Witaj
Gość

Wątek: Start Empire  (Przeczytany 12521 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 20, 2012, 12:57:14 pm »
pamiętam jak dziś, gdy ruszył Van holter na ruskim offku H5, pierwsza 3 klasa była po 3 dniach tak więc gratuluję tym, którzy myślą że na h5 jest łatwiej rusków dogonić. Różnica będzie taka, że wszyscy mają 85: u rusków full epiki i porządny OE, a u reszty MOŻE sety +6 (w co wątpię), frytka/freya u tych co się dopchają i tyle.

dla ciekawych (to było h5 part 2):

1 Grudzień
Start serwera, online 6500 (cap)
2 Grudzień
Pierwszy AQ bez dropa.
3 Grudzień
Pierwsze wojny dwustronne
4 Grudzień
Pierwsza 3 profka na serwie
6 Grudzień
Pierwszy Baium - fail, pierwsza subka.
8 Grudzień
Pierwsza broń s80
9 Grudzień
Pierwszy 80 lvl. Druga próba z Baiumem - zabity.
10 Grudzień
Pierwszy Nobless.
12 Grudzień
Siege
14 Grudzień
Pierwszy raz zrobiony HoS
15 Grudzień
Baium. Pierwszy kraś z kraftem S grade.
20 Grudzień
Baium zabity.
22 Grudzień
Pierwszy Tiat
24 Grudzień
Pierwszy Zaken
25 Grudzień
Baium
26 Grudzień
Sieges
28 Grudzień
Wprowadzenie High Five Part 3.


3 tygodnie i ruscy mieli S84, tak więc zastanawiam się skąd ten hurrra optymizm, że w H5 można Rusków "dogonić". To że randomom jest łatwiej nie znaczy, że rosyjskie CP stoją i się patrzą. Jest jeszcze większa przepaść niż na GF bo tam Rosjanie dochodzą do end game powiedzmy w kilka miesięcy, a w H5 w max 1-2.
Nie jestem jakimś ruskim fan boyem, ale grałem w rosyjskim klanie i nie widziałem CP, które nie ma Premium Acc i wykupionych wszystkich czapek i bonusów do expa.

wybaczcie wall of text, grałem kiedyś z Alarionem w klanie :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2012, 01:13:51 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:04:22 pm »
akurat ułatwienia w expie w H5 były bardzo duże. Z ruskimi się mogą ścigać tylko takie osoby jak kamilek + wspomaganie się programami : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:09:30 pm »
no ja grałem na lancerze od gf do h5 (2 lata) i jeszcze pamiętam jak to było. dziwną masz logikę kabulek. jeżeli zakładamy, że ruscy expią szybciej od nas to chyba czym wyższe raty tym szybciej ich dogonimy????????????????????????????????? kurwa


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:11:17 pm »
masz odp w edycji, levelami faktycznie dogoni się szybciej, sprzętowo nie ma szans, bo nie wyobrażam sobie żeby nie-ruscy zabili antka lub valdka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2012, 01:13:13 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:14:31 pm »
no rację przyznaje w gf nie zabijesz antka valdka czyli jest ok


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:16:45 pm »
nie zmienia to fakty, że potyczki z lepiej ubranymi i wyfarmionymi ruskami sprawiają najwięcej funu, a jak się jeszcze wygra, łoohohoho  :afro:  e-penis +300%  :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: Start Empire
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:17:47 pm »
Antek mrowka i inne Rb te wszystkie OP klany ktore beda chcialy dorownac Ruska a gdzie podziala sie gra for fan byle do endgame i po servie ...  mentalnosc gimbusow i ludzi bez zycia !
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:23:52 pm »
imo, przeciętny "gimbus" nie jest w stanie wyobrazić sobie tak odległej przyszłości jak end game, na takim serwie jak GF x3 :P:P (o ile dobrze kojarzę, nazywanie kogoś gimbusem jest obraźliwe, nie za bardzo ogarniam jak tam sobie ludzie teraz w gimnazjum ubliżają)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:27:50 pm »
Wszystko jest super tylko nie mydlcie ludziom oczu, że na gf szybciej dogonicie ruskich. Każdy gra jak chce i gdzie chce i w sumie to mnie to nic nie obchodzi, nie mam zamiaru ani tu ani gdzie indziej grać.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 20, 2012, 01:32:26 pm »
pamiętam jak dziś, gdy ruszył Van holter na ruskim offku H5, pierwsza 3 klasa była po 3 dniach tak więc gratuluję tym, którzy myślą że na h5 jest łatwiej rusków dogonić. Różnica będzie taka, że wszyscy mają 85: u rusków full epiki i porządny OE, a u reszty MOŻE sety +6 (w co wątpię), frytka/freya u tych co się dopchają i tyle.

dla ciekawych (to było h5 part 2):

1 Grudzień
Start serwera, online 6500 (cap)
2 Grudzień
Pierwszy AQ bez dropa.
3 Grudzień
Pierwsze wojny dwustronne
4 Grudzień
Pierwsza 3 profka na serwie
6 Grudzień
Pierwszy Baium - fail, pierwsza subka.
8 Grudzień
Pierwsza broń s80
9 Grudzień
Pierwszy 80 lvl. Druga próba z Baiumem - zabity.
10 Grudzień
Pierwszy Nobless.
12 Grudzień
Siege
14 Grudzień
Pierwszy raz zrobiony HoS
15 Grudzień
Baium. Pierwszy kraś z kraftem S grade.
20 Grudzień
Baium zabity.
22 Grudzień
Pierwszy Tiat
24 Grudzień
Pierwszy Zaken
25 Grudzień
Baium
26 Grudzień
Sieges
28 Grudzień
Wprowadzenie High Five Part 3.


3 tygodnie i ruscy mieli S84, tak więc zastanawiam się skąd ten hurrra optymizm, że w H5 można Rusków "dogonić". To że randomom jest łatwiej nie znaczy, że rosyjskie CP stoją i się patrzą. Jest jeszcze większa przepaść niż na GF bo tam Rosjanie dochodzą do end game powiedzmy w kilka miesięcy, a w H5 w max 1-2.
Nie jestem jakimś ruskim fan boyem, ale grałem w rosyjskim klanie i nie widziałem CP, które nie ma Premium Acc i wykupionych wszystkich czapek i bonusów do expa.

wybaczcie wall of text, grałem kiedyś z Alarionem w klanie :P

TOP-u owszem nie masz szans dogonić chyba, że masz ONLINE + ekipę lub programy + będziesz donate'ować.


Tak czy siak, na GF większość z "niedzielnych graczy", którzy dalej mają parcie na szkło dopcha się góra do AQ po x miesiącach gry.

Szanse rywalizacji bliskie zeru. 


Na H5 zrobią szybko Nobla - rywalizacja będzie w "miarę wyrównana" bo wiadomo, że jakl szybko będzie można dojść do fryty/freyi/aq/warriora ringa to z drugiej strony TOP znowu  odskoczy do OE'd skilli itd. = Ale i tak będzie łatwiej walczyć z PT z antkami mając 30% crita, ++ ress do stuna, w zasadzie taki sam sprzęt (mniejsze OE, gorsze augu), mniejsze OE skilli

Niż wyskoczy na Ciebie stacked PT na GF - tutaj koledzy wyżej mają rację, zwyczajnie na H5 grając mało, coś tam jeszcze porobisz a na GF na tych ratach to farm, farm, farm i farm + Ciebie stackerzy gangować będą.



A no i nie zapominajmy, że na serwerze z 6000 live playerami, tych antów i valdków z racji spawnu też tak dużo nie będzie. + Przy równych side'ach powinny się one ładnie rozkładać na te kilka/naście party :)







EOT - zresztą nie ma o czym  pisać, ta gra zawsze była dla ludzi bez życia osobistego/pracy i tyle w tym temacie :).
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 20, 2012, 02:02:25 pm »
Jeżeli chodzi o gonienie rusków to najwięcej doświadczenia maja ludzie z core. Jch sie trzeba pytać.  hahaha

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2012, 02:10:49 pm »
wiecznie w tumanach kurzu? :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Start Empire
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2012, 02:33:20 pm »
Ruscy zawsze wybierają najniższe z możliwych rates (a tutaj wbijają Tribunaly z Luny z mieszanką Russian Mafia (dla których swego czasu byli tzw. "meatshieldem", następnie grali na dwóch RUOFF serwerach, tak "wysławiane" ROA, i inne ruskie zergi), czym niższe tym ciężej ich dogonić, jedna robi to na botach, druga z zaprzęgiem "driverów", a trzecia część legalnie znana z niezłego zapału do mordowania sporej ilości moobów w krótkim czasie, bo ruscy pod względem expa to jak zombie bez oczu, z tym, że jednak widzą i ich ślepa nie odmawiają im posłuszeństwa po jakimś czasie żmudnego koksania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2012, 02:34:59 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2012, 03:26:02 pm »
zamiast płakać że low rate, że ruscy i tak z lvlem wybiją lepiej ogarnijcie sobie sami driverów, wolne z roboty itd i zasiądźcie do tej gry na poważnie, bo gracze 4fun nigdy nie będą mieli szans konkurować z kimś kto gra w to żeby być najlepszym albo chociaż w topie, grajać w piłe czy cokolwiek wychodzi się na boisko żeby rywalizować i wygrać czy żeby sobie podawać do siebie piłke dla jaj? albo się rywalizuje na 100% i wtedy uzasadnione jest narzekanie na to że ktoś bardziej bije albo się płacze


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2012, 03:32:29 pm »
Tak, zrezygnujcie z życia i weźcie wolne z pracy na miesiąc. Walcie pod kroplówkę (Tazman i kamilek dadzą wam porady) i jedziecie : D


BTW ktoś używał argumentu, że na privach się gra fajnie, bo nei trzeba tyle koxać co na offie? )))))


Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Start Empire
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 20, 2012, 03:35:12 pm »
zamiast płakać że low rate, że ruscy i tak z lvlem wybiją lepiej ogarnijcie sobie sami driverów, wolne z roboty itd i zasiądźcie do tej gry na poważnie, bo gracze 4fun nigdy nie będą mieli szans konkurować z kimś kto gra w to żeby być najlepszym albo chociaż w topie, grajać w piłe czy cokolwiek wychodzi się na boisko żeby rywalizować i wygrać czy żeby sobie podawać do siebie piłke dla jaj? albo się rywalizuje na 100% i wtedy uzasadnione jest narzekanie na to że ktoś bardziej bije albo się płacze
A kto tu płacze? Każdy wie jak jest, ale twoja wersja, a raczej "przemowa" wydaje się strasznie obsesyjna.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 20, 2012, 03:46:46 pm »
w sumie to zawsze gralem for fun (nie mialem parcia by byc pro) byc najlepszym :P ,
nie wiem co to znaczy byc najlepszym wszystko zalezy od tego co sobie postawimy za zadanie

gralem na Lancerze jakies 1,5 roku (w LR potem w OC) obe te klany byly w tym czasie w 15 na liscie best klanow
(powiedzmy od chyba w najlepszym wypadku na 5 lub 6 miejscu konczac na 15 - oczywiscie mowa to o czasie gdzy ja jeszcze gralem bo potem to nie wiem jakie losy byly :P)

mysle ze to i tak dobry wynik biorac pod uwage ze wojny byly od 1 miejsca az braklo listy :P
to pod wzgledem gry to chyba byl najfajniejszy serwer

reasumyjac jesli postawisz sobie za cel by ownowac serwer to plakanie samo przyjdzie , ale gdy postawisz sobie za cel cos co mozna siagnac to tylko przyjemnosc i radosc
(choc pewnie wielu z was nie rozumie slow nie ownowac czy nizszy cel przecie wiekszosc polakow jest naj i tego nic nie zmieni :P)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 20, 2012, 04:03:07 pm »
Myślę, że na GF na rpgu przyjdzie grać sporo takich starych pierdzieli jak ja, którzy fazę ownowania i być pro zajebistym koksem mają już dawno za sobą (zresztą teraz gram już praktycznie tylko supportem i to mi sprawia przyjemność, kiedyś w życiu nie zagrałbym olkiem czy swsem). W czasie gdy ruscy będą klepać tiaty antki i valdki my pewnie będziemy ownić moby na HS albo bić ketrę/varkę do obsranej śmierci i wcale nie chce mi się płakać z tego powodu.

ciekawe jak teraz tribunal się ogarnie, bo grałem tam z moim CP na rusku i nie było tal źle, nawet po angielsku gadali czasami. Oni chyba chcą, żeby ludzie uważali tribunal za klan international, a nie czysto rosyjski.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 20, 2012, 04:44:38 pm »
ja też mam zamiar wpaść z niewielka grupa znajomych i pograc sobie for fun, kto powiedział że trzeba sie mierzyć z czołowką? na kazdym etapie jest rywalizacja

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 20, 2012, 07:55:38 pm »
najlepiej dojdzcie do jakiegos ruskiego sidu i bedziecie mieli fun, nie wiem jak roa i ass ,ale T rekrutuje kazdego do klanu + jest masa EU graczy

jak kazdy z 3 sidów bedzie miał po 50+ party wiec co tu mogą jednostki ;)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 20, 2012, 08:30:42 pm »
polaczki będą vs All side :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Start Empire
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 20, 2012, 09:59:56 pm »
polaczki będą vs All side :P
Tak to tylko LR na lancerze  :P

btw. nauczyłeś się celować dodem? ^^


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 20, 2012, 10:51:16 pm »
Trzeba mierzyć siły na zamiary :D


50PT ;) fajnie to do klanu nigdy w życiu nie wejdą, jedyny + to jak magami pocisną te polaczki w RU sidach.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 21, 2012, 01:51:28 am »
juz widze te ss lagi  8) mmm kto ogarnie ten sie oblowi

jednego badzcie pewni zaden ruski nie dostanie bana za bocenie   

btw dobrze widziec znajome nicki ktore rok temu   z podobnym zapalem startowaly na serverze ktorego nazwy sie nie wymienia a ledwo dotrwaly do polmetka  hahaha

kamil a ty  tym razem jak ?, bo na core  do 400-strony  na forum miales wlasna postac a potem ci sie jazn rozczlonkowala i sie okazalo ze ledwie driverowales


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Start Empire
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:28:27 am »
kamil a ty  tym razem jak ?, bo na core  do 400-strony  na forum miales wlasna postac a potem ci sie jazn rozczlonkowala i sie okazalo ze ledwie driverowales
Kamil zbierał truskawki żeby mieć na kroplówke i inne aparatury które go utrzymaja przy życiu przed komputerem na kolejne miesiące, ale spokojnie za rok nawet i do zbierania owoców juz się nadawał nie będzie po zabawie na rpg.

btw dobrze widziec znajome nicki ktore rok temu   z podobnym zapalem startowaly na serverze ktorego nazwy sie nie wymienia a ledwo dotrwaly do polmetka  hahaha
Tutaj nic się nie zmieni nadal bedzie super zapał do gry przed startem a po miesiącu 3/4 obecnych tu ludzi będzie pisało w dziale "Szukam Serwera"