Witaj
Gość

Wątek: Spectral Master by solar  (Przeczytany 16581 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Spectral Master by solar
« dnia: Styczeń 27, 2011, 03:50:39 pm »
PS/SM
PS/SM to jedna z najmniej docenianych klas dla wielu bez mózgów zupełnie nieprzydatna w party(tu się nie zgodzę) i bardzo słaba na mass pvp (z tym się zgodzę). Więc zaczynając grę tą klasą nie liczcie na party które da wam gburstwo :P. Dobra było pesymistycznie teraz plusy:
- po 81 lvlu przy odpowiednim sprzęcie da się karać na oli ale szału nie ma .
- summki nie wyglądają  jak PoKeMoNy ^^ (nie są to żadne cienie duchy itp. jak inni piszą wszystkie summki PSa są demonami !!)
- bardzo dobrze expi się solo
- summki i summoner mają wiele debuffów(o tym później)
- najbardziej praktyczne kubiki (według mnie:P)
-przydatny w party na expie/rb ze względu na mass kubika(3 debuffy znacznie przyspieszają expa, debuffy od summków też, SM+summki robi naprawdę duży dmg)
Teraz opisze wszystkie  sille
Summony
Silhouette -  wczoraj był to summon do pvp dziś jest  summonem do niczego. Nawet po ech nacie zjada za dużo expa tylko po co Worgule to echnatować?
+dużo hp
+duży p def , m def
+ma drajna
- dosyć przeciętny  p atak i m atak
- nie da się z tym ex pić
- średnio się da pvpić ^^
Ciekawostka. Jej drajn staje się silniejszy jeżeli mamy dark w broni
Shadow- pve summon, idealny w expie statystki takie same jak soulles ale za to ma vr :D echnatujemy go do 79 lvlu potem przerzucamy się na lorda
+ sporo hp
+ spore statystki
+ wbudowany vr
- bije jak paralityk
Soulles- dostajemy go na 40 lvlu pve summon. Opłaca się go echnatować dopóki nie zdobędziemy SLa. Lepszy jest Shadow Ma 2 skille obszarowe(oba beznadziejne). Trutkę i wysadzanie zwłok.
+duży p atak
+duży atak Speed
- średnia ilość hp
- beznadziejne sille
Nightshade - też raczej pve summon. Dostajemy go na 56lvlu. Z założenia miał być to tank ale coś ncsoftowi nie wyszło. Ma  ciekawe i przydatne sille do bicia rb i pve. Shade Sacrifice leczenie kosztem swojego hp czasami ratuje tyłek, leczy za ponad 1k. Shade Curse i Mass Shade Curse są to  sille które agrują i jednocześnie wsadzają debuffa zmniejszającego p def i m def, pierwszy jest  na jednego przeciwnika 2 aoe. Grubas posiada też  buffy 20 minutowe ale to bardziej śmiech na Sali ponieważ prawie każdy Buffet je ma a zwiększają one krytyki i celność)Warto go echnatować znam wielu psów którzy z nim expią
+dużo hp(najwięcej z wszystkich summo nów w l2)
+duży p def i m def
+ „tylko” 200 p ataku mniej niż soulles
+ zawsze biję 1 ręką XD
+/- trochę przydatne sille do expa i rb
- na oly z nim nie pobiegamy :P(chodź może jak będzie można przyzywać 2 summki to owszem :P)
Spectral Lord.. Summon  z 79 lvlu. Najlepiej wyglądający summon w l2. Genialny w pve I pvp.  Ma bardzo ciekawe sille. Corpse Kaboom wysadzanie zwłok dużo lepsze niż Soullesa strasznie szybko się rzuca do tego robi spory dmg. Dicing Death kolejny genialny sill pogromca robe userów :P w pve też da się dzięki niemu zmieść moba hpx2 na hita. Dark Course  aoe debuff zmniejsza ATK. Spd. I daje silnego posiona ale za to wchodzi średnio.
+sporo hp
+bardzo duży p atak i m atak
+silne skille
+wygląd :P
- tragiczny p def i m def(jak wszystkie summki z 3 profy Oo)
-przed  81 szybko możemy go stracić
Kubiki
- Phantom. Niezbędny do pve i pvp zmniejsza p.defa, p.atk i atk.speed. Za jedną aktywacja próbuje dać 1 debuffa. Echnatujemy na jak najwięcej.
Spark. Stunujący kubik który wchodzi sobie jak chce I w co chce :P Echnatujemy na jak najwięcej.
. Mass Phantom. Wersja Phantoma dla party bardzo przydatne na pve i rb. Echnatujemy na jak najwięcej
Smart. Genialny w swej  prostocie usuwa debuffy, atakuje przeciwnika, I odtruwa
Buffy
 - Zwiększa atak speed. Odpowiednik Haste
 - Zwiększa m.def. Odpowiednik Magic Barrier
 - Zwiększa p.atk. Odpowiednik Might
 - Zwiększa p.def. Odpowiednik Shield
- Prophecy of Wind. Echnat na time(przydatny, aż cały lvl.)
- CoV dla summka. Echnat na time(szkoda, że nie da się echnatować jak u wc)
- Servitor Empowerment  czyli ud. Nie wiem na co to echnatować najprawdopodobniej na time ale użycie tego skilla na oly = przegrana bo unieruchamia summka .
- Spirit Sharing zwiększa o 5% P. ATK/M. ATA i o 10 % P.ATK  z  sillów
Servitor Barrier 30s osłony  dla summka  działa do momentu  zakatowania kogoś przez summka
Pozostałe buffy to : Shield,  Might i  Concentration

