Witaj
Gość

Wątek: Feoh wizard  (Przeczytany 93769 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: -1

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 14, 2012, 03:17:09 pm »
Czy opłaca się wykupić superior weapon mastery?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 14, 2012, 03:36:27 pm »
nie ma już żadnych przeciw wskazań. Swego czasu było dla feoha z kamaela, ale ten trick już jest nieopłacalny obecnie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 18, 2012, 08:26:39 pm »
bump, pytanko czy na GD jak zrobie necrosa DoD mi zniknie po awakenie czy nadal jest dostepny po 85?
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 18, 2012, 10:52:13 pm »
;^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 11:30:21 pm wysłana przez baant »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:12:37 pm »
bump, pytanko czy na GD jak zrobie necrosa DoD mi zniknie po awakenie czy nadal jest dostepny po 85?

nic nie znika... Nawet w Glory days. Ale DoD w glory days już nei działa praktycznie w ogóle, więc nie ma co tego skilla zostawiać. Chyba, że kronika przed glory days, to wtedy jak najbardziej warto, ułatwia wszystkie raidy znacząco.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:16:35 pm »
"Wszystko znika"

Czasami ręce mi opadają.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 18, 2012, 11:35:45 pm »
tak jak wspominalem post wyzej chodzi o kronike GD, szkoda troche doda ;x, tak wiec kolejne pytanko, sorc/sps maja cancela nadal dziala na noblesa, czy rowniez zostalo to poprawione ?
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 19, 2012, 07:09:48 am »
tu się nie wypowiem, bo większość znanych mi feohów wymieniła staregi cancela na nowy ze względu na oly... Ale może ktoś inny się wypowie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 19, 2012, 12:08:19 pm »
tu się nie wypowiem, bo większość znanych mi feohów wymieniła staregi cancela na nowy ze względu na oly... Ale może ktoś inny się wypowie

Alarion lepiej byś powiedział ile musi być elementu w broni aby dorównać obrażeniom w skilach bez atrybutu :D




  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 19, 2012, 05:00:14 pm »
tu się nie wypowiem, bo większość znanych mi feohów wymieniła staregi cancela na nowy ze względu na oly... Ale może ktoś inny się wypowie

Alarion lepiej byś powiedział ile musi być elementu w broni aby dorównać obrażeniom w skilach bez atrybutu :D

wszedzie hejt ;x ,

ostatnie pytanko - co w takim razie jest jeszcze oplacalne by zostawic z przed przebudzenia, dowolna klasa
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 19, 2012, 09:42:28 pm »
w tej chwili to z tego co mi na myśl przychodzi:

Glad - duelist spirit (o ile nei ma ambicji na bycie hero) i ostry OE tego skilla   oraz ew. ten sonic movement
SE - PoW (ale ma to też wady)
tank (tylko nie pamiętam jaki)  aktywny reflect (chyba da się też go OE)  ( rysunek : ta niebieska tarcza co odbija)
z sws-a ten song na element (w sumei zostają 2 dzięki temu)
z TH i HE  dasha (nie pamiętam czy z TH się da go zostawić, ale z TH na bank)

i to chyba tyle...

Tego cancela od SPS-a lub Sorca możesz zostawić, ale na oly feohowi jest ciężko, a bez nowego cancela jeszcze ciężej, więc na daily pvp tak, na oly nie. 


@Sobek
nie rozumiałem pytania
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 09:44:25 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:05:12 pm »
z TH i HE  dasha (nie pamiętam czy z TH się da go zostawić, ale z TH na bank)
Hejtuję Cię, bo nie wiesz co mówisz.

Przypadkiem od Glory Days, nie miało być wprowadzone wymuszona wymiana skilli na nowe?


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:11:47 pm »
@ Alarion PODOBNO teraz jak się nie ma atri w skillu (np z powodu, iz da sie dopiero na 95lev) to skill posiada jakby "inne" atri.

Generalnie to chodziło chyba aby nie było takiego czegoś jak na początku GODa, czyli ze wszyscy mieli skille bez atri oprocz maga.

Oczywiście chodzi mi o skille nie regulary.

Pytanie brzmi jesli mam skill u maga i 0 atri w broni ....albo np lev 2 to będę zadawał mniej czy więcej dmg? (oczywiście skill z atri z broni).

albo ile trzeba mieć atry w broni aby opłacało się na końcu wybrać skill z danym atri...

@Prov - żaden hejt, zapytałem Alarion bo jak mu się chce to da jasną i sprawdzoną odpowiedz.


i pytanie mały offtopic czy "drain" OLa nadal jest bez atri ... bo będę robił issa i nie wiem czy wbijać 150+ do broni S80 z "event". (te 150+wkładał bym do np apo broni...)

 


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 19, 2012, 10:38:27 pm »
jeśli dobrze pamiętam od tauti jeśli skill jest non-element to dostaje bonus od elementu jaki aktualnie masz w broni.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 19, 2012, 11:01:05 pm »
@ Alarion PODOBNO teraz jak się nie ma atri w skillu (np z powodu, iz da sie dopiero na 95lev) to skill posiada jakby "inne" atri.

Generalnie to chodziło chyba aby nie było takiego czegoś jak na początku GODa, czyli ze wszyscy mieli skille bez atri oprocz maga.

Oczywiście chodzi mi o skille nie regulary.

Pytanie brzmi jesli mam skill u maga i 0 atri w broni ....albo np lev 2 to będę zadawał mniej czy więcej dmg? (oczywiście skill z atri z broni).

zależy od atri enemy. Jeżeli będzie miał on atri resist (co najmniej 50-100 więcej niż ty masz atri w broni) to zaczniesz zadawać mu ujemny damage. Nie są duże ujemne wartości, ale są. Dlatego 300 wypada mieć. Również z racji, że większość mobów ma ponad 200 resista (lokacje +85) to żeby na nich uzyskać dodatni damage trza meić to 300


i pytanie mały offtopic czy "drain" OLa nadal jest bez atri ... bo będę robił issa i nie wiem czy wbijać 150+ do broni S80 z "event". (te 150+wkładał bym do np apo broni...)

wiem, że skille 4 profkowe mają takie atri jaki masz element w broni (wyjątek nuker, bo zależy od stance'a I atri w broni, a nie tylko atri w broni). Drain prawdopodobnie dalej jest bez atri, więc lepiej wstrzymać się do 4 profki z atri.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 20, 2012, 08:39:38 am »
Przypominam, że to temat o FEOHu






Przypadkiem od Glory Days, nie miało być wprowadzone wymuszona wymiana skilli na nowe?
miało tak być, ale ostatecznie zmienili zdanie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 08:43:21 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 20, 2012, 10:40:24 am »
Przypominam, że to temat o FEOHu

Czepiasz, się. Sprawa naprawienia tego elementu w Tatui (feoh op na początku serwera w GOD), dotyczy jak najbardziej FEOH.
Teraz już nie mam złudzeń, że FEOH<Summoner<Warrior<Yul :P


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 20, 2012, 01:27:14 pm »
w tej chwili to z tego co mi na myśl przychodzi:

Glad - duelist spirit (o ile nei ma ambicji na bycie hero) i ostry OE tego skilla   oraz ew. ten sonic movement
SE - PoW (ale ma to też wady)
tank (tylko nie pamiętam jaki)  aktywny reflect (chyba da się też go OE)  ( rysunek : ta niebieska tarcza co odbija)
z sws-a ten song na element (w sumei zostają 2 dzięki temu)
z TH i HE  dasha (nie pamiętam czy z TH się da go zostawić, ale z TH na bank)

i to chyba tyle...

Tego cancela od SPS-a lub Sorca możesz zostawić, ale na oly feohowi jest ciężko, a bez nowego cancela jeszcze ciężej, więc na daily pvp tak, na oly nie. 


@Sobek
nie rozumiałem pytania
niby jakie wady?
co ze starym mass ressem u bp?


Ostatni raz przypominam, że to temat o Feohu
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 02:36:16 pm wysłana przez Shanique »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 20, 2012, 01:33:43 pm »
stary res ma ten sam re use wiec jeden uj
feoh jest super.

Take lepiej shani ?:d


Ostatni raz przypominam, że to temat o Feohu
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 10:16:37 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 21, 2012, 12:22:10 am »

SE - PoW (ale ma to też wady)



@Sobek
nie rozumiałem pytania
niby jakie wady?
co ze starym mass ressem u bp?




to co teraz napiszę tyczy się pośrednio również feoha Shani, gdyż jest on naturalnym odbiorcą PoW'a:

Pow Daje 20% HP zamiast 20% MP (porównując z drum melody) to jest akurat +
Daje 20% magical critical damage zamiast 4% magical critical rate (na koks super sprawa)
Można go enchanotwać na break penalty (fajne na oly)

Największą wadą tego jest brak efektu counter criticala. TO znaczy tyle, że każdy archer / dagger / tyr będą ci walić 30% mocniejsze kapy z crytków (można tego nie przetrwać czasem) i nawet 20% hp ci tego nei zrekompensuje.

Na oly brak counter criticala to również osłabienie dla twojego lumi ghosta, bo nie będzie on bił 30% mocniej z crytyków (szczególnie healer vs healer i healer vs tank)

Ponadto w Glory days healer używający aktywnie skilli szybciej płucze się z many. Czasem w niektórych sytuacjach tych 20% MP brakuje, a nei zawsze chce się mieć maximum clarity ze sobą.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 21, 2012, 09:32:31 pm »
(...)Jeżeli będzie miał on atri resist (co najmniej 50-100 więcej niż ty masz atri w broni) to zaczniesz zadawać mu ujemny damage. (...)
Hmm Zaintrygowałeś mnie.
Jak zadaję normalny (dodatni) dmg, no to zabieram mu HP/CP.
Czy to znaczy, że jak zaczynam zadawać ujemny damage, to bijąc go - oddaję CP/HP?

Pozdrawiam
:D
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 21, 2012, 11:08:55 pm »
chodzi o to, że nie zadajesz tego, co mógłbyś zadawać. Nie czepiaj się za słówka na siłę ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 21, 2012, 11:42:23 pm »
Napisze jeszcze ze gralem na core od jego startu do konca maja, skonczylem przed wyjsciem tauti, i grajac feohem nie odczowalem by odstawal od reszty dd (mialem wtedy 94), lecz czytam i czytam i ciagle faworyzowane sa inne klasy  dd, nasowaja mi sie 2 opcje :
- znerfili feoha
- zboostowali pozostalych dd

i prosilbym o realna odpowiedz jak teraz wyglada feoh

dzieki za wszystkie wypociny zwiazane z moimi postami ;]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2012, 11:44:05 pm wysłana przez Prov »
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 22, 2012, 10:32:43 am »
 Ja tez nie uwazam by feoh byl gorszy, ale sporo osob tak na sile twierdzi.

To co trzeba miec na endgame pvp to:
Heavy (w kazdej sytuacji gdy w enemy party jest conajmniej 1w mocny archer + inny fiziczny dps)
Tarcze (zamiennie z sigilem) wiewc od razu wymusza to 1 hand weapon (najlepiej blessed oe)
Uzywac qhp i zestawu swoich sciagaczy/ odpychaczy i teleportow, co znaczoco podnosi szanse przezycia
Posiadac zestaw epikow na mentralne ataki i stuny (zaken, oly zaken, blessed zaken, antharas, blessed antharas) i najlepiej valakas ( a minimum istina neckl)

Oe skilli jest bardzo wazne co w polaczeniu z epikami daje mocnego kopa do damage i land ratre wielu debuffow


Warto tez wspomniec, ze w livindor nuker dostaje sporego boosta (przynajmniej w teorii na papierze) i nowe epiki w livindor jak np blessed orfen albo blessed AQ dostaja bonus do magical critical rate i magical critical damage. Jednym slowem wreszcie nukerzy dostaja uzyteczne dla nich ringi
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Feoh wizard
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 22, 2012, 11:25:30 am »
Warto tez wspomniec, ze w livindor nuker dostaje sporego boosta (przynajmniej w teorii na papierze) i nowe epiki w livindor jak np blessed orfen albo blessed AQ dostaja bonus do magical critical rate i magical critical damage. Jednym slowem wreszcie nukerzy dostaja uzyteczne dla nich ringi
I dopiero wtedy staje się dd a nie szmatą do bicia, jak to ma miejsce teraz.
Nie ma co opisywać i łudzić się, że jest inaczej, feoh na tym samym lvl co inni dostaje wpiernicz aż słodko. Najbardziej ciekawymi "epicznymi" bitwami są pojedynki z healerami, gdzie lumi zabija feoha huehuehue :D. Jak ktoś chce sobie pohejtować to właśnie weekendzik się zaczyna, można z godzinke pooglądać walki na oly.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]