Witaj
Gość

Wątek: summony  (Przeczytany 2903 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

summony
« dnia: Czerwiec 26, 2007, 01:13:24 pm »
Mam takie pytanie. Ktory summon jest silniejszy?
Ten od Dark Avengera czy ten od Summonerów (ES, PS, Warlock)?
Ktory summoner by wygral jesli postacie nie uczestniczyly by w walce?


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: summony
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2007, 01:24:11 pm »
Weź to na logikę pantera jest pomocnikiem DA a summon dla summonera jest jego całym arsenałem... więc oczywiście że summonerów.
W pojedynku summon vs summon bez ingerencji pana wszystko zależy od buffów, bez żadnych pewnie Kai a na buffach pana na 99% nuker ES-a



  • Banned
  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 1

Odp: summony
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2007, 01:29:01 pm »
Summony statystykami są zbliżone, liczą się buffy, które posiadają summonerzy oraz skille summonów. W starciu pantera nie ma szans z zbuffowanym (buffy summonera) summonem ES/PS/WL.

W melee najlepiej wychodzi Kai the Cat - raflect damage oraz Servitor Haste summonera. Jednak najbardziej magicznymi summonami są summony Elemental Summonera (dobre skille + Servitor Empower). Phantom Summoner posiada summony, których skille głównie ograniczają się do użycia debuffow (np. poison). Shadow posiada pasywny skill z Vampiriciem (będzie odbierał hp z dmg, który zadaje).

Więc trudno powiedzieć, jeśli masz na myśli brak uczestnictwa ownera, że nic nie robi tylko da attack na summona po ówczesnym zbuffowaniu to wygra summon Warlocka.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: summony
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2007, 03:17:10 pm »
Mam filmik jak Koreanczycy testuja summmony na selfach(Kai,Soulles i Merrow) i wyszlo ze do pvp Kai a PvE Merrow.Soulles byl posredni.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: summony
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2007, 03:19:13 pm »
Mam filmik jak Koreanczycy testuja summmony na selfach(Kai,Soulles i Merrow) i wyszlo ze do pvp Kai a PvE Merrow.Soulles byl posredni.
Tylko że ES używa 90% summona do pvp a nie 10% jak warlock więc ten test taki jakiś nijaki



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: summony
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2007, 11:49:52 am »
Dokladnie merrow na 10 lvlu mam ok 1600 p.atack i ok 600 m.atack i obaszrowke. a a mirage ma ok 1600 p.atack i ponad 1700 m.atack i bardzo silnego skila magicznego. Dodac jeszcze do tego, że ES ma silnego cubica na dmg a warlock na anchora który bardzo rzadko wchodzi. Wg mnie warlock i ES sa bardzo podobni w pvp ale do pve chyba lepiej wychodzi ES


Odp: summony
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2007, 02:20:45 pm »
Cytuj
ES ma silnego cubica na dmg
eee ... bez przesady


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: summony
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:04:59 pm »
Cytuj
Tylko że ES używa 90% summona do pvp a nie 10% jak warlock więc ten test taki jakiś nijaki

Nie no jak testuje sie nowe summony to niech ES uzywa starego...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: summony
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 04, 2007, 09:53:14 pm »
Chyba jak sie testuje summony w pvp to sie wyciaga te do pvp a nie jeden do pvp a drugi do expa...

może najlepiej niech es wyciagnie merrowa a warlock cat queen (czy jak to tam sie pisze) wtedy kto wygra?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: summony
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:01:21 pm »
Chyba jak sie testuje summony w pvp to sie wyciaga te do pvp a nie jeden do pvp a drugi do expa...

może najlepiej niech es wyciagnie merrowa a warlock cat queen (czy jak to tam sie pisze) wtedy kto wygra?

Nie kurwa test summonow z C2 do pve i pvp ale chuj cry bo ES moj idol przegral...