Najważniejsze skille z  sekcji magiczne
Servitor Heal leczymy  tym summka (na power)
Servitor Recharge odnawiamy mane summkowi. Jja tego nie używam bo lepiej przyzwać nowego niż tracić mp na tą pierdołę(na Power dla upartych)
  Servitor Cure usuwa trucizny i krwawienia z summka
Death Spike cudowny nuk który ma połowę Powera w stosunku do jego odpowiedników u SH i Nekro(echnat na pvp na dark się nie opyla)
Summon Friend przyzywa osobę z party do ciebie
Summon Cursed Bones zamienia spilit ore na Cursed Bones(potrzebne do użycia  Death Spike. )Skill ten zniknie z l2 wraz z HF
Servitor Blessing usuwa wszystkie debuffy odpowiedzialne za roty, obniżające Cs/as/Speed i wszelkie paraliże  (obecnie na Eu/na jest Bug i nie ściąga meduzy :P) oczywiście z summka
Battle Heal skill leczący bardzo przydatny na oly 
Skille osłabiające
Betray buntuje peta przeciwnika przeciwko tobie rzadko wchodzi jego land rate jest zależne od lvlu, m ataku i szczęścia :D Głównie służy do  znęcania się nad nisko poziomowymi summonerami/da na oly bo w nich najlepiej to wchodzi :P
Wind Shackle zmniejsza Atk. Spd. Przeciwnika ja (echnat na Chance lub gdy mamy nuka w agu z wind echnat na wind)
Curse: Poison nakłada  truciznę Na przeciwnika
Mass Surrender to Wind przydatne jeżeli mamy atrybut wind w broni  albo jeżeli expimy  z sh :P  Oniża obronę przed elementem wind o 30 na 30s a zwiększa obronę na atrybut earth o 15
Mage Bane usuwa tylko niektóre buffy zwiększające Cs i  m. ATK
Toggle Skills
Arcane Agility zwiększa cs i zmniejsza czas potrzebny do ponownego użycia skilla, spala hp i jednocześnie  zwiększa zużycie many przez skille (echnat na zmniejszenie  Re-use time albo CS to wszystko zależy od tego jak gramy)
Transfer Pain przekazuję część obrażeń zadanych summonerowi (Power)
Inne   Excessive Loyalty  gdy obrywamy jest szansa, że sumek  dostanie bosta do statystyk(odpala się bardzo często)

