Witaj
Gość

Wątek: WARLORD vs KAMAELE  (Przeczytany 10090 razy)

  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 14, 2010, 03:25:48 pm »
prędzej zerk wbije Ci stuna z szarży (z racji dużego landrate wszystkich skilli typu rush czy jak to tam...)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 14, 2010, 03:41:13 pm »
prędzej zerk wbije Ci stuna z szarży (z racji dużego landrate wszystkich skilli typu rush czy jak to tam...)
lion heart+ con wl'a  i może pomażyc.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 15, 2010, 09:55:13 am »
wracam do mojego pytania jak shock blast wchodzi w takowego kamaela?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 15, 2010, 09:56:19 am »
wracam do mojego pytania jak shock blast wchodzi w takowego kamaela?
ale ktorego bo jeden ma "corage" i to jest pro skill :D  tak to jak masz schocka ++++ to siada ładnie.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 16, 2010, 11:37:05 am »
wracam do mojego pytania jak shock blast wchodzi w takowego kamaela?
ale ktorego bo jeden ma "corage" i to jest pro skill :D  tak to jak masz schocka ++++ to siada ładnie.

ogólnie o wszystkie się pytałem :) dla mnie kurczaki to takie coś co rzuca na Ciebie "hokus-pokus" z daleka albo szarżuje bezlitośnie, wg mnie z dobrze wbitymi stunami po kilku seriach skili taki kurczak pada i szansę w takim pojedynku przy takim samym ogarnięciu są 55/45 dla warlorda  :)

a te corage to co to takiego???


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 16, 2010, 12:35:57 pm »
wracam do mojego pytania jak shock blast wchodzi w takowego kamaela?
ale ktorego bo jeden ma "corage" i to jest pro skill :D  tak to jak masz schocka ++++ to siada ładnie.

ogólnie o wszystkie się pytałem :) dla mnie kurczaki to takie coś co rzuca na Ciebie "hokus-pokus" z daleka albo szarżuje bezlitośnie, wg mnie z dobrze wbitymi stunami po kilku seriach skili taki kurczak pada i szansę w takim pojedynku przy takim samym ogarnięciu są 55/45 dla warlorda  :)

a te corage to co to takiego???
Cytuj
Courage Greatly increases resistance to mental attacks. Konsumuje 2 soul. Effect 1.
Dostaje go kamael male na 1 profe i CHYBA berserker na 2 profie go rozwija



  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 17, 2010, 01:06:34 am »
nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.
Lol wl nie jest wymiataczem oO ?? On zjada na śniadanie wszystkie postacie z małym conem echnatowane stuny wl wchodzą bardzo bardzo bardzo czesto
Święte słowa

arbalester z fundation majestic wykonczy wl na odleglosc spokojnie
berserker UD i w zwarcie, moze tez fundation majestic wlozyc
sb bierze sobie buffki, vortex po czym wl biega jakby pudzianowski go ciagnal w druga strone, enli i kilka nukow - fundation majestic ofc

tak a wl na pewno biega w full plate i biżuterii z groceryka, bierz pod uwagę normalne sety, bo ofc ty na kameula masz full fundation, może jeszcze na +15 a wl biega sobie w commonach... ja SB jechalem na wl z palcem w dupie, największe problemy z berkiem przez disarma, a u arbalestera złem są pułapki.



  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: WARLORD vs KAMAELE
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 17, 2010, 08:13:16 pm »
nie właczaj thril fight dopiero jak ci zje buffki do włączaj swoje skille stun stun moze wejdze i skille, jak wejdzie stun z odległości to łuk i go karasz ale wl nie jest wymiataczem na oly.
Lol wl nie jest wymiataczem oO ?? On zjada na śniadanie wszystkie postacie z małym conem echnatowane stuny wl wchodzą bardzo bardzo bardzo czesto
Święte słowa

arbalester z fundation majestic wykonczy wl na odleglosc spokojnie
berserker UD i w zwarcie, moze tez fundation majestic wlozyc
sb bierze sobie buffki, vortex po czym wl biega jakby pudzianowski go ciagnal w druga strone, enli i kilka nukow - fundation majestic ofc

tak a wl na pewno biega w full plate i biżuterii z groceryka, bierz pod uwagę normalne sety, bo ofc ty na kameula masz full fundation, może jeszcze na +15 a wl biega sobie w commonach... ja SB jechalem na wl z palcem w dupie, największe problemy z berkiem przez disarma, a u arbalestera złem są pułapki.

Jak SB ma rezist stuna  + MJ set to sobie możesz stunowac, a jak jest walka na 81+ to choćbyś się usrał po pachy to SB nie zabijesz.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 08:15:50 pm wysłana przez HumanitarnaŚmierć »