Witaj
Gość

Wątek: Bd czy sws?  (Przeczytany 3071 razy)

  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Bd czy sws?
« dnia: Maj 01, 2009, 01:57:18 pm »
Mam dylemat, chce zrobic sobie supporta (koniecznie bd lub sws) oraz miec wolfa. Ktory lepiej sie nadaje by expic z nim? Party znajduje sie czesto, ale czasami jest tak ze nie ma;p Wiec ktorego wybrac? I jeszcze jedno, ktorego chetniej do klanu biora ?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2009, 02:16:00 pm »
imo to zalezy od servera :D

Jedna i druga klasa jest nie zbedna do porzadnego party...

Jezeli na maina to imo bierz BD :d lepiej wyglada i ma imo fajniejszy klimat :d SwS wyglada jak gej :D

Natomiast jak na subke to wez SwS bo z reguły mniej osob nimi gra i wieksza szansa ze znajdziesz party :P

Co do wilka, nie gralem z nim nigdy, wiec nie wiem niestety ktory lepszy bylby char...imo bd, zeby podbic jeszcze bardziej szybkosc i dmg wilka...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2009, 02:55:45 pm »
IMO sws > Bd.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2009, 02:59:12 pm »
obie postacie sa nie zbedne w kazdym pt, ale jesli jest dostepny 1 z nich to ofc bd>>>sws i dla maga i dla woja
w pvp tez bd>sws, do pt z wilkiem tez bd>sws atk spd, crt dmg, p atk FTW

Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2009, 04:06:13 pm »
No i mam kolejny problem. Bylem nastawiony na sws ze wzgledu na songi na def(wilk ma go malo) oraz ten co podnosi crit.rate o 100%. Czy agression z 1 profy wystarczy zeby mob nie bil wilka tylko mnie?


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2009, 04:45:06 pm »
No i mam kolejny problem. Bylem nastawiony na sws ze wzgledu na songi na def(wilk ma go malo) oraz ten co podnosi crit.rate o 100%. Czy agression z 1 profy wystarczy zeby mob nie bil wilka tylko mnie?

na c4 ma 100% szansy wejscia
od c5 agro bd/sws jest useless
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2009, 05:27:10 pm »
No coz, dzieki za wszystko. Jednak wybiore bd.

Jeszcze jedno (juz ostatnie;p), podalby ktos staty wilka(atk. speed, speed oraz ile ssow potrzebuje do 1 ataku), te ktore wymienilem chyba nie ulegna zmianie gdy bede mial great wolfa i fenrira?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2009, 07:05:12 pm »
do ataku zawsze 1 szot.
A co do aggresion - nie rozumiem pytania. Jeśli TY zaczniesz bić moba, to mob nie powinien zdążyć zagrować się na wilka. Posiadam wyhodowane własnoręcznie Fenrir 72 oraz GWolf 61. :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 01, 2009, 08:17:21 pm »
do ataku zawsze 1 szot.
A co do aggresion - nie rozumiem pytania. Jeśli TY zaczniesz bić moba, to mob nie powinien zdążyć zagrować się na wilka. Posiadam wyhodowane własnoręcznie Fenrir 72 oraz GWolf 61. :)

Pozdrawiam
z tym agression to chodzi mi o to, czy dziala na takim lvlu, kiedys na innym serwie jak koxalem spoilem na silniejszych mobach, to jak zaczalem bic, a zaraz po mnie wilk akurat krytyk mu siadl i po kilku hitach padl ;/


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2009, 07:02:30 pm »
a ja sie nie zgodze z Razielem. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze kazdy broni swojej postaci i wlasnie dlatego tak mocno obstaje przy BD :P na sube mam swsa, gdybym mial jeszcze raz wybierać sws vs bd wybrałbym to samo. Jak już zostało zauważone swsów jest znacznie mniej, ludziska biorą BD bo jest bardziej ofensywny (str,tance,hex). To, ze swsow jest mniej posiada cholerne plusy :) raz, ze latwiej zostac hero a dwa, ze latwiej o pt. Majac juz 60lvl mozna na luzie biegac w kazdym pt fighterów w IT - zarowno archerow jak i melee (zasadniczo wystarczylby 55, ale wprowadzili ten badziewny limit 19lvli :S), do IT melee bez vampa (74lvl) raczej nie mamy co liczyc na zaproszenie, a nawet na lvlu 74+ o pt trudniej. Wystarczy, ze PL krzyknie raz 'PLF BD 74' i dostaje 7pm-ów, o swsa jest troche trudniej ;)
napisales tez, ze lepiej miec w pt bd niz swsa (jesli z jakis przyczyn nie mozna miec obydwu) - generalnie sie zgodze, ale tez nie do konca :P zdarzało się, że podczas raidu wywalało nam BD, zdarzało się też, że swsa. Generalnie sytuacja gdzie wypadl BD wbrew pozorom była korzystniejsza - reuse fr>>all
(tylko prosze bez komentarzy, ze i tak jedno fr wystarczy na RB :P na Dexie jeszcze nie ma elementali nie wspominajac o chorych statach RB)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2009, 07:35:32 pm »
no i są spoty gdzie trudno bez swsa przeżyć, jak np hb


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 02, 2009, 07:54:05 pm »
na end game bez jednego albo drugiego sie z miasta nie wychodzi czy jest sie magiem czy meele czy archerem, na 50 lvl mozna dyskutowac kto sie bardziej przyda ale na tym lvl imo bez roznicy, goni sie byle szybciej 70+. Zgodze sie z faktem ze sws bedzie mial latwiej bo spiewakow mniej, tancerzy jest mnostwo ;> a i tak kazdy znajdzie party dla siebie


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2009, 09:23:14 pm »
Ja wybrałbym SWSa. Czemu?
Bez BD da radę koxać lecz idzie wolniej, natomiast bez SWSa idzie o wiele trudniej, ze względu na jego songi defensywne. Dlatego jeśli ma być tylko jeden to SWS>BD.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Bd czy sws?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 02, 2009, 09:58:29 pm »
Omg, jednak robie sws, po tym jak kolega wyexpil mi dark elfa na 26 lv, spytalem sie jakiegos klanu czy mnie przyjmie jak bede bd pozniej, to odpowiedzial mi ze maja juz 5 bd;p a sws zadnego, wiec jednak jego zrobie.
Thx za wszystkie porady, temat mozna juz zamknac.

no to zamykamy, gdyby ktoś chciał zadać jakieś pytanie w tym temacie niech napiszę do mnie/Buli/Nicolasa to się otworzy temacik :P
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 10:10:36 pm wysłana przez SknerusKK »