Witaj
Gość

Wątek: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server  (Przeczytany 2507 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

[Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:43:57 pm »
Poszukujemy:
Odpowiedzialnego Developera, który zna się na rzeczy i dla którego Lineage 2 jest pasją. Chcemy podjąć współpracę z osobą, która chciałaby otworzyć dobry, stabilny serwer. Oczekujemy stworzenia/przekształcenia plików według naszego plany serwera oraz wykonanie stronki, forum oraz zajęcie się reklamą. Zależy nam na tym, aby była to osoba godna zaufania, z odpowiednim doświadczeniem.

Kilka słów o sobie:
Mam na imię Kornel (17 lat), uczęszczam do renomowanego Liceum. Swoją przygodę ze Światem Lineage 2 rozpocząłem dzięki mojemu kuzynowi 9 lat temu. Zaczynaliśmy od C4. Większość czasu spędziliśmy jednak na Interlude, dlatego też na takiej kronice planujemy otworzyć własny serwer. Lineage 2 jest dla nas pasją, jednakże z powodu szkoły średniej, dziewczyny będzie to moja ostatnia przygoda z grą. Chciałbym, żeby była ona niezapomniana i dlatego chciałbym poświęcić każdy wolny czas zajmowaniu się serwerem. Kilkakrotnie byłem Game Masterem. Była to jedynie funkcja czysto pomocnicza, przekazywanie informacji, propozycji do Administratora, małe poprawki w bazie danych. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to od strony samej gry znam Lineage 2 w całości. Niestety nie jestem profesjonalistą w plikach oraz serwerze dedykowanym , dlatego wolałbym aby tym zajęła się osoba bardziej kompetentna.

Informacje o serwerze:
Rate Exp: x30
Rate SP: x30
Rate Adena: x100
Rate Drop: x2
Enchant Max: 16
Enchant Safe: 3
Normal Enchant Rate: 50%
Blessed Enchant Rate: 75%
GM Shop: Armors/Jewels/Weapons (D-A Grade) + dodatkowe itemy charakterystyczne dla serwera PvP (potki, ssy)
GM Buffer, Scheme Buffer


Są to podstawowe informacje na temat serwera, oczywiście wszystko jest do skonsultowania. Więcej informacji na priv.
Główną ideą jest serwer PvP, jednakże z zachowaniem wygórowanych cen oraz długiej drogi do posiadania najlepszych itemów.
Większość serwerów jest takich, że po dwóch dniach każdy ma ekwipunek +max przez co staje się on nudny.
Kolejną rzeczą jest stabilność serwera. Większość zamykana jest po miesiącu, dwóch z powodu braku zaangażowania Administracji.

Dlatego też szukamy do współpracy osoby, która chciałaby wspólnie z nami prowadzić serwer, głównie od strony Developerskiej.
Jeśli traktujesz naszą propozycję poważnie i chcesz stworzyć z nami dobry serwer (nie na odwal jak się to mówi) i jesteś zainteresowany naszą propozycją proszę o kontakt GG: 5995946


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2012, 08:09:25 am »
Chcemy podjąć współpracę z osobą, która chciałaby otworzyć dobry, stabilny serwer. Oczekujemy stworzenia/przekształcenia plików według naszego plany serwera oraz wykonanie stronki, forum oraz zajęcie się reklamą. Zależy nam na tym, aby była to osoba godna zaufania, z odpowiednim doświadczeniem.

Sądzisz, że ktoś taki zrobi ci wszystko tylko i wyłącznie za to, że ty wykupisz w pierwszym miesiącu serwer dedykowany, natomiast później będziesz opłacał go dzięki pracy tego kogoś ? Przepraszam ale skomentuję to tak:
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:46:15 am »
Ja tam od dawna szukam sponsora na moje projekty i nie chciał bym za to kasy, chciałbym tylko sprawować pieczę nad serwem... gdybym mógł bezproblemowo odpalić OFFa to pewnie bym się nauczył w nim bawić to bym napisał ale ja jak na razie to tylko na emulatorze siedzę. ;x


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:55:12 am »
Ja tam od dawna szukam sponsora na moje projekty i nie chciał bym za to kasy,

Może zmień taktykę ? Nagraj kilka filmików pokazowych, wrzuć na youtube i ludzie się sami do ciebie zgłoszą. Zdołasz rozreklamować siebie samego to i przy okazji inni będą mieli dowód na to, że będziesz potrafił zrobić to samo z ich serwerem, co jak widać w tym przypadku jest wymagane od kandydata na to stanowisko.

Coś na wzór tego co ja kiedyś zrobiłem: http://www.youtube.com/watch?v=QOhdXTM-0l4&context=C490da71ADvjVQa1PpcFOc_-W-orjsWDngTK2Ygu0Er04o5bLvZBk=
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2012, 11:59:04 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2012, 08:48:16 pm »
Ja tam od dawna szukam sponsora na moje projekty i nie chciał bym za to kasy,

Może zmień taktykę ? Nagraj kilka filmików pokazowych, wrzuć na youtube i ludzie się sami do ciebie zgłoszą. Zdołasz rozreklamować siebie samego to i przy okazji inni będą mieli dowód na to, że będziesz potrafił zrobić to samo z ich serwerem, co jak widać w tym przypadku jest wymagane od kandydata na to stanowisko.

Coś na wzór tego co ja kiedyś zrobiłem: http://www.youtube.com/watch?v=QOhdXTM-0l4&context=C490da71ADvjVQa1PpcFOc_-W-orjsWDngTK2Ygu0Er04o5bLvZBk=

Ty zyjesz? - Kurde już dużo czasu Cie nie widzialem hehe :D


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: [Poszukiwany Developer] - Lineage 2 Interlude Server
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2012, 11:54:57 am »
Lubie tego typu ogłoszenia parafialne. Z chęcią bym popracował nad czymś takim, ale wątpię aby osobę w wieku 17 lat stać by było na miesięczne utrzymanie moich usług :)
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea