnie o to mi chodzilo.

Cytuj
Tu tez jakiś imba bufków ci nie trzeba. do casta wystarczy potka nie musisz kupować usless seta.

Usless set? Ciekawe co mi sie bardziej przyda do grindu NM czy Tallum.

Cytuj
Dziwne jest to że jak ktoś mówi coś innego to generalnie krytykujecie nawet bez sprawdzenia a do tego mówić czesto o poprzednich kronikach....

Zdziwilbys sie.Duzo osob z tego forum gralem z nimi na roznych serwer i roznych czesciach L2.Ogolnie to ja jestem chyba jednym z najstarszych graczy i ze starej ekipy to chyba tylko ja zostalem(zalozylem tu konto jak bylo tutaj 7 uzytkownikow).Tankami gram tu od zajebu dlugo i widzialem jak ta klasa sie zmienia jak dostaje po dupie i jak dostaje nerfa na ryj.Testowalem rozne buildy dla tankow(od nuker sk po healer pal czy heavy def DA ktory polegal na panterze) mam tez od zarypu filmow tak starych z pvp tankami ze ich nie znajdziesz(nawet mam taki na DVD gdzie DLM biega w NM i DLE z HEalth na +4 con +4 dex +4 wit).I tak samo widzialem jak inne klasy sie zmieniaja(jak np. daggerzy latajacy w Doom Heavy w C2) i tez pewnie znajda sie ludzie ktorzy widzieli rozne dziwy.Przez te forum przeszlo tez w cholere ludzi ktory nam pieprzyli ze kucharek jest najlepszy do pvp bo tank ma tankowac i nic nie robic byli i tacy co twardo gadali ze banish seraph jest najlepszy do koxu i tez twardo go bronili.Klocilem sie z ludzmi z:dex,srex,proxy,roxy,epi,allseron,off,abyss,dragon network,drama czy inne serwery gdzie kazdy sie zaprzeczal "mamy pliki offa i ten serw to jak off" gdzie potem wyszlo wielkie gowno.

Ty mowisz Banish Seraph>all a ja ci mowie aoe na afk>banish.
Ty mowisz ze tank to tank duzo p.def ma to tylko robi za hatera/cc to ja ci powiem ze skoro robisz tylko to to hp ci nie potrzebne a ze str nawet pomozesz kogos zabic.

Ogolnie to sie zaczyna robic nudne bo przychodzi co 2 miechy typ wyjezdza ze +str jest do dupy i warzywko roxi zostaje zjechany przez kazdego ktory ogarnia gre i tyle.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Dark Avenger [DA]
« Odpowiedź #1824 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:20:40 pm »
po pierwsze ja nie kwestionuje twojej wiedzy i doswiadczenia. Po drugie nigdzie nie napisalem że uwazam że trzeba zrobić defensywny z +5 do cona bulid tanka. Uważam tylko że lepszy jest nm niż maj. Tylko tyle.

wiesz nie kazdy ma możliwość afk się na aoe na dino fogu czy gdziekolwiek indziej. wiec pisze o alternatywnych sposobach farmu do banisha a potem na banishu. do tego imba party ci jest zbedne podobnie jakiś imba bulid.

Więc dla kogoś kto zaczyna może być uzyteczne. Ja też gram Da dość długo ale z przerwami.

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!