Witaj
Gość

Wątek: Shillien Elder [SE]  (Przeczytany 80112 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder [SE]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:33:58 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 06:18:59 pm wysłana przez Marc1n »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Shillien Elder
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2006, 12:41:29 pm »
No więć grałem ta klasą i już ją trochę znam...
Na ogól jesteśmy wsparciem, sami nie dajemy rady... Ale uwaga ! tylko an początku! po 52lvl bierzemy SlS*SlS + BW Light i lecimy!

Ekwipunek:
0-20- normalnie tak jak sie powinno bić zwykłym magiem :) Spokojnie mozemy sobie zebrać na Ceder Staffa + Devotion Seta ;) naprawde nic więcej...
21-40 - mozolne bicie słabiutkim bufferkeim :) najlepiej w party :) na razie zaopartujemy się w jakąś tunike co by nam dawała many :) i cos z dużym M.Atk :)
40-52 - Tutaj mozemy się pokusić o dwie taktyki :)
1. Nadal latamy w Party: osobiście polecam coś co daje dużo many jakis top C i Cry Staff + SA (mana up). Na tym lvl jak i niżej bedzemy często mieli deficyt many... Normalka :)
2. Beż party: duale + l. armor = root+wind shakle+duale i SS= śmierć :D
Zbieramy na jakieś porządne duale i light armor najlepiej top C :) bo dużo defa :). Jak zabijemy mobka to mozna się spokojnie uleczyć. A jak w walce brakuje HP to wtedy root/sleep uciekamy kawałek i wtedy "Battle Heal"
52- zaczyna się zabawa :D ponieważ dosyć łatwo zdobyć BW-Light i SlS*SlS... no więc... zycie które bedze man zabierał mobek bedzemy od neigo wykradac Vampiric Rage... powiem tyle ze ta taktyka z dualami najbardzej mi się podobała ;) bo nic nei przeszkadzło mi w pomocy mojej drużynie :) i jeszcze greaty Heale :D to jzu w ogóle :)...
Będe szczery: w Lair na 55 lvl w BWL secie :) i SlS*SlS(+3) spokojnie zabijałem Blood Queen :) bez większych strat zycia;) no chyba ze many :) którą ta su*a potrafi nam ukraść :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2006, 03:33:53 pm »
Problem zaczyna się jeżeli vampiric rage jest spierniczone jak na większości serverów :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Shillien Elder
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2006, 05:03:38 pm »
No właśnie... Dlatego proponuje
20-40lvl bić undead
40-50 można bić w DV undead dalej, wiem że  słaby czar na undead mamy ale z empowerem nie jest źle
50+ tylko partyi
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2006, 12:02:49 pm »
Lepiej zamiast staffa kupic sobie polearm z rootem czynia cuda.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2006, 04:34:32 pm »
Jeszze apropos tego szalonego pomysłu z używaniem czarów z 14lvl... znalazłem wzór na obliczanie  dmg z magii:
(M attack czarującego/ M def otrzymującego orbażenia) X skill power X 91
Możes sobie policzy jaka będzie różnica między czarami z 14 lvl, a czarami z 60lvl
Polearm to według mnie też chybiony pomysł ze wzgędu na obniżone accurancy,  mimo iż posiadamy buffa na celnośc.
Propouję stare dobre dualki, lub staffa z mana up'em
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2006, 09:09:06 pm »
a ja powiem tak ze ubóstwiam SE:) za to że dzieki niemu mój spellhowler jest maszyna do ekspresowego zabijania wszystkiego co się tylko da :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2006, 09:33:47 pm »
Powiem tak:SE+Propeth+moj SK=Maszyna do mielenia miesa na dystans i w zwarciu.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: -1

Shillien Elder
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2006, 03:45:30 pm »
mam kilka pytań:
1.czy m.atk ma wpływ na siłe buffów???
2.czy jasli urzyje roota i będe bił włucznią to ktos walczący w zwarciu mnie nie dosięgnie???
3.czy lepiej urzywać tuniki czy lekkiej zbroji???
4.jakie sety i tatułaże dla niego???

P.S.
sory za błędy ortograficzne
"All shall kneel at the sound of my name" House of Death - Manowar


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Shillien Elder
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2006, 05:02:49 pm »
1.nie
2.teoretycznie tak
3. zalezy czy grasz w party czy sam: party - robe, sam - light
4. tu sie nie wypowiem bo nigdy ta klasa nie gralem


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 1

    • http://www.noobwars.gr/forum/index.php?act=sf&f=334
Shillien Elder
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2006, 06:17:03 pm »
3. Ja walczysz tyczką, to możesz chodzić w robe, bo mob i tak cie nie sięga.
4. Sety to tylko takie, które dają + do casting speed i do many, czyli:
c grade: Divine Set
b gr: BW Robe
a gr: nie wiem :)
DYES to -9INT/+4MEN,+4WIT

Dohid: Uściślając Healerzy nie mogą zmniejszać INT [chyba że jest to jakiś priv gdzie się da]. Więc co do tego ustawienia Dye trzeba się jeszcze raz zastanowić ;p
Czolgistka/Irulana
Human Sorcerer/DE Shilien Elder
Level 52/Level 5x
Clan GreenWarriors
Alliance FateCompany
Sever Noobwars


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Shillien Elder
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2006, 06:24:13 pm »
Myślałem bardizej pod katem pvp. SE wymiataczem nie jest ale jego wind shackle i dryad root są często zaskakujaco dużą pomoca na mass pvp


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2006, 10:02:19 pm »
SK lub Glad z VR moze expic bez odpoczynku do konca trwania buffa(uzywajac tylko SS).


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Shillien Elder
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2006, 02:00:05 pm »
mam pytanie, dzieki VR zycie odbieram wprost proporcjonalnie do dmg czy troche zycia za kazde uderzenie?
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Shillien Elder
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2006, 04:33:01 pm »
im wiecej damage zadajesz tym wiecej HP ci sie odnawia, niestety nie znam dokladnych przelicznikow


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Shillien Elder
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2006, 05:37:02 pm »
Gdzieś na forum widziałem (jednak sa to niepsrawdzone dane) że VR dodaje 9% na 1 lvl 12% na 2 lvl 15% na 3 lvl i 18% na 4 lvl... z autopsi mogę powiedzieć, że jest to dosyć bliskie prawdy
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Shillien Elder
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2006, 04:13:23 pm »
jeszcze co do taktyki to polecam wlasnie BW lighta i jakies dulae najlepiej z SA focus. dzieki czestym krytyka (focus 3 lvl i SA ktore daje 52) z VR naprawde rzycie nam w ogóle nie spada ;) ja swoim elderkiem spokojnie klade w ten sposob moobki o 10 lvl wyzsze ;) jak masz malo HP mozesz odbiec i uzyc Vampiric Touch, fakt ze mobkowi zabiera malo HP ale conajmniej 400HP ci przywruci i to czasami nam dupe uratuje ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Shillien Elder
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2006, 05:19:56 pm »
Ja jednak to SE bym wybrał dagger z focusem, jak wiadomo SE ma najlepsze buffy dla daggerowców ;] Widziałem juz kilka filmów, w ktorych SE z daggerem potrafi nawet calkiem dobry dmg wyciagnac jak na buffera. Wiem, że filmiki to nie wszystko, ale moim zdaniem duale sa słabe. Dual tylko dla BD i glada.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Shillien Elder
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2006, 05:39:11 pm »
wiesz co kto lubi;) ja naprzydlak wole bic dualami niz naprzyklad pole + root :)
na 52 lvl w thece i Dark Scramerem + 4 z SA focus niezle sobie dawalem rade na cmentarzu. co do walki sztyletem/dualkami moze powiedziec jedno: jak ma sie SA focus to obydwie bronie sa efektowne ;) Jak wiadomo SE nie ma tak mocnych krytykow jak TH albo AW ale mimo tego potrafi daleko zajechac z tymi bronmi ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2006, 02:25:49 pm »
Ok tak sobie przegladalem to forum stwierdzilem ze cos napisze o SE.
Aktualnie mam 69 level na serwerze XP x 2 wiec troszke gralem.
Ogolnie postac jest cool (jak ktos lubi buffera) ale o paru sprawach trzeba napisac.

1. Uzywanie duali badz innej broni do walki wrecz w ogole nie ma sensu w party.
(a zazwyczaj na wysokim levelu chodzisz w party... wyobracie sobie SE polujacego samotnie na kariki np w LoA).
Dlatego ze od zabijania ssa inni a nie ty. Onie zadadza wiecej i szybciej a twoj atak dualami bedzie zawsze zalosny.
Grasz z magiem - masz EMPOWER. To tak jakbys odawal wlasna magie nukerowi i to jeszcze rozmnozona. Jest taki zabawny skill, ktory maja nukerzy - nazywa sie mana recharge (albo podobnie nie chce mi sie teraz sprawdza) i on powoduje, ze mag dostaje X razy wiecej many za twoja mane wydana na empower. Zamiast "pomagac" recznie - dodawaj magii...
Grasz z wojownikiem - po pierwsze go leczysz. Twoj heal pozwala mu atakowac silniejsze moby albo woiecej - po prostu utrzymasz go przy zyciu.
Po drugie - jesli grasz np z daggerem, jtory z zalozenia nie ma duzo wlasnej many, ale za to jego ciosy zadaja kosmos - znowu empower na niego.
Glad, tyrant podobnie..lucznicy.. pewnie znalazloby sie wiecej przykladow.

A jak juz chcecie pomagac aktywnie to duzo bardziej przdatny jest root na moba niz machanie patyczkami w pierwszym szeregu ;)
 
Wieksze party? To samo tylko wybierasz co robic.. patrz wyzej ;)

Ogolnie twoja sila jest twoja magia - nie atak fizyczny, ktory jest zaden, a jeszcze mozna zaliczyc po drodze...

Solo PVP? Moze wczesniej.. ale do 50 nawet 55 levelu ciagnie sie na 35 lvl disrupt undead + empower. zabijanie wlocznia spoza roota niby dziala, ale.. mozna sie paskudnie przejechac na tym...
Solo pvp z dualami ? NIe polecam.. naprawde chcesz tankowac moba??
Z twoim pdef, najnizszym HP w grze..  are u sure?? ;)
A dmg ktory wkladasz jest niewielki zapewniam.
Wiem, bo sam probowalem roznych rozwiazan.
A od 60+ zabijanie solo jest wyjatkowo ciekawym sposobem na ...strate czasu, SSC/bssc (zaleznie czego uzywacie) = kasy i zycia.
Na pocieszenie: niewiele postaci potrafi levelowac samotnie od 60+, SE nie jest tu wyjatkiem.

Co do light armor.. na papierze to ladnie wyglada, skille do 41, zyc nie umierac.
Ale...
Light nie daje boostu do many. Efekt: mniej many i WOLNIEJSZA regeneracja. PDef jest wyzszy ale znowu... - patrz wyzej.
Moim zdaniem - nie warto sie bawic w Light armor. Dobry robe: na C grade karmian (15% casting speed), na B BW albo avadon - zaleznie co wolicie.

SA Manaup NIE ZWIEKSZA mana regeneration. Niestety.. W zwiazku z czym korzysc jest niewielka. To tak jakbys startowal majac troche ekstar many.. potem to juz nie ma znaczenia (no chyba ze czytasz ksiazke i masz okresy siedzenia dluzsze niz trzeba w trakcie expienia. Party bedzie wsciekle, ale co tam ;). Mana-up - fatalny pomysl, strata SA. Mozna pomyslec o SA z dodatkowym buffem: bless the body, hp regeneration albo po prostu acumena.

PVP... tak naprawde problemem sa magowie. Jesli ktos mysli ze SE jest bezradny... ;).
Po pierwsze : WIND SHACKLE. Ta klatwa trwa dlugo i skutecznie zatruwa zycie kazdemu wojownikowi. Atakuje wolniej = zadaje mniej. No a ty masz heala...
Po drugie: root. Od razu masz z glowy walczacych w zwarciu, a o luku to juz wyzej pisalem.
Po trzecie - sprawdzcie czy przypadkeim na waszych serwerach disrupt undead nie dziala na ludzi. BO czasem to sie zdarza... i mial niespodzianka.

A z magiem.. no coz pozostaje sie pomodlic. Do fanow broni recznej - SpS i Sorcerer zabija cie szybkimi aurami hjak pojdziesz w zwarcie (jezeli masz nadzieje na przerywanie im czarow). Necro... root na summona i ewentualnie mozna probowac go dopasc po roocie. SH tak samo tyle ze raczej summona miec nie bedzie ;). Ale nawet z SH szanse sa jak 95% dla niego ze cie zabije a ty mu CP nie zdejmiesz nawet.
Oczywiscie moze root, uciekac wyleczyc sie i wrocic.. tylko co dalej... nie zabijesz tak nukera.

Tatuaze.. ja gram na C4 i nie pamietam jak bylo w c3 , ale jedna uwaga: wszystkie klasy bufferow nie moga ruszyc intelligence...
To tyle na temat tatuazu -9 do INT. Bylby najlepszy.. tyle ze sie nie da.
A na pewno na C4 wmiare podobnym do retail'a. Jesli u was dziala - super.
Jesli nie.. -men +wit i mozna jeszcze 2 na fizyczne. NA pewno zdejmowac strength... +con +dex (opcjonalnie oba albo jeden z nich, co wolicie).


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Shillien Elder
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2006, 03:44:34 pm »
Dużo byków porobiłeś...
Po pierwsze, co się najbardziej rzuca w oczy - Empower - jest to buff, który zwiększa m.atk (na 3lvl bodaj 70% a może nawet trochę więcej), przekazywanie mp o którym mówisz to recharge, należy dodać że max. można zregenerować mp 9lvl wyżej, a co do wielkości regeneracji - generalnie jeśli żre 70mp to fighterowi "oddasz" 70mp (taki po prostu transfer 1:1) z magami jest inaczej. Mają oni bowiem skill passive (higher mana gain o ile dobrze pamiętam) oni przy Twoim zużyciu 100mp dostaną trochę więcej (zależy to od skilla tegoś wlaśnie skilla)

SE wcale nie ma najmniej HP w grze. Co więcej - wielu ma niższe, wszyscy nukerzy. Najmniej w grze ma Spellhowler.

Z wind shacle bym się nie bawił na mass pvp bowiem wtedy też się zrobisz fioletowi i cya - jeden krytyk archera.


A co do PvP 1vs1. O czym wy w ogóle mówicie?? Z tego co się orientuje (poprawcie mnie jeśli się mylę) SE jest supportem. NIE jest on postacią do PvP


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 02, 2006, 11:59:38 am »
Cytat: Yoker
Dużo byków porobiłeś...
Po pierwsze, co się najbardziej rzuca w oczy - Empower - jest to buff, który zwiększa m.atk (na 3lvl bodaj 70% a może nawet trochę więcej), przekazywanie mp o którym mówisz to recharge, należy dodać że max. można zregenerować mp 9lvl wyżej, a co do wielkości regeneracji - generalnie jeśli żre 70mp to fighterowi "oddasz" 70mp (taki po prostu transfer 1:1) z magami jest inaczej. Mają oni bowiem skill passive (higher mana gain o ile dobrze pamiętam) oni przy Twoim zużyciu 100mp dostaną trochę więcej (zależy to od skilla tegoś wlaśnie skilla)


Racja troche za szybko to pisalem. wyjasniam empower boostuje maga i jego damage ktory i tak ma wieksze niz SE z przyczyn naturalnych.
A recharge sluzy do tego zeby ten nuker mial magie zamiast ciebie.
Dalej zgodnie z tym co napisalem.
Po prostu zapominanie o recharge i bieganie z bronia reczna jest nieoptymalne.

