Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 483741 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3475 dnia: Lipiec 07, 2012, 10:26:56 pm »
Słucham?
Wybacz, odpisałem na poprzedni post :D
co do daggerów to się nie znam niestety.
Witam,
Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie grałem w tego już legendarnego MMORPG. Chciałbym teraz spróbować mimo, że L2 ma swoje najlepsza lata za sobą. Tutaj rodzi się pytanie - która klasa dystansowa zaciekawi mnie, nowego gracza. Najważniejsze żeby eq do niej nie było drogie oraz była to postać DPS. NIe lubię grać healerami i tankami. Dobrze by było gdyby mi się nie znudziła do end game i była dobra w mass pvp. Czy taka postać w ogóle istnieje? Proszę o pomoc.
Istnieje- jest to tyrant. Najtańsza postać (eq). Z tym, że bardziej klasa melee a nie dystansowa. Zależy jeszcze od kroniki na której grasz. Tak będzie to pewnie sorc z racji tanich stonów, sps z racji bycia dość mało popularną klasą. Jeżeli grasz np w GoD lub starsze kroniki no to archer, ale jednak nie ma co się w GoD zastanawiać, bo wszystko łączy się w jedno z różnicą statystyk/skilli rasowych. Zatem jeżeli GoD i dystansowo to nuker/archer :P .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 10:30:47 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3476 dnia: Lipiec 08, 2012, 12:12:43 pm »
Czesc
Wlasnie powracam do l2 ,zaczynam gre na serverze interlude x23 i tutaj nastepuje pytanie - jaka postac głownie pod pvp,na expie bede mial na plecach db takze exp nie powinien byc jakis zly :) Osobiscie myslalem o gladzie ,moze jakims łuku,z tego co pamietam ładnie zmiatali w tej kronice ? Aha ,wazna informacja,nie chce aby postac dopiero rozpedzala sie na end game,musi wczesniej pokazac juz pazurek hehe :)
ZA ODPOWIEDZ DAJE TORBE DOBREGO BAKANIA !


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3477 dnia: Lipiec 08, 2012, 04:39:58 pm »
Ogólnie gladka trzeba dużo farmić zanim sięgnie zenitu, więc odpada. W sumie archer Ci bardzo pasuje, tyrant jak dobrze pamiętam też wtedy fajnie na low lvlu wymiatał, dagger raczej owni dopiero 78+ z dobrym sprzętem ale tu nie jestem pewien.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3478 dnia: Lipiec 08, 2012, 05:13:57 pm »
Dagger może sam pocisnąc w b gradach około 5 osób naraz, wystarczy dobrze biegać ii dobrze obierać targety. Nawet na 49 już nieźle ciska, ale wiadomo, że lepszy jest od 78+, zwłaszcza na 83.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3479 dnia: Lipiec 08, 2012, 05:16:00 pm »
ok dzieki chłopaki,paczusia juz wysłana tak jak sie umawialismy :)
Ma ktos jescze jakies propozycje ? aha ,no i jaki buffer na db nadaje sie dla th ewentualnie he ?


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3480 dnia: Lipiec 08, 2012, 05:28:54 pm »
Jeżeli tylko 1, to myśle, że WC albo PP, jak można 2 to dla  proponowałbym SWS( bardziej na pvp, ale na pvp też zajefajne)



PS. Ze mną się na żadną paczkę nie umawiałeś ;(, jak to jest?
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3481 dnia: Lipiec 08, 2012, 10:32:53 pm »
Dagger może sam pocisnąc w b gradach około 5 osób naraz, wystarczy dobrze biegać ii dobrze obierać targety. Nawet na 49 już nieźle ciska, ale wiadomo, że lepszy jest od 78+, zwłaszcza na 83.
83 lvl w C6 ? :D nie no żartuję.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3482 dnia: Lipiec 11, 2012, 08:24:10 am »
To nie wiedziałeś, że jest debuff dla wszystkich graczy oprócz ciebie i możesz wbić 83 lvl na Interlude ? O.o Nazywa się "niedoczytałemkronikimadafaka" ^^
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3483 dnia: Sierpień 14, 2012, 01:34:09 pm »
Witam, dawno mnie nie było na forum. Zamierzam wrócić do l2 na kronice IL. i oto moje pytanie: jaka postać w IL dawała rade na PVP, myślałem o daggerach (PW) lub jakimś Tanku może, proszę o przypomnienie mi tej kroniki, gdyz na IL grałem tylko 3 tygodnie:P
Chyba,że zaproponujecie jakąś inną postać, na wyższych kronikach byłem Hero ale skończyłem na H5. IL w ogóle nie pamiętam, nie wiem w ogóle jak np sprawuje się PP/EE/BP. Bardzo lubię pvp więc proszę o radę jeśli ktoś pamięta lub może gra.
A i od razu szukam klanu na Nostalgii
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 01:47:16 pm wysłana przez oloohlsen5 »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3484 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:14:42 pm »
łucznik i f1

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3485 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:52:28 pm »
Cześć !
Mam pytanie to wszystkich serwerowych wyjadaczy. 
Grałem już kiedyś troszkę w L2 ale nigdy nie byłem tak dobry, żeby mieć hero  :noob:
Chce zacząć grać na serverze High Five.
Istnieje jakaś łatwa postać do ogarnięcia typu F1, F2, F3, F4 a potem GF ?
Może to być klasa dystansowa, melee, głownie postać 1v1 pvp i oly.

z góry dziękuję


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3486 dnia: Wrzesień 09, 2012, 11:15:56 pm »
Cześć !
Mam pytanie to wszystkich serwerowych wyjadaczy. 
Grałem już kiedyś troszkę w L2 ale nigdy nie byłem tak dobry, żeby mieć hero  :noob:
Chce zacząć grać na serverze High Five.
Istnieje jakaś łatwa postać do ogarnięcia typu F1, F2, F3, F4 a potem GF ?
Może to być klasa dystansowa, melee, głownie postać 1v1 pvp i oly.

z góry dziękuję

mi to do nuka idealnie wręcz pasuje, ew jeszcze kilka skili z łapy można by odpalić, ale i to nie zawsze


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3487 dnia: Wrzesień 30, 2012, 06:39:45 pm »
Czesc,szukam postaci która mógłbym troche pozabijac w terenie jako niedzielny gracz ( czyt. brak dobrego sprzetu  etc) kronika GF


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3488 dnia: Wrzesień 30, 2012, 07:47:29 pm »
Czesc,szukam postaci która mógłbym troche pozabijac w terenie jako niedzielny gracz ( czyt. brak dobrego sprzetu  etc) kronika GF
Berserker

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3489 dnia: Październik 01, 2012, 01:51:35 am »
Witam mam zamiar zagrac na serwerze Gracia final i mam problem z wyborem postaci pod ta kronike.
Mianowicie zakładam ze bede grał raczej solo wiec potrzebna jest mi postac która jest w stanie jak najwiecej osiagnac  przy takim modelu gry.
Rozwazajac wiele argumentów wybrałem wstepnie 2 postaci
BD + wilk + box wc   / ES+box hmmm PP?


Moglibyscie mi doradzic który zestaw  będzie  hmmm efektywniejszy w robienu czegokolwiek,.
Dodam tylko że   sporo czasu grałem koniarzem jednak były to zazwyczaj niższe kroniki max Hellbound...  przez co wybierajac  ewentualnie koniarza granie powyzej 80 lvlu jest dla mnie wielka niewiadoma. Przeczytałem kilka różnych poradników jednak są to tylko suche informacje i do żadnych konstruktywnych wniosków nie doszedłem.
I jeszcze jedno pytanie zupełnie z innej beczki jak jest  w GF z atrybutami w zbroi dokladniej czy rezist wbity  w zbroje przenosi się na summona?

A może ktos z was ma lepszy pomysł na duo main + box  ew + wilk co gry solo??
(Nukerzy odpadaja po prosstu nie lubie).

Prosiłbym raczej o konkretne  odpowiedzi oparte najlepiej na  własnym doświadczeniu a nie na tym, ze ktos cos tam gdzies przeczytał.
I nie chce też sluchać textów w stylu "L2 nie jets stworzone do solo".
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 01:54:01 am wysłana przez Kuniarz »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3490 dnia: Październik 01, 2012, 11:34:50 am »
To nie sluchaj, ale taka jest brutalna prawda. Solo nie odkryjesz nawet polow contentu bez wzgledu na kronike i twoj duo box + main wybor
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3491 dnia: Październik 02, 2012, 05:44:42 pm »
I nie chce też sluchać textów w stylu "L2 nie jets stworzone do solo".
Nie musisz słuchać, wystarczy że przeczytasz ;) .
/MastJedi mode off
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3492 dnia: Październik 02, 2012, 09:00:00 pm »


Nie macie nic konkretnego do powiedzenia to sie nie odzywajcie,  do tematu nic nie wnosicie tylko zbędnie spamujecie.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3493 dnia: Październik 06, 2012, 05:03:23 pm »
<Nie miałem neta przez 4 dni>
Miałem to dopisać, ale nie zdążyłem ;p. Do solo grania moim zdaniem będzie bardziej summoner.
A co do solo duo to raczej jakaś deseczka+wc, DA+wc. Ale nie jestem pewien jak to tam do końca było w GF (nigdy się graniem solo nie interesowałem).
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3494 dnia: Październik 06, 2012, 05:05:59 pm »
Solo to deska + wc lub summoner + wc

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3495 dnia: Październik 07, 2012, 03:39:21 pm »
kto na low lvl,low eq(a,s grade) lepszy tyr czy glad ? ew jakis mag, albo ktos inny ? kronika gf


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3496 dnia: Październik 07, 2012, 06:05:15 pm »
Z tych dwóch to na pewno tyr. Glad to endgame'owa klasa, nic nie znacząca bez dobrego sprzętu i lvlu. No a ogółem to na low lvlu najlepiej owni mag+luk.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3497 dnia: Październik 14, 2012, 10:18:55 pm »
Kronika Freya class dager

Jak to z nimi wygląda na low lvl pvp i farma?

Rozumiem ze główny cel to robeuser. Zastanawia mnie tylko czy vs glad, tyr tank ssie aż tak mocno ze tylko mozna się ucieczka ratowac.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3498 dnia: Październik 14, 2012, 10:47:39 pm »
Z tankiem wygrasz tylko na low lvlu. Glad i tyr- to zależy który dagger, pw/th nie ma raczej z nimi problemu, walka dość wyrównana, ale aw dostanie wpierdziel. Z deską ciężko będzie.
Z farmieniem nie było źle, trainy można ciągać, bo masz 8 targetów na raz, a nie 5 tak jak w h5. Katki, mahumy, może nawet FoG. Forty bajecznie.
Ale pod low lvl pvp to są wyrównani, nic przegiętego, jeżeli nie chce Ci się farmić to slh female albo nuker w tej kronice.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3499 dnia: Listopad 01, 2012, 06:46:33 pm »
Poszukuję postaci którą
a) dosyć łatwo expi się i gra solo (oczywiście do pewnego momentu),
b) chciałbym też żeby nie była bezużytczna w pvp (siege też byłyby dla mnie istotne i ogólnie jakie postacie są istotne podczas tak dużych pvp ;D)

Może to być zarówno mag jak i fighter, nie ma dla mnie różnicy.
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline