Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113276 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #750 dnia: Listopad 07, 2018, 11:44:47 am »
Cytuj
Adena quantity, item drop, and the spoil rate will be raised by more than double in these affected areas that had lower than intended rates:
Ant Nest
Anthraras' Lair
Forgotten Temple
Cruma Tower: 1st Floor
Cruma Tower: 2nd Floor
Enchanted Valley
Plains of Glory
War-Torn Plains
Fields of Massacre

AI - nope
SoS - nope
Outlaw Forest - nope
Timaki - nope
DV - nope
Ivory Tower - nope
Forest of Evil - nope

Na 40+ dalej bida z adena dla solo. Za miesiac moze fixna.

Bo L2 to nie gra solo. Największy boost otrzymają WL bo oni nie muszą mieć +12 str. Patrząc na zmiany to w sumie dość rozsądne. Widać, że chcą walczyć z adena sellerami, plev etc. (oczywiście aby więcej mieć $$$$ z shop) ale to o dziwo pozytywne zjawisko.

BTW - czy coś pisali o cata 60+?


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #751 dnia: Listopad 07, 2018, 11:54:34 am »
L2 to nie gra solo, ale bez tej tony solo randomow serwery zaczynaja sie robic pustawe, bo nikt nie robi juz sztucznego tloku, na rynku duzo mniej sie dzieje. I ta mase ludzi ktora quitnie beda sobie odbijac na itemkach w IS na tych ktorzy zostana z CPkami.


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #752 dnia: Listopad 07, 2018, 01:36:17 pm »
Cytuj
Adena quantity, item drop, and the spoil rate will be raised by more than double in these affected areas that had lower than intended rates:
Ant Nest
Anthraras' Lair
Forgotten Temple
Cruma Tower: 1st Floor
Cruma Tower: 2nd Floor
Enchanted Valley
Plains of Glory
War-Torn Plains
Fields of Massacre

AI - nope
SoS - nope
Outlaw Forest - nope
Timaki - nope
DV - nope
Ivory Tower - nope
Forest of Evil - nope

Na 40+ dalej bida z adena dla solo. Za miesiac moze fixna.

az cieszy oko, ze nie gram:D


---

Dodatkowo max dye bda +5, wiec nerfik dla archerow / dd :D

https://forums.lineage2.com/topic/7821-an-update-on-greater-dyes/
|

Pozdro w takim razie dla wszystkich range charów :D Nadchodzi Era Orków i tanków :D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #753 dnia: Listopad 07, 2018, 01:47:31 pm »
Cytuj
Adena quantity, item drop, and the spoil rate will be raised by more than double in these affected areas that had lower than intended rates:
Ant Nest
Anthraras' Lair
Forgotten Temple
Cruma Tower: 1st Floor
Cruma Tower: 2nd Floor
Enchanted Valley
Plains of Glory
War-Torn Plains
Fields of Massacre

AI - nope
SoS - nope
Outlaw Forest - nope
Timaki - nope
DV - nope
Ivory Tower - nope
Forest of Evil - nope

Na 40+ dalej bida z adena dla solo. Za miesiac moze fixna.

az cieszy oko, ze nie gram:D


---

Dodatkowo max dye bda +5, wiec nerfik dla archerow / dd :D

https://forums.lineage2.com/topic/7821-an-update-on-greater-dyes/
|

Pozdro w takim razie dla wszystkich range charów :D Nadchodzi Era Orków i tanków :D

tak, tak znawco, bo przecież tyrant, czy deska nie korzystali z dye +12? :D


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #754 dnia: Listopad 07, 2018, 02:03:16 pm »
Pozdro w takim razie dla wszystkich range charów :D Nadchodzi Era Orków i tanków :D

tak, tak znawco, bo przecież tyrant, czy deska nie korzystali z dye +12? :D

Chodzi o to, że teraz tyrant zdąży dobiec.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #755 dnia: Listopad 07, 2018, 02:22:32 pm »
...Patrząc na zmiany to w sumie dość rozsądne. Widać, że chcą walczyć z adena sellerami, plev etc. (oczywiście aby więcej mieć $$$$ z shop) ale to o dziwo pozytywne zjawisko.
Przecież po tym update boty wjadą do Ant Nest, FT i Cruma z hukiem.
Normalnym graczom zostanie EV(dół) i massacre(lol?), do LoA większości daleko więc top cp sie sfarmią jak świnie na licytacje ch.
Ogólnie pozdro dla clanów z warami, 3 miejscówki do farmy i pewnie wszędzie pvp.
Do tego po co ruszają War-Torn Plains?(moby 67+, martwa miejscówka).
Takie wybiórcze boostowanie tylko kara pewne klasy (drop broni, keyów, książek).


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #756 dnia: Listopad 07, 2018, 02:34:30 pm »
Pozdro w takim razie dla wszystkich range charów :D Nadchodzi Era Orków i tanków :D

tak, tak znawco, bo przecież tyrant, czy deska nie korzystali z dye +12? :D

Chodzi o to, że teraz tyrant zdąży dobiec.

