Witaj
Gość

Wątek: z okazji świąt !!  (Przeczytany 3652 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

z okazji świąt !!
« dnia: Grudzień 21, 2010, 02:48:10 pm »
z okazji świąt zapodam wam swoją kolędę :)
http://www.youtube.com/watch?v=QcSV0oa5_jo

wesołych !!!


Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2010, 10:51:16 pm »
/facepalm
:stop:


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:35:35 am »
/facepalm
:stop:
+1
Po 30 sekundach nie moglem wytrzymac i to wylaczylem...



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2010, 02:25:10 pm »
yo, ta, yo!

NOT.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2010, 03:05:51 pm »
Nie ma to jak konstruktywna krytyka!


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2010, 04:08:55 pm »
Żeby coś konstruktywnie krytykować to chyba najpierw to coś musiałoby być w NAJMNIEJSZYM stopniu konstruktywne ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2010, 06:28:43 pm »
ja powiem tylko tyle, że najłatwiej jest kogoś krytykować a samemu nic nie robić ( przyjął bym wasze komentarze do świadomości gdybyście pokazali mi własną twórczość nie koniecznie muzyczną, tylko coś w czym czujecie się dobrze i co jest waszą pasją :/, ale zapewne w większości jesteście ludźmi bez perspektyw którzy tylko grzeją dupę w fotelu i szukają sposobu jak tu nabić jak najwięcej postów na forum )

tyle z mojej strony Pozdrawiam :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:49:16 pm »
Mam zasadę, że gdy sam w sobie nic nie robię, to nie krytykuję, więc chill "ziom". Tylko gdy jest się generalnie cienkim, to zazwyczaj lepiej tego nie publikować, tym bardziej na forum o grach, wtedy trzeba się liczyć na taką właśnie krytykę.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:11:20 pm »
Mam zasadę, że gdy sam w sobie nic nie robię, to nie krytykuję, więc chill "ziom". Tylko gdy jest się generalnie cienkim, to zazwyczaj lepiej tego nie publikować, tym bardziej na forum o grach, wtedy trzeba się liczyć na taką właśnie krytykę.

Co do twojego powodu dla którego krytykujesz, na tym forum przecież jest stworzony osobny dział, aby się oderwać od tematyki L2, ja swoją muzykę wrzucam właśnie tutaj, więc w czym problem ?? nie rozumiem.
A co do twojej wypowiedzi "Mam zasadę, że gdy sam w sobie nic nie robię, to nie krytykuję" po niej moge wnioskować że sam w siebie nie wierzysz, że to co robisz porównujesz z 0 :/ w przeciwnym razie nie miał byś oporu żeby nam pokazać jakiś to ty jest "artysta", może boisz się tej krytyki ( takiej jaką ty tutaj prezentujesz ) . Wnioskuję też że naprawdę to co robisz, to robisz źle, więc jakim prawem nabijasz sobie posty w tak durnowaty sposób tym bardziej że sam nie robisz "czegoś" dobrze.
A to że jestem cienki to z tego faktu sobie zdaję sprawę, ale staram się, a publikuję to bo się nie wstydze tego co robię, i nie przywiązuję wagi do tego "co kto gada za plecami", bo wbrew pozorom inni Cb nie zmienią chyba że ty chcesz się pod wszystkich dopasowywać bo nie jesteś akceptowany taki jakim naprawdę jesteś.

soryy, ale net mi zamulił  i wysłało dwa razy ten sam post

//Soulern: Doublepost
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 09:26:29 pm wysłana przez Soulern »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:28:03 pm »
Tak jest do tego osobny dział, który swego czasu był nawet bardzo aktywny, ale owy "rap", który Ty prezentujesz to dziwna sztuka, jakaś na pewno, bo trzeba do czegoś zakwalifikować. Ok, wrzucasz to swoją "muzę", my ją krytykujemy, wszyscy są happy, może poza Tobą, bo większość społeczeństwa nie traktuje tego na serio, tak jak Ty, bo owa społeczność kojarzy hip-hop z bezmózgim bełkotem typu "-_-'" itp.

Co do tego, co ja robię, to spoko - moja w tym głowa, nie myślę o tym, by wrzucać to na forum, tak forum - czyli tu wygłasza się opinie. Lub jak wolisz, pisze durnowate posty. A ten pseudointelektualny bełkot na końcu nie wiem do kogo, ale ok. Pozdrawiam gorąco i wesołych.

P.s

Anyway, rób to co robisz, może kiedyś coś z tego będzie, nie żebym zniechęcał do takowego pomysłu, bo trzeba mieć jakieś ambicje ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:01:45 pm »
bo owa społeczność kojarzy hip-hop z bezmózgim bełkotem typu "-_-'" itp.

Nie wszyscy MC's są kojarzeni z bezmózgim bełkotem, to tak na marginesie. Zresztą o gustach się nie dyskutuje.  :)

@MWMPdamek
Z całym szacunkiem. Totalnie nie rozumiem przesłania tego kawałka, baaa... śmiem twierdzić, że niektóre słowa dobierałeś byle tylko się rymowało, a i tak ci nie wychodziło.

"A ty zboczeńcu będziesz gwałcił swoją siostrę..."
Aha, naprawdę twórczy wers... Mi to wystarczyło by określić poziom tej "kolędy".

Reasumując kawałek z serii "czeski film"

Pzdr.


« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 11:03:22 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:01:53 am »
A ja mysle, ze lepiej cos robic kiepsko i ciagle to poprawiac, niz nic nie robic :) Mi sie osobiscie to nie podobalo, chyba te wczesniejsze byly lepsze. Ale moje zdanie sie nie liczy, poniewaz ja sie zaliczam do tej spolecznosci o ktorej Tirius pisal :)
bo owa społeczność kojarzy hip-hop z bezmózgim bełkotem typu "-_-'" itp.

Nie wiem po co dajesz cos takiego na forum jak nie jestes w stanie zniesc krytyki. Denerwuja mnie ludzie co oceniaja innych nie wiedzac o nich totalnie nic. Zachowujesz sie jak dziecko atakujac kazdego kto powie cos co Ci sie nie spodoba.

ale zapewne w większości jesteście ludźmi bez perspektyw którzy tylko grzeją dupę w fotelu i szukają sposobu jak tu nabić jak najwięcej postów na forum )


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: z okazji świąt !!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 23, 2010, 01:14:15 am »
A ja powiem tylko tyle, że pozytywnie. Nie chodzi o tekst, lecz o sam fakt - niestety połowa ludzi co krytykuje nawet na taki wyczyn się nie odważy, a jeżeli czerpie z tego przyjemność to w cale nie potrzebuje więcej niż tym czym dysponuje teraz.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted