Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380576 razy)

  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2800 dnia: Maj 20, 2010, 09:26:25 pm »
W sensie, ze to True aka Ryan, lider tak uwielbianego tutaj HB.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2801 dnia: Maj 23, 2010, 11:36:38 am »
http://www.zoopy.com/video/4djp/lineage2-franz-hero-glad-found-afk-botting nickmgs aka pve4lyfe i bsoe juz nie tylko na pvp ale i na pve.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2802 dnia: Maj 23, 2010, 12:09:24 pm »
http://www.zoopy.com/video/4djp/lineage2-franz-hero-glad-found-afk-botting nickmgs aka pve4lyfe i bsoe juz nie tylko na pvp ale i na pve.
Chyba każdy kto ustawia bota ustawia mu bsoe............

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2803 dnia: Maj 23, 2010, 01:53:52 pm »
http://www.zoopy.com/video/4djp/lineage2-franz-hero-glad-found-afk-botting nickmgs aka pve4lyfe i bsoe juz nie tylko na pvp ale i na pve.
Powiedz mi Milan czy zbyt długie przebywanie w Waszym klanie naprawdę grozi odmóżdżeniem ?
To że paru osobników u Was ma tylko jeden zwój więcej niż kura i [ przynajmniej nie robią pod siebie ] to wiem z autopsji kiedy trafiliśmy z „urzędu” do tego folwarku tł uczącego adenkę za każdą cenę nawet zabicia  na SOD Klanowicza , czy też inne podobne zachowania .
 Ciebie jak i parę [paręnaście] innych osób nie zaliczałem do nich , niestety co do Twojej osoby jak widzę chyba się myliłem ...................  ;/
Po kiego grzyba dajesz ten link mało już ludzi potraciło konta przez Twoich genialnych inaczej kolegów z HB ? Tak Cie to bawi że za chwilę będzie z 5 osób na serwerze bo resztę Twoi przyjaciele z HB wykończą petycjami czy też nagranymi filmikami . 
Wasz folwarczek pretenduje do najsilniejszego klanu ale niestety tylko przez wykańczanie konkurencji petycjami albo podobnymi filmami który byleś łaskaw tu dla swojej chwały wkleić . Liczysz że ktoś wyśle go do Ncsoftu i znów Wy rączki „czyste” a kolejny wróg przestanie istnieć ?

 Więc nasuwa się dość proste stwierdzenie że myślicie nie o zabawie tylko  o ...... tu wydaje mi się dopowiesz sobie sam 

Tak przy okazji spytaj się Twoich „szlachetnych” przyjaciół ile razy odpalają bsoe albo się wylogowują  jak uzyskasz prawdziwą odpowiedź od nich możemy wrócić do tematu


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2804 dnia: Maj 23, 2010, 06:00:06 pm »
Na Twoim miejscu bym nie pisal nic na temat odmozdzenia i SODa bo o ile pamietam to Ty nie skumales prostych zasad panujacych na sodzie, przez to pozniej dziwiles sie, ze klanowicz Cie zabil.

Po drugie nie widze zadnego zwiazku miedzy wlejeniem linka tutaj a szansa wylapania bana. Jezeli HB bedzie chcialo to wstawi ten film w odpowiednie miejsce, i to czy ja ten link tu wklejam czy nie ma zadnego znaczenia. Co wiecej, jezeli gosc dostanie bana to tylko przez wlasny kretynizm. Bo tylko skonczony debil wystawia sie w takich miejsach, w taki sposob, wiedzac jak wyglada sytuacja i co HB moze z tego typu przypadkami zrobic.

Poza tym pisanie o petycjach majac w klanie kogos takiego jak Zeglin, ktory na kazdym popularnym spocie ma poustawiane 1 lvlowe postacie do petycjonowania jest co najmniej nie na miejscu.

Ps. Do niczego nie pretendujemy, pretendowac mozecie co najwyzej Wy, chociaz ostatnio z marnym skutkiem Wam to wychodzi.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2805 dnia: Maj 23, 2010, 08:14:05 pm »
......”Na Twoim miejscu bym nie pisal nic na temat ......”
Ależ załapałem zasady folwarku bardzo szybko , wystarczyły mi słowa CL-a napisane na clan chacie w języku rosyjskim [ bidulek chyba nie wie  że osoby ciut starsze właśnie tego języka uczyły się w szkole ] najpierw logować  na boxie tuny , tuniczki na Tiata , a później dopiero dobrać parę „ nie swoich „ .  Czytało się to rewelacyjnie jakie spójne i proste zasady ;D
Na pewno mam dalej wymieniać jakie u Was są super zasady ? I kto na czym kasę realną robi ?
Myślę ze nie powinienem , choćby z racji że już nie jestem w tym super hiper folwarku paru osób, no cóż Tobie życzę żeby dopuścili Cie do żłoba [ chyba że już jesteś  ] , bo przecież to kwestia tygodni i tylko Wy zostaniecie do farmienia epiców  czy innych zabaw. No ale ebay czeka ;D

Jak również rozczaruję Cię to nie mnie zabito , tylko kolegę z mojego party , tu też masz rację zasady są u Was bardzo proste , jeżeli zajmiesz P U S T Y pokój po 15 minutach wpada  Insect  i leje po łbie bo On 38 dni temu miał go już zarezerwowany  , nie wspomnę już że mój kolega przed  jego darciem pyska grzecznie zaproponował ze we dwóch  się zmieszczą, niestety nie dokończył konwersacji bo już leżał na ziemi  .
Również czytałem wypociny Twojego przyjaciela Insecta w których seplenił ze zawsze będzie każdego PK-ował na SOD-ie nie ważne z klanu czy czy nie

....”Po drugie nie widze zadnego zwiazku miedzy .............”


