Witaj
Gość

Wątek: Poradnik Paladyn  (Przeczytany 16168 razy)

  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Poradnik Paladyn
« dnia: Styczeń 10, 2011, 11:52:38 pm »
nie chce mi się kłucic  z dziećmi więc usuwam poradnik pochwałe tez zabierzcie..
Azell czekam na twój poradnik o paladynie pro mega ogarniaczu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2011, 02:41:37 pm wysłana przez GIMLI1820 »


Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:05:43 am »
AI na power?;

niedokladne info o SoFie;

na iron willa szkoda GC, a na holy strike'a juz nie, ok;

holy attack przy tribunalu = divine(nie divide);

enchant wisdoma raczej tylko na mental;

co oznaczaja okreslenia "typowe" i "podstawowe" atrybuty w opisach protectionow? tak to jest jak sie bierze info z l2-info.pl gdzie skille byly tlumaczone translatorem a opis zealota to "Przez wolę stróża Bóg"







  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:20:27 am »
a na co proponujesz enchantować AI?
co do protectionów nie spisałem tego z lineage2-info, tylko z gry nie pisze tam dokładnie jakie dodaje a na pamięć nie pamiętam.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:42:32 am »
enchant AI oczywiście na Time :)
Tribunal nigdy nie enchantujemy na holy!! Pod oly typowy enchant to Power a pod open pvp na modify critical
Iron will ofc enchantujemy ale nie jest to priorytet w enchancie
Aegis stance da się enchantować - na +30 zamiast obcinac defa tarczy o 40% obcina tylko o 10%

na max lvl Tribunal zmniejsza resist na short range weapon o 20 % a nie 12% :]
Prot of alignment dodaje resist na holy/dark, prot of elem na pozostałe

Pozostaje czekac na poradnik :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 12:47:29 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:07:56 am »
Cytuj
Iron will ofc enchantujemy ale nie jest to priorytet w enchancie
na co go enchantujesz na time czy na coast bo innej opcji nie ma..?
Cytuj
Tribunal nigdy nie enchantujemy na holy!! Pod oly typowy enchant to Power a pod open pvp na modify critical
ja go zawsze enchantuje bo Holy i sprawdza się bardzo dobrze.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:25:16 am »
Cytuj
Iron will ofc enchantujemy ale nie jest to priorytet w enchancie

na co go enchantujesz na time czy na coast bo innej opcji nie ma..?
na pewno nie na Time i jest to jeden z ostatnich skilli do enchantu :]

Cytuj
Tribunal nigdy nie enchantujemy na holy!! Pod oly typowy enchant to Power a pod open pvp na modify critical
ja go zawsze enchantuje bo Holy i sprawdza się bardzo dobrze.
ten +1 na holy na każdy enchant nic nie daje... Tribunal ma bazowo +20 holy i na +30 daje +50 czyli wielkie g... od czasu obcięcia wpływu elementu na dmg (tylko 70% przy atri 300) dużo więcej daje enchant na Power niż na Holy
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2011, 01:36:56 pm »
Cytuj
ten +1 na holy na każdy enchant nic nie daje... Tribunal ma bazowo +20 holy i na +30 daje +50 czyli wielkie g... od czasu obcięcia wpływu elementu na dmg (tylko 70% przy atri 300) dużo więcej daje enchant na Power niż na Holy
Dobrze wiedzieć już zmieniłem.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2011, 04:25:17 pm »
Ekwipunek
Bron:
Proponuje nie wydawać kasy na bron do b grade najlepiej kupować Commony
No-grade:
-Falchion.
D-grade:
-Elven Long Sword Common.
C-grade:
-Samurai Longsword najlepiej tez common ale jeśli już ktoś chce normalna bron to z Focusem.
B-grade:
-Sword of Damascus z Focusem.
A-grade:
-Dark Legion's Edge z Rsk.Focus
S-grade:
-Forgotten Blade oczywiście z Focusem.
S80:
-Dynasty Sword z Focusem
Icarus:
-Icarus Sawsword z Focusem
Do reszty broni niestety nie mam obrazków ale wybieramy zawsze sworda z focusem.

Sety:
Tu tez najlepiej myśleć o normalnych itemach od b grade.
D-grade:
Briganide Set Common.
C-grade:
-Full Plate Set Common.
B-grade:
-Doom Heavy Set.
A-grade:
Tu wielku wybierało zawsze Nightmare set ale ja proponuje Talluma dobry do PvE jak i PvP,dodaje Atk.Spd i Str ale odejmuje nam com.
- Tallum Heavy Set.
S-Grade:
-Imperial Crusader Heavy Armor Set.
S80:
-Dynasty Heavy Armor [Shield Master].
s80-Moirai:
-Moirai Cuirass Set
s84:
-Vesper Noble Set
-Elegia Cuirass Set.
Jeśli mogę się wtrącić do powyższego to....
full itemy armorowe kupujemy dopiero od s grade a jeśli cena IC jest zaporowa to nawet od s80.... na s80 wybieramy moiraia tylko i wyłącznie!! imo jest to end game'owy set dla wszystkich tanków
jeśli jednak upieramy się na full itemy w zakresie C-A to wybieramy odpowiednio full plate, blue wolf, majestic/tallum (nigdy nie robimy z tanka warzywka!! bo i tak mamy dużo mozliwości przeżycia) ale jak dla mnie za szybko sie przelatuje przez te levele i szkoda kasy

od 40 (przed h5 od 43) do 75 lecimy na vanguardzie i zabijamy masówkami moby z 1/2 HP (ale nie tylko :P), jest to najlepszy sposób na kasę i expa i dlatego jedyną opcją jako main broni jest 2h sword, w zupełności wystarczy nawet common
od 76 jeśli jeśli mamy fb+150ele (najlepiej holy) porzucamy vanguarda i bijemy w standardowym setupie z tarczą a jeśli nie to dalej lecimy na vanguardzie tak długo jak się da (max 78/79) na Silent Valley (solo) lub w FOG (jako dd/biegacz/leecher :D)...
ewentualnie przy podbitym na +1-4 banishu siedzimy w pagan ale bywa ciężko bez heala :]...
po 80 solo DoE (można spokojnie próbowac na 78 :)), duo/trio/quadro rift 80+, ale zawsze naj opcja do 82 jest leech w FOG pt :P

przy robieniu za tanka/dd pamiętamy o ciągłym buffowaniu się naprzemiennie AI i BM - mamy wtedy  około 1,5 min w każdych 5 min bez mega boosta do regularów

dobra.. nie chce mi się już pisać więcej - każdy musi sam sobei wybrać co dla niego bardziej efektywne więc się już nie wtrącam ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 04:26:56 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2011, 06:49:42 pm »
lol elegia set umarlem :)


pomijam ze poza fanami ryzu i surowych ryb nikt tego na oczy nie widzial ale ten set to porazka


od h5 tylko i wylacznie vorpal set ktory daje +8 speeda

od 80 farm tylko na rifcie i farmisz solo bd i wc na boxa i lecisz od bidy mozesz nawet lethalowac jak ci sie chce
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2011, 06:54:55 pm »
lol elegia set umarlem :)


pomijam ze poza fanami ryzu i surowych ryb nikt tego na oczy nie widzial ale ten set to porazka


od h5 tylko i wylacznie vorpal set ktory daje +8 speeda

od 80 farm tylko na rifcie i farmisz solo bd i wc na boxa i lecisz od bidy mozesz nawet lethalowac jak ci sie chce

no może ty jeszcze tego setu nie widziałeś ale to nie jest poradnik tylko na low raty, a na PvP lecisz do GmShopa i juz;)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:33:03 pm »
to jak ty piszesz poradnik w oparciu o HR to proponuje to od razu wywalić do kosza
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:34:33 pm »
A ja proponuje jak ci się coś nie podoba to nie czytaj tego Topicu albo zrób lepszy, i czytaj ze zrozumieniem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 07:37:21 pm wysłana przez GIMLI1820 »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:47:56 pm »
Slabe... To bardziej podchodzi pod opis skilli postaci, niz poradnik. Bardziej przypadl mi do gustu ten wall of text Azelli i Alariona. Powinienes troche to uzupelnic, brakuje duzo podstawowych rzeczy, np cos o dye, makrach, pvp/oly, itd.

Zobacz sobie na te poradniki:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,36018.0.html
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39485.0.html

Czytajac takie poradniki, az sie ma ochote zrobic takiego da/bisha :)

Tirius chyba zapomniales podkleic temat :) Co jak co, ale jest to jedyny poradnik dla pala, wiec lepiej, by sie nie stracil :)


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2011, 07:50:06 pm »
tak wiem to jeszcze nie jest koniec.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:59:40 pm »
Slabe... To bardziej podchodzi pod opis skilli postaci, niz poradnik. Bardziej przypadl mi do gustu ten wall of text Azelli i Alariona. Powinienes troche to uzupelnic, brakuje duzo podstawowych rzeczy, np cos o dye, makrach, pvp/oly, itd.

Zobacz sobie na te poradniki:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,36018.0.html
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39485.0.html

Czytajac takie poradniki, az sie ma ochote zrobic takiego da/bisha :)

Tirius chyba zapomniales podkleic temat :) Co jak co, ale jest to jedyny poradnik dla pala, wiec lepiej, by sie nie stracil :)

Podkleję, jak autor poprawi co nieco, bo co jak co, jedyny nie zawsze oznacza dobry, a tak przynajmniej ma motywację ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2011, 09:56:08 am »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 12, 2011, 02:46:31 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ale mniejsza z tym.
TEMAT DO USUNIĘCIA.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 12, 2011, 07:30:19 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ale mniejsza z tym.
TEMAT DO USUNIĘCIA.

emo rage?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2011, 07:57:17 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.





dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ale mniejsza z tym.
TEMAT DO USUNIĘCIA.

emo rage?

I bardzo dobrze, jeśli się mądrujesz to poprzyj chociaż twoje "tezy" dowodami. Ot co, a nie tak se napisałem bo Emo Gram na Uber Pro Priv :].
Polakowi najłatwiej wychodzi krytyka, ale żeby samemu coś to już nie ;>
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:34:54 pm »
Wiesz wkurwa lapac nie musisz chociaz niektorzy tak pojechali ze sie z drugiej strony nie dziwie (mogli tak troche zasugerowac rzeczy lagodniej).Ale masz okazje to dopracowac + poszukac troche info.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2011, 02:45:07 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Pal jedynie jak moze wygrac z tk to na dmg ale nie po przez wygranie :) chyba ze tk jest na afk z 30 minut.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2011, 03:03:56 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Pal jedynie jak moze wygrac z tk to na dmg ale nie po przez wygranie :) chyba ze tk jest na afk z 30 minut.

Zapraszam do zobaczenia filmiku TheStig vs Eruan na którym widać że TK nie musi być 30min afk a nawet więcej że nie ma aż tak łatwo żeby wygrać z palem


Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2011, 03:14:54 pm »
nie wiem jak ty przegrywasz z HK to dla palka dosc prosta walka nawet przy cancelu i po co ladowac seeda na flame icon jak sie nei da miec 2 ai a ptaszek i tak dostaje twoje buffy....


to samo z TK i akurat z nim palek ma jeszcze mniejsze problemy z zabibciem niz HK.



dawaj dalej ale z tego co widze to co nie napiszesz bedzie bardziej smieszne niz poprzednie :(
Pal jedynie jak moze wygrac z tk to na dmg ale nie po przez wygranie :) chyba ze tk jest na afk z 30 minut.

Zapraszam do zobaczenia filmiku TheStig vs Eruan na którym widać że TK nie musi być 30min afk a nawet więcej że nie ma aż tak łatwo żeby wygrać z palem
dobrze ze umiesz czytac, oh w8


puff nie napisal ze TK moze wygrac z palem tylko ze pal moze wygrac z tk tylko poprzez rozstrzygniecie kto zadal wiecej dmg, ofc mowimy o overfarmed charach


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2011, 04:26:16 pm »
No chyba dwóch hero to overfarmed charach a jak widać wygrał pal i to nie na dmg tylko zabił go przed czasem  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Poradnik Paladyn
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2011, 01:37:47 pm »
Nie ma poradnika, nie ma tematu. Zamykam.
new future.