Witaj
Gość

Wątek: chronicle pack i party exp  (Przeczytany 1464 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

chronicle pack i party exp
« dnia: Październik 17, 2018, 04:08:11 pm »
Witam Wszystkich,

Chciałbym się Was zapytać czy macie może problem z expem w party i tych którzy posiadają chronicle pack. Jeśli ktoś tego nie kupił to informuję że w owym packu jest przedmiot który daje 50% exp więcej, więc całkiem nieźle do tego jakiś scroll i nawet ten exp wpada ale jest według mnie i tak koszmarny.
Na levelu moba takim samym do mojego dostaje jakieś 0,15 co nie skłania do solowania w tej grze tylko party. Tu pojawia się kolejny problem bo jak wchodzę w party dajmy na to we 4 osoby i tak, ja mam 27 lev. dwa chary 22 i jeden char 21 to exp jaki dostaje w party jest żaden a powinien być z tego co czytałem większy bo dochodzi bonus w party a gapa dostaje tylko osoba z najmniejszym levelem w party.
Różnica to max w tym przypadku 6 lev więc gap wynosi jakieś 83% więc i tak dla pozostałych nie jest źle. Pytanie czy tak ma być czy to jakiś błąd z tym całym expem, a może źle odczytałem ten bonus w party? Na chwilę obecną to wolę biegać solo bo exp mam wtedy na poziomie 0,20 - 0,25 przy obecnym 27 levelu postaci.

tu macie info odnośnie party bonus i gapa w party.https://l2wiki.com/classic/Party

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 04:37:55 pm wysłana przez Alameida »