Witaj
Gość

Wątek: WTB DD [rpg x15]  (Przeczytany 4292 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

WTB DD [rpg x15]
« dnia: Lipiec 25, 2011, 07:24:46 pm »
Kupię wyfarmioną postać vesper/epic. Nie support. Oferuję do 1000zł za coś co mnie zainteresuje. Kontakt navarone [at] gg . pl
Można też poflamować mi w temacie jak ktoś lubi, będzie wyżej. :)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2011, 11:06:57 pm »
jestes chory w leb  za te cene mozesz sobie kupic glocka 17 badz walthera pp99 i strzelic sobie w glowe

a tak btw. za tyle sosu mozesz sobie kupic chara na ru offie na nie na privie ... mosz Ty swinio mozg??

/Tirius: 15% za spam + obrazę.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 08:32:54 am wysłana przez Tirius »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:00:39 pm »
jestes chory w leb  za te cene mozesz sobie kupic glocka 17 badz walthera pp99 i strzelic sobie w glowe

a tak btw. za tyle sosu mozesz sobie kupic chara na ru offie na nie na privie ... mosz Ty swinio mozg??

/Tirius: 15% za spam + obrazę.
czyli 1k wydane na rpg jest bee, a na ruoffie już nie ?  8)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:40:42 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:41:30 pm »
...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:44:50 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^
Jego kasa wiec robi co chce, to jest rozrywka, jeden idzie i przepija a drugi kupuje itemki w l2.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:56:39 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^

off też kiedyś zakończy na pewno swoją działalność  :D a tak btw: nie każdemu pasują te rosyjskie krzaki w grze. Uważam że też szkoda tyle kasy na grę ale tak jak Raziel powiedział jego kasa jego wybór, osobiście wolałbym przepić :)

Tak btw: patrząc po ceny jakie na allegro występują to wydaje mi się że do 1000 zł za vespery i epiki to trochę mało.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2011, 02:33:11 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^

off też kiedyś zakończy na pewno swoją działalność  :D a tak btw: nie każdemu pasują te rosyjskie krzaki w grze. Uważam że też szkoda tyle kasy na grę ale tak jak Raziel powiedział jego kasa jego wybór, osobiście wolałbym przepić :)

Tak btw: patrząc po ceny jakie na allegro występują to wydaje mi się że do 1000 zł za vespery i epiki to trochę mało.

Nieprawda... 1000zł osobno może i tak, ale jak zaoferujesz 1 osobie za konto 1000zł to sprawa wygląda trochę inaczej ;)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2011, 02:39:05 pm »
Najciezej teraz lucznika/tricksteara kupic, support ma normalne ceny, slh/zerkerzy taniocha
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2011, 03:35:14 pm »
A dużo polaków ma vesper sety i epiki ?  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2011, 03:36:30 pm »
Seta ma 1 polak ;p a epiki prawie kazdy kto gra w ooc/qq/sh randomy pewnie tez
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2011, 04:44:02 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^


-_-', grał prawie na wszystkich privach z bmf, factor wannabe na l2exie i innych, dostał się na drivera na ruoffie i jaki on teraz -_-' nie jest.

Dosyć takich typów mam. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2011, 06:50:53 pm »
Ricku, nie przeszkadzaja Ci duze pingi na US?
Franc/TooHotForYou


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2011, 06:56:12 pm »
Ricku, nie przeszkadzaja Ci duze pingi na US?
Nie odczuwam ich, a może po prostu się przyzwyczaiłem. :P

Powiem Ci, że grałem tu i tu, na obu serwerach wyciągałem podobną ilość creepów, a jeżeli nie którzy mówią, że czasami jest spóźniona reakcja na US to jakim cudem mogę mainować nidalee i nie raz przypierdzielić imba dzidę? :P

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2011, 06:59:08 pm »


a pomyslales o tym ze rpg to  priv ktory kiedys moze pasc, a off nie? a po dwa wydawac tyle sosu na gre jest glupota ^^
Jego kasa wiec robi co chce, to jest rozrywka, jeden idzie i przepija a drugi kupuje itemki w l2.

dokladnie... kazdy wydaje ciezko zarobione pieniadze na co chce. . poza tym jedni nie pracuja graja w l2 24/7 i sprzedaja konta, a inni pracuja i te konta kupuja bo nie maja czasu grac a chca pograc.. nic dziwnego ;]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2011, 07:30:57 pm »
rick widze nie lyknales dzis kolegom pod blokiem, na wszystkich privach z bmf uahahahahah powiedz mi keidy ja gralme w bmf nuubq to po raz a po dwa skoczylem grac w l2 dla twej wiadomosci

//Acid -- Obraza 10%
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 08:24:15 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:19:02 pm »
buahahah nubbq heuuheuheu elo9 :))))))

-_-' pokemon wypowiada o łykaniu pod blokiem, to wszystko tłumaczy dlaczego w ogóle CIACH się w kogoś prywatne pieniądze.

Ciesze się, że chociaż l2 skOczyłeś(Odmiana skakania czy wtf).

Skoro sam nie pamiętasz, że grałeś w BMF to trudno, widać te "łykanie pod blokiem" źle ci wychodzi. ;f

//Acid -- Nastepnym razem poleca %.

sry, koleś najpierw wtrąca się w czyjąś prywatną kasę, następnie śmieje się z priva(Mimo, że na ruoffie przez trochę driverował a tak sam był priv boj) a następnie jakieś słowa z podstawówki. :f
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 09:24:54 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:17:06 pm »
Nie śmiać się z greengosa, bo ma dobry avatar :P
a przechodząc chociaż trochę do tematu, to lepiej kupić postać na offie, za taką kasę będziesz mieć fajnie ubranego DD na dobrym lvlu, a rpg i tak padnie pewnie pod koniec roku, bo niby planują nowy serw, a ten ich cały merge ssie, bo x5 jest praktycznie dead od roku, gdy nawet ooc i większość boobsów odeszła z serwa, gdyby boobsy ogarniały to by mieli pewnie trochę vesper setów i byłaby fajna zabawa na x15 ? Tak to pewnie jest dominacja lolooc ?Oo


BTW
HEJ WISŁA GOOOOOOOOL ! :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:31:01 pm »
Nie śmiać się z greengosa, bo ma dobry avatar :P
a przechodząc chociaż trochę do tematu, to lepiej kupić postać na offie, za taką kasę będziesz mieć fajnie ubranego DD na dobrym lvlu, a rpg i tak padnie pewnie pod koniec roku, bo niby planują nowy serw, a ten ich cały merge ssie, bo x5 jest praktycznie dead od roku, gdy nawet ooc i większość boobsów odeszła z serwa, gdyby boobsy ogarniały to by mieli pewnie trochę vesper setów i byłaby fajna zabawa na x15 ? Tak to pewnie jest dominacja lolooc ?Oo


BTW
HEJ WISŁA GOOOOOOOOL ! :D
jest teraz dobry fun, qq maja dobrego zerga to jest kogo bic
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:46:29 pm »
Nie śmiać się z greengosa, bo ma dobry avatar :P
a przechodząc chociaż trochę do tematu, to lepiej kupić postać na offie, za taką kasę będziesz mieć fajnie ubranego DD na dobrym lvlu, a rpg i tak padnie pewnie pod koniec roku, bo niby planują nowy serw, a ten ich cały merge ssie, bo x5 jest praktycznie dead od roku, gdy nawet ooc i większość boobsów odeszła z serwa, gdyby boobsy ogarniały to by mieli pewnie trochę vesper setów i byłaby fajna zabawa na x15 ? Tak to pewnie jest dominacja lolooc ?Oo


BTW
HEJ WISŁA GOOOOOOOOL ! :D
jest teraz dobry fun, qq maja dobrego zerga to jest kogo bic
ta pamiętam jak przestaliśmy na x5 grać i większość ogarniętych ludzi to mimo 2krotnej przewagi boobsy i tak jechały QQ, pamiętam jak z nimi na tezze wbijałem, bo oczywiście nikt tam nie miał questa, a ja tylko stałem i spamowałem npc, a reszta wybijała QQ ~~


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:47:47 pm »
Wazne ze jest fun.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:18:40 pm »
Wazne ze jest fun.
fun to jest na pvp serwerach, gdzie idziesz w 5 osób i ownisz cały serwer, bo ludzie nie ogarniają gry tbh :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:47:16 pm »
to wez mi rickert pajacu powiedz kiedy gralem w bmf to ze mialem taki zamiar dolaczyc do CP ktore mialo grac w bmf nie znaczy za tam gralem nigdy nie mialem kolo nicku ich cresta wiec dupa koniu. a od nuubow i pokemonow mozesz sobie cisnac kolegow pod blokiem badz brata/siostre cwelu z puchy. Paskudny wyjasnij dlaczego wypowiedzialem sie na temat kupywania chara na rpg .  tak w ogole to z tego co mi wiadomo to zwiedziles wiecej privow odemnie

//Acid -- 10% obraza + 10% recydywa. Dobrze Ci idzie.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 10:55:23 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 26, 2011, 11:11:16 pm »
jezeli mialbym kupowac postac na offie, to nie bylby to na pewno ruoff tylko eu i jezeli mialbym do wyboru postac na rpg czy ruoffie, pewnie kupilbym na rpg, ile kasy mialbym wydac to juz inna kwestia


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: WTB DD [rpg x15]
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2011, 11:31:01 pm »
to wez mi rickert pajacu powiedz kiedy gralem w bmf to ze mialem taki zamiar dolaczyc do CP ktore mialo grac w bmf nie znaczy za tam gralem nigdy nie mialem kolo nicku ich cresta wiec dupa koniu. a od nuubow i pokemonow mozesz sobie cisnac kolegow pod blokiem badz brata/siostre cwelu z puchy. Paskudny wyjasnij dlaczego wypowiedzialem sie na temat kupywania chara na rpg .  tak w ogole to z tego co mi wiadomo to zwiedziles wiecej privow odemnie

//Acid -- 10% obraza + 10% recydywa. Dobrze Ci idzie.
Rozmowa z Tobą nie ma większego sensu widzę ~~