Witaj
Gość

Wątek: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP  (Przeczytany 2075 razy)

  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« dnia: Grudzień 22, 2010, 07:19:30 pm »
Witam a więc mam dylemat odnośnie postaci dobrej zarówno na pvp jak i na pve:
Czy aw jest dobry do expa solo buffy+dance ? i czy po "wykoksaniu" go na odpowiedni lvl i dodaniu sk jest dobry na pvp?(i co najważniejsze długo trzeba go "ogarniać"?)
czy może zamiast aw/sk wybrać maga ? proszę o rady.    Dodam ,że w expie pomoże mi buffer+dancer co można doczytać wyżej :) z góry dziękuję wszystkim za wypowiedz ,podpowiedz itp. 
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:38:00 pm »
Według mnie do pvp i szybkiego expa to sh/ps, sps/ee. Sh/ps ma Transfer Pain dzięki, któremu dużej postoisz, mage bane na magów, parę cubików, summony, duży m.atak i niczego sobie cast. speed. Sps/ee b.duży cast.speed, od ee heala, częste mag cryty.
Zwierze na dwie litery ?

----------------------


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:41:54 pm »
To jest ten problem ja bardzo lubię grać aw ale czytałem gdzieś na forum ,że dagger + tank traci swój klimat a to jest ta cecha którą u nich lubię szczególnie u aw. Proszę o dalsze wypowiedzi na temat "klimatu" dagger + tank jeżeli tak jest to jednak wybiorę sh/... sps nie wybiorę ze względu na ich wygląd(białych elfów) tzw. "gay style"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 07:51:09 pm wysłana przez Arnold »
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:51:44 pm »
To jest ten problem ja bardzo lubię grać aw ale czytałem gdzieś na forum ,że dagger + tank traci swój klimat a to jest ta cecha którą u nich lubię szczególnie u aw. Proszę o dalsze wypowiedzi na temat "klimatu" dagger + tank jeżeli tak jest to jednak wybiorę sh/... sps nie wybiorę ze względu na ich wygląd(białych elfów) tzw. "gey style"
Eh, czy ja wiem.... Myślę, że aw prócz wyglądu, aż tak dużo nie straci.
Zwierze na dwie litery ?

----------------------


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:15:56 pm »
Co do aw/sk to mogę śmiało powiedzieć ze dobrze ogarnięta postać z dobrym sprzętem potrafi naprawdę ładnie namieszać...
Sps jak dla mnie za mały m atak. Chociaż jesli ktoś lubi ta postac to i tak będzie nią grał. Wg mnie metodą prób i błędów w koncu znajdziesz coś dla siebie.
A co do expa to jak dla mnie magiem jest łatwiej, ale na to bym nie patrzył bo w końcu i tak się wyexpisz i tak. Solo ciągle grał nie będziesz, a grając z klanem jakieś exp pt na pewno znajdziesz.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:15:33 am »
To jest ten problem ja bardzo lubię grać aw ale czytałem gdzieś na forum ,że dagger + tank traci swój klimat a to jest ta cecha którą u nich lubię szczególnie u aw. Proszę o dalsze wypowiedzi na temat "klimatu" dagger + tank jeżeli tak jest to jednak wybiorę sh/... sps nie wybiorę ze względu na ich wygląd(białych elfów) tzw. "gay style"
Od bialych elfow sie odwal xD Z reszta, to nie ma wygladac tylko mordowac ^^
<3 es/pw

Co do daggera i puszki, to traci ofc swoj klimat, ale jest skuteczne :P Ja do AW bym dal SE, ale to tylko dlatego, ze lubi ninja style xD zabijasz, zabijasz, zabijasz, lezysz xD


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Dylemat - Postać na pvp i LVL UP
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:14:24 pm »
Ok dziękuje za odpowiedzi jednak doszedłem do wniosku ,że nie opłaca mi się zaczynać grać na DN ponieważ wszyscy już są "wykoksani" a jakbym grał to wybór padł by na aw/sk :D
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"