Witaj
Gość

Wątek: Odp: [L2J] L2Emi - IL x15 - START 08.09.2017  (Przeczytany 27325 razy)

  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2017, 03:49:51 pm »
Dzięki! Teraz jak znowu ktoś zacznie pajacować i odchodzić od tematu będę wiedział co zrobić :)

Co do projektu, jak ktoś ma jakieś nazwy do podpowiedzenia to dawajcie bo dzis zabieram sie za forum i jutro max po jutrze muszę już wykupić domenę.



  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 23, 2017, 06:55:15 pm »
OrtalionL2 ;)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 23, 2017, 07:52:46 pm »
OrtalionL2 ;)

Rozwiń dlaczego, bo układają mi sie różne dziwne wersje w głowie :D



  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 23, 2017, 08:38:03 pm »
Bo lepszy nasz Ortalion niz niemiecko/francuski Hidżab ;) POLSKIE SERWERY TYLKO DLA POLAKÓW ! :bump: Precz z lewactwem !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 08:40:56 pm wysłana przez Yasuo »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 23, 2017, 09:41:44 pm »
No to moze L2Kubota :D


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 23, 2017, 10:57:21 pm »
Widzę same poważne propozycje :D

Zastanawiam się nad L2Emi, lub w formie L2-Emi  domena EU.


I tak zostało, L2 Emi, domena EU
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2017, 01:25:30 am wysłana przez Asgota »



  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2017, 12:10:55 am »
http://l2emi.eu/forum/index.php?/ -- forum gotowe, zapraszam chętnych do rejestracji i glosowania

http://l2emi.eu/forum/index.php?/topic/4-l2emi-vote-for-server-features/ - link do glosowania



  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2017, 09:26:14 pm »
Co oznacza nazwa Emi? Co ona ma symbolizować? Większość serwerów w nazwie ma coś co w jakiś sposób też je wyróżnia i mówi coś o nich, tutaj Emi raczej mi nie mówi nic.

Jaki jest ogólny pomysł na ten serwer? Bo z tego co tutaj napisałeś, to raczej sami nie wiecie do czego dążycie. Trzeba obrać jakiś cel, dodać trochę ciekawych custom features, może coś zaczerpnąć z nowszych kronik, rozbudować. Z tego co tutaj pisałeś to nie wiecie nic.

To nie jest atak, czy krytyka. Po prostu serwerów jest pełno, co chwile nowe, na tydzień, czy miesiąc, więc mam nadzieję, że wiecie na co się piszecie. Na pewno nie próbujcie ograniczać tego serwera do PL community. W ogóle według mnie skupcie się przede wszystkim na int community.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2017, 11:14:16 pm »
Cytuj
W ogóle według mnie skupcie się przede wszystkim na int community.

a najlepiej to na RU community  :D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2017, 11:47:56 pm »
Tu  masz odpowiedz na pytanie dlaczego taka  nazwa...

https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2017, 01:20:51 am »
To po kolei.

Tu  masz odpowiedz na pytanie dlaczego taka  nazwa...

https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s

Nope.  :o

Cytuj
W ogóle według mnie skupcie się przede wszystkim na int community.

a najlepiej to na RU community  :D

Będzie reklama na ruskich topach i forach, mamy jednego znajomego który nas wspiera i ogarnia ten piękny alfabet.

To nie jest atak, czy krytyka. Po prostu serwerów jest pełno, co chwile nowe, na tydzień, czy miesiąc, więc mam nadzieję, że wiecie na co się piszecie. Na pewno nie próbujcie ograniczać tego serwera do PL community. W ogóle według mnie skupcie się przede wszystkim na int community.

Tego możesz być pewny, nie zamierzamy robić serwera tylko dla Polskiego Community.
Jak już pisałem wcześniej to strzał w kolano.

Jaki jest ogólny pomysł na ten serwer? Bo z tego co tutaj napisałeś, to raczej sami nie wiecie do czego dążycie. Trzeba obrać jakiś cel, dodać trochę ciekawych custom features, może coś zaczerpnąć z nowszych kronik, rozbudować. Z tego co tutaj pisałeś to nie wiecie nic.

Naszą główną zasadą jaką się kierujemy jest Brak jakichkolwiek customów
Plan jest taki jak pisałem na początku i na naszym forum. Czyli zaczynamy od serwera Mid/PvP czyli zaczynamy od udoskonalenia tego co każdy kocha w tej grze i następnie idziemy coraz dalej, sprawdzanie i naprawa Questów, Prawidłowego działania RB itd.
Reasumując zaczynamy od serwera PVP i idziemy w stronę low rate serwera po drodze udoskonalając pliki ile się tylko da. Oczywiście może to potrwać i to dłuuugo.

Aktualny plan otworzyć server ALPHA co już jest zrobione, usunąć większe bugi które zostaną zgłoszone, uruchomić BETA serwer aby sprawdzić wszystko w 100% przed startem, a następnie Live.

Pierwsza edycja serwera to Mid / PVP - Craft lub Farm.
Tutaj link do ankiety:
http://l2emi.eu/forum/index.php?/topic/4-l2emi-vote-for-server-features/

Co oznacza nazwa Emi? Co ona ma symbolizować? Większość serwerów w nazwie ma coś co w jakiś sposób też je wyróżnia i mówi coś o nich, tutaj Emi raczej mi nie mówi nic.

Myślałem dosyć długo nad nazwą i nic sensownego nie przychodziło do głowy, było zajęte, lub spalone...
Prywatne bo prywatne, ale jak pytacie to napiszę.
Był dzień ojca... mam córeczkę Emilke, kiedy kobieta zapytała mnie czy wymyślałem sobie już nazwę, zażartowałem ze Emilia. A wtedy już wszystko poleciało samo i powstała nazwa L2Emi.
Wiem ze dla 90% z was to dziwne, chujowe, śmieszne itd. Ale mi i ekipie odpowiada :)

edit.
Masze prawdopodobnie oficjalne logo: (są różne wersje kolorystyczne)
W wolnej chwili postaram się na forum napisać taką bardziej ogarniętą reklamę, która będzie określała nasze działania na teraz i na przyszłość, także jak ktoś będzie chciał pomagać i ma jakieś fajne fora na których mógłby to udostępnić...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2017, 08:34:41 am wysłana przez Asgota »



  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 29, 2017, 02:19:53 am »
 :bump:

Przypominam o głosowaniu dotyczącym ustawień serwera, wystarczy się zarejestrować na forum i wyklikać ankietę.

http://l2emi.eu/forum/index.php?/topic/4-l2emi-vote-for-server-features/

Zajmuje to dosłownie 5minut, a nam pozwala ustalić jaki serwer będzie wam najbardziej odpowiadał.

Myślę że ankietę potrzymamy do 8.07, wtedy zapadnie ostateczna decyzja dotycząca ustawień.
Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy strony oraz testu Firewalla maszyny na której będzie stał serwer.



  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 29, 2017, 07:35:53 am »
Przypominam o głosowaniu dotyczącym ustawień serwera, wystarczy się zarejestrować na forum i wyklikać ankietę.
Podpowiem, bo doświadczenia nie masz, chociaż może uznasz to za złośliwość (niepotrzebnie), że ilość głosów jest miarą zainteresowania twoim projektem. Odejmij od tej ilości swoich znajomych.
Bóg wysyła ludziom znaki, tylko oni ich nie widzą. A nawet jeśli, nie chcą ich zrozumieć.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 29, 2017, 08:08:35 am »
Przypominam o głosowaniu dotyczącym ustawień serwera, wystarczy się zarejestrować na forum i wyklikać ankietę.
Podpowiem, bo doświadczenia nie masz, chociaż może uznasz to za złośliwość (niepotrzebnie), że ilość głosów jest miarą zainteresowania twoim projektem. Odejmij od tej ilości swoich znajomych.
Bóg wysyła ludziom znaki, tylko oni ich nie widzą. A nawet jeśli, nie chcą ich zrozumieć.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 29, 2017, 08:52:25 am »
Przypominam o głosowaniu dotyczącym ustawień serwera, wystarczy się zarejestrować na forum i wyklikać ankietę.
Podpowiem, bo doświadczenia nie masz, chociaż może uznasz to za złośliwość (niepotrzebnie), że ilość głosów jest miarą zainteresowania twoim projektem. Odejmij od tej ilości swoich znajomych.
Bóg wysyła ludziom znaki, tylko oni ich nie widzą. A nawet jeśli, nie chcą ich zrozumieć.

ehh...
nie podesłałem ani jednego znajomego, nawet mój developer nie ma jeszcze konta na forum, reklama jest tylko na 2 forach i fanpage na FB.
Ludzie są po prostu cholernie leniwi, wiem też to i po sobie bo też nie chce mi się rejestrować na forum serwera na który idę...
Ciekawostką też jest to że nie wszyscy uzupełnili ankietę ;) nawet nie 1/3 zarejestrowanych, chyba nie potrafią tam trafić.
Gdybym za to zrobił ankietę na zasadzie LINK > Kliknąć 5x > Wyślij ankietę, było by o wiele więcej głosów, może i tak zrobię, ale aktualnie nie mam czasu się tym bawić.
To nie jest mój pierwszy server... (było ich trochę ale to było daaaaawno Kiedyś otwarliśmy server tak bez większej spiny, dosłownie 4fun, bez bety, 2 tygodnie i ONLINE zero ruch na forum, oczywiście odwiedzin troszkę było. Dzień startu zalogowało się 200ppl w ok 5-10min dostaliśmy porządnego DDoSa i to był koniec przygody ;) Także iść kont na forum w ogóle mnie nie interesuję i to nie jest wskaźnik zainteresowania serwerem.

Jak już pisałem wcześniej, dla mnie 300PPL jest sukcesem, bo nie jest to serwer na raz, tylko planuje kolejne edycję, teraz 300 zbudujemy mam nadzieję dobrą markę i następnym razem będzie x2 więcej.

Teraz pracuję nad filtrowaniem ruchu na serwerze, doprowadzę to do takiego stanu jaki oczekuję zacznę bardziej reklamować i może wykupię jakąś płatną reklamę...

Co do twojego doświadczenia które usilnie próbujesz pokazać ludziom na tym forum, bo nie odwiedzam tylko tego tematu i widzę że w 90% tematów wszystkie serwery są dla ciebie złe i niedopracowane.... Twój idealny serwer który tworzyłeś skończył się tak "Usuwam na życzenie autora" kilkanaście dni przed startem...
W większości serwerów usilnie szukasz dziury, a jak ktoś szuka zawsze coś znajdzie.
U mnie znalazłeś błąd jak brak Dangerous Area na Archaic Laboratory koło maszyny pogodowej, za chiny 99,9% testerów by tam nie trafiła... Zapewne mamy o wiele więcej bugów, od tego są developerzy i testerzy aby je naprawiać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 09:47:58 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 29, 2017, 10:24:05 am »
Dobrze ze ludzie starają się tworzyć nowe projekty! Powodzenia i życzę jak najwięcej ludzi :) dobra akcja promocyjna i może coś z tego będzie. Narzekają tylko Ci, którym nie chce się nic zrobić samemu.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 29, 2017, 10:25:51 am »
Co do twojego doświadczenia które usilnie próbujesz pokazać ludziom na tym forum, bo nie odwiedzam tylko tego tematu i widzę że w 90% tematów wszystkie serwery są złe i niedopracowane.... Twój idealny serwer który tworzyłeś skończył się tak "Usuwam na życzenie autora" kilkanaście dni przed startem...
W większości serwerów usilnie szukasz dziury, a jak ktoś szuka zawsze coś znajdzie.
U mnie znalazłeś błąd jak brak Dangerous Area na Archaic Laboratory koło maszyny pogodowej, za chiny 99,9% testerów by tam nie trafiła... Zapewne mamy o wiele więcej bugów, od tego są developerzy i testerzy aby je naprawiać.

Trzy rzeczy.
Pierwsza, komentowałem i oceniłem pozytywnie tylko dwa projekty - L2Dawn i L2Shirine, i nikt nie ośmieli się podważyć tego, że nie miałem racji. Do reszty miałem albo neutralny (np. L2Evoke, L2Era), albo częściej negatywny stosunek. Bo tak teraz wygląda scena privów.

Druga - podajesz  informacje próbując dyskredytować mnie personalnie, dodatkowo część z nich była tylko na PM, czyli do twojej PRYWATNEJ informacji. Tak to prawda, że wskazałem ci dwa bugi które w mojej ocenie dyskwalifikują te twoje pliki jako poważny start do łatania, napisałem też dlaczego. Ty próbujesz to bagatelizować, ale już moich argumentów o tym, że takie bugi były naprawione w projektach l2j dawno temu a chłopaki z l2frozen odgrzewają swojego starego kotleta by wydoić kasę od frajerów nie podajesz.
Czy ja mam teraz napisać o twoich PM?

Nigdy nie ukrywałem, że raz próbowałem postawić serwer i nic z tego nie wyszło.  Chociaż ty dostałeś taka informację ode mnie na PM i jak widać wściekły za moja uwagę zaczęłaś grzebać po archiwum. Zrozumiałem po tym swoim projekcie z jaką skalą problemów trzeba zmierzyć się przy postawieniu dobrego serwera - uświadomiła mi to właśnie beta serwera. I nie napisałem nigdzie, że to był mój idealny serwer, jak bezczelnie sugerujesz, żeby nie powiedzieć kłamiesz - był dopracowany na tyle na ile potrafiłem go dopracować na wyznaczony deadline.
A im dalej grzebię w plikach, tym coraz bardziej uświadamiam sobie, ile wysiłku i pracy wymaga przygotowanie serwera na tyle dobrego, by stał długo i potrafił przyciągnąć graczy i utrzymać przyzwoity online.
I to, co chyba przedstawiasz jako zarzut, że wątek mojego dawnego pomysłu został przeniesiony do kosza PRZED datą startu chyba świadczy raczej o moim przytomnym umyśle - zamiast  zwodzić graczy którzy mieli wątpliwie się bawić się na niegotowym serwerze okazałem im szacunek i nie chciałem marnować ich czasu.
Ty wpuścisz swoich w maliny, jak i lineage.pl.
Nieświadomie, co muszę zaznaczyć.

Trzy, i te trzy sobie zakonotuj dobrze w głowie - do tej pory byłem pewien failu twojego projektu jedynie w 90%. Teraz jestem pewien na 110%.
Pisałem, żebyś tego nie brał do siebie, uprzedzałem, starałem się zwrócić twoją uwagę na pewne znaki, ale też jak napisałem,  ludzie nie chcą ich zrozumieć i zawsze znajdą wytłumaczenie starając się przerzucić "winę" na wszystko i wszystkich dookoła tylko nie na siebie.
To, jak słusznie zauważył jeden z moderatorów, coś mówi o administracji serwera.

Więc sobie teraz wezmę popcorn, czasami zajrzę do wątku i popatrzę,  a jeśli znajdę czas i ochotę, to po failu odgrzeję ten watek.
I chciałbym móc grzecznościowo lub nawet złośliwie napisać ci "Powodzenia", ale mam zasadę - nie kłamię i nie zwodzę ludzi swoją fałszywie pojmowaną uprzejmością.
Czego mi żal - przyglądam się jak polskie serwery dmą całą swoją parą w gwizdek a i tak nic z tego będzie.
Są ludzie, i ty do nich się też zaliczasz, którzy mają jakiś pomysł, jakąś energię, zasoby i chęć zrobienia czegoś pożytecznego, ale poprzez brak doświadczenia i chyba brak zrozumienia community L2 się wyłożą.
I to jest smutne w tej całej historii, a nie słowne przepychanki.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 29, 2017, 01:03:28 pm »
Dobrze ze ludzie starają się tworzyć nowe projekty! Powodzenia i życzę jak najwięcej ludzi :) dobra akcja promocyjna i może coś z tego będzie. Narzekają tylko Ci, którym nie chce się nic zrobić samemu.

  :)

Trzy rzeczy.
Jedziemy.

Pierwsza, komentowałem i oceniłem pozytywnie tylko dwa projekty - L2Dawn i L2Shirine, i nikt nie ośmieli się podważyć tego, że nie miałem racji. Do reszty miałem albo neutralny (np. L2Evoke, L2Era), albo częściej negatywny stosunek. Bo tak teraz wygląda scena privów.
-Bóg czy kto że "nie ośmieli się podważyć tego, że nie miałem racji."
-"albo częściej negatywny stosunek. Bo tak teraz wygląda scena privów." - dlatego właśnie zacząłem coś działać. bo ogólnie wolałbym grać ;)

Druga - podajesz  informacje próbując dyskredytować mnie personalnie, dodatkowo część z nich była tylko na PM, czyli do twojej PRYWATNEJ informacji. Tak to prawda, że wskazałem ci dwa bugi które w mojej ocenie dyskwalifikują te twoje pliki jako poważny start do łatania, napisałem też dlaczego. Ty próbujesz to bagatelizować, ale już moich argumentów o tym, że takie bugi były naprawione w projektach l2j dawno temu a chłopaki z l2frozen odgrzewają swojego starego kotleta by wydoić kasę od frajerów nie podajesz.
Czy ja mam teraz napisać o twoich PM?
-brak Dangerous Area na Archaic Laboratory koło maszyny pogodowej - to jedyne co dodałem PMów.
-dwa bugi które w mojej ocenie dyskwalifikują te twoje pliki jako poważny start do łatania- w takim razie dla ciebie NIE ISTNIEJĄ w ogóle poważne pliki, bo wszędzie zawsze będą dziury, nawet po łataniu.
-"Ty próbujesz to bagatelizować, ale już moich argumentów o tym, że takie bugi były naprawione w projektach l2j dawno temu a chłopaki z l2frozen odgrzewają swojego starego kotleta by wydoić kasę od frajerów nie podajesz. " -  L2jFrozen jest otwartym projektem, za który nie trzeba płacić i jest dostęp do bieżącego SVN, nie jak np. aCis w którym dostajesz gotową paczkę i brak dostępu do SVN, czyli nic sobie nie załatasz.

Nigdy nie ukrywałem, że raz próbowałem postawić serwer i nic z tego nie wyszło.  Chociaż ty dostałeś taka informację ode mnie na PM i jak widać wściekły za moja uwagę zaczęłaś grzebać po archiwum. Zrozumiałem po tym swoim projekcie z jaką skalą problemów trzeba zmierzyć się przy postawieniu dobrego serwera - uświadomiła mi to właśnie beta serwera. I nie napisałem nigdzie, że to był mój idealny serwer, jak bezczelnie sugerujesz, żeby nie powiedzieć kłamiesz - był dopracowany na tyle na ile potrafiłem go dopracować na wyznaczony deadline.
A im dalej grzebię w plikach, tym coraz bardziej uświadamiam sobie, ile wysiłku i pracy wymaga przygotowanie serwera na tyle dobrego, by stał długo i potrafił przyciągnąć graczy i utrzymać przyzwoity online.
I to, co chyba przedstawiasz jako zarzut, że wątek mojego dawnego pomysłu został przeniesiony do kosza PRZED datą startu chyba świadczy raczej o moim przytomnym umyśle - zamiast  zwodzić graczy którzy mieli wątpliwie się bawić się na niegotowym serwerze okazałem im szacunek i nie chciałem marnować ich czasu.
Ty wpuścisz swoich w maliny, jak i lineage.pl.
Nieświadomie, co muszę zaznaczyć.
-Nie byłem wściekły, ja się przez internety nie denerwuję :D Ale ciebie ruszyło to co ci napisałem :D
-Info o twoim serwerze odszukałem, bo skoro jesteś tak zajebiście doświadczony to musiał być mega projekt, ale się myliłem poddałeś się po prostu i tyle ;)
-"I nie napisałem nigdzie, że to był mój idealny serwer, jak bezczelnie sugerujesz, żeby nie powiedzieć kłamiesz" Fakt napisałem o idealnym serwerze niepotrzebnie, ale niczego tym nie sugerowałem, a ty próbujesz mi to wmówić.
-"A im dalej grzebię w plikach, tym coraz bardziej uświadamiam sobie, ile wysiłku i pracy wymaga przygotowanie serwera na tyle dobrego, by stał długo i potrafił przyciągnąć graczy i utrzymać przyzwoity online." - Rozpoczynałeś projekt i nie zdawałeś sobie z tego sprawy? Bo ja np wiem o tym że to będzie syzyfowa praca i podejmuje to wyzwanie ;)
-"...nie chciałem marnować ich czasu. " - nie, po prostu się poddałeś, wszyscy gramy na niedopracowanych plikach i zawsze graliśmy, nawet NC i Innova ciągle poprawiaj a swoje pliki...

Trzy, i te trzy sobie zakonotuj dobrze w głowie - do tej pory byłem pewien failu twojego projektu jedynie w 90%. Teraz jestem pewien na 110%.
Pisałem, żebyś tego nie brał do siebie, uprzedzałem, starałem się zwrócić twoją uwagę na pewne znaki, ale też jak napisałem,  ludzie nie chcą ich zrozumieć i zawsze znajdą wytłumaczenie starając się przerzucić "winę" na wszystko i wszystkich dookoła tylko nie na siebie.
To, jak słusznie zauważył jeden z moderatorów, coś mówi o administracji serwera.

No ta, mówi, że graliśmy sobie 4fun a wszyscy się tego czepiają.

Więc sobie teraz wezmę popcorn, czasami zajrzę do wątku i popatrzę,  a jeśli znajdę czas i ochotę, to po failu odgrzeję ten watek.
I chciałbym móc grzecznościowo lub nawet złośliwie napisać ci "Powodzenia", ale mam zasadę - nie kłamię i nie zwodzę ludzi swoją fałszywie pojmowaną uprzejmością.
Czego mi żal - przyglądam się jak polskie serwery dmą całą swoją parą w gwizdek a i tak nic z tego będzie.
Są ludzie, i ty do nich się też zaliczasz, którzy mają jakiś pomysł, jakąś energię, zasoby i chęć zrobienia czegoś pożytecznego, ale poprzez brak doświadczenia i chyba brak zrozumienia community L2 się wyłożą.
I to jest smutne w tej całej historii, a nie słowne przepychanki.
-Smacznego.
-Tak, mam tą energię, zasoby i chęć zrobienia czegoś pożytecznego i będę to robił i uwierz mi, ja się tak łatwo nie poddaje...
-brak doświadczenia - co ty możesz wiedzieć o moim doświadczeniu po marnym poście na jakimś forum? Wiesz czym się zajmuje na co dzień, jakie jest moje hobby itd że jesteś to w stanie stwierdzić?? Przypomnę też że nie pracuje sam, developerów mam od pracy nad silnikiem, ja zajmuje się maszyną, zabezpieczeniem i stroną/forum...

Ciekaw jestem czy utrzymasz nerwy na wodzy i nie odpiszesz na mój komentarz jak to stwierdziłeś ;)
czasami zajrzę do wątku i popatrzę,  a jeśli znajdę czas i ochotę, to po failu odgrzeję ten watek



  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 29, 2017, 10:00:31 pm »
Teraz na weekend postaram się trochę pozmieniać ustawienia Alphy, wprowadzę olimpiadę 24h i walki od 2 zapisanych osób - także będzie można protestować oly. Więcej informacji udostępnię jutro wieczorem.



  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 30, 2017, 07:34:32 am »
Teraz na weekend postaram się trochę pozmieniać ustawienia Alphy, wprowadzę olimpiadę 24h i walki od 2 zapisanych osób - także będzie można protestować oly. Więcej informacji udostępnię jutro wieczorem.
Jak to ma byc dobry protest to transparenty trzeba przyniesc xD


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 01, 2017, 02:29:59 am »
Teraz na weekend postaram się trochę pozmieniać ustawienia Alphy, wprowadzę olimpiadę 24h i walki od 2 zapisanych osób - także będzie można protestować oly. Więcej informacji udostępnię jutro wieczorem.