Nie widzisz związku ? Ja tak , co napisałem w poprzednim poście znów macie ochotę wykończyć kolejną osobę nie swoimi „czystymi” rączkami .
Co do Zeglina  nie mi to oceniać , ja nie widziałem jak  wysyła petycje Ty jak rozumiem tak i na pewno masz na to scriny jak i inne dowody , jakiś filmik który przy okazji nakręcił się jak lataliście po spotach i nagrywaliście ludków na afk ;D Nie widzę ubytków w ludziach u Was za to w każdym klanie który Wam podskoczy tak  , kurcze może Zeglinowi coś się porąbało i nie na tych co trzeba petycje wysyła ?
Jak również zdaje sobie sprawę że po zwróceniu Ci uwagi na forum moje dni są policzone na serwerze już Twoi koledzy się tym zajmą .....prawda ? Chyba że osobiście chcesz się tym zając , podać Ci lokacje po których biegam ? Z twoich słów wynika ze to będzie tylko moja wina więc sumienie będziesz miał czyste.

.....”Do niczego nie pretendujemy .......................”
No jasne uważacie że już jest wszystko Wasze , jak i dbacie o swoje interesy , Ty to pochwalasz więc jakbyś sam te filmiki kręcił .  A ze nam cienko idzie tak to prawda , większość ludzi  już udało się Wam wyeliminować nad resztą pracujecie


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2806 dnia: Maj 23, 2010, 11:04:55 pm »
Milan, ale wytłumacz mi jaki sens ma dobijanie się petycjami, skoro graczy to raczej ubywa a nie przybywa. Tak bardzo chcecie dzielić los Luny? (do której Franzowi chyba już niewiele brakuje w sumie...)

Zamiast cieszyć się, że jeszcze może jest jakieś wyrównane PvP od czasu do czasu, to lepiej farmić epici na pustym serwerze? Chyba, że ta polityka ma na celu ubranie kilku party i transfer na Teona, ale Ktoś już chyba tak próbował, (nawet pretendował do 3 side'a na serwerze ...) ale średnio coś to wyszło.

Czy cały ten wyścig szczurów za pomocą programów/petycji już wszystkim na serwerach ofa zaćmiewa główną zaletę tej gry, którą jest PvP? Ale takie "czyste" PvP, a nie na zasadzie kto odpali więcej radarów itd...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2807 dnia: Maj 24, 2010, 11:49:21 am »
Cytuj
Ależ załapałem zasady folwarku bardzo szybko , wystarczyły mi słowa CL-a napisane na clan chacie w języku rosyjskim [ bidulek chyba nie wie  że osoby ciut starsze właśnie tego języka uczyły się w szkole ] najpierw logować  na boxie tuny , tuniczki na Tiata , a później dopiero dobrać parę „ nie swoich „ .  Czytało się to rewelacyjnie jakie spójne i proste zasady ;D

Jak widac dalej ich nie kumasz, coz nie moja sprawa, nie wnikam.
Cytuj
Na pewno mam dalej wymieniać jakie u Was są super zasady ? I kto na czym kasę realną robi ?
Ano mozesz sie pochwalic wiedza jesli takowa posiadasz.
Cytuj
Myślę ze nie powinienem , choćby z racji że już nie jestem w tym super hiper folwarku paru osób, no cóż Tobie życzę żeby dopuścili Cie do żłoba [ chyba że już jesteś  ] , bo przecież to kwestia tygodni i tylko Wy zostaniecie do farmienia epiców  czy innych zabaw. No ale ebay czeka ;D

Po raz kolejny zarzuc przykladem.
Cytuj
Jak również rozczaruję Cię to nie mnie zabito , tylko kolegę z mojego party , tu też masz rację zasady są u Was bardzo proste , jeżeli zajmiesz P U S T Y pokój po 15 minutach wpada  Insect  i leje po łbie bo On 38 dni temu miał go już zarezerwowany  , nie wspomnę już że mój kolega przed  jego darciem pyska grzecznie zaproponował ze we dwóch  się zmieszczą, niestety nie dokończył konwersacji bo już leżał na ziemi.
Zapewne przez to, ze kolega waldik tez nie skumal zasad ktorych Ty nie skumales. Podpowiem Ci na przyszlosc, pokoj oznaczony adena, nawet jezeli to jest pokoj w danej chwili pusty to pokoj zajety.

Cytuj
Nie widzisz związku ? Ja tak , co napisałem w poprzednim poście znów macie ochotę wykończyć kolejną osobę nie swoimi „czystymi” rączkami .

Nikogo nie musimy wykanczac, bo jestescie poprostu slabi.

Cytuj
Co do Zeglina  nie mi to oceniać , ja nie widziałem jak  wysyła petycje Ty jak rozumiem tak i na pewno masz na to scriny jak i inne dowody , jakiś filmik który przy okazji nakręcił się jak lataliście po spotach i nagrywaliście ludków na afk ;D Nie widzę ubytków w ludziach u Was za to w każdym klanie który Wam podskoczy tak  , kurcze może Zeglinowi coś się porąbało i nie na tych co trzeba petycje wysyła ?

Po raz kolejny Ci podpowiem, bo widze, ze kumatosc nie jest Twoja mocna strona. Slowa klucze Poullia, Korv1n 5/5 party. Zapytaj sie Zerglina, moze Ci udostepni materialy promocyjne, ktore pomogly im wylapac banany ostatnio.
Cytuj
Jak również zdaje sobie sprawę że po zwróceniu Ci uwagi na forum moje dni są policzone na serwerze już Twoi koledzy się tym zajmą .....prawda ? Chyba że osobiście chcesz się tym zając , podać Ci lokacje po których biegam ? Z twoich słów wynika ze to będzie tylko moja wina więc sumienie będziesz miał czyste.

Nie schlebiaj sobie tak, a lokalizacje mozesz podac, zawsze to jakis free frag wiecej.

Cytuj
A ze nam cienko idzie tak to prawda , większość ludzi  już udało się Wam wyeliminować nad resztą pracujecie

Cienko Wam idzie bo jedyna rzecz w jakiej jestescie dobrzy to afk exp jak nickmgs, bo nie oszukujmy sie, Wasze topowe i jedyne party ktore stanowia zagrozenie na pvp, to te ktore odeszly z GF.

Cytuj
Milan, ale wytłumacz mi jaki sens ma dobijanie się petycjami, skoro graczy to raczej ubywa a nie przybywa. Tak bardzo chcecie dzielić los Luny? (do której Franzowi chyba już niewiele brakuje w sumie...)

Sens jest zaden, ale to pytanie trzeba skierowac do ludzi ktorzy sie w to bawia, vide HB czy Zerglin.

Ps. Nie ma czegos takiego jak czyste pvp od dawien dawna, nie bylo w czasach kiedy Ty jeszcze grales, nie ma teraz i juz pewnie nigdy nie bedzie.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2010, 11:51:23 am wysłana przez milan9 »


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2808 dnia: Maj 24, 2010, 03:34:21 pm »
Może i nie ma czystych pvp ale są czyści gracze :) ja tam nawet potki CP sam spamuję ;))))

SoD ja tam nie byłem i nie bedę w GF ani żadnym innym klanie ale jak sobie biegałem untaged po SoD ubawiła mnie sytuacja, gdzie koleś z GF myślał że jestem z nimi ale i tak stwierdził że on ma dwa pokoje i gówno go obchodzi reszta. Gratuluję podejścia do klanowiczy. To trochę tak że dla mnie to równi i równiejsi. Cieszy mnie, że w OS/Nemesis takie sytuacje nie mają miejsca.

Słabsi, słabszymi o OS pisałem skąd sie to bierze. I jeszcze potrwa, ale oby szło ku lepszemu dopóki HB nie upierniczy kolejnych party i kolejni ludzie nie porezygnują.

Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2809 dnia: Maj 24, 2010, 05:27:40 pm »
Hmmm może na wstępie zaproponuję Ci abyś zapoznał się z tym linkiem http://www.synonimy.pl/index.php wydaje mi się że może być dla Ciebie pomocny i to nie tylko do pisania na tym forum ;D
Myślę że pomoże Ci wyrazić swoje poglądy bez powtarzania ciągle tego samego wyrazu.
Tym razem Ci pomogę następnych słów niestety musisz nauczyć się sam : kumasz – pojąć,  zrozumieć , ogarnąć , objąć , skojarzyć , nadążyć , chwycić , uchwycić , skapować (się) , zakapować , załapać ,  pomiarkować , zmiarkować (się) , przeniknąć coś myślą , pomieścić coś w głowie , uzmysłowić coś sobie , zdać sobie sprawę z czegoś ...itd ;D

Kolejna rzecz  przydomki, pseudonimy oraz przezwiska ludzi piszemy dużą literą więc Waldik powinno się jednak pisać przynajmniej przez szacunek dla osoby która w grze jest Twoim wrogiem w sposób zaprezentowany wyżej , nawet jeżeli pozwolimy sobie na odejście od podstaw ortografii . Tu również służę linkiem http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629375
Mam nadzieję że  „zakumałeś” , jeżeli coś jeszcze będzie dla Ciebie nie jasne chętnie służę pomocą .

W takim razie przejdźmy do meritum sprawy :

 ...”Ależ załapałem zasady folwarku bardzo szybko ......”
....”Jak widac dalej ich nie kumasz, coz nie moja sprawa, nie wnikam „.....


No cóż tutaj zostawię chyba bez zbędnych komentarzy zgadzam się z Tobą w 100%
Czytając na clan chacie ...”занять свое первое”.....  gdy dwa pełne party „żywych” graczy zostaje na Gracji , a szanowny CL z resztą „wybranych” ciągnie na statek za sobą po 4-5 boxów ....jakże bym nie mógł się z Tobą zgodzić , nie zrozumiałem podstawowych zasad  Twojego Klaniku .


.........”Ano mozesz sie pochwalic wiedza jesli takowa posiadasz.” .........
       
Chwalić ?  Czym że część osób nie zauważa różnicy między zabawą a zarabianiem na życie ?
Daruję sobie, bo jak zacznę roztrząsać indywidualnie każde zachowanie począwszy od  poprzedniego Twojego [ jak i mojego , ale ja tam byłem krotko i mnie nie dotyczyło ] CL-a  , poprzez „prosty” podział dropa  pomiędzy Twoją bandą hien , a HB ,  dążeniu przez Was do dominacji na serwerze uwzględniając Wasze zasady ,  przejrzeniu paru stron na Ebay czy też innych stron poświęconych sprzedaży adeny , itemow , postaci etc gra mi obrzydnie i przestane mnie bawić.



.....”Zapewne przez to, ze kolega waldik tez nie skumal zasad ktorych Ty nie skumales. Podpowiem Ci na przyszlosc, pokoj oznaczony adena, nawet jezeli to jest pokoj w danej chwili pusty to pokoj zajety....”

Dziękuje serdecznie za podpowiedź , choć nie wiem czy przyda mi się ponieważ staram się grać w Klanach które mają czytelniejsze zasady , w których liczy się zabawa a nie zarabianie na chlebuś. No ale wiedzy nigdy za dużo , jak już tak wymieniamy się doświadczeniami może powiesz mi co zrobić jeżeli na forum klanowym  nie ma takowej informacji , i o zgrozo w pokoju nie ma adeny , SOD dopiero co otwarty ...hmmm jak myślisz lepiej nie wchodzić na wszelki wypadek żeby nie podpaść ? Czy może widzisz jakieś inne rozwiązania ?

...............”Nikogo nie musimy wykanczac, bo jestescie poprostu slabi.”.......................

Zapomniałeś dodać o małym detalu , czyżby skromność przez Ciebie przemawiała ? Przyczyniliście się do tego w jakiś 90 % , że na tą chwile jesteśmy słabi, czyżby uleciało Ci topowe party BG , czy sztyletów z OS jak i wiele innych ....
Nie wiem tylko jak możesz zwalać winę na swoich sojuszników, lub Zerglina 
 [cytat]...”Sens jest zaden, ale to pytanie trzeba skierowac do ludzi ktorzy sie w to bawia, vide HB czy Zerglin. ...”[ koniec cytatu] .......
przecież parę postów wyżej piszesz że wina leży tylko po stronie ludzi którzy dali się złapać , sami sobie są winni to jak to w końcu jest, po czyjej stronie leży wina ?
Na tą chwile sam sobie zaprzeczyłeś. Trzymając się Twojej przedostatniej  wersji z przykrością stwierdzam że jesteś współwinny  ponieważ popierasz jak i „rozgrzeszasz” zachowanie swoich kumpli z HB , nie rozumiem tylko dlaczego w tym wypadku potępiasz zachowanie Zerglina , jeżeli jest jak twierdzisz,  że mój CL bawi się w petycje czy też inne dość przykre i dobijające ten serwer rzeczy ja z całą stanowczością potępiam Go za te czyny jak i się od nich odżegnuje ,  mam nadzieję że Twoje informacje nie są prawdziwe co do jego osoby. Nie omieszkam zapytać Go przy pierwszej okazji czy zniża się do waszego poziomu.

..”Nie schlebiaj sobie tak, a lokalizacje mozesz podac, zawsze to jakis free frag wiecej.”....

Nawet bym nie śmiał , rozumiem ze wielki wojownik wspomagający się tylko trzema programami do pvp który z szybkością błyskawicy wyłapuje targety healerów  w grupie 100 osobowej z uśmiechem na twarzy nie patrząc nawet w ekran bo dobry film akurat leci w TV zniży się do tego aby zejść z wyżyn swojego jestestwa aby zabić czy też wysłać z 80 petycji , od zabijania plebsu o Gromowładny masz przecież watahę i układ z nią zawarty jak wczoraj zauważyłem Twoje pieski kręciły się już kolo mojej nic nie znaczącej osoby , choć byłem pod tagiem  jak mniemam tylko dzięki Twojej dobroci darowali życie , coś tam tylko pisali ...nie bylem pewny czy do mnie darowałem sobie odpowiedzi . Pozwolę sobie tylko nadmienić ze nie używam na pvp żadnych wspomagaczy , no ale kogo to  ....przecież cel uświęca środki , prawda o Wielki  ? ;D



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2810 dnia: Maj 24, 2010, 06:06:43 pm »


Ps. Nie ma czegos takiego jak czyste pvp od dawien dawna, nie bylo w czasach kiedy Ty jeszcze grales, nie ma teraz i juz pewnie nigdy nie bedzie.

Milan, ja też w to nie wierzyłem, że nie ma już takiego PvP. Ale ono o dziwo istnieje! Myślisz, że ten filmik tego zerga vs 9 wyglądałby tak, gdyby oni mieli radary i inne shity? Walka na petycje również nie istnieje, bo nei istnieje po prostu problem botów.

Wiesz sam, że INOVA nie zrobiła niczego nadzwyczajnego. Są po prostu konsekwentni w swoich działaniach, podczas gdy NCsoft uznał po prostu, że bot czy nie bot $$ za abonament jest. Resztę można mieć w dupie.

Tu gdyby boty były, nikt by PA nie kupował i innych rzeczy jak potki na VIT-a itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2811 dnia: Maj 24, 2010, 06:36:32 pm »
Dzieki za dobre rady, na pewno skorzystam.

Co do Waldika to trudno nazwac kogos wrogiem, kto 90% czasu poswieca na exp bez tagu/w pet clanie.

Co do szanownego CLa i jego boxow, to to co piszesz to juz w ogole jakas paranoja. W czasach gdy byliscie w klanie CLem byl Tarivo, ktory na SODzie ostatni raz byl pewnie z rok temu, a boxy o ktorych wspominasz to zapewne byly postacie Zerglina, o ironio Twojego CLa.

Co do dropow, adeny, ebaya i takich tam, to po raz kolejny wypisujesz tutaj jakies herezje, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci. Zasady podzialu dropow/epikow/fs/sc itd sa proste. Na forum sa dokladne rozpiski kto, gdzie i kiedy dostal, co jest w posiadaniu klanu, a co juz poszlo, wiec kazdy sie mogl z tym zapoznac, wszystko bylo jasne.

A juz w ogole pisanie o czytelnych zasadach, o zarabianu na chlebus majac w klanie takich ludzi jak Zerglin i Lurk to jakas masakra. Mowimy tu o gosciach ktorzy maja po dwa sety epicow w swoich party, gdy reszta klanu biega bez niczego. Idac dalej wezmy na przyklad takiego Lurka albo Eske, ktorzy zeby wykoksac swoje postacie wydali gruba kase, takze zacznij moze od ustawiania swoich klanowiczow, a pozniej mozemy wrocic do mojego klanu.

Cytuj
jak już tak wymieniamy się doświadczeniami może powiesz mi co zrobić jeżeli na forum klanowym  nie ma takowej informacji , i o zgrozo w pokoju nie ma adeny , SOD dopiero co otwarty ...hmmm jak myślisz lepiej nie wchodzić na wszelki wypadek żeby nie podpaść ? Czy może widzisz jakieś inne rozwiązania ?

Takowa informacja na forum jest, chociaz nie dziwie sie ze jej nie znalazles, wszakze byla w jezyku angielskim, a wszyscy wiemy co to oznacza dla Ciebie.

Cytuj
Przyczyniliście się do tego w jakiś 90 % , że na tą chwile jesteśmy słabi, czyżby uleciało Ci topowe party BG , czy sztyletów z OS jak i wiele innych ...

Sugerujesz, ze bany, ktore dostali to nasza sprawka? Czy to, ze w sposob ordynarny botowali czy to mastermax 3 metry od spawna, czy topowe party os w gc lower, jest nasza wina? Wow, a to Ci dopiero historia.

Cytuj
Nie wiem tylko jak możesz zwalać winę na swoich sojuszników, lub Zerglina

Nie zwalam na nikogo winy, stwierdzam tylko fakty, ktore sa znane kazdemu poza jak widze Toba.

Cytuj
[cytat]...”Sens jest zaden, ale to pytanie trzeba skierowac do ludzi ktorzy sie w to bawia, vide HB czy Zerglin. ...”[ koniec cytatu] .......
przecież parę postów wyżej piszesz że wina leży tylko po stronie ludzi którzy dali się złapać , sami sobie są winni to jak to w końcu jest, po czyjej stronie leży wina ?

Gdzie w zdaniu ktore zacytowales jest jakies moje stwierdzenie o winie? Powtorze to jeszcze raz, bo widze, ze caly czas nawiazujesz do masterfamily pt bana. Otoz, to, ze oni dostali bana to tylko i wylacznie ich wina. Byli dosc glupi zeby botowac, wiedzac, ze za rogiem czai sie HB i tylko czeka na tego typu sytuacje... I zeby bylo jasne, nigdy nie popieralem i nie bede popieral petycji ani ze strony HB ani Zeglina - poprostu nie mam na to zadnego wplywu, w przeciwienstwie do ludzi, ktorzy poprzez afkowanie czy inne numery stwarzaja okazje do bycia zpetycjonowanym czy to przez HB, Zerglina czy kogokolwiek innego.

Na koniec jeszcze co do Twojego potepiania 3rd programow. Jak juz rozpoczynasz krucjate przeciwko tego typu programom, to nie omieszkaj wspomniec Waszym party nukerow, a zeby nie robili numerow jak na ostatnim siege, kiedy to w momencie z targetowania Waszego CLa, party nukerow robilo tzw. auto target back na osobe ktore CLa wziela na target.

Alarion pisalem o franzie, nie o ru offie.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2812 dnia: Maj 25, 2010, 09:33:35 am »
widze ostry flame sie zaczal :D jednak ktos zyje jeszcze na tym franzu :P

Ja tylko jednego nie rozumiem. Jak sie ma postac 85/75/75/75, 5/5epics, dyna/vesper set czy co to tam sie teraz u Was nosi, to ja mozna nadal botowac ? Przeciez to jest imo chore. Sami sie prosza o bana naduzywajac swojego szczescia. Udalo im sie do takiego stanu rzeczy dojsc, to po co sie jeszcze narazac :P

Ale co ja tam wiem.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2813 dnia: Maj 26, 2010, 11:49:26 am »
...........”Co do Waldika to trudno nazwac kogos wrogiem, kto 90% czasu poswieca na exp bez tagu/w pet clanie”.........

No wiesz Wasi snajperzy tez musieli wylatać swoje na afk bez tagu , tyle że najpierw po cichutku zrobili limit później pokazali się dopiero w klanie , aby teraz mogli pisać jacy to Oni są super wielcy , reszta to takie leszcze że w 20 nie dają rady ich położyć , nie wspomnę Waszych sojuszników z których część  robiło jeszcze chwilę temu za teksturę w  grze  , Ty jak rozumiem ciężką manualną pracą doszyłeś do tego żeby teraz walić po 11 k w ludków...itd , itd. ;D
Różnica jest tylko taka że On pokazuje się na wszystkich eventach klanowych to raz , dwa  gra mniej ludzi stąd każdego widać i to chyba na tyle w tym temacie


........”Co do szanownego CLa i jego boxow, to to co piszesz to juz w ogole jakas paranoja. W czasach gdy byliscie w klanie CLem byl Tarivo, ktory na SODzie” ...........

Zobacz jakie ciekawostki piszesz ;D  przez rok bidulki na Tiatach nie było , słuchaj może On ma brata bliźniaka , który na nie chodził i ciekawe rzeczy na klan chacie pisał ?

.....”
Co do dropow, adeny, ebaya i takich tam, to po raz kolejny wypisujesz tutaj jakies herezje „........

No to chyba mi tylko stos zostaje , ale zobacz jaki ja mam dar przekonywania bo  o ile mnie pamięć nie myli nie tylko nasze party serdecznie podziękowało Wam za współpracę , naprawdę jestem dumny ze swojej skromnej osoby chyba zostanę politykiem ;D


...”Takowa informacja na forum jest, chociaz nie dziwie sie ze jej nie znalazles, wszakze byla w jezyku angielskim, a wszyscy wiemy co to oznacza dla Ciebie.”.........

Żadna tajemnica nie znam na tyle biegle języka angielskiego żebym mógł autorytatywnie stwierdzić co na forum pisało , tu polegam na osobach z którymi gram ponad dwa lata , no i zobacz dzięki Tobie okazało się ze mnie oszukują , kłamią w żywe oczy . Kurcze dwie z tych osób mieszka na stałe od paru lat w strefie angielskojęzycznej , jedna z nich to rodowity Niemiec który udawał ze rozmawia na vencie z chłopakami po angielsku .

Podsumowując jestem genialny nie znając języka , opierając się na tłumaczeniu ludzi którzy wiedząc że nie mówią mi prawdy idą za mną jak w dym . Wychodzą z folwarku paru osób , w którym w/g mnie są równi i mniej równi ;D Czy Ty przypadkiem nie piszesz zawodowo książek związanych z teoriami spiskowymi ? ;D ;D
Wracając do podstawowego tematy od którego zaczęła się nasza wymiana zdań
Nie będę teraz już wklejał Twoich słów można je przeczytać wyżej . Po pierwsze każdy ma wpływ jak zachowują się nasi znajomi z gry, dwa z kim przystajesz takim się stajesz , Ty uważasz że jesteś przeciwny raportom itp. , a równocześnie wklejasz linka z filmem autorstwa swoich sojuszników, czy nazwiesz to tylko niemym przyzwoleniem ? Ja uważam Cię za zwolennika ale tylko jak robi to Twoja strona, gdy [jak twierdzisz] robi to Twój przeciwnik jest to poniżej krytyki , gdy Twoja frakcja , zawsze jest to wina osoby która latała na AFK-u. Nawiązując do „Masterfamily „ no cóż jak osoby które nie są nawet online dostają bana bo  jakiś człek normalny inaczej wysyła film z jedną osobą , a Ncsoft szukając po logach powiązuje  konta i strzela całe party , tak uważam że to  wina reżysera filmu,. Dlaczego ? Ponieważ żadne z kont nie jest na tyle czyste, żeby przeszło weryfikację  bo nawet jakbyś był total legith to nie masz 100% pewności ze całe party takie jest , [ i proszę nie pisz od razu ze to się da poznać bo Twój kolega może biegać mając wyłączonego bocika] jak również specyfika tej gry „zmusza” do przekazanie passów zaufanej jednej czy paru  osób. Na palcach jednej ręki można policzyć ile osób nie podało namiarów na swoje konto i to nie tylko po to żeby wystawić party afk.. Pierwszy z brzegu przykład  , quest na 79 gdzie część osób nie umiała przejść czwartej części.. Więc proponuję że Ty już nie będziesz pisał jakim jesteś   przeciwnikiem raportowania przy czym za każdym razem wg Twojej oceny jest to winna ordynarnie botujacych  i skupisz się na tym  co do tej pory Wam świetnie wychodziło chwaleniu się jacy to jesteście mocni i niezwyciężeni , dodając nam zawsze do CC z jakieś 40 osób gratis , sobie odejmując dećko i milczeniu kiedy dostajecie w 4 litery , miło się to czytało i było z czego pośmiać , szczególnie z ciszy która nastawała jak Wam coś nie wyszło.
Jeżeli chodzi o „porządki” w Twoim Klanie, są poza moimi zainteresowaniami, opisałem tylko jak w nim wyglądało kiedy zrządzeniem losu jak i poczynień niektórych osób do niego trafiłem.
Co do party magów o którym wspominasz , przecież Oni się nawet kury boją wyjąć żeby HB nie zrobiło scrina i wysłało do Ncsoftu , za używanie wspomagaczy , ale na pewno masz rację zobacz jak się skubance maskują . Myślę że stąd udało nam się zdobyć te zamki , i pewno te dziwne dc-ki nam się trafiają przez ich wredne programy trzecie  ;D
   
PS Niezbyt  rozumiem różnicy między ordynarnym , a kulturalnym botowaniem . Znaczy jak chcę być tym drugim to mam mieć jakiś skrypt jak podchodzę do moba piszę Dzień Dobry , a po jego zabiciu, przepraszam że Cie zabiłem ale potrzebuję expa ?


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2814 dnia: Maj 26, 2010, 05:17:20 pm »
widze ostry flame sie zaczal :D jednak ktos zyje jeszcze na tym franzu :P

Ja tylko jednego nie rozumiem. Jak sie ma postac 85/75/75/75, 5/5epics, dyna/vesper set czy co to tam sie teraz u Was nosi, to ja mozna nadal botowac ? Przeciez to jest imo chore. Sami sie prosza o bana naduzywajac swojego szczescia. Udalo im sie do takiego stanu rzeczy dojsc, to po co sie jeszcze narazac :P

Ale co ja tam wiem.

85/80/80/80

oficjalna wersja jest taka ze chodził po spotach w poszukiwaniu enemy (narabany) kimneło mu sie i niestety byl zalogowany przez l2w i mial ustawione podnoszenie..... nawet na filmiku widac ze nie expil ale co to zmieni

a co do flame to fajnie ale nie chce mi sie czytać za dużo
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2815 dnia: Maj 27, 2010, 10:50:08 am »
Nie wiem kto Ci te teksty redaguje, ale jak zajebiscie by nie byly napisane to maja nie wiele wspolnego z rzeczywistoscia.

No to po kolei. Odnosnie Waldika to nie ma z zasadzie czego komentowac, jak expi to niech expi - nie wnikam bo totalnie mnie to nie interesuje. Fakt faktem, wiecej czasu spedza w pet clanie/bez tagu niz w Angelsach.

Co do SODa to przeczytaj co napisalem raz, drugi raz... dwudziesty raz, tudziez zasiegnij pomocy jezeli nie rozumiesz tekstu pisanego, a pozniej pisz. Bo ja mowilem o SODzie i jego farmieniu (tego dotyczyla dyskusja), a nie o zabijaniu Tiata. Na Tiacie Tarivo mogl byc zawsze, co nie zmienia faktu, ze na SODzie nie bylo go nigdy.

Odnosnie party ktore nam podziekowaly za wspolprace to chetnie poslucham co wiesz na ten temat, bo cos mi sie wydaje, ze bardzo, bardzo nie wiele, ale wiadomo internet wszystko lyknie i mozna na forum poudawac factora.

Cytuj
Żadna tajemnica nie znam na tyle biegle języka angielskiego żebym mógł autorytatywnie stwierdzić co na forum pisało , tu polegam na osobach z którymi gram ponad dwa lata , no i zobacz dzięki Tobie okazało się ze mnie oszukują , kłamią w żywe oczy . Kurcze dwie z tych osób mieszka na stałe od paru lat w strefie angielskojęzycznej , jedna z nich to rodowity Niemiec który udawał ze rozmawia na vencie z chłopakami po angielsku .

No to gz, nie zmienia to jednak faktu, ze to info tam jest i bez znaczenia czy ktos Ci je przytoczyl, czy nie, informacja jest podana. Inna sprawa, ze o ironio jedynymi osobami tego feralnego SODa, ktore robily syf na SODzie, nie wiedzac ktore pokoje sa wolne, a ktore nie, byles o ile pamietam Ty i Waldik. Co dziwne cala reszta klanu o tych pokojach wiedziala poza biednym party Brevisa - zapewne jakis spisek przeciwko Waszemu party. Tak notabene ten zenujacy flame po polsku w Twoim wykonaniu po tym fakcie, a pozniej stekanie o translate to byl Twoj poziom Brevis. Takze nie oczekuje od Ciebie niczego innego poza kolejna porcja bzdur opakowana w ladne slowka, nie majacych pokrycia w faktach.

Na koniec jeszcze pare szybkich ripost, bo chce mi sie po raz n-ty pisac tego samego.

Cytuj
Wychodzą z folwarku paru osób , w którym w/g mnie są równi i mniej równi

To moze przedstaw nam zasady panujace w Twoim nowym epic klanie, i wtedy porownamy czyje zasady sa czytelniejsze.

Cytuj
Ty uważasz że jesteś przeciwny raportom itp a równocześnie wklejasz linka z filmem autorstwa swoich sojuszników, czy nazwiesz to tylko niemym przyzwoleniem ?

Ja nie uwazam, ja jestem przeciwny raportom, a filmik czy go bym tutaj wkleil czy nie i tak zawedruje w odpowiednie miejsce, jezeli HB tak zadecyduje - i nie mam tutaj nic go gadania w tej sprawie.

Cytuj
Ja uważam Cię za zwolennika ale tylko jak robi to Twoja strona, gdy [jak twierdzisz] robi to Twój przeciwnik jest to poniżej krytyki , gdy Twoja frakcja , zawsze jest to wina osoby która latała na AFK-u zawsze jest to wina osoby która latała na AFK-u...

ZAWSZE to jest wina osoby ktora afkuje. Siadasz na bota, liczysz sie z tym, ze mozesz dostac bana. Siadasz na bota, wiedzac co robi HB to tak jakbys wydal na siebie wyrok.

Cytuj
Nawiązując do „Masterfamily „ no cóż jak osoby które nie są nawet online dostają bana bo  jakiś człek normalny inaczej wysyła film z jedną osobą , a Ncsoft szukając po logach powiązuje  konta i strzela całe party , tak uważam że to  wina reżysera filmu,.

To tylko pogratulowac logiki.

Cytuj
, dodając nam zawsze do CC z jakieś 40 osób gratis , sobie odejmując dećko i milczeniu kiedy dostajecie w 4 litery , miło się to czytało i było z czego pośmiać , szczególnie z ciszy która nastawała jak Wam coś nie wyszło.

A tutaj kolejny pokaz jak mierna jest Twoja wiedza. Zapewniam Cie, ze w dobie rangerow/controlow/szpiegow itd obie strony dokladnie wiedza jakimi liczbami dysponuje przeciwnik. Co do dostawania w 4 litery to ostatnimi czasy cos cieniutko Wam idzie. Macie zamiar ustanowic nowy rekord w serii porazek na epikach czy jak?

Cytuj
Co do party magów o którym wspominasz , przecież Oni się nawet kury boją wyjąć żeby HB nie zrobiło scrina i wysłało do Ncsoftu , za używanie wspomagaczy , ale na pewno masz rację zobacz jak się skubance maskują . Myślę że stąd udało nam się zdobyć te zamki , i pewno te dziwne dc-ki nam się trafiają przez ich wredne programy trzecie  ;D

To powinieniem pozostawic bez komentarza, bo to totalny bullshit. Ze stopniem opanowania rangera przez Zerglina, Lurka, Chiwavy czy Ultrasa moze sie chyba tylko rownac Kammie z naszej strony, a target back mage pt to juz byl szczyt szczytow no hands.

Cytuj
Niezbyt  rozumiem różnicy między ordynarnym , a kulturalnym botowaniem.

Wcale mnie nie dziwi, ze czegos nie rozumiesz. Mozna botowac w taki sposob, aby zminimalizowac ryzyko dostania bana czy bycia zlapanym przez HB, a mozna botowac centralnie od miesiecy, dzien w dzien na tym samym spocie, wiedzac, ze jest sie juz dawno wykrytym vide Nickmgs. Wnioski wyciagnij sobie sam.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2816 dnia: Maj 27, 2010, 05:36:20 pm »
...”Nie wiem kto Ci te teksty redaguje, ale jak -_-'iscie by nie byly napisane to maja nie wiele wspolnego z rzeczywistoscia „.....

Trzech redaktorów, dwóch konsultantów i jeden prawnik, ale szukam jeszcze z jednej osoby Twojego pokroju , potrzebuję kogoś do pisania kłamstw, jak i czytania bez zrozumienia , będzie mi łatwiej  wymieniać z Tobą poglądy ;D

........”Co do SODa to przeczytaj co napisalem raz, drugi raz... dwudziesty raz, tudziez zasiegnij pomocy jezeli nie rozumiesz tekstu pisanego”...........


Proponowałbym jeszcze raz przeczytać tekst który Ci wkleję , i zastosować się do własnej sugestii ;D

„Ależ załapałem zasady folwarku bardzo szybko , wystarczyły mi słowa CL-a napisane na clan chacie w języku rosyjskim [ bidulek chyba nie wie  że osoby ciut starsze właśnie tego języka uczyły się w szkole ] najpierw logować  na boxie tuny , tuniczki na Tiata , a później dopiero dobrać parę „ nie swoich „

Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś . Nie będę wklejał całości związanej z tym tematem  , wystarczy że przewiniesz troszkę do góry , tam znajdziesz więcej  . W każdym poście oddzielałem ten temat od SOD-a i nieprzyjemnej sytuacji która tam  zaistniała.   
Teraz odczekaj z 1-2 godziny bo zapewne lekko się zmęczyłeś , to jednak nie PVP na programie , tu musisz skupić uwagę , rozumie ze ciężko Ci to przyjdzie , tyle rzeczy Cie rozprasza, ale wierzę w Ciebie ;D
To jak mogę kontynuować ?....................

.......”tego feralnego SODa, ktore robily syf na SODzie, nie wiedzac ktore pokoje sa wolne, a ktore nie, byles o ile pamietam Ty i Waldik. „.............

Powtórzę Ci jeszcze raz , teraz dużymi literami M N I E    N I E     B Y  Ł O    N A   S O D- Z I E ,  siedziałem sobie na sklepie , jakby było inaczej nie robiłbym boruty na clan chacie tylko wpierw ubił Waszego Insecta, tu możesz sobie dopisywać czy dałbym radę czy nie , w każdym razie jak był proszony  o podania lokacji jakoś milczał ,  ............   ale to już inna bajka
Dodam żeby było całkiem klarownie że z naszego party była tam tylko jedna osoba stąd Twój Insect przeżył tą konfrontację

........Tak notabene ten zenujacy flame po polsku w Twoim wykonaniu po tym fakcie, a pozniej stekanie o translate to byl Twoj poziom Brevis. ..............

Pisałem po polsku , nawet powiem więcej były zdenerwowany i to bardzo ,. Zdaję sobie sprawę że Tobie jak i innym Twoim towarzyszom jest ciężko to zrozumieć  , dla Was zabijanie się między sobą dla paru adenek to norma , dla naszego party szok . No cóż nie wszyscy muszą zachowywać się jak ludzie

.....”To moze przedstaw nam zasady panujace w Twoim nowym epic klanie, i wtedy porownamy czyje zasady sa czytelniejsze”. ..................
Proszę bardzo na tą chwilę w dziwny sposób każde party dostaje się na Tiata , cud prawda ?
Podział dropa turowy na party , PL rozdziela między swoimi kolegami [ u nas są to koledzy u Was te pozostałe 8 osób w party] dropy mogą być rozdzielane poza miastem , nie ma obawy że Klanowicz wjedzie Ci w plecy
SOD jeżeli jest otwarty , a nam uda się wsadzić tam swoje 4 literki ........o dziwo dla każdego jest miejsce , tu również nie ma obawy że Klanowicz wjedzie Ci w plecy , aż się wierzyć nie chce co ?
Jeżeli bierzesz udział w Siegu Twoje party otrzymuje dropy
Epic podział turowy na klany , epici rozdziela CL w/g własnego uznania , nie zauważyłem aby robił to w sposób niesprawiedliwy .
Nie ma podziałów na lepszych i gorszych – Tu myślę będziesz miał problem ze zrozumieniem więc postaram się to opisać bardziej obrazowo  Nie ma świń stojących w chlewie przy korycie i owieczek które chlewu pilnują .
Czy masz jeszcze jakieś pytania związane z tym tematem ?


........”A tutaj kolejny pokaz jak mierna jest Twoja wiedza. Zapewniam Cie, ze w dobie rangerow/controlow/szpiegow itd „..........

Słuchaj Ty masz jakieś kompleksy, jakaś trauma z dzieciństwa , w szkole byłeś nie lubiany czy co ?
Ciągle zarzucasz i brak logiki , małą wiedzę itd  Przecież ja nie napisałem że nie umiecie przeczytać cyferek które podaje Wam program , tylko ze opisując Waszą  super walkę dodajecie nam gratis bardzo często  ilość osób które brały w nim udział .

........”Co do dostawania w 4 litery to ostatnimi czasy cos cieniutko Wam idzie”. ....
Pisałem już ale widać że masz problemy z czytaniem tekstu dłuższego niż jedno zdanie i mogłeś to przeoczyć . Przyczyniliście się to tego w jakiś 90%  , a za chwilę będzecie się tylko i wyłącznie miedzy sobą  bić ale to Wam nie będzie przeszkadzać macie w tym wprawę

..........”Wcale mnie nie dziwi, ze czegos nie rozumiesz „........
Mnie też nie , Ty jak widzę też nie , co jest logiczne nie ma chodzących doskonałości które wiedzą wszystko , np. Ty dziś dzięki naszej rozmowie poznasz  dość trudne słowo , brzmi ono 
S A R K A Z M
. Tu przesyłam Ci link , co pod tym słowem się kryje , jak się z tym zapoznasz przeczytaj jeszcze raz zdanie pod którym to napisałeś
http://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm
Jakbyś nadal nie rozumiał , pisz postaram Ci się to wytłumaczyć w bardziej prosty sposób


No a teraz gratulacje , za wczorajszą „frytkę” bo się należą , a Ty zapomniałeś opisać jak dzielnie Wasze no może max 3 party  dały nam łupnia.
Za filmik który nagraliście Melissie  - tu wiadomo On ordynarnie botował i jego wina, ale przynajmniej linka nie wkleiłeś ,  zawsze coś .
No a teraz bonus Eske przestaje grać – kolejny wróg odchodzi w ten czy inny sposób , już nie dni , ale godziny dzielą Was do opanowania serwera ;D 




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2817 dnia: Maj 27, 2010, 08:21:11 pm »
cały flame o to, ze ktos z wlasnego klanu zabil Cie w SODzie ?:) Eh faktycznie nie ma juz nic ciekawszego na Franz QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2818 dnia: Maj 27, 2010, 10:25:04 pm »
cały flame o to, ze ktos z wlasnego klanu zabil Cie w SODzie ?:) Eh faktycznie nie ma juz nic ciekawszego na Franz QQ

LOL mnie ??????? nie nikt mnie nie zabił  na SOD-dzie ;D
A że nudno już na serwerze to prawda 


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2819 dnia: Maj 27, 2010, 10:43:43 pm »
Wall of flame O.o


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2820 dnia: Maj 28, 2010, 09:06:19 am »
cały flame o to, ze ktos z wlasnego klanu zabil Cie w SODzie ?:) Eh faktycznie nie ma juz nic ciekawszego na Franz QQ

LOL mnie ??????? nie nikt mnie nie zabił  na SOD-dzie ;D
A że nudno już na serwerze to prawda 

No to Twojego kumpla. Jeszcze gorszy temat do flamu QQ

Poza tym nie rozumiem placzu o bany. Kazdy kto botuje powinien sie liczyc, ze predzej czy pozniej bana dostanie. Oczywiscie wina na petycje HB vs Zerglin i przyjaciele jest imo totalnym kretynstwem no ale nic sie na to nie poradzi, ze 70% uzytkownikow internetu to dzieci ~15letnie. Juz bardziej jest zrozumialym dla mnie jakby ta wojna odbywala sie np miedzy Wrathem a reszta, jako ludzi full legit vs boty (taki przyklad :D nie wiem czy wrath byl 100% legit klanem ale tak ich postrzegano jak jeszcze ja gralem) a nie boty vs boty. Ale nvm :P

Jak juz chca botowac no mogliby chociaz zaszyc sie gdzies w katach/rifcie jak Bielak a nie wystawiac sie na IOP, Hellboundzie czy gdzies gdzie wiekszosc enemy bez problemu moze wbic i albo nas ubic albo zraportowac. Zero myslenia z jednej jak i z drugiej strony. To tak jakby zostawiac otwarte na oścież drzwi do mieszkania majac swiadomosc, ze w okolicy grasuje seryjny wlamywacz i wszystkie mieszkania w poblizu juz okradl QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2821 dnia: Maj 28, 2010, 09:17:46 am »
Jak widac dla niektorych jest to ciezkie do skumania, albo moze wygodniej jest myslec to ich, a nie nasza wina.

ps. Jezeli franz jest teraz nudny to co powiedziec o franzie sprzed kilku miesiecy? Powiedzialbym, ze po tym jak powstala druga strona franz odzyl na nowo.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2822 dnia: Maj 28, 2010, 09:44:53 am »
no moze i tak :D jak ja gralem nie zywcem nie bylo co robic ^^

ale piszecie o takich bzdetach teraz, ze myslalem, ze znow nic sie nie dzieje ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2823 dnia: Maj 29, 2010, 11:43:43 am »
Wow wczorajszy Baium chyba najlepszy od miesiecy. GF.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2824 dnia: Maj 29, 2010, 01:44:46 pm »
Jakiś fraps z tego jest?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted