Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380496 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 01, 2009, 08:11:06 pm »
Co to tego pvp jeszcze.

Nie do konca teraz juz wiem co to zmieni jezeli wygram ja lub bielak :P Troche sie juz pogubilem w tej nawalnicy postow :)

A co moze zmienic??? GZ,GF i tyle ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 01, 2009, 08:11:31 pm »
Nom, i może się temat zakończy =D
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwiec 01, 2009, 08:17:14 pm »
Co to tego pvp jeszcze.

Nie do konca teraz juz wiem co to zmieni jezeli wygram ja lub bielak :P Troche sie juz pogubilem w tej nawalnicy postow :)

A co moze zmienic??? GZ,GF i tyle ;)

To wiem. Przynajmniej z mojej strony.

Nom, i może się temat zakończy =D

oby...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwiec 01, 2009, 08:22:57 pm »
ooo staryyyy ale żeś teraz (zaryzykuje tego pierwszego "-", sorrki) -_-'ał tekstem...
Nie radzę tyle ryzykować ;) Dodałem ten wyraz do naszej listy cenzurowanych.


Człowieku, nie rób triple postów :shock:

Temat jest do flame'u, więc jest trochę luźny, ale to nie znaczy, że nie będę stawiał minusów. Nie chcę widzieć tutaj ani ostrzejszych przekleństw, ani multi postów.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwiec 01, 2009, 08:25:52 pm »
Juz nie bede ^^ No ale przynajmniej dzieki mnie dodales kolejne slowo do listy cenzurowanych :D hehe
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:07:54 pm »
Co do tego trucia wszystkich ludzi MDH to
a jeszcze odróżniam realny świat od gry... ale nie powiem dobry masz pomysł bo to by było najskuteczniejsze... ale niezbyt humanitarne

ps: miało być inaczej napisane ale pogubiłem się w cytatach sry... I AM NUP
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 09:11:55 pm wysłana przez szymaq »
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:11:25 pm »
ano ^^ taki mi przyklad do glowy przyszedl jako ze "jestesmy w stanie wojny" w l2 ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:31:01 pm »
TAK BIELAK!!!!!!!!!11111111111ONEONEOPNEONE ZOSTAŁEM SPEKOWANY NA AFK 124 RAZY I STRACIŁEM 68% NA 65LVL(WOW) - nic nie ukrywam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do ludzi wychodzących z klanu - wtedy kiedy byłem untagged WYSZEDŁEM Z KLANU I NIE MIAŁEM ZAMIARU WRACAĆ! Zapamietaj sobie to i nie pier$%^ol mi tu głupot, że to było na exp czy coś. Z moim party chcieliśmy iść do rvg - mieliśmy tam wstęp, ale że na drugi dzień rvg się połączyło z Fusion to mieliśmy iść tam ze względu na to, że długo czekaliśmy na odpowiedz party się posypało bo znudzili się ciągłym expem i teraz grają w WoW'a.

Połączyliśmy się z HoD bo oba nasze klany nie miały świetnej frekwencji na siege itp. a jako jeden klan mamy o wiele więcej osób online, wspólny vt, wspólny chat. NIE dlatego, że byliśmy skończeni (bo tak nie było).

Dzisiaj rozmawiałem z niejakim SZATANEM z odro który powiedział, że BIELAK (to pewnie jego alt był) chętnie spróbuje mnie zabić jak będę przy kompie. Zapraszam dzisiaj na 1v1 Ty jakie chcesz buffy nawet możesz mieć broń +1000000000 a ja na buffkach od wc/pp moge nawet nie używać cp potów (nigdy nie używam bo nie chce mi się spamować a controla nie używam:P)

Fajnie, że tą cała karme wbijacie altami :| no ballz for pk?

Cytuj
Mdh przeciez ty nie chodzisz na pvp tylko zabijasz ludzi na afk LOL.Wydaje mi sie ze to nie jest pvp .
zlituj się człowieku! a Ty ku#$%a co robisz? Chodzisz i szukasz live graczy?! Nieeee chodzisz i szukasz ludzi afk. Pewnego razu będę siedział całą noc przy kompie i czekał aż przyjdziecie i wyje$%^ie wasze całe pt to wam się odechce tak upokarzać.

Bezmózgowie+debilizm+kretynizm+hipokryctwo  = sir Biały.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:34:44 pm »
Umówcie się na jakieś mass pvp całymi klanami pod gludio :P i kto przegra ten przyzna że jest słabszy i tyle :P (nakręćcie frapsa) :P i pokażcie efekty xD oblukamy czy mówicie prawdę że ich tak jedziecie :D




  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:36:49 pm »
Umówcie się na jakieś mass pvp całymi klanami pod gludio :P i kto przegra ten przyzna że jest słabszy i tyle :P (nakręćcie frapsa) :P i pokażcie efekty xD oblukamy czy mówicie prawdę że ich tak jedziecie :D

żałuję, że nie robiłem frapsów/screenów jak Mlody (glad) zabił 4 osoby z odro z AOE LOL, albo jak ja sam lub ja + mdh całe ich pt jechaliśmy QQ. Całymi klanami nie da rady bo u nas by było z 60 osób online u nich max 15+ 10 altów BIELAKA.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:37:23 pm »
Proszę was :P odwalcie się od tych botów nic z tym nie zrobicie dużo osób na offie boci, koniec :P nie zmienicie tego drama na privy :P tam mniej ludzi boci :P POZDRAWIAM :D

/drama on
QQmore i powodzenia w pisaniu podania do RS...bocie! :D



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:42:57 pm »
:P Ja na razie botem nie jestem :D a przynajmniej lv na to nie wskazuje :P ale denerwuje mnie to jak tak męczą o boterzy... nie umieją grać, bocą!!! Trzeba ich spalić :P itp. Nie wiem czy ziomki się lepiej po czymś takim poczują? :D




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:59:08 pm »
:P Ja na razie botem nie jestem :D a przynajmniej lv na to nie wskazuje :P ale denerwuje mnie to jak tak męczą o boterzy... nie umieją grać, bocą!!! Trzeba ich spalić :P itp. Nie wiem czy ziomki się lepiej po czymś takim poczują? :D

ok ;)


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:06:48 pm »
Zalosne sa wasze wypociny .
Pozdrawiam i do niezobaczenia ;)Mozecie sie tu pocic do woli;)Mam nowe hobby na Franz - pekowac wszystkie wasze postacie jakie posiadamy na liscie a jest ich ponad 45 ;) wiec milego nieexpienia ;)
Mam nadzieje ze nie macie do nas o to zalu , po prostu wy tak zaczeliscie  my odpowiedzielismy tym samym tylko ze z tym wyjatkiem ze  poswiecimy wszelkie srodki na skasowanie waszych postaci do 0 albo zmienicie server lub nicki ;)i wiecie ze dotrzymamy slowa.

Tymi slowami  zegnam sie z szanownymi czytelnikami ktorzy nie graja w MH ,jak sami widzicie  nie ma sensu o czymkolwiek na tym forum pisac chyba ze o dokonaniach MH co jednak  stoi pod wielkim znakiem zapytania odnosnie prawdomownosci graczy z MH.Ocene  pozostawiam milym czytelnikom tak niestworzonych historii opisanych przez klanowiczow MH.
Do zobaczenia na FRANZ ;)   Clan ODRODZENIE (SLONIAL zle widzi i czyta ODPIERDZENIE ale to jego sprawa ze nie skonczyl szkoly przynajmniej sredniej)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #414 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:09:15 pm »
Piszesz ciągle to samo i nie odpowiedziałeś na moją propozycję. :|

A i do zera się nie da bo jest skill pasywny Lucky dzieki któremu nie da się zbić poniżej 4 lvl :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 10:10:48 pm wysłana przez Yukidian »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #415 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:15:19 pm »
Zalosne sa wasze wypociny .
Pozdrawiam i do niezobaczenia ;)Mozecie sie tu pocic do woli;)Mam nowe hobby na Franz - pekowac wszystkie wasze postacie jakie posiadamy na liscie a jest ich ponad 45 ;) wiec milego nieexpienia ;)
Mam nadzieje ze nie macie do nas o to zalu , po prostu wy tak zaczeliscie  my odpowiedzielismy tym samym tylko ze z tym wyjatkiem ze  poswiecimy wszelkie srodki na skasowanie waszych postaci do 0 albo zmienicie server lub nicki ;)i wiecie ze dotrzymamy slowa.

Tymi slowami  zegnam sie z szanownymi czytelnikami ktorzy nie graja w MH ,jak sami widzicie  nie ma sensu o czymkolwiek na tym forum pisac chyba ze o dokonaniach MH co jednak  stoi pod wielkim znakiem zapytania odnosnie prawdomownosci graczy z MH.Ocene  pozostawiam milym czytelnikom tak niestworzonych historii opisanych przez klanowiczow MH.
Do zobaczenia na FRANZ ;)   Clan ODRODZENIE (SLONIAL zle widzi i czyta ODPIERDZENIE ale to jego sprawa ze nie skonczyl szkoly przynajmniej sredniej)

Masz racje...Nie masz sensu tutaj pisac o czym kolwiek, poniewaz wiekszosc Twoich postow to czyste łgarstwo (jak np ten o mnie i full automat support QQ) albo przynajmniej w połowie.

Watpie, zebyscie doprowadzili kogos to takiego stanu, zeby musial zmieniac nick/server/postac/quitowac whatever...Pamietaj tylko, ze "Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" i zebys sam kiedys nie zalowal swoich decyzji.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #416 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:32:18 pm »
Yukidian (chcialbym podkreślic ze wtedy nie byl war decleared bo akceptujecie tylko na week Super Kozaki ale miejsza z tym bo i tak nie byles w klanie) !! mial 65 lvl padl 124 razy czyli podsumowując Jezeli ktos jest bez acpet war i bez klanu i pada od moba od(profesji) 40-76 (3trzecia profesji) i jest resowany zwykłym scrolem resurection i leci do miasta traci 4 % czyli straciles 496 % ciekawe skąd ci sie wzielo to 68 % gratki gratki!!! No ale nie będę tego komentował !!! powodzenia !!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 08:49:02 pm wysłana przez Her0s »
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #417 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:36:47 pm »
TAK BIELAK!!!!!!!!!11111111111ONEONEOPNEONE ZOSTAŁEM SPEKOWANY NA AFK 124 RAZY I STRACIŁEM 68% NA 65LVL(WOW) - nic nie ukrywam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do ludzi wychodzących z klanu - wtedy kiedy byłem untagged WYSZEDŁEM Z KLANU I NIE MIAŁEM ZAMIARU WRACAĆ! Zapamietaj sobie to i nie pier$%^ol mi tu głupot, że to było na exp czy coś. Z moim party chcieliśmy iść do rvg - mieliśmy tam wstęp, ale że na drugi dzień rvg się połączyło z Fusion to mieliśmy iść tam ze względu na to, że długo czekaliśmy na odpowiedz party się posypało bo znudzili się ciągłym expem i teraz grają w WoW'a.

Połączyliśmy się z HoD bo oba nasze klany nie miały świetnej frekwencji na siege itp. a jako jeden klan mamy o wiele więcej osób online, wspólny vt, wspólny chat. NIE dlatego, że byliśmy skończeni (bo tak nie było).

Dzisiaj rozmawiałem z niejakim SZATANEM z odro który powiedział, że BIELAK (to pewnie jego alt był) chętnie spróbuje mnie zabić jak będę przy kompie. Zapraszam dzisiaj na 1v1 Ty jakie chcesz buffy nawet możesz mieć broń +1000000000 a ja na buffkach od wc/pp moge nawet nie używać cp potów (nigdy nie używam bo nie chce mi się spamować a controla nie używam:P)

Fajnie, że tą cała karme wbijacie altami :| no ballz for pk?

Cytuj
Mdh przeciez ty nie chodzisz na pvp tylko zabijasz ludzi na afk LOL.Wydaje mi sie ze to nie jest pvp .
zlituj się człowieku! a Ty ku#$%a co robisz? Chodzisz i szukasz live graczy?! Nieeee chodzisz i szukasz ludzi afk. Pewnego razu będę siedział całą noc przy kompie i czekał aż przyjdziecie i wyje$%^ie wasze całe pt to wam się odechce tak upokarzać.

Bezmózgowie+debilizm+kretynizm+hipokryctwo  = sir Biały.

hmn... nigdy z matmy dobry nie byłem ale mam kalkulator na lvl 65 za "deda" i wskrzeszenie zwykłym resem traci się 4 % ( nie wliczam skili klanowych bo moze być mniej) 124*4=496
a nie 68

tak btw na twoim miejscu nie expil bym w dark omen na tym lvlu chyba ze pt cie potrzebowało


:( Heros był 1
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:41:41 pm »
to wez pod uwage skille klanowe...nie wiem o ile one zmniejszaja utrate expa ale moze akurat cos mu to dalo..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #419 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:48:48 pm »
Yuki nie byl wtedy jeszcze w klanie.

Niezle sie rozwodzicie nad tym najwiekszym osiagnieciem waszego klanu, ale ja tez mam filmik z wami na autorezie w roli glownej:* ale oczywiscie przy 2 way war, bo az tak debilni zeby tracic 124pk na jakas low lvl sube jak wy nie jestesmy:) tak w ogole czemu zdjeliscie nawet wojne z MH, przeciez ono nie istnieje, a wy nas miazdzycie.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #420 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:10:10 pm »
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

Miałem 65lvl i ~~10% mam 64lvl i 40% - od tamtej pory nie expiłem suby.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/359be7dca0e954db.html


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #421 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:11:19 pm »
Zalosne sa wasze wypociny .
Pozdrawiam i do niezobaczenia ;)Mozecie sie tu pocic do woli;)Mam nowe hobby na Franz - pekowac wszystkie wasze postacie jakie posiadamy na liscie a jest ich ponad 45 ;) wiec milego nieexpienia ;)
Mam nadzieje ze nie macie do nas o to zalu , po prostu wy tak zaczeliscie  my odpowiedzielismy tym samym tylko ze z tym wyjatkiem ze  poswiecimy wszelkie srodki na skasowanie waszych postaci do 0 albo zmienicie server lub nicki ;)i wiecie ze dotrzymamy slowa.

Tymi slowami  zegnam sie z szanownymi czytelnikami ktorzy nie graja w MH ,jak sami widzicie  nie ma sensu o czymkolwiek na tym forum pisac chyba ze o dokonaniach MH co jednak  stoi pod wielkim znakiem zapytania odnosnie prawdomownosci graczy z MH.Ocene  pozostawiam milym czytelnikom tak niestworzonych historii opisanych przez klanowiczow MH.
Do zobaczenia na FRANZ ;)   Clan ODRODZENIE (SLONIAL zle widzi i czyta ODPIERDZENIE ale to jego sprawa ze nie skonczyl szkoly przynajmniej sredniej)

Jak to się mówi, screen or didn't happened , skoro mówisz , ile to nas pkujesz , ile karmy na nas w nocy wbijasz (bodajże 650k , mimo że 99,999 to max)  . Dał byś wkońcu jakieś screeny , udowodnił i poparł swoje jak to ty mówisz "wypociny" . Piszesz do nas od conajmniej 3 tygodni jak to nas będziesz pk'ował w nocy a do dziś dzień nasze party ani razu nie padło na z waszej ręki (jeśli nie to screen). Chyba że "pan biały" nie umie screena zrobić bądź też znajdzie sobie inną wymówkę .


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #422 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:21:43 pm »
999,999 to max :P


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #423 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:25:16 pm »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #424 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:26:49 pm »
999,999 to max :P

Sry , my bad ;P Wydawało mi się, że 9k :)

Quentim -> rofl xDDD