Oly od jutra (ok godziny 12 może pózniej) będzie dostępne 24 godziny na dobę - także można sobie poćwiczyć walki, wprowadzona nowa geodata i pathnode oraz kilka innych drobnych zmian które można sobie sprawdzić na naszym forum.
Co do oly, mecze startują już od dwóch zarejestrowanych osób.



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 02, 2017, 12:06:47 pm »
Fajnie ze komus sie chce. Sam zaloze konto I uzupelnie ankiete. Ba! Mam nawet kilka pomyslow ktore moge podeslac na pma jesli ktos wyrazi chec wysluchania.
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 02, 2017, 02:56:23 pm »
Zmiany dotyczące ankiety, ta na forum zostanie wyłączona, bo jak wiemy za duże leni na tym świecie :P

Tutaj macie ankietę którą uzupełniacie bez logowania: http://l2emi.eu/poll/

Ankieta robiona tak na kolanie, więc graficznie nie powala, ale jest funkcjonalna :)

Z góry dzięki za głosy!



  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 05, 2017, 05:45:55 pm »
Prawie wszystkie klasy do naprawy, ale myślę że jakoś to ogarniesz ;)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Odp: [L2J] L2 <Jeszcze brak nazwy> Interlude Mid/PVP
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 05, 2017, 10:46:39 pm »
Prawie wszystkie klasy do naprawy, ale myślę że jakoś to ogarniesz ;)

Super wypociny...
Twierdzisz że prawie wszystkie klasy do  naprawy, czyli musiał byś zrobić ok 31 postaci, w mojej bazie konta które zrobiły najwięcej postaci to
"sebastian333" - 5 postaci na 40lvl'u
"hotbednar" - 6 postaci na 40lvl'u
Jeżeli to te testy no to wiarygodne...

Swoją drogą, ludzie wchodzą i piszą takie pierdoły na forum, ale nikt nie wejdzie na forum serwera i nie poświęci kilku minut na wypisanie bugów które znalazł...

Ale po live zaczyna się wielki lament i hejt! Że alpha... beta... kilka miesięcy a nic nie naprawione!

Powiedzcie mi jak mamy naprawić błędy skoro sami nie jesteśmy w stanie ich wszystkich wychwycić?
Do tego większość ludzi która przychodzi na alphe głównie bawi się w ubijanie RB lub nie wie że w Interlude 24buffy to był retail wraz z Divine'ami...

Znalazłeś coś? To łaskawie poświęć 5 minut, zaloguj się u nas na forum i opisz swoje znalezisko w dziale BuggReport (http://l2emi.eu/forum/index.php?/forum/12-bug-report/) lub po prostu w polskiej sekcji (http://l2emi.eu/forum/index.php?/forum/20-polish/).

Poza tym takie działanie pomaga też ustalić prawidłową wersje działania np. skilli, dlaczego?
Bo większość ludzi nie grała na OFFie interlude który był płatny, ale za to grała na miliardzie privów gdzie na każdym serwerze dany skill działał inaczej...
I tutaj zaczyna się problem, bo przychodzi jeden który twierdzi że np Łuk bije o 200dmg za dużo, a następnego dnia przychodzi drugi który twierdzi że łuk bije o 200dmg za mało! To samo ze skillami, dla jednego coś powinno działać tak dla innego inaczej... I od rozstrzygania takich sporów jest forum!

Dlaczego to piszę? W ostatnim czasie usłyszałem że na Interlude retail były 24 buffy +4 Divine = Łącznie 28... Albo że Dash nie powinien chwilowo zatrzymywać postaci... Lub Backstab powinien zawsze wchodzić...
Także sami widzicie...

A teraz http://l2emi.eu/forum/index.php?/register/ i pisać błędy i sugestie, uwierzcie mi, wysłucham każdego ;)
Na pw mogę podać też namiary na TS gdzie można będzie mi osobiście przedstawić swoje "wizje"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2017, 10:54:49 pm wysłana przez Asgota »