Witaj
Gość

Wątek: Łucznicy - Prezentacja  (Przeczytany 64825 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 18, 2007, 08:26:42 am »
Yhy
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 18, 2007, 09:09:15 am »
Sa tez sytuacje kiedy nie warto, ale czy to, ze czasem lepiej biegac niz stac na snipie obala moja koncepcje ze He>all w mass pvp?

i znowu Ci pogratuluje koncepcji... HE jest tak samo dobry w mass pvp jak SR czy PR ... poprostu kazdy ma inne zalety w pvp, SR szybko "Stunuje" , PR moze dodac na assist Hex, a przede wszystkim to wszystko zalezy od osoby która gra dana postacia i osób z którymi walczysz u boku, bo taki HE sam w sobie to moze kupe zrobic (zreszta jak kazdy łucznik) bez dobrego Supportu ze strony klanu (i nie tylko o taki support mi chodzi jak BD , SWS, etc...)


@fedur jeb sie:)

hmm... dzieki za rade

Nie masz monopolu na racje tak samo jak ja

? ... chyba mamy nowego wszechmogącego na forum

welcome

a misiu to mozesz mowic do swojego starego.

no raczej skarbie do mojego taty to nie wypada, ale kochanie jak chcesz spróbowac to mozesz tak powiedziec tacie napewno sie ucieszy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 18, 2007, 09:29:10 am »
Cytuj
Tak tak, dostaną, bo na pvp chodzi się bez buffów... No i wyjscie z tego arresta, więc wiesz...

Mentala podobobno mieli oslabic w IL czyli +dla tankow.Reuse Arrest SK ma 9 sekund a Escape jest dluzyszy z tego co pamietam.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 18, 2007, 09:36:00 am »
Nic nie osłabili Mentala, a reuse dokładnego też nie znam. No grunt, że nie będzie cały czas na roocie stała, a 2cha daggerów już na raz nie zrootuje, bo zawsze jeden bedzie biegał :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 18, 2007, 09:49:08 am »
Cytuj
43. The effect of Mental Shield has decreased.

Pewnie strona klamie...i to sie tyczylo C5.

Cytuj
a 2cha daggerów już na raz nie zrootuje, bo zawsze jeden bedzie biegał

Ale 2 tankow juz da rade...



  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 18, 2007, 10:14:03 am »
No tak ale pamietajcie ze nie tylko sk ma arresta, ma go tez bd, sws, pp ofcoz:) Tak wiec w c5 "rootowaczow" jest sporo:)

@fedur kiedy pisalem ze nie masz monopolu na racje tak samo jak ja, mialem na mysli ze ani ja ani ty go nie mamy. Jasne ze zgodze sie ze sila lucznika zalezy od suppportu (graty buffy) i ze kazdy jest dobry z dobrym supportem, ale uwazam ze w idealnym archer pary HE jest mimo wszystko najlepszy. Najwiecej hp, dobry at. speed, dobre kryty, dobra sila no i.. snipe^^.  Btw nie wiem kto uzywa hex w mass pvp:). Jakbym wciskal hexa kazdemu targetowi jak gralem pr w mass pvp to do konca zycia mialbym zero fragow:)

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 18, 2007, 11:04:08 am »
Cytuj
Btw nie wiem kto uzywa hex w mass pvp:). Jakbym wciskal hexa kazdemu targetowi jak gralem pr w mass pvp to do konca zycia mialbym zero fragow:)

LOL? Ja zasadzilem Hex Sorcowi to mg z 5xx wzrosl do 7xx.

Cytuj
le uwazam ze w idealnym archer pary HE jest mimo wszystko najlepszy. Najwiecej hp, dobry at. speed, dobre kryty, dobra sila no i.. snipe^^

Nie nie jest najlepszy bo tak jak ludzie wyznaje te same zasady:
-Jestem czlowiekiem to musze byc najlepszy.
-Mam wszystko po srodku to jestem pr0.

