Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570175 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2000 dnia: Lipiec 27, 2011, 05:38:21 pm »
nie ma znaczenia, jedno i drugie to priv (kwestia który ma więcej bugów) i po kilku miechach przestaje istnieć jak wszystkie privy, albo online jest żałosny, więc wybieraj co chcesz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2001 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:11:00 pm »
nie ma znaczenia, jedno i drugie to priv (kwestia który ma więcej bugów) i po kilku miechach przestaje istnieć jak wszystkie privy, albo online jest żałosny, więc wybieraj co chcesz.
RPG club który za niedługo przechodzi na pliki takie jak na ruoffie H5 part 4, serwer który znowu pewnie będzie miał rekordy online, tak masz racje, kolejny priv który pada w miech.

Żaden Twój argument nie został poparty, wypowiadasz się o czymś o czym nie wiesz. :P

P.S Rpg będzie miał tyle bugów ile Ruoff, więc odpowiedź na to pytanie już znasz.

P.S2 jeżeli 10k online to żałosny online to 3k na lancerze to dno.

P.S.3 Nie bronie rpg bądź privów, dosyć mam kozaczenia polaków z ruoffa jakie privy to gówno.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2002 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:32:02 pm »
nie ma znaczenia, jedno i drugie to priv (kwestia który ma więcej bugów) i po kilku miechach przestaje istnieć jak wszystkie privy, albo online jest żałosny, więc wybieraj co chcesz.
Da tró priv hejter.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2003 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:42:30 pm »
Tego mi nie musisz pisać Rickert, wiem przecież że wszystkie privy są przecież "lol" i w ogóle be xD.

Odnośnie H5 na rpg, to ma być tylko update czy nowy serwer ma powstać z tej okazji??


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2004 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:47:58 pm »
nie ma znaczenia, jedno i drugie to priv (kwestia który ma więcej bugów) i po kilku miechach przestaje istnieć jak wszystkie privy, albo online jest żałosny, więc wybieraj co chcesz.
Da tró priv hejter.

Da tró haj rejt ownator? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2005 dnia: Lipiec 27, 2011, 07:10:52 pm »
nie ma znaczenia, jedno i drugie to priv (kwestia który ma więcej bugów) i po kilku miechach przestaje istnieć jak wszystkie privy, albo online jest żałosny, więc wybieraj co chcesz.
Da tró priv hejter.

Da tró haj rejt ownator? : )
Cool story bro!
W kazdym mozliwym temacie piszesz o tym jakie to privy nie sa zle, a ja natomiast czasami wejde sobie na haj rejta, bo wole pograc 4fun niz real life aka trofactorwannabe.



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2006 dnia: Lipiec 27, 2011, 10:28:41 pm »
nie wiem alarion jarasz się tym ruoffem jak by nie wiadomo co tam było grałem przez te kilka dni na ru offie i szczerze mówiąc nic nadzwyczajnego tam nie widziałem..
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2007 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:04:42 am »
Wukong spoko champ. Tylko raz nim zlamilem - pierwsza gre jaka nim gralem. Bardzo fajnie sie nim gra i W rzadzi :D Nie wiem dlaczego ludzie placza ze jest slaby.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2008 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:37:29 am »
Q i ulty trochę lipny dmg, reszta fajna.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2009 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:56:59 am »
Ulti nie jest u niego od dmgu :) Duzo lepiej sprawdza sie jako inicjacja tf :) Ja na nim skladam philo, hearts of gold, triforce, atma, banshee, fon i LW(sell philo i HoG).
Runy: red 9x arm pen, seale armor flat, glyphy mr flat, 2x HP flat 1x arm pen
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 01:59:38 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2010 dnia: Lipiec 28, 2011, 02:06:17 am »
Garen większe obrażenia robi swoim wirkiem xD.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2011 dnia: Lipiec 28, 2011, 02:41:37 am »
Zanim zaczną się team fighty, to trzeba spróbować wygrać linie tym wukongiem chociaż, znaczy się jest fajny, ale imho są lepsze picki, ale jak najbardziej ciekawy do grania, oraz warty tej kasy jak dla mnie. ;P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2012 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:26:27 am »
Vig0 - dawaj na nexusa. Też sobie po godzinkach gram, gdyż ostatnio lol zamula trochę.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2013 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:57:43 am »
Q i ulty trochę lipny dmg, reszta fajna.
No co ty jak zlozylem TF+yomuu to taki cryt z Q w Veigar wynosil 500.Dodatkowo -30% armora, co w polaczeniu z 51 armor pena daje prawie, ze true dmg.A jak biegnie Ci taki Wukong na ulcie z odpalonym yomuu i shurleya to nie wiesz czy uciekac czy probowac sie bic.A dmg z tego wcale nie jest taki maly.

Pocwiczylem troche ten trik Phreaka, ze klika S i udaje, ze uzyl W.Jak jestes daleko od przeciwnika to sie nie sprawdzi, ale np jak jestes milimetr obok niego spamujesz SSSSSSSS, to przeciwnik po paru uderzeniach mysli, ze to naprawde klon  :D.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2014 dnia: Lipiec 28, 2011, 02:37:55 pm »
Q jest zbugowane bo obniża 30% z bazowego armora. Postać na 18-tym ma ok.60 bazowego armora, z tego wynika że ucinasz mu tylko 18 armora, a to dużo nie jest. Dodatkowo flat arpen + % arpen nie stackuje się najlepiej bo najpierw jest brana pod uwage wartość flat, a dopiero później %.

Ogólnie to nie jest najgorszy ten champion, ale musiałbym sam nim zagrać żeby się przekonać. Teraz Branda kupie :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2015 dnia: Lipiec 28, 2011, 03:59:17 pm »
Seken nie chodziło mi o early dmg. :p


Uhm. Zdarzyło to się komuś?

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1032400
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 07:46:28 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2016 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:49:49 pm »
Ja pierdole, do chuja pana co to sa za retardy na rankedach, kurwa nigdy takeigo chujstwa nie mialem, pedaly pierdolone, perme takim od razu kurwa dac, co tam perma to jest kurwa za malo, cala rodzine im zbanowac, a chuj z rodzina, od razu perme na caly rod im jebnac, to sie moze kurwa mac naucz grac tardy pierdolone.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2017 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:58:56 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2018 dnia: Lipiec 29, 2011, 03:06:49 pm »
Ja -_-', do -_-' pana co to sa za retardy na rankedach, -_-' nigdy takeigo -_-' nie mialem, pedaly -_-', perme takim od razu -_-' dac, co tam perma to jest -_-' za malo, cala rodzine im zbanowac, a -_-' z rodzina, od razu perme na caly rod im -_-', to sie moze -_-' mac naucz grac tardy -_-'.
tez mam takie zdanie :(

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2019 dnia: Lipiec 29, 2011, 03:13:07 pm »
Ja dziś miałem na ranku vlada, który przy wyborze champów stwierdził że jest pro bo miał kiedyś 1500elo xD. Zgadnijcie kto nam zepsuł early? :>.
Zabawne jest to, że często goście którzy zawalają mi grę na ranku mają czasami ELO rzędu 1600-1800.

Od wczoraj gram z kolegą duo w solo queue i 4/5 rankedów mamy wygrane :D.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2020 dnia: Lipiec 29, 2011, 04:27:12 pm »
Ja dziś miałem na ranku vlada, który przy wyborze champów stwierdził że jest pro bo miał kiedyś 1500elo xD. Zgadnijcie kto nam zepsuł early? :>.
Zabawne jest to, że często goście którzy zawalają mi grę na ranku mają czasami ELO rzędu 1600-1800.

Od wczoraj gram z kolegą duo w solo queue i 4/5 rankedów mamy wygrane :D.
Wez kurwa nic nie pisz
1sza gra
jax 3/11, ktory stwierdzil, ze ma 2nd picka to jest taki zajebisty, ze wezmie random picka.Spytalem sie go czemu wzial randoma, to powiedzial, ze jestem retardem, idiota etc etc.Skoczylo sie, ze kazdy powiedzial, ze go zreportuje, to powiedzial, ze nie ma zamiaru 'carrowac' tej gry i przegramy.Najelpszy motyw, ze ten zjeb mial top elo 1648 czy cos kolo tego, gdybym go spotkal na ulicy to pedal nie bylby taki wyszczekany, zal mi tych jebanych dzieciaczkow, co mysla ze graja przez komputer to sa anonimowi.



  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2021 dnia: Lipiec 29, 2011, 04:41:19 pm »
Ja dziś miałem na ranku vlada, który przy wyborze champów stwierdził że jest pro bo miał kiedyś 1500elo xD. Zgadnijcie kto nam zepsuł early? :>.
Zabawne jest to, że często goście którzy zawalają mi grę na ranku mają czasami ELO rzędu 1600-1800.

Od wczoraj gram z kolegą duo w solo queue i 4/5 rankedów mamy wygrane :D.
Wez -_-' nic nie pisz
1sza gra
jax 3/11, ktory stwierdzil, ze ma 2nd picka to jest taki -_-', ze wezmie random picka.Spytalem sie go czemu wzial randoma, to powiedzial, ze jestem retardem, idiota etc etc.Skoczylo sie, ze kazdy powiedzial, ze go zreportuje, to powiedzial, ze nie ma zamiaru 'carrowac' tej gry i przegramy.Najelpszy motyw, ze ten -_-' mial top elo 1648 czy cos kolo tego, gdybym go spotkal na ulicy to pedal nie bylby taki wyszczekany, zal mi tych -_-' dzieciaczkow, co mysla ze graja przez komputer to sa anonimowi.
A nie są?


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2022 dnia: Lipiec 29, 2011, 05:41:06 pm »
Seken nie chodziło mi o early dmg. :p


Uhm. Zdarzyło to się komuś?

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1032400

Lul, nieźle. Zakrzywiłeś czasoprzestrzeń :D
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2023 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:38:40 pm »
Ja czasami sobie tak marze po failowej grze, jakbym mógł znaleźć się obok takiego trolla to bym mu takie fatality zrobił że by się zesrał na miętowo.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2024 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:41:13 pm »
Seken nie chodziło mi o early dmg. :p


Uhm. Zdarzyło to się komuś?

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1032400

Lul, nieźle. Zakrzywiłeś czasoprzestrzeń :D
Haha. :D Ta gra po prostu znikła, elo nie starcilem, nie mam jej w historii meczy ani nic.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted