Witaj
Gość

Wątek: Nietypowa sprawa z Overworldem O.o  (Przeczytany 1233 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Nietypowa sprawa z Overworldem O.o
« dnia: Sierpień 04, 2012, 03:54:46 pm »
Cześć,
W sumie nie wiem co napisać... Wracam wczoraj do domu, i ani server, ani strona l2.overworld.su nie chcą mi działać. Tydzień temu wszystko elegancko śmigało, nie robiłem nic od tego czasu, co mogłoby wpłynąć na działanie tego servera(nie było mnie przez tydzień w domu). Pierwszy raz coś takiego widzę. Sprawdziłem w hostach, czy jest może jakieś przekierowanie od innego servera, ale nic nie było. Pousuwałem jeszcze na wszelki wypadek prefetche innych serverów (wątpię, żeby to miało jakiś związek). Jedyne co zrobiłem od czasu powrotu to ściągnięcie skype, zatem naprawdę dziwna sytuacja. Może macie jakieś wskazówki? Dodam, że innym strona/serv działają bezproblemowo.
P.S. Firefox pokazuje mi komunikat, że połączenie z server zostało zresetowane podczas wczytywania, gdy wpisuję adres strony overworlda.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nietypowa sprawa z Overworldem O.o
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2012, 04:10:18 pm »
YOU GOT WIPE!
urok privow szukaj kolejnego
retired