Witaj
Gość

Wątek: Klasa pod l2 essence  (Przeczytany 7936 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Klasa pod l2 essence
« dnia: Marzec 09, 2023, 11:31:32 am »
Hey

Z racji niedalekiego startu l2 reborn essence planuje zacząć tam grać. Pytanie dla bardziej zorientowanych w tej kronice, jaka klasa będzie odpowiednia dla gracza casualowego. Te nowe klasy death warrior itp coś wnoszą? jakich klas szukają do pt ? i czy BD to byłby ewentualny dobrych kierunek bo to moja ulubiona klasa.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasa pod l2 essence
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2023, 09:17:30 am »
Generalnie Kamaele są najbardziej przyjazne początkowym graczom, szczególnie Soul Hound. Dodatkowo SE, BD, PP (jesli chodzi o PP to zależy na którym patchu będzie gra, PP dostał turbo reworka i teraz jest jedną z najmocniejszych postaci na PVE) wymiatają kosmos. SE jest bardzo casual-friendly, bo ma Vampirica na własne spelle, no i heale. BD ma dance, przez które prościej się nim expi. Soul Hound nie wywala się z many w ogóle - masę ludzi tworzy właśnie Soul Hounda jako farmera adeny z tej własnie przyczyny.

Na Essence nie ma prawie w ogóle party, gra przebiega solo w 90% przypadków.

Jeśli chodzi o nowe klasy, na tyle na ile się orientuję:

Jeśli chodzi o Death Knighta - jest mocny, ale nie ma żadnego dasha - przez co ciężko dobiec do mobków na lokacjach engamowych. Niby ma Death Pulla, ale na autofarmie jest on nieefektywny, bo bardzo często na automacie cast odpala się dopiero pod mobem. Generalnie uznawany za króla PVP przez bardzo silne masówki - kombinacja Hellfire + Lightning Storm sprząta ludzi kosmicznie, jednak oba skille mają relatywnie długi cooldown. W update DK2 (kronice po Assassinie) jeszcze dodatkowo dostaje buffa (nie wiem co w tym NC-Sofcie biorą, ale niech biorą mniej).

Najnowsza klasa - Assassin - bez książek tragicznie się nim expi, jest bardzo manożerny - więc bez Orfena +2 farmi się bardzo źle - ten epic to must have na Assassinie. Turboniszczyciel w PVE z Orfenem +2 i książkami z racji chorego AOE i dwóch dashów. Gameplay podobny do Zeda z LOLa.

Sylph Blaster - wymaga kilku książek, bardzo przyjemny w expie. Nie wiem jak na PVP.

Vanguard Rider - nie sprawdzałem tej klasy, ale z tego co widziałem to bardzo dużo masówek, jednak wydaje się słabszy od Assassina pod tym względem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2023, 12:28:42 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired