Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380456 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2175 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:20:41 pm »
hehe no wlasnie on tak na mnie mowil :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2176 dnia: Grudzień 28, 2009, 04:39:18 pm »
on tak na wszystkich mowil... :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2177 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:50:31 am »
Uuuuuu gefrajter przyszedl poskomlec tutaj.Pieprzony hipokryta! :/
Sluchaj czlowieczku malutki!Masz czelnosc wypominac,ze ktos ci wyzwal rodzine?Zapamietalem cie tylko dlatego,ze zaczales mi jechac po matce(kiedys na Varce), ktorej nie mam.Dla takich "ludzi" jak ty nie mam w ogóle szacunku.Dla mnie jestes gorszym wynalazkiem niz popularny tu "kmiot barowy". :x :x :x
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2178 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:33:37 am »
Jenna ""nie ma dymu bez ognia", a czy po zaistnialej sytuacji cię nie przeprosilem ?, o ile dobrze sobie przypominam to tak zrobiłem jeśli nie osobiście (bo nie pamiętam czy jestem na "BLOCK")to przez Klanowicza, i na ten temat rozmawialiśmy, więc wydaje mi sie ze sprawa została zamknięta :) pozdro


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2179 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:18:13 am »
Gefrajter  chociaz raz w roku powiedz prawde , nie badz swinia ;) tak jak powiedziales  NIE MA DYMU BEZ OGNIA

Zaczeles od naszych rodzin wiec mam nadzieje ze nie masz nam za zle ze nawet sojusz z OS  cie nie ochroni - PK forever nabku -
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2180 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:20:22 am »
Jenna ""nie ma dymu bez ognia", a czy po zaistnialej sytuacji cię nie przeprosilem ?, o ile dobrze sobie przypominam to tak zrobiłem jeśli nie osobiście (bo nie pamiętam czy jestem na "BLOCK")to przez Klanowicza, i na ten temat rozmawialiśmy, więc wydaje mi sie ze sprawa została zamknięta :) pozdro

Chwila czyli jesli moja matka zyje to mozna po niej jezdzic? bo tak to zrozumialem  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2181 dnia: Grudzień 29, 2009, 11:53:48 am »
To było tak, wyszedłem z z odpierdzenia i zaczęli mnie pkowac i bluzgać wiec Jenna do mnie w stylu ty "suko", ja porostu mu napisałem ze nie jestem jego matka żeby tak do mnie mówił (czy widzi we mnie swoja mamę, coś w tym stylu bylo), wiec nie bluzgałem na jego mamę(chociaż moze i tak wyszlo) tylko napisałem ze nią nie jestem(zapewne nikt nie pozwoli na siebie nadawać ), a skąd mogłem wiedzieć ze jego Mama nie żyję? jeszcze raz SORY ! tak ze ja i Jeenna jesteśmy winni:)

Sraczku ja w przeciwieństwie do ciebie mówię prawdę i potrzafię się przyznać a nie robię z siebie przechuja jak ty z siebie :), pkuj, pkuj dalej mi to zwisa będę miał więcej SP do enchantowania skili :) a 1 BS i sie sypiesz jak na SV z rekawiczek :)


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2182 dnia: Grudzień 29, 2009, 12:11:36 pm »
...a 1 BS i sie sypiesz jak na SV z rekawiczek :)

Bielak = 1BS CONFIRMED! :)
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2183 dnia: Grudzień 29, 2009, 12:12:17 pm »
To było tak, wyszedłem z z odpierdzenia i zaczęli mnie pkowac i bluzgać wiec Jenna do mnie w stylu ty "suko", ja porostu mu napisałem ze nie jestem jego matka żeby tak do mnie mówił (czy widzi we mnie swoja mamę, coś w tym stylu bylo), wiec nie bluzgałem na jego mamę(chociaż moze i tak wyszlo) tylko napisałem ze nią nie jestem(zapewne nikt nie pozwoli na siebie nadawać ), a skąd mogłem wiedzieć ze jego Mama nie żyję? jeszcze raz SORY ! tak ze ja i Jeenna jesteśmy winni:)

-_-'czku ja w przeciwieństwie do ciebie mówię prawdę i potrzafię się przyznać a nie robię z siebie prze-_-'a jak ty z siebie :), pkuj, pkuj dalej mi to zwisa będę miał więcej SP do enchantowania skili :) a 1 BS i sie sypiesz jak na SV z rekawiczek :)

Bielak = 1BS CONFIRMED! :)

+1, arrifirmed :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2184 dnia: Grudzień 29, 2009, 01:26:23 pm »
A ja z innej beczki, czemu tym razem nie ma zapytań o ilości zamków ?  :D
Swoją drogą -1,5% w większości przy walce z Fusion... ech cięzko być bufferem :)

Pozdrawiam
Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2185 dnia: Grudzień 29, 2009, 03:12:04 pm »
A ja z innej beczki, czemu tym razem nie ma zapytań o ilości zamków ?  :D
Swoją drogą -1,5% w większości przy walce z Fusion... ech cięzko być bufferem :)

Pozdrawiam
Killa

Bo w zasadzie nie wiele sie zmienilo od ostatniego razu. Nie udalo sie z Giran, a reszta byla malo istotna.


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2186 dnia: Grudzień 29, 2009, 03:15:42 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2187 dnia: Grudzień 29, 2009, 04:06:45 pm »
To było tak, wyszedłem z z odpierdzenia i zaczęli mnie pkowac i bluzgać wiec Jenna do mnie w stylu ty "suko", ja porostu mu napisałem ze nie jestem jego matka żeby tak do mnie mówił (czy widzi we mnie swoja mamę, coś w tym stylu bylo), wiec nie bluzgałem na jego mamę(chociaż moze i tak wyszlo) tylko napisałem ze nią nie jestem(zapewne nikt nie pozwoli na siebie nadawać ), a skąd mogłem wiedzieć ze jego Mama nie żyję? jeszcze raz SORY ! tak ze ja i Jeenna jesteśmy winni:)

A spoko, czyli jednak dobrze zrozumialem.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2188 dnia: Grudzień 29, 2009, 04:27:42 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa

No byloby to co najmniej dziwne gdyby sie Wam nie udalo zdobyc pustych zamkow.


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2189 dnia: Grudzień 29, 2009, 05:13:58 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa
bo nie kazdy moze sobie w swieta siedziec przed kompem >< mnie nie bylo
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2190 dnia: Grudzień 29, 2009, 06:49:50 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa
bo nie kazdy moze sobie w swieta siedziec przed kompem >< mnie nie bylo


Gefrajter i endymion kmioty barowe gdybym ja policzyl ile razy wy padliscie ;)a ile razy spadaliscie az wam gacie z dupska spadaly  ahahahah ale mielismy polewke na maxa ;))))))) lol nie badzcie zalosni ;)co w tym dziwnego ze padam na bs lolz co za cholota ;)
Gefrajter czemu ty tak sie boisz BECKER-a ?


A tu z innej beczki ;)
Darth musial zgubic zbedne kilogramy w lesie  ;P

Aaaaaa Alarion co musial ? hmmm cholera wie co on robil ;)

Rok 2009 uwazam za udany ;) bawilismy sie przednio ;)

//mdh: Usuwam zdjecia, ktore zostaly zamieszczone bez pozwolenia osob na nich sie znajdujacych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 10:38:33 am wysłana przez mdh »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2191 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:41:34 pm »
O -_-'aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, padleeeeeeeeeem xDDDDDDDDDDDDDD

Za kazdym razem bielak udowadnia, ze jednak mozna byc jeszcze glupszym:D Niemozliwe nie istnieje dla tego pana:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2192 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:46:07 pm »
O -_-'aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, padleeeeeeeeeem xDDDDDDDDDDDDDD

Za kazdym razem bielak udowadnia, ze jednak mozna byc jeszcze glupszym:D Niemozliwe nie istnieje dla tego pana:D

Mowisz o glupocie  Dartha , Alariona czy swojej , okresl sie bo wydaje mi sie ze ty do twardoglowych nie nalezysz ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2193 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:51:25 pm »
Nie mowie juz nawet o glupocie, tylko o twoim totalnym dnie intelektualnym:)
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2194 dnia: Grudzień 29, 2009, 08:57:45 pm »
Bielak -_-'any cwelu. Masz podnietke ze ty i twoje ziomy "bawily sie przednio". Tos -_-'al ostro, kogo obchodzi z czego sie smieje banda kretynow o intelekcie ameby z dodatkowym hromosomem? Jestes najzalosniejsza istota o jakiej slyszalem, do tego stopnia ze nawet twoje fuszion tim smieje sie za twoimi plecami.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2195 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:58:59 pm »
Bielak -_-'any cwelu. Masz podnietke ze ty i twoje ziomy "bawily sie przednio". Tos -_-'al ostro, kogo obchodzi z czego sie smieje banda kretynow o intelekcie ameby z dodatkowym hromosomem? Jestes najzalosniejsza istota o jakiej slyszalem, do tego stopnia ze nawet twoje fuszion tim smieje sie za twoimi plecami.

Nie używaj takich zwrotów, bo PAN BIELAK będzie musiał google użyc  :bag:


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2196 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:36:59 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa
bo nie kazdy moze sobie w swieta siedziec przed kompem >< mnie nie bylo


Gefrajter i endymion kmioty barowe gdybym ja policzyl ile razy wy padliscie ;)a ile razy spadaliscie az wam gacie z dupska spadaly  ahahahah ale mielismy polewke na maxa ;))))))) lol nie badzcie zalosni ;)co w tym dziwnego ze padam na bs lolz co za cholota ;)
Gefrajter czemu ty tak sie boisz BECKER-a ?


A tu z innej beczki ;)
Darth musial zgubic zbedne kilogramy w lesie  ;P

Aaaaaa Alarion co musial ? hmmm cholera wie co on robil ;)

Rok 2009 uwazam za udany ;) bawilismy sie przednio ;)


naucz sie kurwa cytowac debilu


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2197 dnia: Grudzień 29, 2009, 11:06:09 pm »
No ale tym razem +2 dla nas. Co ostatnio podkreślaliście, jak było 0. A swoją drogą jak Endy mówił ten Twój "czaróś" mocno bije ale ee dał radę :)

Pozdro
Killa
bo nie kazdy moze sobie w swieta siedziec przed kompem >< mnie nie bylo


Gefrajter i endymion kmioty barowe gdybym ja policzyl ile razy wy padliscie ;)a ile razy spadaliscie az wam gacie z dupska spadaly  ahahahah ale mielismy polewke na maxa ;))))))) lol nie badzcie zalosni ;)co w tym dziwnego ze padam na bs lolz co za cholota ;)
Gefrajter czemu ty tak sie boisz BECKER-a ?


A tu z innej beczki ;)
Darth musial zgubic zbedne kilogramy w lesie  ;P

Aaaaaa Alarion co musial ? hmmm cholera wie co on robil ;)

Rok 2009 uwazam za udany ;) bawilismy sie przednio ;)


naucz sie -_-'a cytowac debilu

Dzieci neostrady darthmytch i reszta debili z starego mosthated  ;)now  HODJELOPTEAM PFFF. Juz wam kiedys napisalem ze powinniscie zalozyc kolko wzajemnego trzepania dywanow ;p lolz   buraki na maxa ;p hahahaahahahahahah naraq 
REVENGE IS MAIN


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2198 dnia: Grudzień 29, 2009, 11:15:45 pm »
zakochałes sie we mnie ze moje foty zbierasz? :)
człowieku przestań żyć przeszłościa - nie widziałem cie w grze chyba z rok nie wspominajac ze moj klan nie istnieje od poltora roku i nawet o tym ze do l2 to ja sie loguje na siege i tiata co jakis czas a ty dalej jedziesz ze swoja glupia gadka na moj temat omg  :o
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2199 dnia: Grudzień 30, 2009, 12:04:20 am »
Darth a czy żałujesz ze tego "osobe" nie widziałeś ?? xD

kto to srecker ? miałem pisać "lol" ale ten wyraz jest nadużywany prze srelaka, tak boje się jak i pól serwera nie chce się "rozpaść" jak "MH" dzięki twoim poszukiwaniom (kurwa srelak to jak alkaida) szuka i poluje na NAS "psia krew" muszę zmienić server, choć to będzie bardzo ryzykowne bo srelak ma kasę i kupi konto za 1k i dalej będzie mnie pk :( zacznę grac w "Mario Brosa" to kurwa srelak będzie jak te kaktusy i tez będzie mnie zabijał :(  :oops: Pomóżcie w co mogę grac, a w co srelak nie będzie :( jest coś takiego ?? może w gry wojenne bo on ma uraz na mózgu od czasu gdy był "wojakiem" ale zrezygnował bo..?? (sami sobie dopiszcie) 

Pozdro :)