I tu wychodzi jego wada wlasnie to ze ma wszystko wywazone sprawia ze jest do dupy.GS osiaga 5,1k p.atk i jednym krytykiem zdmuchnie maga.Widzialem GS ktory mial ponad 5k pvp,elfi lucznicy pod koniec gry poprostu sa zarabisci bo ich atuty dopiero wtedy wychodza.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 18, 2007, 11:08:12 am »
hexa to sie rzuca prawie zawsze na mass, pr/aw to na kazdy swój cel zaczynaja od hexa po za 2 sekundy rzucania oplaca sie walic 20% mocniej
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 18, 2007, 11:59:03 am »
23% dokladnie.Policz sobie krytyk normlany za 4k a z hexem masz za 5k.Roznica jest spora a jak masz w PT SK to on bedzie Hexowal.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 18, 2007, 12:28:12 pm »
jasne, a sr zawsze zaczyna od entangle. Policz sobie ile procent wolniej biega taki dagger lol:)
Widze wasze pojedynki lucznikow elfow, 321 go i poszli , wszyscy hexuja i entangluja:)

A teraz powaznie, co do hexa od aw, sk sie zgodze, aw i tak jest lol wiec niech sie przyda wrzucajac hexa przynajmniej. Ale dajcie spokoj, nie wiem czy kiedys graliscie w klanie, w ktorym slyszeli o takiej pro taktyce jak assist podczas mass pvp. U mnie na przyklad ludzie zawsze staraja sie asystowac i nic poza tankiem nie zyje dluzej niz jakies 4-8 sekund. Gdybym w takim party chcial hexowac PRem to nie robilbym fragow.
I tak uwazam ze he>all bo nie wali smiesznych hitow jak sr i nie pada od dwoch smiesznych hitow SRa jak PR. osobiscie najbardziej kocham SR jak juz mowilem, ale jakby ktos mnie spytal co jest najbardziej efektywne w mass pvp bez wachania odpowiem HE. Tyle.

Teraz czekam na odpowiedz w stylu "lol misku PRem zaaawsze sie wrzuca hex" sie wrzuca, chyba na allersonie wacpany^^

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 18, 2007, 12:31:13 pm »
Cytuj
I tak uwazam ze he>all bo nie wali smiesznych hitow jak sr i nie pada od dwoch smiesznych hitow SRa jak PR

Ta tylko biega jak slimak i wali pipowato jak SR extra bonusy...

Cytuj
Teraz czekam na odpowiedz w stylu "lol misku PRem zaaawsze sie wrzuca hex" sie wrzuca, chyba na allersonie wacpany^^

Nie wiem czy wiesz ale klasa ma po to skille zeby je uzywac a jak nie uzywasz to gratz jestes retardem i zrob lepiej reroll...


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 18, 2007, 01:08:37 pm »

Cytuj

Nie wiem czy wiesz ale klasa ma po to skille zeby je uzywac a jak nie uzywasz to gratz jestes retardem i zrob lepiej reroll...

haha retarded to jest Twoja odpowiedz, stac Cie na wiecej niz na taki crap.
Czyli albo mam uzywac wszystkich skillow danej klasy w mass pvp albo jestem retardem i mam zrobic reroll lmao. nawet nie gram lucznikiem wiec nie moge zrerollowac ale jak kiedys zrobie PR to bede nonstop wszystko hexowal i walili non stop burst shoty w mass pvp w koncu po to mam ten skill nie chce byc retardem, potem wrzuce freezing stikea kazdemu magowi zeby mi czasem nie uciekl i power breaka kazdemu licznikow, przeciez to zajbiscie obnizy jego p attack!!!111111 Potem jeszcze powtorze kilka burst shotow i moze zaczne w koncu strzelac... nieee to by bylo reatrded, lepiej powtorze hexy , bo moze zdarzyly juz zejsc:) GFG
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2007, 01:10:37 pm wysłana przez sm0ku »

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 18, 2007, 01:52:58 pm »

Cytuj

Nie wiem czy wiesz ale klasa ma po to skille zeby je uzywac a jak nie uzywasz to gratz jestes retardem i zrob lepiej reroll...

haha retarded to jest Twoja odpowiedz, stac Cie na wiecej niz na taki crap.
Czyli albo mam uzywac wszystkich skillow danej klasy w mass pvp albo jestem retardem i mam zrobic reroll lmao. nawet nie gram lucznikiem wiec nie moge zrerollowac ale jak kiedys zrobie PR to bede nonstop wszystko hexowal i walili non stop burst shoty w mass pvp w koncu po to mam ten skill nie chce byc retardem, potem wrzuce freezing stikea kazdemu magowi zeby mi czasem nie uciekl i power breaka kazdemu licznikow, przeciez to zajbiscie obnizy jego p attack!!!111111 Potem jeszcze powtorze kilka burst shotow i moze zaczne w koncu strzelac... nieee to by bylo reatrded, lepiej powtorze hexy , bo moze zdarzyly juz zejsc:) GFG

Pierw zrob sobie przerwe w graniu...PR nie ma burst to kolejna sprawa...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 18, 2007, 02:00:58 pm »
 :shock: no to ja z innej beczki o lucznikach a raczej o skill'ach :
zaczniemy od HE :
74lvl Spirit of Sagittarius ->Temporarily decreases the MP consumption of a physical skill(zmniejsza zuzycie many na skile czy jak?)
74lvl Blessing of Sagittarius   ->Temporarily decreases a physical skill's recovery time.(czyli takie cos ala SA quick recovery czy jak to działa?)
moze tak SR :
takie same wiec jesli mam rozumiec oprocz rapid fire SR jeszcze szybciej "wupluwa" strzaly?
i na koniec PR :
niestety tylko i wylacznie
74lvl Spirit of Sagittarius ->Temporarily decreases the MP consumption of a physical skill

hmmmm z tego co widze to naprawde SR zasypuje przeciwnika...
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 18, 2007, 02:09:09 pm »
sm0ku nie wiem co paliłeś ale daje mocno CI na łeb... naprawde rozwalilo mnie :

Gdybym w takim party chcial hexowac PRem to nie robilbym fragow.

po to jest party zeby grac zespołowo, ty dajesz hex , drugi lucznik assystuje Cie i nawet sie nie obejrzysz jak padnie twoj target, bo drugie jeśli uważasz ze koniecznie ty musisz nabijac "fragi" (chyba za duzo w Cs'a, CoD'a, Quake") to powodzenia Ci zycze... sam napewno duzo zdzialasz

i jeszcze jedno po to Pan Bog stworzyl rożnorodnosć aby dane rasy sie nawzajem uzupelnialy... ale Ty i tak tego nie ogarniesz bo Ty musisz tylko bic fragi...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 18, 2007, 03:05:13 pm »
mhm,dlatego wlasnie robie PR'a a kumpel SR'a :) bo chyba to najlepsze party lucznikow
myslalem nad HE i SR ale hex sporo"miesza" no i te silne krytyki...
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 18, 2007, 03:05:56 pm »
@ ryltar w/e to tylko taki przyklad, wstaw tam sobie fatal counter czy cokolwiek, jezeli nie wychwyciles o co mi chodzi to Ci przeloze. Imo fajnie ze rozne klasy maja rozne skille, z tym ze niektore sa przydatne w pewnych sytuacja chniektore nie. Moim zdaniem hex u PR w mass pvp nie nalezy do tych przydatnych.

@fedur wlasnie party jest po to zeby grac zespolowo, rola PRa w zespole nie jest wrzucanie hexa LOL stary za duzo pve, to jest dd a nie debuffer, w dodatku GS czyli twoja rola w zespole jest zrobienie jak najwiekszego dmg wrogom zanim ktos cie zdjemie.. Jak nie PR ma nabijac te fragi to kto? WC? Moze He? Nieee przeciez nie HE, on jest "totalnie do dupy" :D

Co ma tu do rzeczy roznorodnosc? Nie widze zwiazku. Btw Jesli dla Ciebie NC Soft to Pan Bog to gg, chyba nie ja tu potrzebuje przerwy lol:) Faktycznie czegos tu nie ogarniam..
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2007, 03:07:45 pm wysłana przez sm0ku »

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 18, 2007, 03:11:16 pm »
lol ? Co ja słyszę ? PRem nie uzywać hexa ? lol ? A co ci szkoda zacastować sekunde hexa, odsunąć sie i przypierdzielić krytem ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 18, 2007, 03:14:34 pm »
to ma roznorodnosc do tego ze kazda kalsa (patrz tutaj Lucznicy) maja  swoje zalety, i dlatego powinno sie wszystko razem uzupelniac i wtedy dopiero DD pokazuje swoja moc a wedlug Ciebie to tylko HE , HE , HE...



co do Hex'a... hmm najnowszy przyklad Uprising RIvals II

-> http://files.filefront.com/Uprising_Rivals2avi/;7294824;/fileinfo.html
poczatek filmu...