Mutual Response podobnie jak wyżej tylko, że odnawia  mistrzowi hp i mp
Protection of Alignment
Protection of Rune
Protection of Elemental
Te 3 skille zwiększają m def i obronę przeciwko elementą

Magician's Will zwiększa o 5% Cs, szanse na magiczny krytyk im atak. Zmniejsza zużycie many o 5%
Reszty skillów nie opisywałem ponieważ to są głównie skille pasywne oraz takie na które nie warto tracić sp. W przyszłości opisze drogę echnatu dla pasywnych skillów
Krótko o tym w czym biegać:
C graty:
Commony albo Karmian/Divine set +homka .Na co nas tam stać
B graty
Commony albo siedzimy w c gratach albo Avalonie +sov
A graty 
Commony albo najlepiej dc/tallum/majestic robe + sov
S graty
Major Arcana Robe Set(jeżeli myślimy o oly) + Arcana Mace(z elementami)
S80
Top s80 nie low. Robe od 83 i
to co na co nas stać
Gdzie expić ?
Jeżeli solo to wszędzie tam gdzie lecą herby.
Od 79 do 81 radze siedzieć na Varce na generałach :D moby na 3 hity a leci z nich po 10k kasy i exp też jest duży bo moby są tam 2x. Od 81 DoE exp i kasa średnia ale kamyki od elementów lecą albo jeżeli mamy ponad 150 elementu dark w broni MoS.

Certyfikaty
Celka
UD
Haste

tips & tricks
Summek z noblem po śmierci i ponownym przyzwaniu ma buffy :D
Kiedyś summki "rosły" wraz z ich lvlem
Jeżeli podniesiemy herb zwiększający głowę głowa summka też urośnie
Mobilne UD u summonera trik jest prosty ale na oly czasochłonny. Odpalamy UD odwołujemy summka i przyzywamy go z powrotem. Summek będzie pod wpływem ud ale będzie tez mógł się przemieszczać:D
Servitor Share - mała wskazówka % z statystyk summonera przekazywany summkowi jest brany nie z statów bazowych tylko z takich jakie mam w danej chwili :D Inaczej buffy nie dosyć że zwiększają staty summka i summonera o dany % w opisie to jeszcze zwiększają o % z przyrostu statów summonera :D

PVP
Wszystko ładnie jest opisane w odpowiednich działach na forum. Pytać się tam jak coś was interesuje albo macie swoje opinie.


Jak ktoś coś znajdzie błędnego niech pisze

/Tirius: plusik - gratuluję wejścia w zerową reputację! :P
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 11:38:01 pm wysłana przez Solar »

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:01:20 pm »
Tutaj masz dopiero świetne opisy pvp, oparty na swoim doświadczeniu, cennych wskazówek i porad ja jakoś tutaj nie widzę...

Skille opisane i to tyle, już nie ma top/low s80 bo z broni zostały tylko icarusy, a set to tylko moirai, dyna to od HF s grade.. :) Poradnikiem bym tego nie nazwał i nie uważam, że jest on lepszy od mojego. Może i mój poradnik nie jest idealny ale napewno nie jest gorszy od tego "posta". Najpierw działąj lepiej potem krytykuj..
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:14:27 pm »
Tutaj masz dopiero świetne opisy pvp, oparty na swoim doświadczhttp://forum.lineage2.com.pl/index.php?action=post;quote=493976;topic=40824.0;last_msg=493976eniu, cennych wskazówek i porad ja jakoś tutaj nie widzę...

Skille opisane i to tyle, już nie ma top/low s80 bo z broni zostały tylko icarusy, a set to tylko moirai, dyna to od HF s grade.. :) Poradnikiem bym tego nie nazwał i nie uważam, że jest on lepszy od mojego. Może i mój poradnik nie jest idealny ale napewno nie jest gorszy od tego "posta". Najpierw działąj lepiej potem krytykuj..
Bo po cholere opisywać pvp w poradnikach jak tu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,107.0.html masz ileś tam tematów o pvp danych klas.... Ja nie pisze, że summki mają inne satytski i gram na offie jak będę miał możliwość gry na h5 to ładnie uzupełnienie temat.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:17:32 pm »
Em.. gdzie ja napisałem, że gram na offku ? Powiedziałem, że w  wakacje zacznę dopiero tam grać bo teraz nie mam środków na to.. A co do tych statystyk, ehh każdy może się pomylić ale ja nie krytykuję masakrycznie czyichś poradników jak sam nie potrafię zrobić lepszego i nie wiem więcej o danej profesji, niedługo może się zmierzymy to wtedy pokażesz co umiesz ; )

A co do tego pvp większość jest tam przestarzała
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 04:19:42 pm wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:37:11 pm »
Em.. gdzie ja napisałem, że gram na offku ? Powiedziałem, że w  wakacje zacznę dopiero tam grać bo teraz nie mam środków na to.. A co do tych statystyk, ehh każdy może się pomylić ale ja nie krytykuję masakrycznie czyichś poradników jak sam nie potrafię zrobić lepszego i nie wiem więcej o danej profesji, niedługo może się zmierzymy to wtedy pokażesz co umiesz ; )

A co do tego pvp większość jest tam przestarzała
Miało być, że ja gram nie ty a to nie jest problem wystarczy odpalić ru off :D Właśnie trzeba masakrycznie krytykować bo pomyśl sobie, że ktoś to będzie czytał zacznie grać przez błędne informacje mu nie będzie szło i się zniechęci. Jak tematy o pvp są przestarzałe to zacznij pisać a się zaktualizują proste :D Jak napiszesz je w poradniku to się szybko zdezaktualizują tak samo jak w tamtych tematach

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2011, 05:20:27 pm »
Prosze wypisz mi te "Błędne informacje".. ;) NightShade był bardzo dobrym rozwiązaniem do pvp, do oly już nie koniecznie. Ale teraz czasy się zmieniły h5 atrybuty przechodzą na summki etc. więc spectral ma jeszcze większy power.. Ma on więcej HP jak i p/m defa co bardzo pomagało, zenchantowany był jeszcze lepszy ale teraz praktycznie only spectral..

Wypisz proszę te "błedne informacje", które podaje w moim poradniku.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2011, 05:48:56 pm »
Może zamiast kłócić się który jest lepszym znawcą PS zrobilibyście jeden wspólny i porządny poradnik na zgodę ?? :afro:


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2011, 06:04:18 pm »
Solar spodziewałem się po Tobie więcej, w ogóle nie zachęca ani nie wskazuje gdzie w tych niegościnnych dla sumonerów czasach mają się one odnaleźć ? Nieciekawy i nudny - ale jeżeli tak wygląda gram psem z Twojej perspektywy czyli jest nuuudny to w porządku.
Nie bij  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2011, 06:12:31 pm »
Solar spodziewałem się po Tobie więcej, w ogóle nie zachęca ani nie wskazuje gdzie w tych niegościnnych dla sumonerów czasach mają się one odnaleźć ? Nieciekawy i nudny - ale jeżeli tak wygląda gram psem z Twojej perspektywy czyli jest nuuudny to w porządku.
Nie bij  :)

Bez obrazy, ale wydaje mi się że większośc twoich przesłanych wiadomości jest tylko zeby nabić posty, ewentualnie nuda w pracy? :| poradnik jak każdy inny..
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:08:06 pm »
1.Najważniejsze liczyłem na piekny rozpis pvp na oly . Gdyż gdy grałem na privach zawsze latałem z grubasem i był git majonez ;] . A tu ciągle piszesz o SL i chciałem zobaczyć jego zastosowanie :) . I leather armor domyślam się ze na wojow jest ... ale duzego sensu nie widze to też chciałem ujżeć
2.W party do czego on przydatny ? (oprocz mass cubicka ;))
3.Jedyna informacja jaką stąd zapamietam to varka exp i kasa od 79 lvl  :D

Tak więc ten poradnik jest bez użyteczny nic poza wyjasnieniem skilli nie ma
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:19:43 pm »
poza oly nic więcej tu dopisać nie mógł za bardzo... On sobie zdaje co stanowi summoner (szczególnie PS) i co ma ludziom mydlić oczy, że jest fajnie itd.?