Ciekawe gdzie. Na fearze się kiepsko podbiega do nuka. Nukerzy i tak beda mieli kosmiczny cast i tak. A tyrek jak podbiegnie to bez othelek i +12 STR juz takiego dpsa nie właduje. Przeciez to ze nie ma +12 dye, nie ma runek, adena leci tragicznie, to wszystko nerfi wlasnie tyrki i deski. To one wyciagaja smieszny dps w porownaniu do classicow RU i EU, to ich nie stac na shoty do C broni bo nagle potrzebuje 2x hitow jak na innych classicach, a adeny leci 4x mniej. A magusy jak sobie expily na AOE tak sobie expia dalej i leca z kasa do przodu. Top mage AOE pt juz maja 60+ tutaj, podczas gdy cala reszta tych melee pt siedzi na 45+.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #757 dnia: Listopad 07, 2018, 02:46:02 pm »
...Patrząc na zmiany to w sumie dość rozsądne. Widać, że chcą walczyć z adena sellerami, plev etc. (oczywiście aby więcej mieć $$$$ z shop) ale to o dziwo pozytywne zjawisko.
Przecież po tym update boty wjadą do Ant Nest, FT i Cruma z hukiem.
Normalnym graczom zostanie EV(dół) i massacre(lol?), do LoA większości daleko więc top cp sie sfarmią jak świnie na licytacje ch.
Ogólnie pozdro dla clanów z warami, 3 miejscówki do farmy i pewnie wszędzie pvp.
Do tego po co ruszają War-Torn Plains?(moby 67+, martwa miejscówka).
Takie wybiórcze boostowanie tylko kara pewne klasy (drop broni, keyów, książek).

Tez mi sie wydaje ze na tych zmianach to tylko zjeb bociarnia skorzysta.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #758 dnia: Listopad 07, 2018, 09:32:11 pm »
przeciez te dye to jest cios w luki i ddkow xD magowie na cascie biegali, to bda ladowac 4 zamiast 5 hurricane po 2k xD a wy juz nic nie zrobicie, poza prami
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2018, 09:05:18 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #759 dnia: Listopad 08, 2018, 09:54:23 am »
przeciez te dye to jest cios w luki i ddkow xD magowie na cascie biegali, to bda ladowac 4 zamiast 5 hurricane po 2k xD a wy juz nic nie zrobicie, poza prami

Bez sensu, przecież +12 str to jest rozwiązanie głównie pod farmę. Na pvp, szczególnie na takim etapie serva gdzie nie jesteś w stanie nadrobić tego straconego CONa sprzętem,  to jest gówniane rozwiązanie, jesteś jak papier. Chyba, że biegasz PRem z low HP i liczysz na pare insta killi zanim padniesz. Natomiast dla każdego maga w każdej sytuacji, czy to na pvp czy pve,+12 WIT jest mega boostem.

Magowie tracą podstawowy setup a mele/luki alternatywny pod farmę. Jak można mówić, że to super boost dla magów?


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #760 dnia: Listopad 08, 2018, 12:02:15 pm »
boost dla nukow taki ze wjebia sobie jeszcze INTA i CONA ,a taki archer to 5 STR :P  Jak to zawsze było, tyle że classic jest zupełnie inny.  Zobaczymy jak to wyjdzie, póki co zmiany idą w dobrym kierunku.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #761 dnia: Listopad 08, 2018, 03:17:52 pm »
A zresztą....
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2018, 04:23:02 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #762 dnia: Listopad 10, 2018, 11:18:48 am »
Kilka pytań odemnie:

Gdzie mogę sobie przejrzeć listę skill i ogólne informacje o kronice?

Gizie jest więcej boterów , rusków i bardziej ogarniających ludzi/klanów, ty czy na ruskim classicu? Czym się różnią te dwa serwery (wersja gry/PA etc)?

W gąszczu płaczu quiterów udało mi sie wyczytać że opłaca się expić w party i sporo osób ciągnie boxy. Ja nie lubię grać wariorami i celowałbym w coś pod mage party. Czy duo Se + nuk daje rade tak jak np tyrant +pp?. Nie chodzi mi o to że musi być to super szybki koks, po prostu żeby dało się robić w miarę stały progres. SE miałby być mainem, nie boksem. Jeżeli wszyscy ciągną boxy to czy nie będę miał problemów ze znalezieniem później party?

No i co sądzicie o OLu na tej kronice?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #763 dnia: Listopad 10, 2018, 01:49:26 pm »
Kilka pytań odemnie:

Gdzie mogę sobie przejrzeć listę skill i ogólne informacje o kronice?

Gizie jest więcej boterów , rusków i bardziej ogarniających ludzi/klanów, ty czy na ruskim classicu? Czym się różnią te dwa serwery (wersja gry/PA etc)?

W gąszczu płaczu quiterów udało mi sie wyczytać że opłaca się expić w party i sporo osób ciągnie boxy. Ja nie lubię grać wariorami i celowałbym w coś pod mage party. Czy duo Se + nuk daje rade tak jak np tyrant +pp?. Nie chodzi mi o to że musi być to super szybki koks, po prostu żeby dało się robić w miarę stały progres. SE miałby być mainem, nie boksem. Jeżeli wszyscy ciągną boxy to czy nie będę miał problemów ze znalezieniem później party?

