Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919743 razy)

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3200 dnia: Styczeń 09, 2016, 01:19:50 am »
a jeśli jest jakieś pt ruskich które wystrzeliło z lvl to i tak prędzej czy później trafi się 1-2 pt z eu które ich dogoni i ruscy będą klepać mate tak jak to było na wielu innych serverach  :)
na gran kainie jedno party "wystrzelilo" z lvlem i jakos ciagle nikt nie moze ich dogonic (a jakos wydaje mi sie ze eu party beda mialy mniejsza szanse dogonic ruskich niz sami ruscy ktorym jakos to nie idzie )
Prędzej czy później to nastąpi :) reszta ludzi potrzebuje więcej czasu :) no chyba że dadzą kronikę  epic tale of aden :D
napewno wreszcie to nastapi, tylko ze to raczej czas mierzony w latach, a nie miesiacach :D


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3201 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:11:05 am »
W latach? Za 3miesiace jak nie przejdzie na F2P to zostana same boty


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3202 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:23:13 am »
W latach? Za 3miesiace jak nie przejdzie na F2P to zostana same boty

Dzieci privów odejdą, inna zostaną.


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3203 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:24:52 am »
Wiekszosc casuali odpadnie a naplywu swiezakow nie bedzie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2016, 05:10:08 pm wysłana przez Nemezis »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3204 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:45:43 am »
W latach? Za 3miesiace jak nie przejdzie na F2P to zostana same boty

Dzieci privów odejdą, inna zostaną.
Community L2 od 5-6 lat to 80  % ludzi z privów, odkąd wypuszczone zostały GF pts to wiele ludzi z ncwestu odeszło, w tym ja. I powiem Ci, że na takich rpg-clubach spotkałem o wiele lepsze community i PvP niż na zaboconym Teonie (pierwsze 2 lata to miałem w dupie - nowa gra, przy 3 zaczęło przeszkadzać). Beka jeśli myślisz, jak kiedyś fanboje gustavsa, że retail community to jakość  hahaha Myślałem, że ten trend dawno odszedł w zapomnienie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2016, 10:55:23 am wysłana przez xRelapse »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3205 dnia: Styczeń 09, 2016, 11:03:03 am »
Community L2 od 5-6 lat to 80  % ludzi z privów, odkąd wypuszczone zostały GF pts to wiele ludzi z ncwestu odeszło, w tym ja. I powiem Ci, że na takich rpg-clubach spotkałem o wiele lepsze community i PvP niż na zaboconym Teonie (pierwsze 2 lata to miałem w dupie - nowa gra, przy 3 zaczęło przeszkadzać). Beka jeśli myślisz, jak kiedyś fanboje gustavsa, że retail community to jakość  hahaha Myślałem, że ten trend dawno odszedł w zapomnienie.




To w zasadzie tłumaczy dlaczego L2 umarło. Kropka. Krzyż Ci na drogę. Dzięki za zabicie fajnej gry >.<


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3206 dnia: Styczeń 09, 2016, 11:18:41 am »
 :beksa:
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3207 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:23:24 pm »
MadPro owni serwer, po nich sa Eldersi a reszta nie ma nic do gadania.
Generalnie atm maja core/aq, niedlugo blessed epicki + orfeny -> blessy.


Zanim inni beda w cruma 3 (poza L party) to oni juz beda w LoA, generalnie GL & HF bez bota, z reki klikajcie i pamietajcie zeby od Rosjan adene kupowac, maja najtaniej xD


Na szczescie, BDO zmienil polityke co do party expa wiec moze moze xD warto bedzie pograc.


btw. LF SH/SORC/SPS (necro niech nie pisza) do Bot CP lv wymagany 45+ (pt 46-49) / 24/7 pt + brak dc.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3208 dnia: Styczeń 09, 2016, 10:38:22 pm »
Typowe polaczki w tym dziale. Ludzie jezeli nie odpowiada wam to jak tu jest to po co w ogole marnujecie czas na wypowiedzi. Jak mi cos przeszkadza nie odwiedzam tej strony nie gram nie komentuje ide pograc w co innego. Tu w tym dziale to jeden na drugiego skacze jaki to ten serwer jest ble boty ze ludzie odejda ze upadnie aby tylko dramy i postow narobic. Boty byly sa i beda. Zawsze ktos znajdzie sposob program na kazda gre takie czasy. Do tego placz ze za 3 miesiace bedzie pusto. No to trudno przynajmniej 3miesiace milej gry zabawy, jak ktos widzi same minusy juz teraz proponujenie odwiedzac tego dzialu i nie plakac. Zamiast pisac jak to sie dzieje sa serwerze wy go skreslacie juz teraz po 2 tygodniach jak typowy priv. Narod ktoremu wiecznie wszystko zle!!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3209 dnia: Styczeń 10, 2016, 12:10:57 am »
Typowe polaczki w tym dziale. Ludzie jezeli nie odpowiada wam to jak tu jest to po co w ogole marnujecie czas na wypowiedzi. Jak mi cos przeszkadza nie odwiedzam tej strony nie gram nie komentuje ide pograc w co innego. Tu w tym dziale to jeden na drugiego skacze jaki to ten serwer jest ble boty ze ludzie odejda ze upadnie aby tylko dramy i postow narobic. Boty byly sa i beda. Zawsze ktos znajdzie sposob program na kazda gre takie czasy. Do tego placz ze za 3 miesiace bedzie pusto. No to trudno przynajmniej 3miesiace milej gry zabawy, jak ktos widzi same minusy juz teraz proponujenie odwiedzac tego dzialu i nie plakac. Zamiast pisac jak to sie dzieje sa serwerze wy go skreslacie juz teraz po 2 tygodniach jak typowy priv. Narod ktoremu wiecznie wszystko zle!!

+1


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3210 dnia: Styczeń 10, 2016, 01:09:42 am »
Typowe polaczki w tym dziale. Ludzie jezeli nie odpowiada wam to jak tu jest to po co w ogole marnujecie czas na wypowiedzi. Jak mi cos przeszkadza nie odwiedzam tej strony nie gram nie komentuje ide pograc w co innego.
przez takich jak ty umieraja fora internetowe

bo po co pisac cokolwiek innego niz piesni pochwalne, a potem nikt tego nie czyta bo rzygac sie chce


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3211 dnia: Styczeń 10, 2016, 01:13:35 am »
Typowe polaczki w tym dziale. Ludzie jezeli nie odpowiada wam to jak tu jest to po co w ogole marnujecie czas na wypowiedzi. Jak mi cos przeszkadza nie odwiedzam tej strony nie gram nie komentuje ide pograc w co innego.
przez takich jak ty umieraja fora internetowe

bo po co pisac cokolwiek innego niz piesni pochwalne, a potem nikt tego nie czyta bo rzygac sie chce

+1

Poza tym jak ktoś nie wie czy grać i chce się dowiedzieć czegoś więcej, to może poznać wady i minusy,


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3212 dnia: Styczeń 10, 2016, 09:02:35 am »
Typowe polaczki w tym dziale. Ludzie jezeli nie odpowiada wam to jak tu jest to po co w ogole marnujecie czas na wypowiedzi. Jak mi cos przeszkadza nie odwiedzam tej strony nie gram nie komentuje ide pograc w co innego.
przez takich jak ty umieraja fora internetowe

bo po co pisac cokolwiek innego niz piesni pochwalne, a potem nikt tego nie czyta bo rzygac sie chce

+1

Poza tym jak ktoś nie wie czy grać i chce się dowiedzieć czegoś więcej, to może poznać wady i minusy,

Problem w tym, iż opinie wystawiają ludzie co nie grają na L2 Classic, albo grali parę godzin.



  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3213 dnia: Styczeń 10, 2016, 09:51:13 am »

Problem w tym, iż opinie wystawiają ludzie co nie grają na L2 Classic, albo grali parę godzin.
Dołączę zatem; lol gra, żal typa, szkoda czasu :D
W latach? Za 3miesiace jak nie przejdzie na F2P to zostana same boty
ja bym fakt, że to nie jest f2p odbierał za "+" biorąc pod uwagę, że aktualne community l2 ma pewnie średnią wieku 25+


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3214 dnia: Styczeń 10, 2016, 06:42:12 pm »
top 56 lvl a wy jak tam


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3215 dnia: Styczeń 10, 2016, 07:04:17 pm »
Pochwal się swoim...


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3216 dnia: Styczeń 10, 2016, 07:20:46 pm »
34 i radość ze stuna na luczniku nieporównywalna z niczym w minionych ponad 10 latach z L2 :D


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3217 dnia: Styczeń 10, 2016, 08:19:52 pm »
Dokładnie, wbiłem 2 dni temu 34 i stun rządzi... :D
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3218 dnia: Styczeń 10, 2016, 10:46:54 pm »
top 30

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3219 dnia: Styczeń 11, 2016, 03:34:43 am »
Dokładnie, wbiłem 2 dni temu 34 i stun rządzi... :D
pamiętam twój nick na plains of dion, farmił obok całą noc :D


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

    • speedtest
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3220 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:22:57 am »
Niesamowity 27 wizard here :)


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3221 dnia: Styczeń 11, 2016, 11:34:26 am »
Dokładnie, wbiłem 2 dni temu 34 i stun rządzi... :D
pamiętam twój nick na plains of dion, farmił obok całą noc :D

Tam się robi hajs, no i raczej Bee hive!

I bez jakichś insynuacji mi tutaj ; - ))
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3222 dnia: Styczeń 11, 2016, 11:36:35 am »
Dokładnie, wbiłem 2 dni temu 34 i stun rządzi... :D
pamiętam twój nick na plains of dion, farmił obok całą noc :D

Była Twoja kolej pilnowania bot traina? :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3223 dnia: Styczeń 11, 2016, 05:23:58 pm »
będzie drugi serwer czy to tylko podpucha na l2on'ie?
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #3224 dnia: Styczeń 11, 2016, 05:55:28 pm »
będzie drugi serwer czy to tylko podpucha na l2on'ie?

rychlo w czas, odpala serwer, innova w ten sposob wyciszy te szczekajace psy na forum co placza o acc sharing i to ze ruskie to citery ;p
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"