Witaj
Gość

Wątek: Stałość serwera RPG-Club  (Przeczytany 10264 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2012, 05:35:19 pm »
Zawsze zarzekałem się, że nie pójdę grać na priva. Off to był mój dom, nawet jeśli było 10 Polaków i 1000 Rusków. I co? Idę na rpg x3  :o Jak dla mnie to wina kroniki. Gracia Epilogue była dla mnie najlepszą kroniką ever. H5 też było w porządku, ale GOD już mi się nie podoba kompletnie i zwyczajnie nie chcę grać na tej kronice.
Tak samo zarzekałem się, że nigdy nie będę grał bishopem! Też fail, będzie "pro" bish :P Jest dobra ekipa można pograć.

Nie rozumiem dlaczego wszyscy z góry zakładają, że po 2 miesiącach wszyscy quitną. Ja wiem, że polaczkowo to raczej zgraja randomów na takich serwerach, nie potrafi się zorganizować, a nawet jeśli do czegoś dojdzie to brak mentalności zwycięzcy i tak doprowadza wszystko do upadku. Skoro jeszcze przed startem jest wiadomo, że będzie fail to po co w ogóle zaczynać?

Nie jestem pro ownatorem, nie mam czasu (ani możliwości) siedzieć po 5-6-7 godzin dziennie, ale chętnie przypomnę sobie Gracie Final i mam nadzieję, że zanim dobije się te 75+, będzie tyle funu, że wynagrodzi to czas spędzony na zabijaniu pikselowych potworków. Mało to razy grałem na serwerach (ze 100 lat temu,) na których nie wiedziałem nawet jakie klany mają zamki, kto tu rządzi i jaki sprzęt mają topowi gracze, a i tak ubaw był przedni. Miało się parę wojen z klanami na podobnym poziomie, napierdzielało się z nimi gdzie się tylko dało i było git.  I tego sobie i innym wybierającym się na rpg x3 życzę!
A reszta miszczów mega zabijaków, niech sobie marzy o byciu w topce i szybko quituje, żeby mniej lagów było :P

Yo!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 01, 2012, 08:21:36 pm »
widzisz jednych rajcuje dluzsza zabawa na serwie a sa tez takie osoby jak ty, ktore lubia zaczynac nowa gre co tydzien lub dwa. koniec tematu imho.
Z tego co widze to ty zmieniasz serwery po 2-3 tygodniach. Czy to znaczy że lubisz "dłuższą zabawę"? xD

czy to ze sobie skacze po serwerkach w oczekiwaniu na rpg to jakis problem? nie wiesz nic to sie nie odzywaj  :afro:


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 01, 2012, 08:28:32 pm »
Nie wiem o co chodzi, ale na tym forum każdy wie więcej od poprzedniego, ja na przykład wiem więcej niż Wy wszyscy razem wzięci, a osoba po mnie wie więcej niż my wszyscy razem wzięci.

Jaka ewolucja, no ja nie mogę, serce rośnie.

Ah, bym zapomniał: i tak mam większego ;)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 01, 2012, 09:07:14 pm »
Na offie jak najbardziej grałem kilka miesięcy. Odstraszają mnie te bound itemy, path of awakenig (no błagam) i inne duperele.
Może i bym spróbował jeszcze raz, tylko gdzie? Na NCWest czy Innovie? NCWest ma IS ingerujący w grę dosyć sporo, a Innova ma Premium Account i podobno Innova umiera (poza tym spolszczyli L2, a co za tym idzie mnóstwo pewnie niedojrzałych onanistów gra czego się boję).


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 01, 2012, 09:08:43 pm »
Niedojrzali "onaniści" grają i bez tego.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 01, 2012, 10:02:15 pm »
Serwery Innovy naprawdę upadają?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 01, 2012, 10:20:54 pm »
Na offie jak najbardziej grałem kilka miesięcy. Odstraszają mnie te bound itemy, path of awakenig (no błagam) i inne duperele.
Może i bym spróbował jeszcze raz, tylko gdzie? Na NCWest czy Innovie? NCWest ma IS ingerujący w grę dosyć sporo, a Innova ma Premium Account i podobno Innova umiera (poza tym spolszczyli L2, a co za tym idzie mnóstwo pewnie niedojrzałych onanistów gra czego się boję).
Spolszczenie L2 bedzie za kilka miesiecy a co za tym idzie beda nowe polskie servery i polski support z polskimi ludzkimi cenami w premium shopie.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 01, 2012, 11:26:20 pm »
Ok. Chyba jednak zdecyduje się na tą Innovę, ale doradźcie co i jak. Czy rzeczywiście te servery stoją puste czy jak? Oraz jakie są sposoby płatności za PA na Core. Tzn mam na myśli czy dostępne są jedynie przelewy z polski?


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 01, 2012, 11:42:48 pm »
Serwery Innovy naprawdę upadają?

Rosyjskie mają sie całkiem ok, EU Innova jest dead,
jak juz chcesz na offa to idź na Shillen

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 01, 2012, 11:44:36 pm »
Ok. Chyba jednak zdecyduje się na tą Innovę, ale doradźcie co i jak. Czy rzeczywiście te servery stoją puste czy jak? Oraz jakie są sposoby płatności za PA na Core. Tzn mam na myśli czy dostępne są jedynie przelewy z polski?
Ziąą, off nie gryzie, przecież nie sprzedajesz swojej duszy   8)

Relapse: zmniejsz dawkę tego czegoś albo się podziel  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 01, 2012, 11:49:08 pm »
Super. To mnie zagięliście. Teraz już nie mam pojęcia gdzie grać..

Shillen. Czemu akurat Shillen, a nie Naia? To Naia ma większy online.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 12:02:26 am wysłana przez Farandir »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 02, 2012, 12:22:05 am »
Wy serio ciagle uwazacie ze L2 jest gra na lata? Powiedzmy raty x3, uzbierasz sie wszystkiego powiedzmy w 3miechy grajac 5h dziennie, masz nobla, suby 85, certy, skille oe itp itd, pozostaje ci walka o wieksze epicki(ale i tak juz nie tak wazna jak na poczatku) + siege + tw ktore trwa 2h i nie jest co dziennie.

Ta, teraz napiszecie ze przeciez off ciagnie sie latami, no tak, tylko ze na offie co pare miechow jest update przez co ludzie ciagle musza farmic na cos nowego, dlatego tak to sie ciagnie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 02, 2012, 01:32:15 am »
Super. To mnie zagięliście. Teraz już nie mam pojęcia gdzie grać..

Shillen. Czemu akurat Shillen, a nie Naia? To Naia ma większy online.
Chyba shillen ma większy przed chwilą wbiłem obczaić i to na shillen masz więcej osób, więcej pt w party machingu i łatwiej o iss buffa w aden :P
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 02, 2012, 04:39:02 am »
Z polskich klanów jestem ciekaw czy coś tam jest.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 02, 2012, 10:00:46 am »
Możesz również iść na CORE dzis startuje nowy bonus dla poczatkujacych więc 85 robisz moment a pozniej zaczyna sie gra ;)
Co do starszych kronik w GoD brakuje typowego farmienia solo z boxem na plecach bo nie zawsze jest latwo zebrac full pt na exp bo kazdy chce zrobic daily instancje ktore zjadaja troszke czasu, ale developrzey powoli od tego odchodza i za jakis czas szykuje się powrót do 34 klas + grindowania oraz odchodzenia od bound itemków.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 02, 2012, 11:17:15 am »
Ten powrót do 34 klas to wątpie po prostu zależnie od 3rd classy dostajesz bonusowe skille i tyle (jest ich raptem 2,3).
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 02, 2012, 12:19:28 pm »
Relapse: zmniejsz dawkę tego czegoś albo się podziel  :D
On mi dokucza!

Ten temat przypomina mi babę w sklepie odzieżowym.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 02, 2012, 02:27:41 pm »
Ten powrót do 34 klas to wątpie po prostu zależnie od 3rd classy dostajesz bonusowe skille i tyle (jest ich raptem 2,3).

a nie tak jest właśnie w starych kronikach? Wskaż mi więcej niż 2-3 istotne różnice między np.  3 typami archerów, albo daggerów.

Zgodzę się, że różnice troche większe były u tanków, ale w starych kronikach tanki były niemal bezużyteczne i miały 1 konkretną rolę
DA - mass ToD
SK - Pain of shilen do PvE
Pal - icona dla party (szczególnei, gdy ktoś miał deskę)
TK - bezużyteczny poza dobrą farmą oly

Poza tym dywersyfikacja będzie się pogłębiać, ale nawet do tego czasu granie żadną z tych 8 profek nie jest tak banalna jak ich odpowiednikami w starych kronikach.

a teraz haters go go : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 02, 2012, 03:07:42 pm »
Ten powrót do 34 klas to wątpie po prostu zależnie od 3rd classy dostajesz bonusowe skille i tyle (jest ich raptem 2,3).

a nie tak jest właśnie w starych kronikach? Wskaż mi więcej niż 2-3 istotne różnice między np.  3 typami archerów, albo daggerów.

Zgodzę się, że różnice troche większe były u tanków, ale w starych kronikach tanki były niemal bezużyteczne i miały 1 konkretną rolę
DA - mass ToD
SK - Pain of shilen do PvE
Pal - icona dla party (szczególnei, gdy ktoś miał deskę)
TK - bezużyteczny poza dobrą farmą oly

Poza tym dywersyfikacja będzie się pogłębiać, ale nawet do tego czasu granie żadną z tych 8 profek nie jest tak banalna jak ich odpowiednikami w starych kronikach.

a teraz haters go go : )
Hat on>
Ić stont
Hat off<

raptem 2-3 skille? ja tam widziałem, że np. warrior z doombringera dostaje rush impact i disarm a taki z glada więcej force i większy dmg z duali..
Imo dość istotne skille

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 02, 2012, 03:34:42 pm »
Relapse: zmniejsz dawkę tego czegoś albo się podziel  :D
On mi dokucza!

Ten temat przypomina mi babę w sklepie odzieżowym.

Nie każdy ma czas na granie 24/7, więc ten temat miał mi pomóc w wyborze odpowiedniego serwera, który jest stabilny i postoi długo. Z początku chciałem powrócić do starszych kronik, ale teraz nie widzę w sumie powodu, żeby nie spróbować jeszcze raz na GOD. + Opinie dzielą się na NCWEST Shillen i Innova Core. Wiele głosów mówi, że Core umiera i Shillen jest najlepszym wyborem, a z kolei ułatwienia na Shillen nie widzą mi się najlepiej.

Zdecydujcie się w końcu, który serwer upada, który ma się dobrze bo mam mętlik w głowie.

+ Na prawdę, świetna okazja do pospamowania nie na temat.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 03:36:20 pm wysłana przez Farandir »


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 02, 2012, 03:34:54 pm »
No tak jak napisałem każda 3rd profka dostaje 2-3 skille które odróżniają ją od innych po przebudzeniu, ale nie powiece mi że różnica pomiędzy profkami przed god była mała.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 02, 2012, 03:46:43 pm »
Relapse: zmniejsz dawkę tego czegoś albo się podziel  :D
On mi dokucza!

Ten temat przypomina mi babę w sklepie odzieżowym.

Nie każdy ma czas na granie 24/7, więc ten temat miał mi pomóc w wyborze odpowiedniego serwera, który jest stabilny i postoi długo. Z początku chciałem powrócić do starszych kronik, ale teraz nie widzę w sumie powodu, żeby nie spróbować jeszcze raz na GOD. + Opinie dzielą się na NCWEST Shillen i Innova Core. Wiele głosów mówi, że Core umiera i Shillen jest najlepszym wyborem, a z kolei ułatwienia na Shillen nie widzą mi się najlepiej.

Zdecydujcie się w końcu, który serwer upada, który ma się dobrze bo mam mętlik w głowie.

+ Na prawdę, świetna okazja do pospamowania nie na temat.
Hold on, sugerujesz się komentarzami takiego tazmana który quitnął kilka miesięcy temu i bez przerwy piszę, że core jest dead?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 02, 2012, 03:54:12 pm »
Relapse: zmniejsz dawkę tego czegoś albo się podziel  :D
On mi dokucza!

Ten temat przypomina mi babę w sklepie odzieżowym.

Nie każdy ma czas na granie 24/7, więc ten temat miał mi pomóc w wyborze odpowiedniego serwera, który jest stabilny i postoi długo. Z początku chciałem powrócić do starszych kronik, ale teraz nie widzę w sumie powodu, żeby nie spróbować jeszcze raz na GOD. + Opinie dzielą się na NCWEST Shillen i Innova Core. Wiele głosów mówi, że Core umiera i Shillen jest najlepszym wyborem, a z kolei ułatwienia na Shillen nie widzą mi się najlepiej.

Zdecydujcie się w końcu, który serwer upada, który ma się dobrze bo mam mętlik w głowie.

+ Na prawdę, świetna okazja do pospamowania nie na temat.
Hold on, sugerujesz się komentarzami takiego tazmana który quitnął kilka miesięcy temu i bez przerwy piszę, że core jest dead?  :D

Ja nie mam pojęcia kto tu trolluje, a kto pisze poważnie, dlatego wierzę każdemu na słowo.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 02, 2012, 04:00:25 pm »
Nikt Ci w tym nie pomoże, na tym forum nie znajdziesz obiektywnej opinii na ten temat.



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Stałość serwera RPG-Club
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 02, 2012, 04:54:48 pm »
Nikt Ci w tym nie pomoże, na tym forum nie znajdziesz obiektywnej opinii na ten temat.
This.

No.. może poza mną  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.