No i co sądzicie o OLu na tej kronice?

Nukerem nie graj, to jest na classiku typowo postac pod CP...
Archer albo dagger jak chcesz pod pvp pograc,


Najlepsze postacie pod gre z boxem:
PR+PP
ES+PP
ew. Dagger, Tyrant



p.s
Poczekaj sobie z miesiac dwa zanim zaczniesz grac, na razie jest shitshow z ratami itd.
p.s
Botow jest pelno, ale graj na giran +1, na NA nigdy siegea nie zobaczysz


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #764 dnia: Listopad 10, 2018, 01:50:57 pm »
https://l2wiki.com/classic/Main_Page  wszystko o classicu nijak się to ma do wersji nc bo za dużo kopią w plikach ale pozostałe wersje czyli kr/eu/ru tak wyglądają. Na ruskim ze świecą szukać Eu userów za to Nc wersja to wysoki ping+lagi sprzętowe i nieudolność administracja skopali pliki na maxa wszystko pod dote
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2018, 01:57:20 pm wysłana przez Kloniasz »


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 10, 2018, 01:58:55 pm »
https://l2wiki.com/classic/Main_Page  wszystko o classicu nijak się to ma do wersji nc bo za dużo kopią w plikach ale pozostałe wersje czyli kr/eu/ru tak wyglądają. Na ruskim ze świecą szukać Eu userów za to Nc wersja to wysoki ping+lagi sprzętowe i nieudolność administracja skopali pliki na maxa wszystko pod dote
Kr ma inny drop rate.
https://www.youtube.com/watch?v=AyKNOfjqMZs
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2018, 02:00:31 pm wysłana przez Mavis »


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 10, 2018, 02:00:24 pm »
dobra zalogowałem sie o 10. bylem cos okolo 300 w kolejce.  Kupilem sobie coinsy i oczywiscie nie moge ich wydac bez zalogowania. Zalogowałem się na serwerze Aden. Zrobiłem postac z dupy, wydałem 80 coinsów żeby dostac VIPa 1. Teraz loguje się na Giran i jestem 440. Zrobiłem coś nie tak? Status Vipa jest na postać/server/konto?

Nukerem nie graj, to jest na classiku typowo postac pod CP...

Czyli duo nuker + manodajka nie jest w stanie sensownie expić?
 

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 10, 2018, 02:03:05 pm »
dobra zalogowałem sie o 10. bylem cos okolo 300 w kolejce.  Kupilem sobie coinsy i oczywiscie nie moge ich wydac bez zalogowania. Zalogowałem się na serwerze Aden. Zrobiłem postac z dupy, wydałem 80 coinsów żeby dostac VIPa 1. Teraz loguje się na Giran i jestem 440. Zrobiłem coś nie tak? Status Vipa jest na postać/server/konto?

Nukerem nie graj, to jest na classiku typowo postac pod CP...

Czyli duo nuker + manodajka nie jest w stanie sensownie expić?

Chodzi o to, że jak masz vipa o wiele szybciej się zalogujesz w porównaniu do ludzi bez vipa, czasami to była tragedia, 500 w kolejce cały dzień leciała, a teraz z vipem to masz jakieś 30 minut może.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2018, 02:05:04 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 10, 2018, 02:13:13 pm »
wydaje mi się ze vip jest na dany serwer


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 10, 2018, 09:36:18 pm »
Zajebista sprawa z dye. Praktycznie kazdy melee DD i archer będzie biegał z +5 STR +4DEX -12CON.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #770 dnia: Listopad 15, 2018, 07:15:26 pm »
Z czystej ciekawości: Jak tam sytuacja bo do niedawna miałem jako taki obraz tego co dzieje sie na serwie z postów na forum a tutaj cisza od kilku dni. Zjebali tak żę szkoda gadac , czy może jest tak dobrze że nie ma na co narzekać?
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #771 dnia: Listopad 15, 2018, 07:46:57 pm »
Chyba wszyscy pogodzili się z tym że nic z tymi ratami 40+ prędko nie zrobią. Skończyły się darmowe tp, wraca bieda, skończył się halloween event więc już kolejki nie doskwieraja. Większość w wolnych chwilach klepie altami 20-40 lvl żeby zrobić trochę kasy.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 16, 2018, 10:31:35 am »
moze adene do shopa za pare tygodni wsadza to nie bedziecie musieli altow robic :D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 20, 2018, 10:46:11 am »
Byłem wczoraj w random party w ct3 i adena leciała jak szalona, tylko że biliśmy bez ssów :D, Tak wiem, że CT to jedna z lepszych lokacji, ale tu można spokojnie bić do 52, a do tego czasu nazbieram na dom, samochód i syna ( a nie syna trzeba spłodzić  hahaha ), a że gram supportem to kasa mi koło d lata :P


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #774 dnia: Listopad 20, 2018, 03:26:17 pm »
RU wprowadza broszki https://4gameforum.com/threads/728619/ :D
ciekawe ile poczeka NCw