Witaj
Gość

Wątek: "Four Goblets"  (Przeczytany 12885 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

"Four Goblets"
« dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:42:06 am »
prosil bym o dokladny opis questa "Four Goblets" z gory dzieki


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: "Four Goblets"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2008, 09:23:50 am »
Four goblets:

Aby zacząć questa trzeba mieć 74lvl. Zaczynamy u NPC Nameless Soul w Imperial Tomb. Polega na zdobywaniu itemów na wszystkich mobach w IT. Potrzebujemy ich 1000 sztuk. Przy okazji dostajemy "bilety", które pozwalają uczestniczyć w 4Sepulchers. Po zdobyciu 1000 questy itemów i wykonaniu wszystkich komnat 4 sepulchers dostajemy możliwość wyboru recepty S grade na broń.


Google twoim przyjacielem.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: "Four Goblets"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2008, 05:48:49 pm »
mała poprawka ;)

po zdobyciu 1000 itemów, u NPC u którego zaczynasz quest, możesz je wymienić na losową recke S weapon. Jeżeli mając 1000 itemów ukończysz którąkolwiek z 4 komnat, zostaniesz przeniesiony pod NPC u którego możesz wymienić je na wybraną reckę. Dodatkowo za przejście komnaty dostajesz trofeum, wygląda jak puchar. Jeżeli uzbierasz 4 puchary, z każdej komnaty po jednym, to możesz je wymienić na wybraną reckę S weapon - co do tego nie jestem na 100% pewien bo nigdy nie uzbierałem wszystkich 4, ale tak słyszałem


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: "Four Goblets"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:26:03 pm »
mała poprawka ;)

po zdobyciu 1000 itemów, u NPC u którego zaczynasz quest, możesz je wymienić na losową recke S weapon. Jeżeli mając 1000 itemów ukończysz którąkolwiek z 4 komnat, zostaniesz przeniesiony pod NPC u którego możesz wymienić je na wybraną reckę. Dodatkowo za przejście komnaty dostajesz trofeum, wygląda jak puchar. Jeżeli uzbierasz 4 puchary, z każdej komnaty po jednym, to możesz je wymienić na wybraną reckę S weapon - co do tego nie jestem na 100% pewien bo nigdy nie uzbierałem wszystkich 4, ale tak słyszałem

Chciałbym sprostowac, aby otrzymac wybraną recke potrzeba 1200 qi, a nie 1000 jak napisal kolega powyzej :)


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: "Four Goblets"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2008, 04:49:14 pm »
Potrzeba 1000 qi 1200 jest wymagane za quest w FoG i tam po zdobyciu wymaganych QI dostajesz recke u NPC na broń-sam wybierasz jaką.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+