Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113279 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #475 dnia: Październik 10, 2018, 10:26:29 am »
Problem w tym, że admini tego serwa nigdy w classica nie grali i chyba się z goda urwali.
Ktoś pisał, że xp potrzebny na 70lvl to 7 bilionów, gdzie na skelth to tylko 400m.
Kasę ze store będą mieć bez p2w itemów bo można sprzedawać store za adene (nabijając przy tym vipa) więc win-win dla wszystkich.
Od 35lvl są daily q, później arenki wieć pewne klasy odlecą w kosmos i tak. (bez sp)
Drop książek przy tych ustawieniach to żart.
Najbardziej szkoda casuali i ludzi którzy x lat nie grali lub grają pierwszy raz.
Bardzo dużo polaków na serwerze(Giran), aż jestem zdziwiony, że tylu jeszcze gra. Powiedziałbym, że 1/4 to PL.
Bez ruskich i 'factorów' community jest bardzo przyjemne. Tylko ci przyjemni ludzi quitną bo za cieżko a zostaną same zjeby z privów.

Jedyne czego bym się obawiał to dodania drop runek w IS.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2018, 10:33:39 am wysłana przez Mavis »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #476 dnia: Październik 10, 2018, 12:17:01 pm »
Ja polecam poczekać na to co Was czeka w item store. Albo inaczej. Wybierzcie sie do giran, sprobujcie podbic TOI talisman i OPS. Jest specjalna opcja przygotowana pod wbijanie talismanu ale potrzebny bedzie item z shopa aby Ci przypadkiem talisman nie spadl do nizszego poziomu. A że NA zaniżyło wszystko, to i  wbijanie takowego talismanu chyba nie bedzie należało do najprzyjemniejszych.

Na plus uważam kalendarzyk właczony non stop ( chociaż dupy nie urywa ale jest ).

Na minus to ten exp/drop zaniżony aby tylko VIP status wykupywać. Ale nie jest źle, na JP classicu maja VIP5 nawet, jeżeli nie więcej ;)

A, i co jeszcze mi się spodobało:


Kolejna reklama EU na wiki tym razem :P beka
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2018, 12:20:36 pm wysłana przez Sushy »


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #477 dnia: Październik 10, 2018, 02:51:58 pm »
jak objawia sie dostanie bana ?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #478 dnia: Październik 10, 2018, 03:09:23 pm »
jak objawia sie dostanie bana ?

Sprawdź m@ila, na pewno dostałeś jak coś informacje o banie.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #479 dnia: Październik 10, 2018, 03:28:49 pm »
nic nie dostałem tylko jak się loguje od razu klienta mi zamyka



  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #480 dnia: Październik 10, 2018, 03:32:28 pm »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #481 dnia: Październik 10, 2018, 04:30:50 pm »
Problem w tym, że admini tego serwa nigdy w classica nie grali i chyba się z goda urwali.
Ktoś pisał, że xp potrzebny na 70lvl to 7 bilionów, gdzie na skelth to tylko 400m.
Kasę ze store będą mieć bez p2w itemów bo można sprzedawać store za adene (nabijając przy tym vipa) więc win-win dla wszystkich.
Od 35lvl są daily q, później arenki wieć pewne klasy odlecą w kosmos i tak. (bez sp)
Drop książek przy tych ustawieniach to żart.
Najbardziej szkoda casuali i ludzi którzy x lat nie grali lub grają pierwszy raz.
Bardzo dużo polaków na serwerze(Giran), aż jestem zdziwiony, że tylu jeszcze gra. Powiedziałbym, że 1/4 to PL.
Bez ruskich i 'factorów' community jest bardzo przyjemne. Tylko ci przyjemni ludzi quitną bo za cieżko a zostaną same zjeby z privów.

Jedyne czego bym się obawiał to dodania drop runek w IS.
Dawno nie bylo tu posta z ktorym bym sie tak bardzo zgadzał :D ale to jest Ncsoft oni jak nie dojebia do shopa czegos p2w to bedzie ich telepac. W sumie mogliby sie z Webzenem połączyć w jedna firme bo oni tez maja dobrze z platnosciami w swoich grach :D


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #482 dnia: Październik 10, 2018, 04:53:35 pm »
Nie wiem czego oczekiwaliście serwer jest za darmo albo abonament i mniej l2 store albo darmowa gra i więcej  l2 store  na czymś muszą zarobić . Niektórych osób nic nie zadowoli zawsze będą narzekać na Polskim offie było to samo  to źle tamto źle czas się pogodzić z tym ze to nie gra dla każdego nie nadajesz się odpuść sobie .


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #483 dnia: Październik 10, 2018, 05:07:38 pm »
Ja polecam poczekać na to co Was czeka w item store. Albo inaczej. Wybierzcie sie do giran, sprobujcie podbic TOI talisman i OPS. Jest specjalna opcja przygotowana pod wbijanie talismanu ale potrzebny bedzie item z shopa aby Ci przypadkiem talisman nie spadl do nizszego poziomu. A że NA zaniżyło wszystko, to i  wbijanie takowego talismanu chyba nie bedzie należało do najprzyjemniejszych.

Aż musiałem to sprawdzić bo myślałem że to żart, Jednak nie :D

https://i.imgur.com/mk1ohPX.png  hahaha hahaha hahaha


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #484 dnia: Październik 10, 2018, 06:05:26 pm »
ale zart ze co ? ze p2w bedzie czy jak ? Talizman,brochy,koszulki cz inne scierwo z shopa co to za roznica. Dobijesz do pewnego etapu gdzie juz wladowales kupe czasu albo kasy na exp runki i nagle patrzysz a tu takie cos. No i co robisz quitujesz po 3 miechach czy zaciskasz zęby i wydajesz 100 ojro ? jeden zaplaci, drugi quit. Za jakis czas znowu grasz grasz a tu cos nowego w shope co daje przewage. No i co robisz ? quitujesz czy placisz znowu 100 ojro :D az tak po roku patrzysz a tu z 1k possssszlo :D ale no przeciez na "hobby" nie bedziesz hajsu skapił nie ?:D
To troche tak jakbys co tydzien chodził na dziwki i placil a przeciez rownie dobrze mozesz sie troszke postarac i poszukac sobie fajna dziewczyne ktora za darmo i z przyjemnoscia ci zrobi dobrze ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2018, 06:07:27 pm wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #485 dnia: Październik 10, 2018, 06:29:01 pm »
ale zart ze co ? ze p2w bedzie czy jak ? Talizman,brochy,koszulki cz inne scierwo z shopa co to za roznica. Dobijesz do pewnego etapu gdzie juz wladowales kupe czasu albo kasy na exp runki i nagle patrzysz a tu takie cos. No i co robisz quitujesz po 3 miechach czy zaciskasz zęby i wydajesz 100 ojro ? jeden zaplaci, drugi quit. Za jakis czas znowu grasz grasz a tu cos nowego w shope co daje przewage. No i co robisz ? quitujesz czy placisz znowu 100 ojro :D az tak po roku patrzysz a tu z 1k possssszlo :D ale no przeciez na "hobby" nie bedziesz hajsu skapił nie ?:D
To troche tak jakbys co tydzien chodził na dziwki i placil a przeciez rownie dobrze mozesz sie troszke postarac i poszukac sobie fajna dziewczyne ktora za darmo i z przyjemnoscia ci zrobi dobrze ;)


zeby sie liczyc to tak z 3k euro i spory online imho


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #486 dnia: Październik 10, 2018, 06:32:48 pm »
ale zart ze co ? ze p2w bedzie czy jak ? Talizman,brochy,koszulki cz inne scierwo z shopa co to za roznica. Dobijesz do pewnego etapu gdzie juz wladowales kupe czasu albo kasy na exp runki i nagle patrzysz a tu takie cos. No i co robisz quitujesz po 3 miechach czy zaciskasz zęby i wydajesz 100 ojro ? jeden zaplaci, drugi quit. Za jakis czas znowu grasz grasz a tu cos nowego w shope co daje przewage. No i co robisz ? quitujesz czy placisz znowu 100 ojro :D az tak po roku patrzysz a tu z 1k possssszlo :D ale no przeciez na "hobby" nie bedziesz hajsu skapił nie ?:D
To troche tak jakbys co tydzien chodził na dziwki i placil a przeciez rownie dobrze mozesz sie troszke postarac i poszukac sobie fajna dziewczyne ktora za darmo i z przyjemnoscia ci zrobi dobrze ;)

Ja osobiście zrezygnowałem, dałem się ponieść początkowemu "Hype" tak jakbym tej gry nie znał.. przyznaje dla tych co dotują gra będzie zadowalająca  ,brak ruskich i faktorów co botują i próbują wcisnąć adene na każdy możliwy sposób jest bardzo dużym plusem ale jaki to plus kiedy to Administracja przejeła pałeczkę? już wpływ l2Store jak i systemu ViP jest odczuwalny, a co będzie później? skoro już NCsoft zapowiedział że będzie rozwijał L2store wraz z rozwijaniem się serwera, dojdzie do tego że gracze F2P nie będą wstanie nawet zobaczyć TOI/LoA czy innego End Gamowego spota a tym bardziej jakiegokolwiek RB bo stanie im na drodze Napakowana Świnia świecąca jak choinka w itemach z Store, to już nie jest gra to już wyścig kto ma grubszy portfel.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #487 dnia: Październik 10, 2018, 07:04:46 pm »
brak ruskich i factorw proszę Cie zrob tp do miasta jesteś zasypany pm o powerlewelu i sprzedaży adeny co druga to strona ruska


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #488 dnia: Październik 10, 2018, 07:10:13 pm »
brak ruskich i factorw proszę Cie zrob tp do miasta jesteś zasypany pm o powerlewelu i sprzedaży adeny co druga to strona ruska

No tak, ale jest to znikoma ilość porównując ten server do serwerów innovy :P


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #489 dnia: Październik 10, 2018, 07:13:23 pm »
ale zart ze co ? ze p2w bedzie czy jak ? Talizman,brochy,koszulki cz inne scierwo z shopa co to za roznica. Dobijesz do pewnego etapu gdzie juz wladowales kupe czasu albo kasy na exp runki i nagle patrzysz a tu takie cos. No i co robisz quitujesz po 3 miechach czy zaciskasz zęby i wydajesz 100 ojro ? jeden zaplaci, drugi quit. Za jakis czas znowu grasz grasz a tu cos nowego w shope co daje przewage. No i co robisz ? quitujesz czy placisz znowu 100 ojro :D az tak po roku patrzysz a tu z 1k possssszlo :D ale no przeciez na "hobby" nie bedziesz hajsu skapił nie ?:D
To troche tak jakbys co tydzien chodził na dziwki i placil a przeciez rownie dobrze mozesz sie troszke postarac i poszukac sobie fajna dziewczyne ktora za darmo i z przyjemnoscia ci zrobi dobrze ;)

Ja osobiście zrezygnowałem, dałem się ponieść początkowemu "Hype" tak jakbym tej gry nie znał.. przyznaje dla tych co dotują gra będzie zadowalająca  ,brak ruskich i faktorów co botują i próbują wcisnąć adene na każdy możliwy sposób jest bardzo dużym plusem ale jaki to plus kiedy to Administracja przejeła pałeczkę? już wpływ l2Store jak i systemu ViP jest odczuwalny, a co będzie później? skoro już NCsoft zapowiedział że będzie rozwijał L2store wraz z rozwijaniem się serwera, dojdzie do tego że gracze F2P nie będą wstanie nawet zobaczyć TOI/LoA czy innego End Gamowego spota a tym bardziej jakiegokolwiek RB bo stanie im na drodze Napakowana Świnia świecąca jak choinka w itemach z Store, to już nie jest gra to już wyścig kto ma grubszy portfel.
No tak bo np na takim skelthcie to kazdy gra  normalnie i adeny nie kupuje, a co za tym idzie kupuje najlepszy sprzet jaki moze byc. Co to za roznica czy koles kupuje adene i ma wszystko co chce czy kupuje w l2shopie.?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #490 dnia: Październik 10, 2018, 07:13:48 pm »
Ja polecam poczekać na to co Was czeka w item store. Albo inaczej. Wybierzcie sie do giran, sprobujcie podbic TOI talisman i OPS. Jest specjalna opcja przygotowana pod wbijanie talismanu ale potrzebny bedzie item z shopa aby Ci przypadkiem talisman nie spadl do nizszego poziomu. A że NA zaniżyło wszystko, to i  wbijanie takowego talismanu chyba nie bedzie należało do najprzyjemniejszych.

Aż musiałem to sprawdzić bo myślałem że to żart, Jednak nie :D

https://i.imgur.com/mk1ohPX.png  hahaha hahaha hahaha


xD parodia z ratami w ogole jakies jajca 2018 taki spozniony prima apr


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #491 dnia: Październik 10, 2018, 07:14:53 pm »
wchodząc teraz na znane forum MAXCH....... zobaczysz same oferty adeny Giran TalkingIsland
:)


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #492 dnia: Październik 10, 2018, 07:16:37 pm »
Dopiero jak adena stanieje i będzie konkurencyjna dla l2 story to się zacznie


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #493 dnia: Październik 10, 2018, 07:17:25 pm »
L2 to byla dobra dziwka, pograłem z nia z 12 lat. Wspaniałe czasy. Ale teraz to po prostu stara ku*** z wąsatymi alfonsami jako devami. Sciska mnie w gardle bo bym dosiadł sie jak za dawnych lat ale widze co sie dzieje i juz zostanie mi raczej sentyment jak do MuOnline. Polecam wow classic ktory wstanie na poczatku przyszlego roku plotki gloszą. Imo najlepsze mmo aktualnie, jezeli chodzi o gre jak i to co mozesz kupic za realna kase. 60zl abo i raz na rok/dwa dodatek za 200zl to jest nic. A classic ponoc ma miec mniejszy abo niz bfa.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #494 dnia: Październik 10, 2018, 07:21:38 pm »
ale zart ze co ? ze p2w bedzie czy jak ? Talizman,brochy,koszulki cz inne scierwo z shopa co to za roznica. Dobijesz do pewnego etapu gdzie juz wladowales kupe czasu albo kasy na exp runki i nagle patrzysz a tu takie cos. No i co robisz quitujesz po 3 miechach czy zaciskasz zęby i wydajesz 100 ojro ? jeden zaplaci, drugi quit. Za jakis czas znowu grasz grasz a tu cos nowego w shope co daje przewage. No i co robisz ? quitujesz czy placisz znowu 100 ojro :D az tak po roku patrzysz a tu z 1k possssszlo :D ale no przeciez na "hobby" nie bedziesz hajsu skapił nie ?:D
To troche tak jakbys co tydzien chodził na dziwki i placil a przeciez rownie dobrze mozesz sie troszke postarac i poszukac sobie fajna dziewczyne ktora za darmo i z przyjemnoscia ci zrobi dobrze ;)

Ja osobiście zrezygnowałem, dałem się ponieść początkowemu "Hype" tak jakbym tej gry nie znał.. przyznaje dla tych co dotują gra będzie zadowalająca  ,brak ruskich i faktorów co botują i próbują wcisnąć adene na każdy możliwy sposób jest bardzo dużym plusem ale jaki to plus kiedy to Administracja przejeła pałeczkę? już wpływ l2Store jak i systemu ViP jest odczuwalny, a co będzie później? skoro już NCsoft zapowiedział że będzie rozwijał L2store wraz z rozwijaniem się serwera, dojdzie do tego że gracze F2P nie będą wstanie nawet zobaczyć TOI/LoA czy innego End Gamowego spota a tym bardziej jakiegokolwiek RB bo stanie im na drodze Napakowana Świnia świecąca jak choinka w itemach z Store, to już nie jest gra to już wyścig kto ma grubszy portfel.
No tak bo np na takim skelthcie to kazdy gra  normalnie i adeny nie kupuje, a co za tym idzie kupuje najlepszy sprzet jaki moze byc. Co to za roznica czy koles kupuje adene i ma wszystko co chce czy kupuje w l2shopie.?
Mógłbym ci to wytłumaczyć jak bardzo sprzedawanie adeny sie różni od shopa za dolary w któych sa nietradowalne itemy.

Tylko że































































































































































po chuj mam to robic ;) Graj dalej, hf xD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #495 dnia: Październik 10, 2018, 07:42:36 pm »
Ale o czym ty gadasz Yasuo, kazdy wiedzial ze jak f2p=shop...

Jedyne co mozna im zarzucic to scam, gdyz:-

- runki sa stracone jak odpalies przy obecnych rate'ach dopoki nie zmienia, wiec juz min 2tyg w dupe bo nic w tym kierunku nie zrobili i do nxt srody nie zrobia;
- raty xp/drop/spoil/adeny, zmniejszanie tego to glupota ^_^


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 10, 2018, 07:44:33 pm »
L2 to byla dobra dziwka, pograłem z nia z 12 lat. Wspaniałe czasy. Ale teraz to po prostu stara ku*** z wąsatymi alfonsami jako devami. Sciska mnie w gardle bo bym dosiadł sie jak za dawnych lat ale widze co sie dzieje i juz zostanie mi raczej sentyment jak do MuOnline. Polecam wow classic ktory wstanie na poczatku przyszlego roku plotki gloszą. Imo najlepsze mmo aktualnie, jezeli chodzi o gre jak i to co mozesz kupic za realna kase. 60zl abo i raz na rok/dwa dodatek za 200zl to jest nic. A classic ponoc ma miec mniejszy abo niz bfa.
Co do WoWa to będzie 5e za miesiąc :)


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 10, 2018, 07:49:56 pm »
Mógłbym ci to wytłumaczyć jak bardzo sprzedawanie adeny sie różni od shopa za dolary w któych sa nietradowalne itemy.

Tylko że po chuj mam to robic ;) Graj dalej, hf xD
Masz racje nie pisz tu już nic, bo widze ze tu wiekszosc co pisze to tylko placz o l2store.
Ja nie widze roznicy miedzy tym jak ktos ma kase i dotuje w l2 lub za adene.
Przykład, przychodzi taki Troy na serwer skelth z kasa w realu, kupuje adene, itemy. Ma all epiki bron +16. Ty w tym czasie uzbierales na c grade armor i bopa +1. Nie bedziesz sie skladal na hita od takiego typa.?
Sytuacja z l2store. Koles kupuje jakis tam sprzet ktory ma byc, ma ale aktualnie nie ma  w l2store, a Ty nie bos biedny. Tez bedziesz sie skladal na hita. To jaka to jest roznica.? i tu i tu wpierdolex.
Mozecie powiedziec ze alemna skethcie za 4lata uzbieram adene tez na epiki i bede mial, a w l2store za itema nietreidowalnego nie bede mogl uzbierac.Sprzedaj adene to bedziesz mial real money.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #498 dnia: Październik 10, 2018, 08:04:15 pm »
Ej weźcie se zróbcie jakiś wątek "nie gram ale koniecznie chcę się wypowiedzieć czemu chujowe` i tam kontynuujcie ten flejm. Z 5 stron w tył zamiast o grze to wynurzenia o tym czemu się server nie podoba. 12 lat w tej grze i te same dzbany próbują się na wzajem przekonać, że ich server lepszy. Tragedia to jest jakaś.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #499 dnia: Październik 10, 2018, 08:17:40 pm »
Ej weźcie se zróbcie jakiś wątek "nie gram ale koniecznie chcę się wypowiedzieć czemu chujowe` i tam kontynuujcie ten flejm. Z 5 stron w tył zamiast o grze to wynurzenia o tym czemu się server nie podoba. 12 lat w tej grze i te same dzbany próbują się na wzajem przekonać, że ich server lepszy. Tragedia to jest jakaś.
Ja nie próbuje powiedziec ze jeden serwer jest lepszy od drugiego, tylko ze nie widze roznicy miedzy donate w l2store, a za adene.  Też tu napisalem ze wiekszosc ostatnich wpisow to tylko placz jak tu zle itp, az można stwierdzić że nikomu się tu nie podoba, a chyba tak nie jest.