Witaj
Gość

Wątek: L2 vs WoW ciąg dalszy  (Przeczytany 22689 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 26, 2012, 12:14:25 am »
Ale czy dobre cp wezmie czlowieka ktory jak ma farta to w weeknd mzoe pograc pare godzin ? smiem watpic , na rated bg jak cos czlowiek ogarnia to nie trzeba sie prosic zeby cie wzieli. Mi zdecydowanie pasuje wow z uwagi wlasnie an fakt ze nie wymaga zbyt wiele czasu zeby jako tako sobie radzic  w pvp , tak levelowanie jak i srednio dobry sprzet.
Moja opinia jest taka, ze jak mozesz grac tylko w weekendy, dodatkowo pare godzin to lepiej darowac sobie mmorpgi.



  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 26, 2012, 12:46:37 am »
Ale czy dobre cp wezmie czlowieka ktory jak ma farta to w weeknd mzoe pograc pare godzin ? smiem watpic , na rated bg jak cos czlowiek ogarnia to nie trzeba sie prosic zeby cie wzieli. Mi zdecydowanie pasuje wow z uwagi wlasnie an fakt ze nie wymaga zbyt wiele czasu zeby jako tako sobie radzic  w pvp , tak levelowanie jak i srednio dobry sprzet.
Moja opinia jest taka, ze jak mozesz grac tylko w weekendy, dodatkowo pare godzin to lepiej darowac sobie mmorpgi.
w pełni sie z tym zgadzam


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 26, 2012, 01:18:55 pm »
No i wlasnie tu sie mylimy bo nawet grajac nieduzo w Wowie cos mozna osiagnac , w wiekszosci innych mmorpg juz jest ciezko. A ze lubie mmorpg nic nie poradze, jedyny problem to real life ktory zabiera cenny czas ktory moglbym poswiecic na granie


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 10, 2012, 10:25:10 pm »
W Wowie pododba mi sie to ze eng gejm osiągniemy juz po ok 5 dniach online ( taki mialem wynik jak expilem DK ale z full heirloomami ). Niestety w L2 moze ten 86 w miare szybko pojdzie ale dalej to juz mordęga.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 11, 2012, 11:33:50 am »
Da rade jeszcze szybciej, magiem zaczynałem od 0 na stormscale i w prawie 4 dni gry wbilem 85. To co wyróżnia wowa od innych mmo to ten skillcap, żeby ogarnąć postac, te wszystkie skille, macra itp. trzeba troche czasu poświęcić  :D


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 13, 2012, 04:20:02 pm »
żeby ogarnąć postac, te wszystkie skille, macra itp. trzeba troche czasu poświęcić  :D
A weź jeszcze ogarnij te wszystkie addony,
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 20, 2012, 09:15:00 pm »
Właśnie dlatego do niego wracam. Grasz sobie grasz, coś ci uprzykrza życie, znajdujesz zaraz addon który to naprawia, grasz dalej, coś chcesz zautomatyzować, obczajasz makra i dowiadujesz się że masz w rękach POTĘŻNE narzędzie z którym możesz zrobić prawie co zechcesz bez aż tak wielkiego nakładu sił. Właśnie bawienie się makrami i addonami jest samą w sobie radochą z gry. Przynajmniej dla mnie rozgryzanie manuala makr było przyjemnością.
Dlatego też L2 mimo że darmowy to już na wstępie mnie odrzucił. Oczywiście doszły jeszcze wielkie lagi i "drewnianość" walk oraz sztywność rozwoju postaci ale brakk addonów i makr przechylił szalę goryczy. Nie ma addonów które scustomizowały by (sorki, nie przychodzi mi w tej chwili żaden zamiennik słowa customize) mi rozrywkę i uczyniły ją przyjemniejszą a system makr też jest bardzo ubogi.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 25, 2012, 11:52:07 am »
Myśle czy po MoP nie wracać ale to już na warka bo paladyn mnie powili wkurwia (a raczej developer team który nie wie co zrobić z tą klasą) i raczej na pve się skupi na tankowaniu bo po prostu to lubię (a i tak war dostaje część toolów paladyna do pvp wiec who care).

Co do dużego skill capa to ta gra nie ma aż tak dużego i poziom spada (porównanie warriora z TBC a teraz w Cata np.) bo zamiast zrobić tak jak w TBC gdzie miało się więcej hp i mniejszy dmg to tak mamy 150k hp a posrany mag ładuje shatter za 89k...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 25, 2012, 02:59:41 pm »
juz nie robi sie gier ktore wymagaja jakiegos skill capa bo kasy z tego nie bedzie :p , latwiej trafic do przecietnego casuala placzacego na lewo i prawo jakie wszystko jest zle i trudne  :oops:


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 01, 2012, 08:53:03 pm »
W WoWa grałem w sumie z 2 lata. W l2 ponad 5, ale teraz wnioskuję, że l2 jest nudne w porównaniu do WoWa ;) Obecnie gram w Warcrafta bo jest o wiele "milszy" i przyjemny w expieniu itp ;) Różnorodność w profesjach + masa itemków nie to co w l2... Nie potrzeba seta mieć aby wizualnie nasz armor wyglądał po "ludzku" ;) "eventy" jak bg, ab, eots są ciekawe nie jak w l2 TvT, Ctf ;p Każda z tych gier ma plusy i minusy ;)
Tak btw jeśli macie jakieś fajne serwery na oku to możecie mi napisać ;) Bo grałem na ToD trochę, ale x1 na privach to nie dla mnie raczej ; p Choć 52 wbiłem. Teraz gram na frostwolf x3 na molten.
P.S 2 - Serwery WoWa w moim odczuciu stoją dłużej jak serwery l2 ;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 08:56:34 pm wysłana przez Stoned »


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:07:32 am »
gralem na frostwolf tydzien temu ale przezucilem sie na offa :P gram na starter edytion ale w tym tygodniu kupuje klucze :P nie ma jak off pt na dung znajduje w 5min max bo o tanka trudno:P  a na frostwolfie dlugo musialem szukac czasem nawet 1 pt  skaladalem 1h ;/ fakt faktem off x1 ale jak dla mnie bomba :P bo nowy jestem w wowa i szybciej sie naucze grac na offie niz na privie;p
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:54:26 am »
http://allegro.pl/wow-prepaid-360-dni-cataclysm-annual-pass-i2236823949.html
tak najlepiej, za 179 zł masz konto cata i jedną postać możesz przez scroll wbić na 80 + prepaid na rok i diablo 3 za taką cenę, gdzie diablo 3 będzie droższe niż to :p


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -1

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:58:36 pm »
gralem na frostwolf tydzien temu ale przezucilem sie na offa :P gram na starter edytion ale w tym tygodniu kupuje klucze :P nie ma jak off pt na dung znajduje w 5min max bo o tanka trudno:P  a na frostwolfie dlugo musialem szukac czasem nawet 1 pt  skaladalem 1h ;/ fakt faktem off x1 ale jak dla mnie bomba :P bo nowy jestem w wowa i szybciej sie naucze grac na offie niz na privie;p
to zapraszam na stormscale, najlepszy pvp serv eu :D


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 03, 2012, 05:21:00 pm »
ok archon wszystko ladnie pieknie ale mam pytanie jak kupie to i tak bede musial kupic poprzednie dodtaki tak?
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 04, 2012, 06:59:49 pm »
Tak trzeba kupic podstawke wow-a , wotlk i cataclysm, dopiero pozniej annual pass :p

Na keye.pl jakies 130 zlotych cala gra. Do tego roczny abonament z diablo 3 w prezencie i wcale drogo nie wychodzi  :D


Co do Stormscale to mozna sie na niego jeszcze dostac ? ostatnio przegladalem liste realmow i dalbym sobie reke uciac ze mial status Locked (skonczyl sie prepaid wiec nie sprawdze w dniach najblizszych)

Btw Archon a scroll of resurection nei dotyczyl przypadkiem tylko juz kiedys aktywnych kont ? (czytaj postac na 80 lvl od reki po aktywowaniu go)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 07:01:54 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 10, 2012, 04:30:51 pm »
Grałem w obydwie gry, w L2 więcej. Muszę stwierdzić, że L2 na offie jest dla nolife, bo macie najpierw 3-4 miechy klikania a później zaczyna się zabawa, w WoWie zabawa zaczyna się po kilku tygodniach. Jeżeli L2 to tylko na starych kronikach raty x10 i wyżej. No a nie wspomnę już o tym, jak ta gra zaczyna ssać powyżej Gracii final, jeżeli mówimy o balansie klas. GoD to dla mnie zgapa ze wszystkiego po trochu, a z racji tego, że ta kronika jest darmowa i zaprojektowana tylko pod offa rate x1(wiązki questów), dzięki czemu nie ma już privów, czyli dostosowanych do potrzeb gracza rate'ów. Żadne pixele nie będą kazały mi grindować pół roku tylko dlatego, że mam życie realne. Zatem na chwilę teraźniejszą L2<WoW
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 10, 2012, 04:46:21 pm »
W godzie wlasnie wszystko sie zmienilo i expienie 1-85 nie zajmuje juz miesiecy tylko 3 tygodnie dla osoby, ktora gra casualowo.



  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 10, 2012, 07:13:15 pm »
Tzn tym zdaniem miałem na myśli ogólnie servery x1, pardon, trochę źle to napisałem. Istotnie w GoDzie expi się o wiele szybciej niż było kiedyś, ale i tak powyżej 85 leci makabrycznie. Poza tym w nowych kronikach exp nie jest jedynym grindem, bo dochodzi później wiele bonusów do wykoxania, bez których też na dobrą sprawę ciężko cokolwiek ugrać na pvp.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 17, 2012, 04:33:03 pm »
Taki WoW jest o wiele ciekawszy jak l2 :P


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 17, 2012, 07:43:23 pm »
Czy ja wiem za cukierkowa grafika jak dla mnie : P


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 18, 2012, 04:41:48 pm »
Grafika jak grafika. Ale o wiele więcej rzeczy do robienia jak w l2. Profesje główne/poboczne, masa Q które nie są jak w l2 (nudne i glupie) + większa różnorodność rozwinięcia postaci ; p każda z klas może się zrobić pod 3 "podklasy" zależy jak dasz talenty ;) Btw buli z exa :P? Czy tylko zbieżność nicków? ;p


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 18, 2012, 07:22:49 pm »
Zbieżność jesteś nie pierwszą osobą która o to pyta ^ ^


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 18, 2012, 07:30:42 pm »
temat L2 vs WOW jest na tym forum gdzies, tam sobie pisz. L2 ssie, WOW nawet do tego sie nie nadaje.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 18, 2012, 08:36:43 pm »
Robisz za mod "lickera" ? Jeśli tak to spoko, a jeśli nie to chillout ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: L2 vs WoW ciąg dalszy
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 18, 2012, 09:17:36 pm »
Piszesz, że l2 ssie a jeszcze grasz :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 09:21:07 pm wysłana przez BULI788 »