Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380385 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2625 dnia: Luty 28, 2010, 10:12:19 pm »
No tak... Alarion zrobił rundkę po forach 2 serowerów :D po naśmiewał się że mało ludzi gra(teon 3,3k :P)

Z Teona się nabijałem że mało online? O_o screen or didnt happen.


Czasami wydaje mi się, że tak na prawdę żałujesz że ci się party rozpadło... i chciałbyś wrócić, bo inaczej dałbyś już temu spokój dawno, ale to tylko moje zdanie ^^

oo nie mam constans party? O_o Kurde, to fajny sen mam od kilku tygodni :<<

A tak serio, to party ma już +65 gramy dopiero 3 tyg. (nie ma chodzików) Czy to się dalej rozwinie, zobaczymy, na razie jest obiecująco.

A czy do franz tęsknie? Do kilku osób (które i tak pewnie już nie grają tutaj) na pewno.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2626 dnia: Luty 28, 2010, 10:28:33 pm »
Z Teona się nabijałem że mało online? O_o screen or didnt happen.

taa niech się ostatnie resztki online wykończą petycjami... Szkoda, że tak szybko gracze Teona chcą dzielić los innych serwerów EU/NA :<
Nie mogę cię tu oskarżyć na 100% że się nabijasz z teona :D że mały online ale coś w tym jest.(Tak, wiem że mówisz prawdę mnie też drażnią te petycje...)

oo nie mam constans party? O_o Kurde, to fajny sen mam od kilku tygodni :<<

A tak serio, to party ma już +65 gramy dopiero 3 tyg. (nie ma chodzików) Czy to się dalej rozwinie, zobaczymy, na razie jest obiecująco.

A czy do franz tęsknie? Do kilku osób (które i tak pewnie już nie grają tutaj) na pewno.

Tak, wiem masz w Aion'ie i na RuOff'ie, ale nadal nie rozumiem celu/sensu twojego ciągłego czepiania się realiów retaila... raz powiedziałeś coś co wszyscy doskonale wiedzą, starczy ;) nie przekonasz tym wszystkich na retailu do rutaila czy Aion'a ;) tak wiem że pewnie nie masz tego na myśli ale właśnie problem polega na tym że nie wiem co masz xD

« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 10:30:15 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2627 dnia: Luty 28, 2010, 11:05:42 pm »
zloz sobie dual slsy najtaniej wychodza
W tym problem że wole komuś wymienić niż sobie XD bo mi kompletnie jest to niepotrzebne ;P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2628 dnia: Marzec 01, 2010, 01:24:12 am »
Ele jaki mam cel? A jaki cel ma ten beznadziejny poniżej jakiegokolwiek poziomu flame Karda z innymi? Jaki sens ma gadanie o tzw. "pogodzie". Jaki  sens ma w ogóle gadanie? ; p 

A co do tego Teona, to prostu bardziej krytykuję mentalność ludzi tam grających, niż to, że jest mało online (bo nie jest)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2629 dnia: Marzec 01, 2010, 05:58:29 pm »
Ele jaki mam cel? A jaki cel ma ten beznadziejny poniżej jakiegokolwiek poziomu flame Karda z innymi? Jaki sens ma gadanie o tzw. "pogodzie". Jaki  sens ma w ogóle gadanie? ; p 

A co do tego Teona, to prostu bardziej krytykuję mentalność ludzi tam grających, niż to, że jest mało online (bo nie jest)
Rozmowa może być celem samym w sobie :P Czyli rozmawianie dla rozmawiania :P
Co z tego że krytykujesz !! :P oni maja gdzieś twoja krytykę wolą się onanizować widząc puste spoty  niż bić się o epiki i zamki  taka jest prawda:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2630 dnia: Marzec 01, 2010, 06:34:00 pm »
No cóż, trafiłeś w samo sedno...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2631 dnia: Marzec 03, 2010, 10:32:43 am »
Solar jeśli ciągle nie wymieniłeś broni to ja mam chyba jedną na wymianę więc skorzystam. Ale będę w grze dziś późno bo się wybieram na mecz Polska - Bułgaria.
BGsqad z nami w ally. Boję się venta, na którym widzę złych ludzi... Buhahaha

Fruzia banned  ? Szkoda koksaj nową postać.

Pozdrawiam
Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2632 dnia: Marzec 03, 2010, 03:29:16 pm »
Macie ally to moze w koncu zaczniecie cos dzialac.


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2633 dnia: Marzec 03, 2010, 03:33:36 pm »
A co masz na myśli ? Bo jakoś moim zdaniem wewnętrznie u nas zadziało się bardzo dużo dobrego przez ostatni czas. Stałe wypady na Tiata, jedynie jako klan i ubijamy na spokojnie. Stałe party i wiele innych mniejszych rzeczy, które dla mnie są znaczące a że zaczepiają o politykę klanu to wiedzieć nie musita ;)
Co do ally to zobaczymy jak się sprawi, ja uważam to za dobry ruch ale się wszystko i tak zawsze okazuje w praniu.

Pozdrawiam
Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2634 dnia: Marzec 03, 2010, 05:33:30 pm »
Nie ma dla mnie znaczenia jak zajebiscie macie sie w klanie. Ale skoro jest tak super to moze zaczniecie sie pojawiac na np: epikach.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2635 dnia: Marzec 03, 2010, 06:22:17 pm »
Aż tak zupełnie nie ma kogo bić na eventach?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2636 dnia: Marzec 03, 2010, 08:08:43 pm »
Solar jeśli ciągle nie wymieniłeś broni to ja mam chyba jedną na wymianę więc skorzystam. Ale będę w grze dziś późno bo się wybieram na mecz Polska - Bułgaria.
BGsqad z nami w ally. Boję się venta, na którym widzę złych ludzi... Buhahaha

Fruzia banned  ? Szkoda koksaj nową postać.

Pozdrawiam
Killa
No ja też dzisiaj skrępowane ręce mam ale jutro jakoś się zgadamy

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2637 dnia: Marzec 04, 2010, 10:27:45 am »
Nie ma dla mnie znaczenia jak -_-'iscie macie sie w klanie. Ale skoro jest tak super to moze zaczniecie sie pojawiac na np: epikach.

Wchłonęło was GF i już myślisz że jesteś "kimś"? Nieźle ;) Co do Epików zapomniałeś dodać, że gdyby nie GF to Epiki widziałbyś tylko na filmach :P
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2638 dnia: Marzec 04, 2010, 01:47:02 pm »
Nie, nie mysle, ze jestem kims. Bo czy bylem w gf czy nie to zjawialem sie na epikach, w przeciwienstwie do Was. No ale co mozesz o tym wiedziec, jak ostatnie pare miesiecy przesiedziales na varce albo clan hallu, raz na 2 tygodnie zjawiajac sie na siege, a teraz udajesz kumatego kuma.


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2639 dnia: Marzec 04, 2010, 02:54:45 pm »
Zaczyna mnie drażnić ton Twoich wypowiedzi… piszesz w taki sposób jakby Nemesiis czy Os chowało się przed wami. Już nie pamiętasz choćby pvp w GC gdzie jak nasze dogger party (śp zresztą) wpadło w wasze 2 party magów to tylko roby latały? Po czym przyszły jeszcze 2 wasze party (z Ally) i  mimo wszystko też gwiazdy oglądaliście. I takich przykładów jest więcej. Oczywiście nie ulega wątpliwości że też nieźle nas biliście ale tak to bywa  Zresztą zdajemy sobie sprawę dlaczego to się skończyło. Prawda? Gdyby nie petition Wars sprawy wyglądałyby zupełnie inaczej. 60+ osób dostało bany dlatego że HB + HoD zaczęły bać o własną dupę  Gzzzz 


O jakich epikach mówisz? Fatycznie słyszałem o tym jak HB+HoD wykorzystały błąd terenu aby ubić Valakasa w 2 party magów.  Na Antharasa to wątpie abyście jako ally mieli siłę więc zawsze był z wami GF…  Siłę waszego dawnego ally widać było choćby na ostatnim siegu na Gludio. Jak to było nawet na Hero shout „No GF no castle” To że byłeś w HoD nie oznacza ze GF wam nie pomagało


Tak jak kiedyś pisałem – spokojnie doczekasz się PVP wyrównanego  Przypominam że nie wszystkie osoby u nas mają 85 lvl + 300 element na broni + 120 elemnty na amorach   Na pewno ustępujemy wam sprzętem… jednak nigdy się przed wami nie chowaliśmy.

Co do mojej osoby to po części masz rację, gdyż RL trochę mnie ostatnio nie rozpieszcza
I mniej czasu mogę poświęcić na grę  mimo to jeżeli byłem w grze i było PvP i akurat nie robiłem czegoś zupełnie innego to zawsze byłem w pvp party  Poza tym 2 miesiące temu byłem jeszcze 78 lvlem :P Nie każdy może pozwolić sobie na uber afk party które wyexpi Cię do 85 :P

Pozdrawiam  (oczywiście bez napinki  - i tak Cię lubię :P )
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2640 dnia: Marzec 04, 2010, 04:49:44 pm »
Nie wiem o jakim gc pvp mowisz bo tych bylo wiele, i jedynie co mi utkwilo w pamieci to to, ze po kazdym zgonie robiliscie 'to clanhall', tp do gc i po 20 sekundach byliscie z powrotem.

Poza tym nie masz nawet cwierc dowodu, ze HoD kogokolwiek petycjonowal, a juz pisanie o baniu sie Was zakrawa o zart. Bo ciezko bac sie kogos kogo mozna spotkac raz na 2 tygodnie na siege, a i z tym bywalo roznie vide Rune castle.

Odnosnie Valakasa to w zasadzie nie ma o czym dyskutowac bo tylko udowodniles swa nie wiedze. Otoz nie jest zadna tajemnica, ze od dluzszego czasu valakas jest w ten sposob zabijany i bedzie zabijany dopoki nie pojawi sie nowa kronika. Jest to rzecz powszechne znana i nawet ncsoft nie robi z tego powodu problemow.

Poza tym nie ma czegos takiego jak wyrownane pvp, bo zawsze jedna badz druga strona bedzie miala przewage, wiec raczej sie nie doczekam. Inna sprawa, ze farmiac na afku cleft to 300 elem w broni i 120 w armorach to dorobicie sie moze w 2020 o ile Wam masterfamily pozwoli farmic.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2641 dnia: Marzec 05, 2010, 12:52:03 pm »
Ele jaki mam cel? A jaki cel ma ten beznadziejny poniżej jakiegokolwiek poziomu flame Karda z innymi? Jaki sens ma gadanie o tzw. "pogodzie". Jaki  sens ma w ogóle gadanie? ; p 

A co do tego Teona, to prostu bardziej krytykuję mentalność ludzi tam grających, niż to, że jest mało online (bo nie jest)
Weź się gościu ogarnij troszku. Co Cię obchodzi mój flejm, ktoś ci każe go czytać? Czy to taka hipokryzja "ojej jaki straszny flejm, jak oni nieładnie piszą, ale czytam wszystko bo mi to sprawia przyjemność" uważasz to za normalne?
Twój flejm jest super -_-'isty?, -_-'isz od roku w kółko o tym samym, jaki to online na EU slaby itd., co Ty myślisz, że inni tego nie widzą? to chyba wszystkich masz za idiotów, a to podobno ja obrażam ludzi na forum...
Znajdź sobie jakieś ruoff forum i flejmuj do woli przynajmniej będziesz miał wspólny temat, a no tak oni tam w cyrylicy piszą...

ps. przepraszam graczy franza za offtop
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2642 dnia: Marzec 05, 2010, 01:28:44 pm »
Nie wiem o jakim gc pvp mowisz bo tych bylo wiele, i jedynie co mi utkwilo w pamieci to to, ze po kazdym zgonie robiliscie 'to clanhall', tp do gc i po 20 sekundach byliscie z powrotem.

Poza tym nie masz nawet cwierc dowodu, ze HoD kogokolwiek petycjonowal, a juz pisanie o baniu sie Was zakrawa o zart. Bo ciezko bac sie kogos kogo mozna spotkac raz na 2 tygodnie na siege, a i z tym bywalo roznie vide Rune castle.

Odnosnie Valakasa to w zasadzie nie ma o czym dyskutowac bo tylko udowodniles swa nie wiedze. Otoz nie jest zadna tajemnica, ze od dluzszego czasu valakas jest w ten sposob zabijany i bedzie zabijany dopoki nie pojawi sie nowa kronika. Jest to rzecz powszechne znana i nawet ncsoft nie robi z tego powodu problemow.

Poza tym nie ma czegos takiego jak wyrownane pvp, bo zawsze jedna badz druga strona bedzie miala przewage, wiec raczej sie nie doczekam. Inna sprawa, ze farmiac na afku cleft to 300 elem w broni i 120 w armorach to dorobicie sie moze w 2020 o ile Wam masterfamily pozwoli farmic.

Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu :) Dzięki Tobie zmieniłem swój światopogląd ;)

WTJ GF :)
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2643 dnia: Marzec 05, 2010, 07:21:07 pm »
hehe chcialbym miec chociaz lvl 5 elementu w broni, nie wspominajac ze nie biegam nawet z icarusem a ksiazek (nawet magician will) tez nie posiadam
W kazdym badz razie od masterow za duzo nie oczekujecie (wiem bo MostHated bylo z nimi w ally dobre pol roku), dodali was do ally zeby miec mieso armatnie na olimpiady i na siege bo watpie zeby wam w czym pomogli (jak ostatnio siedzieli caly czas w tym swoim dion)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2644 dnia: Marzec 06, 2010, 06:17:46 pm »
Ostatnia szansa dla tych co chcą żeby im wymienić bro czekam do 22 :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2645 dnia: Marzec 09, 2010, 05:03:43 pm »
Podsumowujac bardzo fajne TW i siege w weekend , najlepiej jak nasze pt na TW bilo sie 9 vs 60+ Eximius/Nakeds/Wrath :)
Widac ze ally Nemezis+BG stara sie cos robic mimo naszej przewagi - gratki za dobre walki, szkoda ze tak malo ich bylo
Gratuluje Bielakowi bsoe z rzeki po jednym hicie a Fruzi jajec ze stanal do walki (chyba ty byles na MaciekEE) mimo ze kolega uciekl :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2646 dnia: Marzec 09, 2010, 08:49:37 pm »
Fruzi jajec ze stanal do walki (chyba ty byles na MaciekEE) mimo ze kolega uciekl :)

on nie uciekl..to byl taktyczny odwrot :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2647 dnia: Marzec 11, 2010, 04:22:07 pm »
Podsumowujac bardzo fajne TW i siege w weekend , najlepiej jak nasze pt na TW bilo sie 9 vs 60+ Eximius/Nakeds/Wrath :)
Widac ze ally Nemezis+BG stara sie cos robic mimo naszej przewagi - gratki za dobre walki, szkoda ze tak malo ich bylo
Gratuluje Bielakowi bsoe z rzeki po jednym hicie a Fruzi jajec ze stanal do walki (chyba ty byles na MaciekEE) mimo ze kolega uciekl :)

2x thx
a co do "9 vs 60+ Eximius/Nakeds/Wrath" to nic dziwnego poza tym  wiekszosc wrathu jest w MH z tego co widzialem ^^
widzialem ze ostatnio twojego lucznika... czyżby powrót do przeszłości??
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2648 dnia: Marzec 11, 2010, 04:33:08 pm »
nie, uzywam go tylko do farmienia oly i czasem loguje jak trzeba crestera na siege
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2649 dnia: Marzec 12, 2010, 05:23:14 pm »
Fruzia to kim Ty teraz grasz?
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox