Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570120 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2125 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:20:39 am »
Marki atk speed, quinty too, armor + mresist

Od małych golemów i potem już chyba wiadomo. Tak ja jungluje, ale imho są lepsi od ww do jungli. Udyr, Trundle, Mumu chociażby.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2126 dnia: Sierpień 13, 2011, 11:51:47 am »
Rickert nie wiem jak u Ciebie, ale u nas na midzie istnieje cos takiego jak harras, a wiec jak Brand probuje uzyc na mnie E, ja tez uzywam na nim E, po czym od razu za nim klade scianke.

Cytuj
b) Enemy jungler spi w jungli.
Wut? Przeciez nie trzeba pushowac, swoja droga jak mniemam grasz Malza na poziomie 'Uzywam E i spamuje auto attack na kripach!!1!!1!11!oneone!1!!!
Zeby sharrasowac wystarczy wyczaic moment auto attacku (co u Anivi czy Veigara trwa dosc dlugo) i uzyc E.
Jezeli enemy nie pozwoli na sobie uzyc komba to bedzie zonowany albo jak bedzie mial polowe hp to W+R+ignite.

Aha no i nie wiem jak ty, ale ja Malza zaczynam od butow, dzieki czemu latwiej harrasowac.

@tirius
Czemu
mnie
ignorujesz
w
lolu
?



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2127 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:24:02 pm »
miales juz nie grac w lol  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2128 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:46:55 pm »
Rickert nie wiem jak u Ciebie, ale u nas na midzie istnieje cos takiego jak harras, a wiec jak Brand probuje uzyc na mnie E, ja tez uzywam na nim E, po czym od razu za nim klade scianke.

Cytuj
b) Enemy jungler spi w jungli.
Wut? Przeciez nie trzeba pushowac, swoja droga jak mniemam grasz Malza na poziomie 'Uzywam E i spamuje auto attack na kripach!!1!!1!11!oneone!1!!!
Zeby sharrasowac wystarczy wyczaic moment auto attacku (co u Anivi czy Veigara trwa dosc dlugo) i uzyc E.
Jezeli enemy nie pozwoli na sobie uzyc komba to bedzie zonowany albo jak bedzie mial polowe hp to W+R+ignite.

Aha no i nie wiem jak ty, ale ja Malza zaczynam od butow, dzieki czemu latwiej harrasowac.

@tirius
Czemu
mnie
ignorujesz
w
lolu
?

Miałem to samo pisać. Chyba coś zbugowane, co do Ciebie piszę, to nie odpisujesz. Dunno why.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2129 dnia: Sierpień 13, 2011, 01:54:26 pm »
miales juz nie grac w lol  :)
Zagram moze 3 rundki i tyle, loguje sie do lola zeby pogadac z innymi ludzmi, a nie grac.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2130 dnia: Sierpień 13, 2011, 02:35:48 pm »
@seken
Większość ludzi na mida bierze buty, to raz. Dwa, harras działa w dwie strony, nigdy przy dobrym enemy/dobrym teamie mid nie wygrywał SAM linii. Zbijanie zbijaniem, ale nikt Ci nie będzie na pół hp stal na midzie po wbiciu ulty. :o
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2131 dnia: Sierpień 13, 2011, 03:37:26 pm »
Cytuj
Zbijanie zbijaniem, ale nikt Ci nie będzie na pół hp stal na midzie po wbiciu ulty.
Czyli sprawa bedzie wygladala tak, ze koles ma full hp, uzywac W+R i jeszcze jakos E wepchne, koles robi rikala i wraca.Robie to samo co chwile i koles ma outlvl, outfarme i outwszystko.

Cytuj
Dwa, harras działa w dwie strony, nigdy przy dobrym enemy/dobrym teamie mid nie wygrywał SAM linii.
No patrz czyli na esl, wcg i innych turniejach graja same lowboby, idz i naucz ich grac!



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2132 dnia: Sierpień 13, 2011, 04:28:10 pm »
Cytuj
Zbijanie zbijaniem, ale nikt Ci nie będzie na pół hp stal na midzie po wbiciu ulty.
Czyli sprawa bedzie wygladala tak, ze koles ma full hp, uzywac W+R i jeszcze jakos E wepchne, koles robi rikala i wraca.Robie to samo co chwile i koles ma outlvl, outfarme i outwszystko.
Ano, w taki sposób możesz wygrać linie, nie sądziłem, że na to wpadniesz! ;o

No patrz czyli na esl, wcg i innych turniejach graja same lowboby, idz i naucz ich grac!
Link do jakiegokolwiek filmiku gdzie koleś na midzie bez pomocy junglera(gank/buffy) bądź roamera wygrywa linię, z chęcią obejrzę.

Straaaaaaaaaaaaaaaasznie słaby macie tam poziom na EU skoro sobie tak harrasujecie kolesia, że albo macie killa, albo koleś jest z outowany ze wszystkim, hyh. DLATEGO ZAPYTAŁEM O JAK NAJSZYBSZY LVL 6 NA WW BO NA US JEST TAK, ŻE JAK KOGOŚ HARRASUJESZ TO IDZIECIE PO RÓWNI Z HP, A JAK ZBYT DUŻO HARRASUJESZ JESTEŚ GANKOWANY, NO ALE NIC, DLA WAS TO JEST DZIWNE, U,u.

@Tirius
Dzięki.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2133 dnia: Sierpień 13, 2011, 04:38:50 pm »
Cytuj
Straaaaaaaaaaaaaaaasznie słaby macie tam poziom na EU skoro sobie tak harrasujecie kolesia, że albo macie killa, albo koleś jest z outowany ze wszystkim, hyh. DLATEGO ZAPYTAŁEM O JAK NAJSZYBSZY LVL 6 NA WW BO NA US JEST TAK, ŻE JAK KOGOŚ HARRASUJESZ TO IDZIECIE PO RÓWNI Z HP, A JAK ZBYT DUŻO HARRASUJESZ JESTEŚ GANKOWANY, NO ALE NIC, DLA WAS TO JEST DZIWNE, U,u.
You made my day  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
btw
Masz racje mamy niski poziom na eu, szkoda tylko ze na dream haku 1sze i 2gie miejsce bylo wlasnie tych lowbobow z eu ;/.
Aha no i dobry macie poziom jak ww nie chodzicie na solotopa tylko junglujecie.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2134 dnia: Sierpień 13, 2011, 04:59:19 pm »
Cytuj
Straaaaaaaaaaaaaaaasznie słaby macie tam poziom na EU skoro sobie tak harrasujecie kolesia, że albo macie killa, albo koleś jest z outowany ze wszystkim, hyh. DLATEGO ZAPYTAŁEM O JAK NAJSZYBSZY LVL 6 NA WW BO NA US JEST TAK, ŻE JAK KOGOŚ HARRASUJESZ TO IDZIECIE PO RÓWNI Z HP, A JAK ZBYT DUŻO HARRASUJESZ JESTEŚ GANKOWANY, NO ALE NIC, DLA WAS TO JEST DZIWNE, U,u.
You made my day  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
btw
Masz racje mamy niski poziom na eu, szkoda tylko ze na dream haku 1sze i 2gie miejsce bylo wlasnie tych lowbobow z eu ;/.

Ok, nie mamy o czym gadac, hah. Do tego niezly failzor z tym dreamhackiem, caly czas mowilem, ze macie fajny poziom na waszym elo, ale ok, hater sobie zawsze cos dopowie, jak mu braknie argumentow.

Aha no i dobry macie poziom jak ww nie chodzicie na solotopa tylko junglujecie.
Ju mejd maj dej tuu, czekam na kolejne faile. : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2135 dnia: Sierpień 13, 2011, 05:04:55 pm »
czym różnią się ludzie w na od ludzi z eu bo nie czaje cie rickert ;D
a i co do poziomu to jakoś na dramhacku lepszy poziom pokazały klany z eu :)
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2136 dnia: Sierpień 13, 2011, 05:05:08 pm »
Bo WW teraz na topie śmierdzi? nawet na Eu topce, do której się odwołujesz WW na topie już nie zobaczysz.
W dodatku co porównujesz? w topce nie jesteś , a więc mowa o low / mid elo i tam uważam, że US - > EU, wiem, bo sam miałem konto.
Na East rankedy były takie = totalna dominacja jednej strony, wyrównanych nie było , więc wtf? Twój tekst o dominacji lane chyba do tego się odnosi, że jeden to retard i drugi wbija na nim 5 fragów i schodzi na lane i robią Ci w 10 min dive w 4, bo dochodzi jungler.
Przy grze "na równym poziomie" bez junglera, roamera raczej ciężko kogoś ubić jeżeli ten ktoś używa mózgu już przy picku i na np. Leblanc nie picknie Karthusa, bo to samobójstwo. Zdarzają się błędy i z tego powodu fragi 1vs1 na top, mid lane, ale to w przypadku drastycznych błędów.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2137 dnia: Sierpień 13, 2011, 05:13:25 pm »
Bo WW teraz na topie śmierdzi? nawet na Eu topce, do której się odwołujesz WW na topie już nie zobaczysz.
W dodatku co porównujesz? w topce nie jesteś , a więc mowa o low / mid elo i tam uważam, że US - > EU, wiem, bo sam miałem konto.
W jungli tez go nie zobaczysz, bo sa lepsi junglerzy.

Ja uwazam, ze EU>US
Sory, ale te twoje argumenty sa smieszne, jezeli u Ciebie na US NIGDY nie zdarzaja sie przypadki, ze jedna strona dominuje droga no to jestes fajny, mecz fnatic vs aaa, gdzie shushei na solotopie po wygraniu z nidalka skonczyl gre ze statami 10/0 czy cos kolo tego.Masz racje nigdy nie moze byc dominacja, a jezeli na east ciagle widzisz, ze jedna strona dominuje druga to zmien dilera albo nie wciskaj surr w 20tej minucie jak Cie 'dominuja'
Cytuj
A JAK ZBYT DUŻO HARRASUJESZ JESTEŚ GANKOWANY, NO ALE NIC, DLA WAS TO JEST DZIWNE, U,u.

 :D


eot, szkoda mi na was czasu.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2138 dnia: Sierpień 13, 2011, 05:26:22 pm »
Bo WW teraz na topie śmierdzi? nawet na Eu topce, do której się odwołujesz WW na topie już nie zobaczysz.
W dodatku co porównujesz? w topce nie jesteś , a więc mowa o low / mid elo i tam uważam, że US - > EU, wiem, bo sam miałem konto.
Na East rankedy były takie = totalna dominacja jednej strony, wyrównanych nie było , więc wtf? Twój tekst o dominacji lane chyba do tego się odnosi, że jeden to retard i drugi wbija na nim 5 fragów i schodzi na lane i robią Ci w 10 min dive w 4, bo dochodzi jungler.
Przy grze "na równym poziomie" bez junglera, roamera raczej ciężko kogoś ubić jeżeli ten ktoś używa mózgu już przy picku i na np. Leblanc nie picknie Karthusa, bo to samobójstwo. Zdarzają się błędy i z tego powodu fragi 1vs1 na top, mid lane, ale to w przypadku drastycznych błędów.
Heh, chociaz jedyny ktory wie jak wyglada jako taki normalny mecz. :)

W jungli tez go nie zobaczysz, bo sa lepsi junglerzy.
eot i tak mozna zakonczyc argumenty sekena. :)

@Kazu
Ano premady z EU > premady z US. Przynajmniej do czasu gamescoma. Ale to nijak ma sie do solo queue a co dopiero do solo queue na naszym elo, right? :p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 05:28:24 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2139 dnia: Sierpień 13, 2011, 07:28:02 pm »
-_-' aquaris ma 900 elo ja 1250 i takich moronow dostajemy ze szok.... kennen 3/10/3  46min i ma 57 creepow, lux mid 46min 216 ap , 1wszy item lich bane...


IHALA MADRID!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2140 dnia: Sierpień 13, 2011, 07:55:18 pm »
Who cares o jakieś solo queue.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2141 dnia: Sierpień 13, 2011, 08:00:12 pm »
Who cares o jakieś solo queue.
who cares co ty piszesz

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2142 dnia: Sierpień 13, 2011, 08:23:28 pm »



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2143 dnia: Sierpień 13, 2011, 08:41:07 pm »
Who cares o jakieś solo queue.
who cares co ty piszesz

Lol Stark, ale to prawda. 90% plebów gra solo rankedy i masz dużo większą szansę na retarda niż na ogarniającego. Dlatego te wszystkie QQ o randomach, które uskuteczniacie od ponad pół roku są jak dzień świstaka.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2144 dnia: Sierpień 13, 2011, 08:48:04 pm »
Who cares o jakieś solo queue.
who cares co ty piszesz

Lol Stark, ale to prawda. 90% plebów gra solo rankedy i masz dużo większą szansę na retarda niż na ogarniającego. Dlatego te wszystkie QQ o randomach, które uskuteczniacie od ponad pół roku są jak dzień świstaka.
lol czytaj ze zrozumieniem

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2145 dnia: Sierpień 14, 2011, 01:34:42 am »
Jezeli robisz duo queue z kolesiem ktory ma duzo mniej elo od Ciebie jak cos w okolicy 100-200, to zawsze masz w swoim teamie ludzi z o wiele mniejszym elo niz enemy team. :P

W niedziele ta hala bedzie w tesco, nie macie szans h4h4h4.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2146 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:53:36 am »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2147 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:54:31 am »
jaka hala?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2148 dnia: Sierpień 14, 2011, 11:44:37 am »

Psów i madritistów(w sumie to to samo, xd) tam nie wpuszczają. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2149 dnia: Sierpień 14, 2011, 01:58:41 pm »
Przecież to fotka starka  :o :oops: