Witaj
Gość

Wątek: Interlude - kim grać (low rate)  (Przeczytany 4494 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Interlude - kim grać (low rate)
« dnia: Styczeń 18, 2013, 03:06:09 pm »
Witam!
W Lineage 2 gram od ładnych paru lat, w większości były to jednak serwery h rate, dopiero niedawno przestawiłem się na mid/low rate'y.

Chciałbym zapytać jak to wygląda na serwerze retail like, w sensie bez buffów, mana potek itp. itd.
Jakie klasy się sprawdzają na takich serwerach? Kto jest poszukiwany do pt, na pvp itp.
Brak mana potek oznacza, że magowie po wyczerpaniu many są zmuszeni do "/sit" i czekania na regen?
Kogo polecacie na low rate server?
Postać ciekawa i dobra na tego typu serwer


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Interlude - kim grać (low rate)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2013, 05:40:57 pm »
Do pvp poszukiwani jakwszedzie. Nuki i dd typu tyrek,destro,daggery/bowy. A do tego musi być bishop, bd/sws, se/ee/wc/ol. Zależnie od układu pt.
Od mp dla nuków i bisha jest se/ee. Nikt nie musi siadać na pvp.



Co do postaci, to zależy jakim typem postaci chcesz grać. Stawiam, że support cie nie bawi.
Więc z tanków chyba najlepiej wypada Paladyn.
Bowy to polecam he, który jest najwytrzymalszy, ma snipe.
Daggery to na IL polecam TH, ale to raczej indywidualny wybór.
Deska+limity i bow i zamiatasz, to samo tyrant.
Glad wyfarmiony jest mocny, ale wyexpić takiego to katorga.
Nuk każdy jest mocny,ale necro z summkiem, zwłaszcza zbuffowanym robi pogrom w 1vs1.



Mam nadzieje, że pomogłem choć trochę.
Pozdrawiam
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Interlude - kim grać (low rate)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2013, 05:55:53 pm »
Serdecznie dziękuję za pomoc ;)
Po dłuższym przemyśleniu zdecydowałem się na nukera, teraz tylko problem kogo wybrać... Necro, Sorc, SpS, SH?
Kogo radzicie na low rate Interlude?
Jak to wygląda z maną?
Wiadomo, że nie zawsze jest akurat jakiś EE online.
Czy samo BTM od necro/sh wystarcza?
Jak to wygląda w przypadku sorca/sps?


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Interlude - kim grać (low rate)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2013, 08:51:49 pm »
Nie pamietam czy na IL jest kookabura, jesli tak rob. Samo btm powinno wystarczyć ( nie mam 100% pewnosci, mało gram nukami). Teoretycznie wyglada to tak : konczy sie mp, zbijamy btm ile mozemy,  ma walimy sapa, ubijamy moba,  znowu zbijamy hp ile mozna.  Na low rate IL najciezej wyexpic spsa bo ma najwiekszego casta i najmniejszy m.atk. Wybór zalezy od ciebie. Nikt nie powie.ci.kok
go masz.zrobić. Kazdy ma inny gust.



Na plusa jeszcze nie zasluzylem ) ?
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.