Witaj
Gość

Wątek: Apex - NA/EU klan rekrutuje  (Przeczytany 2104 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Apex - NA/EU klan rekrutuje
« dnia: Wrzesień 06, 2016, 08:37:57 am »
W związku z tym, że po odejściu madpro RU gracze zawiążali sojusz z United i mamy kolejne madpro na serwerze Apex wznawia rekrutację do klanu.
Szukamy aktywnych graczy, czy to powracających, czy zaczynających od zera, czy chcących spróbować driverowania (prawdopodobnie będzie taka możliwość, aczkolwiek o tym trzeba osobiście rozmawiać z CLem).
Z racji tego, że mamy sporo wojen, osoby początkujące zostaną umieszczone w alt klanie, gdzie będą mogły cisnąć z levelem. W razie potrzeby będą tworzone kolejne klany.

Dla graczy wykazujących się aktywnością i zaangażowaniem bonusy w postaci xp scroli z zamku, ewentualnie pomoc w zbieraniu sprzętu. Jeżeli chodzi o wymagania, to w okresie próbnym nie ma żadnych, w okresie późniejszym należy brać czynny udział w epikach typu AQ i Core (postacie są udostępniane w razie potrzeby) oraz siege. Z racji tego, że jest to klan międzynarodowy trzeba coś tam rozumieć po angielsku (najliczniejsze narodowości to Amerykanie, Bułgarzy i Polacy).

W klanie działają zarówno CP jak również random gracze, więc każdy powinien znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce.
Dla formalistów podania można składać tutaj: http://apex.guildwork.com/recruitment
Albo pytać w grze Silnorekii, Kabul, Wisnia, Dobby lub CL - Ziddy (ang)

Można też pooglądać filmiki na YT u tego typa: https://www.youtube.com/watch?v=kigw-tkvBMY
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Apex - NA/EU klan rekrutuje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2016, 11:51:54 am »
Muszę poprzeglądać moje konta, mam chyba ws, se, sps,  ale wysprzedam magów i sprzedam ich konta. Zamiast tego myśle nad kupnem PP + SR lub PP + HE. Czy to bedzie problem ze kupie konto 5x-6x do gry ? Od 0 troche mnie to zniechęca :/


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Apex - NA/EU klan rekrutuje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2016, 08:14:12 pm »
W związku z tym, że po odejściu madpro RU gracze zawiążali sojusz z United i mamy kolejne madpro na serwerze Apex wznawia rekrutację do klanu.
Szukamy aktywnych graczy, czy to powracających, czy zaczynających od zera, czy chcących spróbować driverowania (prawdopodobnie będzie taka możliwość, aczkolwiek o tym trzeba osobiście rozmawiać z CLem).
Z racji tego, że mamy sporo wojen, osoby początkujące zostaną umieszczone w alt klanie, gdzie będą mogły cisnąć z levelem. W razie potrzeby będą tworzone kolejne klany.

Dla graczy wykazujących się aktywnością i zaangażowaniem bonusy w postaci xp scroli z zamku, ewentualnie pomoc w zbieraniu sprzętu. Jeżeli chodzi o wymagania, to w okresie próbnym nie ma żadnych, w okresie późniejszym należy brać czynny udział w epikach typu AQ i Core (postacie są udostępniane w razie potrzeby) oraz siege. Z racji tego, że jest to klan międzynarodowy trzeba coś tam rozumieć po angielsku (najliczniejsze narodowości to Amerykanie, Bułgarzy i Polacy).

W klanie działają zarówno CP jak również random gracze, więc każdy powinien znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce.
Dla formalistów podania można składać tutaj: http://apex.guildwork.com/recruitment
Albo pytać w grze Silnorekii, Kabul, Wisnia, Dobby lub CL - Ziddy (ang)

Można też pooglądać filmiki na YT u tego typa: https://www.youtube.com/watch?v=kigw-tkvBMY

Kilka pytań:
1. United wykorzystało APEX i co na to APEX? War z United?
2. Co na to wszystko te śmieszne klany typu 4od czy tam doomday?

My osobiście robimy sobie reset w CP i totalnie nie wiem co postanowimy ale cykliczne PVP i Epici są bardzo czasochłonne.

Mam nadzieje, że uda Wam się nawiązać walkę ale patrząc ale $$$ jakim dysponuje United łatwo nie będzie.

Gl HF



  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Apex - NA/EU klan rekrutuje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2016, 08:42:39 pm »
1. Tak, mamy wojnę z United, DT i Madness
2. 4oD najpierw dało im wojnę, ale teraz się wycofali, chcą być neutralni. Doomsday ma pomagać na siege, ale wojny z United nie ma.


Tak szczerze? Już lepiej było jak było madpro, przynajmniej wszyscy się z nimi lali, a tak United ganguje postaciami 70+ spoty 50+ i ludzie boją się im oddawać. Miękkie siurki wg mnie, ale co zrobić. Apex potrzebuje kupę luda teraz, żeby móc w pojedynkę cokolwiek podziałać. Jeśli nie znajdzie sojuszników to United z Madness weźmie all i może coś rzucą DT. SKilla na tych kupionych postaciach to oni nie mają, wbić 65 i będzie ok.

A co to za reset, czemu nie stare postacie? I kto tam został?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2016, 08:44:11 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Apex - NA/EU klan rekrutuje
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2016, 10:46:07 pm »
Ogólnie ludzie sobie odpoczywają przed 2.0, koniec wakacji.

Prawda jest taka, że spotów dla postaci 6x w wersji 1.5 prawie nie ma i jak przychodzi cały czas ktoś 7x to trudno z farmą, mówię o porach wieczornych.

A co do postaci, to nadal je mamy ale się nie logujemy.

Szkoda, że 4OD sie wycofało z wara, bez nich to APEX nie nawiąże rywalizacji.

Co do DT to bym się nie przejmował, naprawdę nie wiem o co tam chodzi ale oni to chyba tylko box party uprawiają, łatwe fragi.