Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570176 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4100 dnia: Lipiec 16, 2012, 10:37:07 pm »
Góras zdradze Ci sekret, w tej grze nie chodzi o kille. Możesz być kurewnie nafeedowany ale jeśli teamplay leży to na nic Twoje starania.

Agree! Na mundo 19/10/22, 5 typa mnie lało i nie mogli mnie zabić, ale team co robił.... focusował ich tanka trololo ^.^ Defeat :)

Branie fragów na mundo , "bezcenne" .
Kiedys, ktos madry mi przekazal, ze jak nie mam o czyms pojecia to sie na ten temat nie odzywam, dopoki sie nie doucze. Ktos smieszny, zrobil filmik, gdzie pokazal jak polacy wlasnie bardzo lubia odzywac sie na temat na ktory nie maja zielonego pojecia - pytanie: "Jak myslisz, Messi bedzie krolem strzelcow na euro czy Lewandowski?" Odpowiedz polaczka: "Nie no, Messi na sto procent, polacy nie maja szans)))"itd.

Uhm czyli sądzisz że branie na mundo 19 fragów to dobry pomysł ? :D

ps. Wyszedłeś w końcu ze srebra ?

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4101 dnia: Lipiec 16, 2012, 10:46:04 pm »
Nie wyszedlem, gram tylko jak mam duo, a ze jade na wakacje a duo tez pojechal to przerwa. A ta wiadomosc tyczyla sie do niego, ofc ze sie nie zbiera na puche fragow. ;x
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4102 dnia: Lipiec 16, 2012, 11:15:09 pm »
Góras zdradze Ci sekret, w tej grze nie chodzi o kille. Możesz być kurewnie nafeedowany ale jeśli teamplay leży to na nic Twoje starania.

Agree! Na mundo 19/10/22, 5 typa mnie lało i nie mogli mnie zabić, ale team co robił.... focusował ich tanka trololo ^.^ Defeat :)

Branie fragów na mundo , "bezcenne" .

Dobrze, panowie. Jak wy będziecie mieć free fraga do zdobycia to okej i pamiętajcie ja gram na 25~ lvl-e jeżeli oni się dają feedować to nie jest mój problem..... A fragi same się nabiły lulz Sunfire + W..... i jakoś dało radę....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2012, 11:18:26 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4103 dnia: Lipiec 16, 2012, 11:42:42 pm »
Sunfire kupujesz, ok.


ahahahaha ale noob (c)polopyrin
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4104 dnia: Lipiec 17, 2012, 12:15:56 am »
Nie wyszedlem, gram tylko jak mam duo, a ze jade na wakacje a duo tez pojechal to przerwa. A ta wiadomosc tyczyla sie do niego, ofc ze sie nie zbiera na puche fragow. ;x

Domyśliłem się że pisałeś to do niego , ale myślałem że się zdenerwujesz czy cuś i jakiś flame bedzie a tu nic :( . Dolendil niechciał mi odpisać na temat turnieju a teraz się okazuje że odpadli w 1szej rundzie do looser bracket , so sad :( .

Mundo ma w recommend sunfire czy sam na to wpadłeś by to kupić polopiryn ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 12:17:31 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4105 dnia: Lipiec 17, 2012, 10:04:58 am »
Góras zdradze Ci sekret, w tej grze nie chodzi o kille. Możesz być kurewnie nafeedowany ale jeśli teamplay leży to na nic Twoje starania.

Agree! Na mundo 19/10/22, 5 typa mnie lało i nie mogli mnie zabić, ale team co robił.... focusował ich tanka trololo ^.^ Defeat :)

Branie fragów na mundo , "bezcenne" .

Dobrze, panowie. Jak wy będziecie mieć free fraga do zdobycia to okej i pamiętajcie ja gram na 25~ lvl-e jeżeli oni się dają feedować to nie jest mój problem..... A fragi same się nabiły lulz Sunfire + W..... i jakoś dało radę....

To jak ty narzekasz już teraz na normalach na noobów, to nie chcę widzieć płaczu na soloq. Znajdź sobie premade na normale i graj, to na pewno polepszą się i przeciwnicy i Twój poziom grania, btw im back.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4106 dnia: Lipiec 17, 2012, 12:46:16 pm »
Góras zdradze Ci sekret, w tej grze nie chodzi o kille. Możesz być kurewnie nafeedowany ale jeśli teamplay leży to na nic Twoje starania.

Agree! Na mundo 19/10/22, 5 typa mnie lało i nie mogli mnie zabić, ale team co robił.... focusował ich tanka trololo ^.^ Defeat :)

Branie fragów na mundo , "bezcenne" .

Dobrze, panowie. Jak wy będziecie mieć free fraga do zdobycia to okej i pamiętajcie ja gram na 25~ lvl-e jeżeli oni się dają feedować to nie jest mój problem..... A fragi same się nabiły lulz Sunfire + W..... i jakoś dało radę....

To jak ty narzekasz już teraz na normalach na noobów, to nie chcę widzieć płaczu na soloq. Znajdź sobie premade na normale i graj, to na pewno polepszą się i przeciwnicy i Twój poziom grania, btw im back.
Tirius juz nawet damix przestal grac w d3 i czasami pyka w dote 2, a ty twardo przy lolu...



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4107 dnia: Lipiec 17, 2012, 01:17:03 pm »
Twardo to ja na wakacjach teraz byłem : )
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4108 dnia: Lipiec 17, 2012, 01:24:18 pm »
Twardo to ja na wakacjach teraz byłem : )
Tak czy siak ciagle grasz w lola, nawet damix wrocil do doty, a ty ciagle narzekales, ze nie masz z kim grac w dote  :).



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4109 dnia: Lipiec 17, 2012, 01:55:43 pm »
Góras zdradze Ci sekret, w tej grze nie chodzi o kille. Możesz być kurewnie nafeedowany ale jeśli teamplay leży to na nic Twoje starania.

Agree! Na mundo 19/10/22, 5 typa mnie lało i nie mogli mnie zabić, ale team co robił.... focusował ich tanka trololo ^.^ Defeat :)

Branie fragów na mundo , "bezcenne" .

Dobrze, panowie. Jak wy będziecie mieć free fraga do zdobycia to okej i pamiętajcie ja gram na 25~ lvl-e jeżeli oni się dają feedować to nie jest mój problem..... A fragi same się nabiły lulz Sunfire + W..... i jakoś dało radę....

To jak ty narzekasz już teraz na normalach na noobów, to nie chcę widzieć płaczu na soloq. Znajdź sobie premade na normale i graj, to na pewno polepszą się i przeciwnicy i Twój poziom grania, btw im back.

Ja mam swój premade. 2 kumpli na 30 w rankedy się bawią, 1 na wakacjach i jeden na wymianę.

Co do Sunfire, sam na to wpadłem chociaż ma recommended. Jeżeli źle robię to wystarczy napisać... LoL nie każdy jest taki pro jak wy :<
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 01:57:18 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4110 dnia: Lipiec 17, 2012, 01:59:53 pm »
Seken, a co to niby Dota lepsza od LoL'a? Gralem w hona troche(z tydzien?) i w dote az 5 meczy, oczywiscie nie moge za bardzo powiedziec co jest lepsze, bo o docie bardzo malo wiem, ale chociazby porownujac poczatek grania z lolem a z dotom to w lolu bylo mi  XX razy lepiej. Dla mnie w ogole bezsensem by bylo konczyc z gra w ktora sie gralo daily przez powiedzmy rok, z gra ktora ciagle sie rozwija i to w dobrym kierunku, z gra ktora przebija wszystkie inne tego typu gry grywalnoscia/ogladalnoscia kilkukrotnie. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4111 dnia: Lipiec 17, 2012, 02:18:03 pm »
Seken, a co to niby Dota lepsza od LoL'a?
Kwestia indywidualna, dla mnie jest.
Cytuj
Gralem w hona troche(z tydzien?)
Pamietam, bo zaczynalismy mniej wiecej w tym samym czasie, pogralem pierw w hona 2 gry wyrzucilem z dysku, potem stwierdzilem ze go ogarne i rozegralem w niego okolo 200 gier.
Cytuj
i w dote az 5 meczy,
W dote jedynke rozegralem moze 10 gier, ale to na bnecie wiec poziom byl zalosny i nikt nie wiedzial na dobra sprawe co trzeba budowac.
Cytuj
oczywiscie nie moge za bardzo powiedziec co jest lepsze, bo o docie bardzo malo wiem, ale chociazby porownujac poczatek grania z lolem a z dotom to w lolu bylo mi  XX razy lepiej.
Lol jest miliard razy bardziej newbie friendly.
Cytuj
Dla mnie w ogole bezsensem by bylo konczyc z gra w ktora sie gralo daily przez powiedzmy rok, z gra ktora ciagle sie rozwija i to w dobrym kierunku, z gra ktora przebija wszystkie inne tego typu gry grywalnoscia/ogladalnoscia kilkukrotnie. :f
Nadal gram w lola, po prostu rzadziej, kiedy nie mam z kim grac w dote 2 to ide grac w lola premade.
To co mi sie podoba w docie 2 to na pewno:
-system skilli i postaci, tam na kazdego ranged carry nie skladasz tego samego, a niektore skille sa strasznie ciekawe i maja swietne animacje.
-ogromne ilosci itemow z masa active
-mapa jest w pelni 3d dzieki czemu stojac w 1 miejscu Ty mozesz widziec przeciwnika, a on Ciebie nie.
-najnormalniejsze w swiecie drzewa dzieki ktorym mozna jukowac i wyprowadzic naprawde dobre ganki.
-mozliwosc rozegrania gry na miliard sposobow:
mozesz zagrac typowo pod hardcarry i ciagnac gre 50 minut+, mozesz zagrac pod earlygame i gankowac, mozesz zagrac pod push i rozwalic przeciwnikom 2 towery w 10 minut.
Dodatkowo nie masz sztywnych lane'ow jak w lolu tzn solotop, mid jungle 2 bot.
W docie mozesz zagrac trilejna na easylane, 2mid, tak jak w lolu tzn na jungle. Tego jest masa.
Na turniejach nie gra tylko 20 pickow jak w lolu.
To tak na szybko, gdybym chcial moglbym napisac 2 tyle.



  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4112 dnia: Lipiec 17, 2012, 02:26:28 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 02:13:34 am wysłana przez Frazier »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4113 dnia: Lipiec 17, 2012, 02:45:41 pm »
Twardo to ja na wakacjach teraz byłem : )
Tak czy siak ciagle grasz w lola, nawet damix wrocil do doty, a ty ciagle narzekales, ze nie masz z kim grac w dote  :).

Szczerze to o damixu dowiaduje się o Tobie, bo ponad tydzień mnie nie było : P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4114 dnia: Lipiec 18, 2012, 04:45:02 am »
Seken, a co to niby Dota lepsza od LoL'a?
Kwestia indywidualna, dla mnie jest.
Cytuj
Gralem w hona troche(z tydzien?)
Pamietam, bo zaczynalismy mniej wiecej w tym samym czasie, pogralem pierw w hona 2 gry wyrzucilem z dysku, potem stwierdzilem ze go ogarne i rozegralem w niego okolo 200 gier.
Cytuj
i w dote az 5 meczy,
W dote jedynke rozegralem moze 10 gier, ale to na bnecie wiec poziom byl zalosny i nikt nie wiedzial na dobra sprawe co trzeba budowac.
Cytuj
oczywiscie nie moge za bardzo powiedziec co jest lepsze, bo o docie bardzo malo wiem, ale chociazby porownujac poczatek grania z lolem a z dotom to w lolu bylo mi  XX razy lepiej.
Lol jest miliard razy bardziej newbie friendly.
Cytuj
Dla mnie w ogole bezsensem by bylo konczyc z gra w ktora sie gralo daily przez powiedzmy rok, z gra ktora ciagle sie rozwija i to w dobrym kierunku, z gra ktora przebija wszystkie inne tego typu gry grywalnoscia/ogladalnoscia kilkukrotnie. :f
Nadal gram w lola, po prostu rzadziej, kiedy nie mam z kim grac w dote 2 to ide grac w lola premade.
To co mi sie podoba w docie 2 to na pewno:
-system skilli i postaci, tam na kazdego ranged carry nie skladasz tego samego, a niektore skille sa strasznie ciekawe i maja swietne animacje.
-ogromne ilosci itemow z masa active
-mapa jest w pelni 3d dzieki czemu stojac w 1 miejscu Ty mozesz widziec przeciwnika, a on Ciebie nie.
-najnormalniejsze w swiecie drzewa dzieki ktorym mozna jukowac i wyprowadzic naprawde dobre ganki.
-mozliwosc rozegrania gry na miliard sposobow:
mozesz zagrac typowo pod hardcarry i ciagnac gre 50 minut+, mozesz zagrac pod earlygame i gankowac, mozesz zagrac pod push i rozwalic przeciwnikom 2 towery w 10 minut.
Dodatkowo nie masz sztywnych lane'ow jak w lolu tzn solotop, mid jungle 2 bot.
W docie mozesz zagrac trilejna na easylane, 2mid, tak jak w lolu tzn na jungle. Tego jest masa.
Na turniejach nie gra tylko 20 pickow jak w lolu.
To tak na szybko, gdybym chcial moglbym napisac 2 tyle.
A mozesz napisac co to za skrzynki ktore wypadaja po meczach i  co z nich mozna zdobyc
http://zapodaj.net/0b00ae5ddfcdb.png.html  tutaj masz na screenie pokazane o co mi chodzi , koles dobrze feedowal a dostal skrzynke xD
nuub question ale dzis dostalem inv i dopiero rozegralem 4 gry :C


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4115 dnia: Lipiec 18, 2012, 08:10:37 am »
Dodatki do wyglądu bohaterów.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4116 dnia: Lipiec 18, 2012, 10:43:06 am »
Co do skrzynek:
http://dotaholic.com/dota-2/citems/type/Supply%20Crate
Oczywiscie, zeby je otworzyc potrzebujesz klucza za 2 euro.
Co do dropu itemow to jest on losowy, typek moze wbic 0/100, a i tak moze mu item dropnac.
Co kazdy mecz jest szansa, ze jakis item dropnie oraz zawsze za lvl up cos dostajesz (mi np. wczoraj wydropil mityczny kurier).
A wracajac do tych skrzynak, to ta ktora pokazales na zdjeciu trzeba otworzyc specjalnym letnim kluczem i z tej skrzynki dropia specjalne itemy, ktorych nie da sie kupic w sklepie i nie wiadomo czy po tym "evencie" bedzie sie je dalo w ogole jakos zdobyc.



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4117 dnia: Lipiec 19, 2012, 12:59:43 am »
http://www.esl.eu/pl/lol/east/gopl4lol/5on5/83/rankings/ - lulz , 3rd place go4lol #83 :D nowym składem którym gramy od 3 dni , w półfinale przegraliśmy przez błędy w early wynikające ze zbyt małego czasu jaki gramy razem , a w meczu o 3cie miejsce wygralismy z teamem który jest 1szy w rankingu miesięcznym go4lola , czuje się fajny :D .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 01:34:18 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4118 dnia: Lipiec 19, 2012, 02:13:14 am »
Zacznij pisać normalne posty albo znów dostaniesz 10% za spam. Jak chcesz wypluwać z siebie wiadomości składające się z dwóch znaków to baw się na chatach. Czuj się ostrzeżony. - evilmg
zamknij sie


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4119 dnia: Lipiec 19, 2012, 07:41:00 am »
oo widzę wyszczekany się znalazł : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4120 dnia: Lipiec 19, 2012, 09:25:43 am »
prośba: poradźcie kim mógłbym pograć

mam 18 lvl (niedawno zacząłem grać), w zasadzie 0 run (czekam na zakup do 20 lvla) i problem z przeżywalnością na AP/AD carry
potrzebuję twardej postaci, która byłaby w stanie nie spadać na 2 hity jak mam niekiedy w 5vs5 oO, ale takiej która miałaby jeszcze jakiś potencjał do zabijania... nie musi być wysoki, ale nie chcę warzywka... do tej pory pasował mi warwick z buildem na defa, ale szukam odmiany
jeśli by się nadawała jako tako do jungli to dodatkowy plus

z góry dzięki za odzew
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4121 dnia: Lipiec 19, 2012, 01:06:27 pm »
prośba: poradźcie kim mógłbym pograć

mam 18 lvl (niedawno zacząłem grać), w zasadzie 0 run (czekam na zakup do 20 lvla) i problem z przeżywalnością na AP/AD carry
potrzebuję twardej postaci, która byłaby w stanie nie spadać na 2 hity jak mam niekiedy w 5vs5 oO, ale takiej która miałaby jeszcze jakiś potencjał do zabijania... nie musi być wysoki, ale nie chcę warzywka... do tej pory pasował mi warwick z buildem na defa, ale szukam odmiany
jeśli by się nadawała jako tako do jungli to dodatkowy plus

z góry dzięki za odzew

Riven/irelia sobie kup :P , będą ci pasowały , tą pierwszą można też junglować ale bez run w jungli będzie ciężko.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 01:08:23 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4122 dnia: Lipiec 19, 2012, 04:02:55 pm »
prośba: poradźcie kim mógłbym pograć

mam 18 lvl (niedawno zacząłem grać), w zasadzie 0 run (czekam na zakup do 20 lvla) i problem z przeżywalnością na AP/AD carry
potrzebuję twardej postaci, która byłaby w stanie nie spadać na 2 hity jak mam niekiedy w 5vs5 oO, ale takiej która miałaby jeszcze jakiś potencjał do zabijania... nie musi być wysoki, ale nie chcę warzywka... do tej pory pasował mi warwick z buildem na defa, ale szukam odmiany
jeśli by się nadawała jako tako do jungli to dodatkowy plus

z góry dzięki za odzew

Z tańszych kup sobie malphite'a
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4123 dnia: Lipiec 19, 2012, 06:38:52 pm »
W końcowej fazie ad carry jest bolesny :P. Doradzać konkretnie nie będę, ale mi np. najlepiej się gra mundo, lee sin też jest bardzo przyjemny. Bym zapomniał jeszcze Poppy ze swoim cc-kiem strasznie boli :P

Może dlatego spadasz na "2" hity bo zły build robisz?
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4124 dnia: Lipiec 19, 2012, 06:44:12 pm »
A co ma build na AD do tego, czy spada na 2 hity? Nic, bo szczerze nasza przeżywalność zależy od pozycjonowania się i od ewentualnego jednego itemu na survi, który to zazwyczaj jest GA/sash/banshee. Na AP można już coś się bawić, jakieś kielichy, abbysale, roa, zhonye - to są takie tier 1 itemy obecnie na apków.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."