Witaj
Gość

Wątek: PW/Tk szczegoly  (Przeczytany 2626 razy)

  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
PW/Tk szczegoly
« dnia: Lipiec 08, 2009, 07:32:52 pm »
Witam,

Wiem ze postow o tej subie jest juz kilka ale nie daja odpowiedzi na kilka kluczowych pytan dla osob ktore graja PW i mysla o dodaniu Tk a chcacych nadal grac w buildzie light, oto te pytania

czy z offhandem dzialaja takie skille jak:

1.shield mastery
2.aegis
3.shield fortress
4.guard stance (czy zwieksza rate)
5.ud z 3 profki zdaje sie ze vengeance
6.magical mirror, i ile ten skill ma szansy na odbicie debuffa nawet jesli dziala tylko z tarcza
7.shield bash :)

Moze jest ktos kto tym gral i umie dac odpowiedz na te pytanka, tnx


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:27:00 pm »
Witam

Ja gram ta postacia od jakiegos czasu,nie wiem jak z off handem ale z tarcza wszystko dziala swietnie :) postac bardzo dobra do pvp, moja rada to zainwestowac w skile, moj pw/tk ma wszystko co mozliwe na +10 i sprawdza sie to wysmienicie :) jesli chodzi o tarcze to IC shield wystarczy. Z jakim sprzetem biegasz?


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2009, 02:10:54 pm »
nie mam zamiaru isc w heavy, zostaje w light i chodzi mi tylko o skille czy zadzialaja, biegam w doomie +6 mam 145 evasion bez UE i nie zamierzam tego tracic, z takim eva moj jedyny problem z mobami to zrozumiec co do mnie gestykuluja


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:56:15 am »
+6 jest jak najbardziej ok, wolalbym zamiast IC ale... :) wiem ze jak bedzie IC bedzie hero :) heavy nie jest zly, wierz mi bo wiem cos o tym :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2009, 10:13:11 am »
Najlepiej nosic 2 sety na zmiane z macro  light & heavy (draco/IC) bynajmniej ja tak robie, evasion na blowy nic nie daje ;)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2009, 07:12:58 pm »
Dzieki za rady ale ja chcialem wiedziec jak z tymi skillami i offhandem, glownie o magical mirror mi chodzi, info o aegis i bashu tez by sie przydalo.
Wiem ze evasion nic na blowy nie daje i zarazem wiem ze daje bardzo duzo... na 3 profie dochodzi dla dagerowcow skill ktory podnosi szanse na wejscia blowow, stuna itp wlasnie podczas udanego uniku wiec ostatecznie jednak cos daje...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 07:19:17 pm wysłana przez bloow »


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2009, 10:16:06 pm »
Wszystkie skille działaja z offhandem jak z normalna tarcza.

Co do mojej wypowiedzi chodziło nie tyle o Blowy tylko o krytyki z daggera ale tez np z łuku na które evasion nie ma wpływu no chyba ze w hellbound cos sie zmieniło ;d

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: PW/Tk szczegoly
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:00:45 pm »
Tnx
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 09:58:30 pm wysłana przez bloow »