(p.s czekam na twoja wypowiedz ze tamtem typ too cienias i ogolnie lama)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 18, 2007, 03:17:55 pm »
jak ktos powie że aeze to cienias to ja sie chyba ze śmiechu potne :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 18, 2007, 04:04:45 pm »
lol ? Co ja słyszę ? PRem nie uzywać hexa ? lol ? A co ci szkoda zacastować sekunde hexa, odsunąć sie i przypierdzielić krytem ?

w sumie nic mi nie szkodzi, ale jak jestem w party lucznikow to walalbym od razu sprzedac kryta niz hexowac bo i tak cele umieraja w kilka sekund wiec mimo to szkoda mi by bylo czasu/many.

@fedur fajny filmik, podobal mi sie. Tylko ze niby co on udowadnia:) Tez moge znalesc jakis filmik gdzie hero HE wszystkich zamiata i co to niby udowodni, albo gdzie PR zamiata bez hexa:) Moge zrobic filmik jak zamiotlem TH 70+ swoim warlockiem nawet nie wyciagajac summona (true story), czy to bylby dowod ze warlockiem lepiej na pvp nie wyciagac summona?;)  Zgadzam sie kazdy lucznik ma swoje zalety, jednak moim zdaniem zalety HE sprawiaja ze lepiej nadaje sie do mass pvp/na siege niz reszta i tyle. To moje zdanie, mozesz miec inne, mozesz wszystkim wrzucac power breaka, wziac empowera od se, miraclesa i walic tylko drainem, bo to w koncu jego skille. Moze nawet kogos tak zabijesz i nakrecisz filmik. I dont care:)

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 18, 2007, 04:58:03 pm »
ale nam nie chodzi o zadne power brake etc.. tylko o prosty Hex, ktory daje bardzo bardzo duzo.. a castuje sie go momencik
a co do HE to nie mam sily Ci tłumaczyc juz wiecej


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 18, 2007, 05:19:18 pm »
wziac empowera od se
przydaje sie przy hex :D
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 18, 2007, 05:30:40 pm »
jak ktos powie że aeze to cienias to ja sie chyba ze śmiechu potne :D
hyhy aeze by own'owal nawet na elven elder  :ork_1_2:
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Łucznicy - Prezentacja
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 18, 2007, 07:32:44 pm »
Ryltar, zwracam honor, jakto racja z tym Mentalem... ale z odpowiedzą o dwóch tankach to OMG. No to ja powiem, że może być 3ech daggerów itd, a inna sprawa, raz, 1, one, uno, widziałem tanka na gank pt u nas, więc porootować nie ma kto i tyle. A dwóch tanków, to juz w ogóle, hohoho.
Co do HEX i PR, to ja przytocze mały wzór:
Normal cryt - 100%
HE z PB od PR - 77%
PR w shexowanego HE - 123%
PR w shexowanego HE + DeadEye(bodajże 20% do critical dmg) - 143%
PR w shexowanego HE + DeadEye(bodajże 20% do critical dmg) + wzięta pod uwage różnica STR - 145%
145/77 w przybliżeniu... 2:1
No i masz swoją różnice w DMG PR vs HE gdy walą w siebie. Mało :?: HE cryt za 1000, a PR za 1900 :?: Myślisz, że dla takiego efektu nie warto walić debuffów :?: Mało tego - warto! A dlaczego :?: Proste, bo DE jeżeli nie uzywają magii to sa pipy, a tłumaczenie się:
Cytuj
filmik, podobal mi sie. Tylko ze niby co on udowadnia:) Tez moge znalesc jakis filmik gdzie hero HE wszystkich zamiata i co to niby udowodni, albo gdzie PR zamiata bez hexa:)
...to glupie tłumaczenie. fedur pokazał link do gościa co umie grac PR i gra tak jak się powinno. Jasne, że są PR hero pewnie co walą bez Hexa ludzi, ale co to oznacza :?: Nic innego, że hero z nich dupa, bo nie wiedzą jak wykorzystać w pełni możliwości klasy... Takie małe podsumowankow problemu HEXa u PRa i jego "nieprzydatnosci" :)
HATE ME MOAR!