Ale rzeczywiscie jak teraz spojrzalem to brzmi niejasno :).

To tyle w kwestii "bykow" :). "po drugie" i "wiecej" juz nie ma, podobnie jak nic sie "w oczy nie rzuca" :p.

Dla jasnosci - napisalem posta, zeby pomoc tym ktorzy chca sie bawic SE, zwlaszcza ze pewne idee, ktore widzialem na poprzednicj stronach sa.. no mocno watpliwe, lagodnie mowiac.
Na to forum trafilem przypadkiem i prawdopodobnie jest to moj ostatni post.
Tak, ze nie zamierzam nikogo przekonywac ani toczyc tu flame wars.
Mam nadzieje, ze moje posty zostana, to moze ktos kiedys skorzysta.
Chcecie skorzystajcie - nie chcecie to nie ;).
Jak napisalem, mam dosc wysoko SE i chyba juz wszystkie mozliwe taktyki nim wyprobowalem. A sztuka cierpi jak slysze o pewnych pomyslach co z nim zrobic...
To jest super postac do grania i ma mnostwo mozliwosci do wykorzystania.

***
Dokladnie to jest tak: recharge dodaje magowi na 63 poziomie okolo 250% magii zuzytej przez SE.
Akurat 63 bo wczoraj sprawdzalem  ladujac znajomego SH.
Ile dokladnie to zalezy od skillu MAGA nie buffera.
To jest czysty zysk i dlatego warto to robic.
Nie wiem co masz na mysli pisza o 9 levelach sorry. Jesli chodzi ci o roznice poziomow miedzy postaciami (??) to nieprawda. 30 lvl buffer regeneruje magie 60 lvl magowi np... bez problemu.
Dlatego napisalem o "rozmnazaniu" many.

Cop do wojownikow to jest bardziej skomplikowane.. ale dalej moze byc oplacalne. Jezeli zakladamy ze glownym celem party jest zabijanie caly czas bez robie nia parzerw (a SE moze zapewnic cos takiego) to w malym, 2, max 3 sobowym party doladowujesz magia np glada czy daggera. Vampiric zalatwia sprawe leczenia (albo zmniejsza czestotliwosc), wiec masz zapas many. To po prostu widac kiedy warto, a kiedy nie.

****
A to ciekawe co piszesz. HP zalezy od constitution, ktore dark elfy maja najnizsze ze wszystkich ras.
Ponadto magowie (wszystkich ras) maja mniej niz wojownicy.
KAZDY inny nuker/mag ma wiecej HP niz ciemny elf nuker/SE.
Dla porownania Shillien knight ma najmniej HP ze wszystkich tankow itp...
To po prostu wynika z rasy i bazowego constitution.
Oczywiscie NIE MA roznicy pomiedzy SE a SH jesli chodzi o consitution/HP.

Con mozna podniesc tatuazem i duzo magow tak robi... a bufferzy dodatkowo moga zastosowac tylko jedno tatoo magiczne.. wiec pozostaje im mozliwosc dwukrotnego modyfikowania parametrow fizycznych... czyli spokojnie moga podniesc i consitution i dexa kosztem strength.

***

Przypominam, ze windshacklem nie da sie zaczac walki normalnie. Przeciwnik musi byc oflagowany (fioletowy) i dopiero mozna go rzucic, a to z uwago na fakt ze WS nie zadaje damage'u. Wiec jezeli jestes w terenie i mozesz rzucic WS tzn ze przeciwnik juz jest fioletowy. Czyli - juz cie atakuje.
Nie wiem jak moj wlasny fiolet ma wplywac na szanse krytyka u archera zreszta.. ;). Dla jasnosci pisze: nie wplywa.

WS jest zreszta jedyna szansa pokonania przeciwnika nie-maga.
Redukuje szybkosc ataku - redukuje ogolny damage output.
I - zapewniam was - dziala swietnie i doprowadza przeciwnika do rozpaczy.

***
SE jest bufferem/healerem. Natomiast istnieja sytuacje takie jak: mass PVP, wojny na serwerze czy sieges.
I czasem nie wybierasz sobie przeciwnika bo wlasnie on cie juz wybral.
To nie jest tak, ze kwalifikujesz postac ja ko support i wtedy to juz tylko uciekac mozna. Gra sie tak jak pozwala przeciwnik i tak zeby mu jak najwiecej krzywdy zrobic. To jest generalna zasada.
Aha do PVP dodam jeszcze jedna porade: stosowanie heala na siebie.

Naprawde.. posty z poradami powinni pisac ludzie ktorzy GRALI dana klasa, inaczej to jest robienie ludziom wody z mozgu.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Shillien Elder
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2006, 02:41:16 pm »
L, to że ktoś zaczyna z bazowej klasy dark elven mystic i idzie w Spellhowlera nie znaczy jeszcze że będzie miał tyle samo HP/MP co kolega który wybrał ścieżkę Shilien Elder. Klasa postaci również determinuje to ile HP/MP będziesz miał dodawane z każdym awansem na wyższy poziom postaci.

Poza tym chyba troszkę zbyt surowo oceniasz to forum, dołączyłeś tu przedwczoraj, nie zdążyłeś się zapewne nawet z 5% postów tutaj zawartych zaznajomić a strugasz jakiegoś cholernego krytyka. Na to forum trafiają różni ludzie, niektórzy wiedzą mniej, niektórzy więcej ale każdy ma prawo pisania i to że według Ciebie jakaśtam taktyka się nei sprawdza nie znaczy jeszcze że nie można jej opisać bo niektórym może po prostu sprawiać frajdę granie "inaczej niż reszta". Ty również popełniałeś błędy które Ci już wytknięto, widzisz jakby ktoś przeczytał że na takim TH używałbyś Empowera to Ty również mu wodę z mózgu robisz. Dlaczego? Bo pisząc tak długiego posta mogłeś się wysilić i sprawdzić jak się poszczególne skille nazywają zamiast błyszczeć ignorancją.

Aha, i nie czepiaj się że już się poprawiłeś w swoich błędach bo jeszcze Ci wyedytowanie pierwszego posta zostało :P

Aha, Yoker, jeśli leczysz lub buffujesz walczących ludzi ze swojego party to i tak sie fioletowy zrobisz i tak.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Shillien Elder
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2006, 04:01:29 pm »
Dokładnie, ile więcej MP zależy od skilla higher mana gain (u Nukera) i tak jak go w ogóle nie ma dostanie tyle ile SE straci. Im ma większy lvl tego skilla tym więcej dostanie MP (i dokładnie to samo napisałem wcześniej...)

Nie consitution tylko condition , co do HP. To co napisał Art00Det00, klasa również ma wpływ. Wedle Twojego rozumowania TH miałby tyle samo HP co Warlord...

To że możesz regenerować manę kolesiowi 30lvl wyżej TO JEST BUG, grałem na wielu serwerach, czytałem L2 guide i tak NIE POWINNO BYĆ
Cytuj
Aha, Yoker, jeśli leczysz lub buffujesz walczących ludzi ze swojego party to i tak sie fioletowy zrobisz i tak.

Wiesz, gram na przemian raz na serwerze C4, C3 (zomg są jeszcze takie...) i w C3 leczenie kolesia W PARTY NIE powoduje zmieny nicka na fioletowy (oflagowania), jednak jak zauważyłeś w C4 nie ma znaczenia czy w party czy nie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 08, 2006, 11:23:43 pm »
A jaki set c grade radzicie wlozyc na eldera?