Witaj
Gość

Wątek: Elemental cystale  (Przeczytany 5087 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: -1

Elemental cystale
« dnia: Maj 05, 2010, 11:30:29 pm »
Mam kilka pytań dotyczących elemetal crystalow :
1. Czy te krysze istnieją nie tylko na niektórych serwerach ( gram na graci final)
2. skąd mogę otrzymać te kryształy?
3. Jeżeli jest na to quest to jaki lub w jaki sposób moge je utworzyć.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2010, 11:48:40 am »
Grałem na graci final i u nas (Official: luna) wyglądało to tak:

W Seed of Infinity (Gracia) siedzi sobie Tiat. Wraz z kupą obstawy. Jest w Instance Zone minimum 5 party. 5 Party tam wchodzi, zabija Tiata. Po 12h respawn.

Jak zabiją go 10 razy to do SOI można już normalnie wejść (nie jest instance zone) i w każdej komnacie (poza głóną) pojawiają się tam takie małe wulkaniki energi (mniej więcej wzrostu krasnalka) zwane Seed of cośtam.
To cośtam to jakiś element. Do ich zebrania potrzeba collection agationa. Z każdego wulkaniku możesz dostać 0-2 cośtam compresion stone (6 rodzajów). Gdy zbierzesz 20 compresion jednego rodzaju możesz utworzyć z nich Cośtam Crystal (tego samego rodzaju).

I to by było na tyle

Seedy są w SOI dopóki Tiat się znowu nie pojawi. Jeśli go szybko zabiją to zostaną (po jego śmierci) jeśli długo go nie zabiją to cały cykl się resetuje.

Mogłem wszystko pokiełbasić i to może chodzić o SOD. W każdym razie ten na południowy zachód bardziej :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2010, 12:58:36 pm »
W Seed of Infinity (Gracia) siedzi sobie Tiat. Wraz z kupą obstawy. Jest w Instance Zone minimum 5 party. 5 Party tam wchodzi, zabija Tiata. Po 12h respawn.

Minimum musi być 4 party, maximum 5 party. Tiat nie ma respawnu, to jest instancja. To postać ma reuse na ponowne wejście do instancji (72h z tego co pamiętam). W GF można było robić różne sztuczki z ominięciem reuse typu soe części składu przed dobiciem Tiata ale nie wiem czy tego w końcu nie zlikwidowali.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: -1

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2010, 02:31:30 pm »
jest moze jakis prostszy sposob bo gram na hr i nie dalo by rady zrobic np 4 party, moze jakies ekspienie na mobkach albo cos w tym stylu, moze byc nawet rb ale zeby dalo sie go ogarnac np w 3 osoby (all eq +16 i wsadzone stone na 4lvl, na full bufie)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 03:08:06 pm »
skoro grasz na hr to pewnie prostym sposobem jest przez sie do GHshopa i je zakupic, wiec w czym problem?

na wiekszosci l2j czy to innych tiat nie działa, cała gracia nie działa, wiec 150to max chyba ze GM da jakąś pomoc...

zacznij grac w Lineage !


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2010, 04:06:22 pm »
Cytuj
W GF można było robić różne sztuczki z ominięciem reuse typu soe części składu przed dobiciem Tiata ale nie wiem czy tego w końcu nie zlikwidowali.

Mozesz napisac cos wiecej na ten temat  :)?
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2010, 05:07:19 pm »
Cytuj
W GF można było robić różne sztuczki z ominięciem reuse typu soe części składu przed dobiciem Tiata ale nie wiem czy tego w końcu nie zlikwidowali.

Mozesz napisac cos wiecej na ten temat  :)?

Wchodziliśmy w 5 party, 1 destro party + inne. Jak Tiat miał z 10% hp ze 3 party robiły soe i nie miały naliczonej instancji i mogli wchodzić bez reuse.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Elemental cystale
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2010, 08:14:46 pm »
O kurcze.. rzeczywiśćie! :P
Ale zamiast SOE można zrobić logout, też Cie wyrzuci (pamiętajcie o 10s bez combata :P)

Dodatkowym problemem jest, że to 1 czy 2 party które zostaną muszą tego Tiata dobić.. a to nie jest proste :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...