Wystarczy popatrzeć na hero naszego PS-a na Lancerze, który soluje 90% czasu. Dziwne? Nie, tak po prostu jest, bo tak NCsh1t zj** summony w L2.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:32:20 pm »
Ale teraz czasy się zmieniły h5 atrybuty przechodzą na summki etc. więc spectral ma jeszcze większy power..
to wlasnie jest chociazby ta bledna informacja, albo blad w druku


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2011, 08:32:05 pm »
spoko jaco0l Twoja opinia..

a moja jest taka, że nie ma tu nic ciekawego, nie krytykuje bo jednak podstawowe informacje są ale nic poza tym


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 27, 2011, 08:48:44 pm »
Cytuj
Najważniejsze liczyłem na piekny rozpis pvp na oly .
Tego się nie da opisać za dużo kombinacji
Cytuj
Gdyż gdy grałem na privach zawsze latałem z grubasem i był git majonez
Privy to nie l2 :D Szybciej się expi jak szybciej zabijasz, na oli też chodzi o to żeby szybciej zabić przeciwnika niż on zdąży zabić ciebie. Dla tego lepiej expic shadowem i lordem niż grubasem.
Cytuj
I leather armor domyślam się ze na wojow jest ... ale duzego sensu nie widze to też chciałem ujżeć
Z podpisu widzę, że grasz na ruoffie więc jak dojedziesz do 83 to się przekonasz do czego ci l. armor :D
Cytuj
W party do czego on przydatny ? (oprocz mass cubicka ;))
Da się wyciągnąć dobry dps ale ten dps jest przydatny tylko na rb/instancjach/expie na mass pvp już nie
Cytuj
Jedyna informacja jaką stąd zapamietam to varka exp i kasa od 79 lvl
Zapamiętaj tylko tyle żeby expić solo tam gdzie lecą herby :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 27, 2011, 09:05:36 pm »
Do tego expa solo, że tylko tam gdzie lecą herby to jesteś w błedzie... Spokojnie w catach na buffkach od NPC dajesz rade, na Ru mam PS 46 około, ale to tylko tak chwile tam grałem jeszcze na freyi i spokojnie dawałem sam rade. Na wyższych lvl'ach też spokojnie sie soluje w cata. Wiadomo moby padają dużo szybciej na miejscówkach z mobkami x1 hp, ale w cata lepszy exp..  Ale np. na VOS można spokojnie bić DS'em..
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:13:17 pm »
Do tego expa solo, że tylko tam gdzie lecą herby to jesteś w błedzie... Spokojnie w catach na buffkach od NPC dajesz rade, na Ru mam PS 46 około, ale to tylko tak chwile tam grałem jeszcze na freyi i spokojnie dawałem sam rade. Na wyższych lvl'ach też spokojnie sie soluje w cata. Wiadomo moby padają dużo szybciej na miejscówkach z mobkami x1 hp, ale w cata lepszy exp..  Ale np. na VOS można spokojnie bić DS'em..
Nie nie jestem i tu nie chodzi gdzie można tylko gdzie szybciej i gdzie lecie więcej kasy . W katach ilość expa za zabicie moba i kasa+ aa nie są współmierne do czasu i wydatków poniesionych na zabicie. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że w katach nie lecą herby na vital a one też trochę przyspieszają expa

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:15:20 pm »
Popraw poradnik pod kątem ortograficznym to raz i pod wględem informacji bo jako osoba co 2 lata grała psem to mi się śmiać chce z twojej nie wiedzy. No chyba że to poradnik pół interlude pół nowe kroniki.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:28:01 pm »
Ale teraz czasy się zmieniły h5 atrybuty przechodzą na summki etc. więc spectral ma jeszcze większy power..
to wlasnie jest chociazby ta bledna informacja, albo blad w druku


Gdzie tu jest błedna informacja? W HF atrybuty przechodzą na summka o.O
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 28, 2011, 12:33:20 pm »
ludzie, ale czym się podniecacie? Co z  tego, że przechodzą, skoro inne profki i tak mają 10x użyteczność niż PS w party >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2011, 01:00:12 pm »
A co ja mówie, że PS jest jakoś bardzo przydatny w pt czy coś? Wcale czegoś takiego nie powiedziałem.. Nie wiem co ty wg..
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2011, 02:41:35 pm »
Ale teraz czasy się zmieniły h5 atrybuty przechodzą na summki etc. więc spectral ma jeszcze większy power..
to wlasnie jest chociazby ta bledna informacja, albo blad w druku


Gdzie tu jest błedna informacja? W HF atrybuty przechodzą na summka o.O
Zależy które wcześniej z broni od h5 z armoru

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2011, 05:15:37 pm »
No czyli teraz przechodzi ze wszystkiego, nie widzę błędnej informacjii..
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2011, 05:21:46 pm »
dobra a teraz powiedzcie mi jako osobie, która z summonerami nie miała wiele wspólnego i walczyłem może kilka razy na low lvlach

czy teraz przeżywalność summonów wzrosła drastycznie czy raczej to kwestia użycia kilku skili/kilku chwil więcej?


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2011, 06:22:28 pm »
Z tym co było wcześniej a co jest teraz, czyli przechodzące atrybuty, wzrosło to znacząco..  :)

I to nie jest tylko moja teoria ale także ludzi, którzy grają na H5 i mają to sprawdzone.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Spectral Master by solar
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 23, 2011, 08:44:35 am »
Prosze wypisz mi te "Błędne informacje".. ;) NightShade był bardzo dobrym rozwiązaniem do pvp, do oly już nie koniecznie. Ale teraz czasy się zmieniły h5 atrybuty przechodzą na summki etc. więc spectral ma jeszcze większy power.. Ma on więcej HP jak i p/m defa co bardzo pomagało, zenchantowany był jeszcze lepszy ale teraz praktycznie only spectral..

Wypisz proszę te "błedne informacje", które podaje w moim poradniku.


Odpowiedzi nie uzyskałem, na eu jest już h5 uaktualnienia nie widzę, exp w cata> niż nie w cata :P

Cytuj
Najważniejsze liczyłem na piekny rozpis pvp na oly .
Tego się nie da opisać za dużo kombinacji
Cytuj
Gdyż gdy grałem na privach zawsze latałem z grubasem i był git majonez
Privy to nie l2 :D Szybciej się expi jak szybciej zabijasz, na oli też chodzi o to żeby szybciej zabić przeciwnika niż on zdąży zabić ciebie. Dla tego lepiej expic shadowem i lordem niż grubasem.
Cytuj
I leather armor domyślam się ze na wojow jest ... ale duzego sensu nie widze to też chciałem ujżeć
Z podpisu widzę, że grasz na ruoffie więc jak dojedziesz do 83 to się przekonasz do czego ci l. armor :D
Cytuj
W party do czego on przydatny ? (oprocz mass cubicka ;))
Da się wyciągnąć dobry dps ale ten dps jest przydatny tylko na rb/instancjach/expie na mass pvp już nie
Cytuj
Jedyna informacja jaką stąd zapamietam to varka exp i kasa od 79 lvl
Zapamiętaj tylko tyle żeby expić solo tam gdzie lecą herby :D


Jedyny przydatny herb, który tam leci do na vita. Reszta do szczęścia nie jest nam potrzebna...


Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika

O panie, z czego ludzie mają czerpać wiedzę ??
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.