Witaj
Gość

Wątek: Berserker vs Destroyer  (Przeczytany 29707 razy)

  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 03, 2009, 03:47:35 pm »
nie gram na dexie, abyssie czy zadnych innym lolprivach na ktorych 99% nie działa -_-
stuny zerka wchodza mniej wiecej jak ludzkiego tanka
gadanie o epikach jest rownie smieszne co ty, ja również moge je miec i co wtedy ?
nie wiem czy wiesz, ale backstab od boku nie wejdzie a dmg bedzie o 90 lub 30% mniejszy niz od tylca...
a i wbij mi blowa bez daggera -_-
enlightment : +40% m atk, 50% cast speed (albo odwrotnie, nie pamietam dokladnie) i 90% mniej many na skilla, pisze tu gdzies o speedzie? bo ja nie widze, a skoro sh nie dojdzie na 900 tange to normalne ze nie zaatakuje?
tak, stargetuj na siege cos co sie porusza ze speedem ~500 co 2 sekundy w niewiadomo jaka strone i byc moze majac stuna

a no tak, jeden debuff na 3-4 minuty to juz bycie olem -_-

koniec, topic robi sie o zerk vs kazdy


czy powinienem wspominac ze mam 5k matacku na oly bufie bez enli, czy to tez za duzo dla Ciebie ? ;) A poza tym enli daje +magic crit rate tez.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 03, 2009, 03:54:23 pm »

czy powinienem wspominac ze mam 5k matacku na oly bufie bez enli i stoje bez broni na stunie zanim zrobie cos?
/fixed
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 03, 2009, 06:02:40 pm »

czy powinienem wspominac ze mam 5k matacku na oly bufie bez enli i stoje bez broni na stunie zanim zrobie cos?
/fixed

rotfl hahaahahha xd it made my day ( rozsmieszyles mnie do lez forma riposty , nie wartoscia merytoryczna)


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 03, 2009, 09:03:44 pm »

czy powinienem wspominac ze mam 5k matacku co sprawia ze lol zerki jak donproncie nie dochodza do mnie




a tak na marginesie , to pewno o czyms takim jak oly necklace i 2x tw earring na stun resist to nie slyszales , prawda donproncie?


ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 03, 2009, 10:04:33 pm »
a ty slyszales o tym, ze zerk przez 10 sekund moze miec naprawde wielkiego m defa?
3k to raczej malo nie jest, a twoje 5k m atk i 1k casta (moze mniej) malutko mi zrobia, po za tym ja również moge miec tego neck i kolczyki, wiec co za roznica?
ps. jak zerk nie moze dojsc do maga to zadna inna klasa walczaca w zwarciu tego nie zrobi, zerk jest pogromca magow i nic tego nie zmieni

@down

=)
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 10:09:35 pm wysłana przez Blitz »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 03, 2009, 10:07:54 pm »
Ryju od paru stron probuje cie naprowadzic ze tepy jestes a ty dalej swoje, wiesz ze to dziala w 2 strony? teraz zagadka komu daje to 20% wiecej delfowi ktory nie ma cona czy zerkowi ktorego land rate tych skilli i tak juz jest wysoki?
aj uprzedzony zostalem qq :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 03, 2009, 10:18:54 pm »
a ty slyszales o tym, ze zerk przez 10 sekund moze miec naprawde wielkiego m defa?
3k to raczej malo nie jest, a twoje 5k m atk i 1k casta (moze mniej) malutko mi zrobia, po za tym ja również moge miec tego neck i kolczyki, wiec co za roznica?
ps. jak zerk nie moze dojsc do maga to zadna inna klasa walczaca w zwarciu tego nie zrobi, zerk jest pogromca magow i nic tego nie zmieni

@down

=)

skup się misiu włochaty:

tank na end game ma 8k m defu (ty ze swoimi 3k to jesteś micky mouse) i generalnie nuker na enli zmiata takiego tanka na kilka hitów o ile nie właduje się na deflecta. zerk do szarży ma rage 400 (?) a nuker ma ciut więcej więc??? a ovo wyglada tak: virt cast jakieś 0,5 sek. crusher 1/4 sek i zerk klika to vilige :)

"ps. jak zerk nie moze dojsc do maga to zadna inna klasa walczaca w zwarciu tego nie zrobi, zerk jest pogromca magow i nic tego nie zmieni"

a to daje sobie w podpis :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 03, 2009, 10:30:25 pm »
Troszkę off topic, ale teraz patrząc z perspektywy innej gry sporo bardziej zrównoważonej w end Game PvP to trochę żałosne są w l2 akcje "1 hit - 1 shot" Trochę brak tu skilla i w ogołe można to PvP nazwać...? :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 03, 2009, 11:16:58 pm »
przestan grac na high ratach moze, cast vorta w 0,5 sekundy ? troszke to malo mozliwe, a szczegolnie na oly
nuker tanka w kilka hitow jak ten ma anti magic armor ? fajnie, jak masz vesper weapon +30 to moze i tak
czyli idac twoim tokiem rozumowania sh polozy kazdego, bo nawet tanka z 8k m defa ma na kilka hitow?
jesli chodzi o oli (chyba o tym teraz mowimy) to zerk ma od razu dystans na rush impact, a wtedy chocbys mial 2k casta najprawdnopodobniej nic nie zrobisz, a jesli stun nie wejdzie disarm pomoze

dobra koniec gadania o innych profkach niz destro i zerk w jednym poscie


Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 03, 2009, 11:20:46 pm »
przestan grac na high ratach moze, cast vorta w 0,5 sekundy ? troszke to malo mozliwe, a szczegolnie na oly
ale nie na oly jest to jak najbardziej mozliwe


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 03, 2009, 11:38:26 pm »
napisałem że na dobrym buffie nuker wyciąga max cast speed i to każdy elementarny.

co do oly: zakładając że zdążysz  walnąc szarże (jaki nuker stoi daleko od zerka?) to jak ci stun nie wejdzie to masz z miejsca detarget od nuka. Później klasyka vort crusher next fight.

nuker nie rozwali deagera bo się zloży od 1 blowa no może 2. Sumoner też go powinnien poskładać. Zgoda z tym co napisał Allarion że teraz jest to głupie ale chyba gracia final jest jedyną kroniką gdzie jest zasada papier nozyce kamien :)

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 04, 2009, 12:00:48 am »
przestan grac na high ratach moze, cast vorta w 0,5 sekundy ? troszke to malo mozliwe, a szczegolnie na oly



Teraz powiem cos co wymaga skupienia od Ciebie!
Wiec Get Focused!


4661 matack / 860 cast bez enli

+40%    / + 50%


= ?        /          ?


policz sobie



Tak btw , to jest temat o wingedemo vs deska , a wy zaczeliscie pisac o zerku jak o pogromcy wszystkiego co chodzi ^^
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 04, 2009, 12:03:29 am »

co do oly: zakładając że zdążysz  walnąc szarże (jaki nuker stoi daleko od zerka?)

kazdy, patrz roznica w speedzie.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 04, 2009, 12:31:27 am »
napisałem że na dobrym buffie nuker wyciąga max cast speed i to każdy elementarny.

co do oly: zakładając że zdążysz  walnąc szarże (jaki nuker stoi daleko od zerka?) to jak ci stun nie wejdzie to masz z miejsca detarget od nuka. Później klasyka vort crusher next fight.

nuker nie rozwali deagera bo się zloży od 1 blowa no może 2. Sumoner też go powinnien poskładać. Zgoda z tym co napisał Allarion że teraz jest to głupie ale chyba gracia final jest jedyną kroniką gdzie jest zasada papier nozyce kamien :)



Hmm Ja tutaj czegoś nie rozumiem? Przecież SH jest OŁNEREM! zabija wszystko jakim niby cudem summoner ma go położyć?
Ile summoner będzie miał m deff? dajmy na to 1.5k
Berek 3k Skoro berek jest na vort+crusher to summoner również czyż nie?
Weźcie się ludzie ogarnijcie, SH to nie jest jakiś mmmmmega ołner którego nic nie położy. Wystarczy że wejdzie głupi dissarm albo stun i już mamy po walce, a szansa na to że żaden z tych debuffow nie wejdzie jest naprawdę mała.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 04, 2009, 10:03:27 am »
bardziej chodzi o nuki jako takie niż o sh konkretnie. Summoner poskłada nuka bo każdy ma jakiegoś elementalnego nuka w broni + atri z broni przechodzi na summona + transfer pain i tak np ES to jakbyś bił się z dwoma nukami naraz.

to nie ten temat.

Poprostu fani zerka opisują doświadczenia z pvp do 75 lev lub z priva. Faktycznie do 76 zerk na pvp jest naprawdę groźny dla prawie wszystkich klas później już dostaje od prawie każdego :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 04, 2009, 10:46:17 am »
Stun z szarzy wchodzi b.dobrze, szansa na to, ze wejdzie, jest wieksza niz to, ze nie wejdzie(vs nuk ofc). Czyli wiekszosc walk jednak powinno bys na korzysc zerka(o tym, ze z ultimate secret mag jest praktycznie na szarze+crushing pain nie wspomne). No i 40% more m attack z enli nie oznacza 40% more dmg. A zerk z +con dye, cp-shitami i health weapon chwile z 3k m defa sie potrzyma.
...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 04, 2009, 10:49:09 am »

Hmm Ja tutaj czegoś nie rozumiem? Przecież SH jest OŁNEREM! zabija wszystko jakim niby cudem summoner ma go położyć?
Ile summoner będzie miał m deff? dajmy na to 1.5k
Berek 3k Skoro berek jest na vort+crusher to summoner również czyż nie?
Weźcie się ludzie ogarnijcie, SH to nie jest jakiś mmmmmega ołner którego nic nie położy. Wystarczy że wejdzie głupi dissarm albo stun i już mamy po walce, a szansa na to że żaden z tych debuffow nie wejdzie jest naprawdę mała.




po 1. to jest temat o zerku. A z tego co mi wiadomo zerk nie ma self cova i bufow na sumona , ani tranfser pain, ani mage bane, si?
po2. 3k mdefa zerk ma jak wrzuci ud, a nie perma. A ja moge miec rownie duzo defa, slyszeliscie kiedys na tych swoich privach o czyms takim jak ud talizman?
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 04, 2009, 11:08:23 am »
Stun z szarzy wchodzi b.dobrze, szansa na to, ze wejdzie, jest wieksza niz to, ze nie wejdzie(vs nuk ofc). Czyli wiekszosc walk jednak powinno bys na korzysc zerka(o tym, ze z ultimate secret mag jest praktycznie na szarze+crushing pain nie wspomne). No i 40% more m attack z enli nie oznacza 40% more dmg. A zerk z +con dye, cp-shitami i health weapon chwile z 3k m defa sie potrzyma.
wiesz to juz bylo pisane 100 razy, zaraz dostaniesz odp ze przeciez sh castuje vortexa szybciej niz ja stuna i biega szybciej wiec nie bedzie dystansu na stuna, ma mj, 8 kolczykow na stun resist, ee na plecach z res shockiem i pare innych cudow a zerk jest z c grade bronia wiec sh sie zaspamuje cp potkami na oly, takie historie tu mamy :)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 11:10:37 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 04, 2009, 11:45:33 am »
jak na razie mamy tu historie ziomka z privia i goscia ktory nigdy swoim zerkiem na oly nie byl ^^
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 04, 2009, 01:35:55 pm »
jak na razie mamy tu historie ludzi, ktorzy nie graja deska ani zerkiem, a robia za encyklopedie


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 04, 2009, 01:59:29 pm »
jak dla mnie to flame tylko, rozmowa o zerku skonczyla sie kolo 2 strony reszta to pierdolenie chlopakow z pve klanu i wymyslanie cudow zeby tylko udowodnic ze zerk nie wymiata, pierdolenie bo na oly zerk dalej kroluje tak jak i oni w glupotach na forum
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 04, 2009, 02:19:37 pm »
toś się popisał z tym zerkiem królującym na oly :)

jak byś nie wiedział to oly wygląda tak: deager>summoner>tank=nuker>SB>glady,tyranty>destro>i gdzieś tu są zerki.

dont zerk nie bije z magii więc tts ci są zbędne w pvp z nim. Zakłądasz kolczyk z inadril, z aden i necklese z oly. Mając stuna na tanku na +2 (czyt skill 76) nie mogłem wsadzić prawie stuna w ee 79 z jednym earingiem i necklesem z oly  bez rs na ee a akurat human ma stuna z najlepszym landratem :( Bez tych bajerów właziło 50-60% stunów. Kogo ty chcesz stunowac?

tak tak wiem ty też możesz mieć tylko że na chance tylko gl z biżu a grade na oly :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 04, 2009, 03:07:33 pm »
jak byś nie wiedział to oly wygląda tak: deager>summoner>tank=nuker>SB>glady,tyranty>destro>i gdzieś tu są zerki.
/offtop
w00t? ze niby tank dostaje od summonera? szczegolnie paladyn z 3 mobilnymi ud, 2 ai i tolem? albo sk z tym powalonym spirit of shilen? powodzenia w ubiciu ich
btw zapomniales dodac supporty
/offtop


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 04, 2009, 03:10:48 pm »
my mistake z tymi suportami :)ale zn imi to róznie bywa zależny kto tym gra.

offtop :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 04, 2009, 03:33:50 pm »
i tego SB dales cos nisko ;p
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.