Witaj
Gość

Wątek: [Seriale] Pacyfik  (Przeczytany 5017 razy)

  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

[Seriale] Pacyfik
« dnia: Marzec 15, 2010, 05:04:11 pm »


Cytuj
Kolejna wielka produkcja wojenna twórców "Kompanii braci". 10-odcinkowy mini-serial opowiada historię dzielnych żołnierzy amerykańskich biorących udział w bitwach z oddziałami Japończyków na Pacyfiku podczas II wojny światowej.

Wyprodukowany przez Toma Hanksa, Stevena Spielberga i Gary'ego Goetzmana, ten epicki miniserial ukazuje przeplatające się losy trzech żołnierzy amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej: Roberta Leckiego, Eugene'a Sledge'a i Johna Basilone'a w czasie II wojny światowej na Pacyfiku. Nadzwyczajne przeżycia tych mężczyzn i ich towarzyszy broni obserwujemy od pierwszych starć z Japończykami w nawiedzonych dżunglach na Guadalcanal, poprzez niedostępne lasy deszczowe na przylądku Gloucester, koralowe bastiony na Releliu, czarne plaże Iwo Jimy, śmiercionośne pola Okinawy, aż do niełatwego triumfu i powrotu do domów po zwycięstwie nad Japonią.

bez opisu bo sanki to debil
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 05:07:16 pm wysłana przez muchosQQ »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2010, 09:52:19 pm »
cant wait na moar ep'ow  :)

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2010, 09:58:30 pm »
bez opisu bo sanki to debil


dik mnie to boli i tak jestem uprzedzony do czegokolwiek nad czym fapujesz .i.
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2010, 10:00:59 pm »
SORY MEN NIE MA HAUSA BIEGAJACEGO WSROD TRUPOW Z MAGICZNOM RUSZCZKOM :(:(:(:(


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2010, 05:02:12 pm »
serial taki sobie. Widziałem lepsze wojenne. Według mnie daleko im do Kompani Braci.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2010, 05:16:24 pm »
qft. ale za to jest o marines!!! <333333


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2010, 08:07:15 am »
Troche jakby słabe ^^ Napaliłem się strasznie a i tak mi to lotto kto tam się strzela.
Była taka scena kiedy wkurzony amerykaniec napieprzał z km'u w japoncow i w czasie kiedy ci układali się już w wielki stos, towarzysze będący obok tego wkurzonego amerykańca patrzeli na niego ze zdziwieniem jak to on kara all. Aż strzelać przestali. A tamten dalej bawił się w rambo. Sceny niektóre trochę śmieszne. Ktoś tam czasem powie jakiś filozoficzny tekst który ma nas skłonić niby do przemyśleń, do jakiegoś wzruszenia ale tam nic się nie trzyma kupy, moooze potem bedzie lepiej. Po takiej reklamie miałem nadzieje na coś lepszego.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2010, 11:50:29 am »
obejrzałem z nudów 4 odcinki, nie mam parcia ściagac dalej
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2010, 12:55:17 pm »
Dno. Anime jest lepsze!


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2010, 01:06:21 pm »
No tak, przeciez w anime to skosnookie pedalki wygrywaja walke ze zlem :(


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2010, 01:08:29 pm »
Siur, lepsze to niż pseudo opowieść o żołnierzach, którzy wzajemnie polerują swoje karabiny.


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2010, 01:43:08 pm »
Siur, lepsze to niż pseudo opowieść o żołnierzach, którzy wzajemnie polerują swoje karabiny.
ladnie Ci te bajeczki skrzywily psychike skoro serial o wojnie postrzegasz w taki sposob


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 26, 2010, 01:46:43 pm »
W anime chłopcy polerują sobie swoje chińskie pały. Wole wersję z karabinami, niż to gówno dla 15 letnich pedałów (anime).


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:16:51 pm »
Siur, lepsze to niż pseudo opowieść o żołnierzach, którzy wzajemnie polerują swoje karabiny.
ladnie Ci te bajeczki skrzywily psychike skoro serial o wojnie postrzegasz w taki sposob

Sorry strategu Doty, Ty najlepiej wiesz jak jest na wojnie ... dla mnie to lol serial i tyle.

W anime chłopcy polerują sobie swoje chińskie pały. Wole wersję z karabinami, niż to -_-'o dla 15 letnich pedałów (anime).

Widzę, że jednak oglądasz anime skoro wiesz co i jak.

sup Pryszczu?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 02:21:53 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:24:04 pm »
Sorry, strategu Doty Ty najlepiej wiesz jak jest na wojnie ... dla mnie to lol serial i tyle.
moze nie wiem wszystkiego, ale na pewno wiecej od ciebie
taka mala podpowiedz jakbys przypadkiem ogladal jakis film/serial wojenny to nei dziw sie ze ludzie nie strzelaja laserami z oczu


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:24:20 pm »
Widze, że Twoj kolega nie dał Ci dziś wypucować swojej długiej "lufy". To dlatego jesteś w niezbyt dobrym humorze ?
Btw dlaczego nazywasz mnie przyszczem ? Masz jakieś kompleksy, że jestem lepszy od Ciebie ? Gwoli wyjaśnienia japoński chłopcze, niestety nie mam pryszczy, ale jeśli masz jakieś problemy ze swoją skórą, może pomóc Ci poszukać jakiegoś sposobu w google ? Jesteś niestety troche ograniczony (może to braki w wykształceniu, za dużo opuszczałeś zajęć z powodu niemożliwej do odparcia żądzy obejrzenia nagich 13 letnich japońskich chłopców w bajkach dla pedałków).
A niestety Dota to nie gra dla Ciebie, lepiej nie zaczynaj bo się nie nadajesz. Niestety muszę to powiedzieć, to nie gra dla plebsu.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:43:57 pm »
Sorry, strategu Doty Ty najlepiej wiesz jak jest na wojnie ... dla mnie to lol serial i tyle.
moze nie wiem wszystkiego, ale na pewno wiecej od ciebie
taka mala podpowiedz jakbys przypadkiem ogladal jakis film/serial wojenny to nei dziw sie ze ludzie nie strzelaja laserami z oczu

Może wiesz więcej, może mniej... who cares?! Ty też pamiętaj , że wojsko/wojna to nie tylko dzielni bohaterowie Ameryki. Ja tam wolę czerpać wiedzę z książek historycznych/filmów dokumentalnych niż efekciarskich seriali...

Widze, że Twoj kolega nie dał Ci dziś wypucować swojej długiej "lufy". To dlatego jesteś w niezbyt dobrym humorze ?
Btw dlaczego nazywasz mnie przyszczem ? Masz jakieś kompleksy, że jestem lepszy od Ciebie ? Gwoli wyjaśnienia japoński chłopcze, niestety nie mam pryszczy, ale jeśli masz jakieś problemy ze swoją skórą, może pomóc Ci poszukać jakiegoś sposobu w google ? Jesteś niestety troche ograniczony (może to braki w wykształceniu, za dużo opuszczałeś zajęć z powodu niemożliwej do odparcia żądzy obejrzenia nagich 13 letnich japońskich chłopców w bajkach dla pedałków).
A niestety Dota to nie gra dla Ciebie, lepiej nie zaczynaj bo się nie nadajesz. Niestety muszę to powiedzieć, to nie gra dla plebsu.

Oj, czego tak się burzysz?! Na razie to Ty wyglądasz na mocno wkurzonego. Także z tą lufą to pukaj do swojego sąsiada a nie do mnie. Jesteś lepszy... w pier... bzdur to fakt ;] A o moje wykształcenie nie musisz się martwić, lepiej módl się o to żeby Ci dobrze matura  poszła bo  z tego co widzę to jesteś dość mocno ograniczony (vide gadanie o anime i Japonii) i mało błyskotliwy. Nie obchodzą mnie Twoje skłonności do małych chłopców, powinieneś pogadać z seksuologiem póki nie jest za późno.

Wow, nie wiedziałem, że trzeba być arystokratą żeby grać w durną grę. Graj więcej i oceniaj ludzi po tym w co grają i jakie mają zainteresowania. Masz niesamowite pojęcie o życiu, gratuluję.

Co do pryszczy to chodzi mi bardziej o rozmiar Twojej osoby niż o problemy z cerą(nie oceniam nikogo po wyglądzie). Jesteś taki malutki a jak głośno szczekasz , hohoho :) Szkoda, że jak wyjedziesz na kolonię to nie będziesz miał neta :< Także lecz kompleksy u specjalisty a nie na forum.


btw. tego z anime nie sprostowałeś, witaj w klubie pedałku ;>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 02:50:05 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:52:20 pm »
Malutki? Myślisz, że będąc modem jesteś lepszy ? Wolne żarty.
O moje wyniki matur nie powinieneś się martwić, z pewnością będą lepsze niż Twoje kiedy je odbierałeś (Chociaż po Twoim stylu i języku, wątpię, że je w ogóle otrzymałeś, chyba poprawka była co ?). Bardzo mi przykro, że Twoja edukacja zakończyła się na szkole średniej, teraz zostały tylko bajeczki ;/
Odnośnie małych chłopców: Niestety nie ja tu jestem osobą oglądającą małe chińskie dzieciaczki w bajkach dla 13 latków (W sumie mentalnie jesteś jednym z nich, ale co poradzić, tu już nawet specjaliści nie pomogą). Kogoś poziom wiedzy oceniasz po tym, czy zna 15 postaci w anime ? Widzę nieźle Ci zniszczył mózg ten azjatycki syf.
Nie umiesz w żaden sposób obronić czegoś co stawiasz ponad wszelkie wartości, wszyscy wytykają Ci jak bardzo ograniczony jesteś, najwyraźniej masz problemy aby to zauważyć. Dorośnij, może Ci przejdzie i zaczniesz fascynować się czymś innym niż:


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2010, 02:55:43 pm »
Sorry, strategu Doty Ty najlepiej wiesz jak jest na wojnie ... dla mnie to lol serial i tyle.
moze nie wiem wszystkiego, ale na pewno wiecej od ciebie
taka mala podpowiedz jakbys przypadkiem ogladal jakis film/serial wojenny to nei dziw sie ze ludzie nie strzelaja laserami z oczu

Może wiesz więcej, może mniej... who cares?! Ty też pamiętaj , że wojsko/wojna to nie tylko dzielni bohaterowie Ameryki. Ja tam wolę czerpać wiedzę z książek historycznych/filmów dokumentalnych niż efekciarskich seriali...

wiem ze 90% filmow o wojnie jest amerykanskiej produkcji,
wojna dla mnie to kupa szmalu dla tych na gorze +manipulacja spoleczenstwem, a bym zapomnial i jakies tam walczace sobie zolnierzyki ale kto by sie nimi przejmowal.... niestety taka prawda

w ogole co to za dyskusja
/flame on



  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2010, 03:26:16 pm »
Cytuj
Malutki? Myślisz, że będąc modem jesteś lepszy ? Wolne żarty.
O moje wyniki matur nie powinieneś się martwić, z pewnością będą lepsze niż Twoje kiedy je odbierałeś (Chociaż po Twoim stylu i języku, wątpię, że je w ogóle otrzymałeś, chyba poprawka była co ?). Bardzo mi przykro, że Twoja edukacja zakończyła się na szkole średniej, teraz zostały tylko bajeczki ;/
Odnośnie małych chłopców: Niestety nie ja tu jestem osobą oglądającą małe chińskie dzieciaczki w bajkach dla 13 latków (W sumie mentalnie jesteś jednym z nich, ale co poradzić, tu już nawet specjaliści nie pomogą). Kogoś poziom wiedzy oceniasz po tym, czy zna 15 postaci w anime ? Widzę nieźle Ci zniszczył mózg ten azjatycki syf.
Nie umiesz w żaden sposób obronić czegoś co stawiasz ponad wszelkie wartości, wszyscy wytykają Ci jak bardzo ograniczony jesteś, najwyraźniej masz problemy aby to zauważyć.

Hehe, tylko, że to z Twoich wypowiedzi wynika, że jesteś lepszy bo grasz w Dotę i nie oglądasz anime (choć tu Ci się nieco wymsknęło bo coś za dużo wiesz o tych "chińskich bajeczkach", więc już nie musisz popisywać się przed kolegami). Gdybym zachowywał się jak rasowy moderator to już dawno bym z Tobą zakończył te dywagacje, ale dałem Ci szansę i rozmawiam z Tobą jak z użytkownikiem a nie trollem.

Dzięki za współczucie choć nie jest potrzebne bo to nie ja przegrałem życie i wylewam swoje żale na forum(to zły sposób na odreagowanie). Staram się Ciebie zrozumieć, dlatego nie chcę żebyś odbierał moje posty jako jakiś atak czy coś. Liczę, że choć na chwilę odejdziesz od kompa i zrozumiesz parę spraw. Także jak masz jakiś problem to wal śmiało (gwoli ścisłości chodzi mi o to, żebyś odezwał się do mnie a nie "walił"). Chętnie Cie wysłucham i doradzę.

Twoją wiedzę i ignorancję można łatwo zauważyć po postach. Mianowicie wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia a do tego prowokujesz i atakujesz innych użytkowników. Jeżeli uważasz, że Japonia jest śmieszna to szczerze Ci współczuję. Ty pewnie zachwycasz się USA - krajem z ubogą historią i kulturą. No cóż, tak to jest kiedy KFC i telewizja kształtują światopogląd.

Wrzuć gdzieś jeszcze tego demotywatora - jest świetny - a to dopiero drugi temat w którym ten obrazek pojawił się.

Nie muszę niczego bronić, szanuję to, że ktoś może czegoś nie lubić, ale nienawidzę prostactwa. Wszyscy? Kto? Twoi koledzy? Faktycznie cały świat przeciwko mnie... TWÓJ cały świat ;>

Także jaraj się dalej all mighty USA - http://punxter.com/pics/L/KTY.jpg kk?

Nie zdałeś jeszcze matury , nie dostałeś się na studia a nieźle się panoszysz hehe ;] Ciekawe czy to wynika z Twojego kompleksu niższości. Trudno, trzeba jakoś odreagować, szkoda tylko, że atakujesz ludzi, którzy chcą Ci pomóc ;)

Aaa i btw. Nie zdziw się jak gość po średnim będzie Ci wydawał polecenia w pracy. Chyba, że założysz własny biznes, ale wątpię w to - złe podejście do ludzi. Łykniesz trochę życia to zobaczysz. Znów oceniasz - tym razem po wykształceniu...

Cytuj
wiem ze 90% filmow o wojnie jest amerykanskiej produkcji,
wojna dla mnie to kupa szmalu dla tych na gorze +manipulacja spoleczenstwem, a bym zapomnial i jakies tam walczace sobie zolnierzyki ale kto by sie nimi przejmowal.... niestety taka prawda

To fakt. Ta tematyka zawszę będzie popularna.

Cytuj
w ogole co to za dyskusja

Bezcelowa ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 03:49:59 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2010, 04:24:53 pm »
Pisz mniej bo ciężko się czyta coś bez ładu i składu, serio. Nigdzie nie napisałem, że jaram sie USA etc. bo to czyste kłamstwo (kolejne które pada z Twoich ust, czyż jako mod nie powinieneś dawać przykładu zamiast obrzucać nieprawdziwymi oszczerstwami ?). Nie oglądam anime, nie oglądałem i nie będę oglądać. To, że mam jakąś wiedzę na ten temat świadczy o tym, że w przeciwieństwie do Ciebie mam dosyć ogólną wiedzę, nie jestem ślepo zapatrzony w chińskie bajki etc. Najwyraźniej jednak te życie przegrałeś. Jesteś na forum online przez 82 dni. To chyba troche tłumaczy, że nie robisz kompletnie nic oprócz siedzenia na forum ;) (U mnie to zaledwie 3 dni online, co tłumaczy, że niestety nie siedzę all the time przed kompem -> kolejne Twoje kłamstwo, troche zaprzecza idei moderatorów jako strażników sumienia i porządku na forum skoro sami dopuszczają się takich czynów). Nie mam też problemów o których chciałbym z Tobą porozmawiać, niestety jesteś zbyt tępy by toczyć z Tobą dyskusję na inny temat niż coś związanego z szeroko pojętą tematyką tego forum.
Chciałbym także stwierdzić, że jesteś hipokrytą. Najpierw piszesz, że za dużo wiem o chińskich bajeczkach, zaraz potem piszesz, że nie mam o nich zielonego pojęcia. Może się zdecyduj ? Czy zmierzasz do kolejnego kłamstwa ? BTW jeśli nie wiesz co znaczy słowo "hipokryta" łap linka: http://www.slownik-online.pl/kopalinski/C863C2B41A556140C12565DF00689565.php.
A odnośnie mojej przyszłości nie martw się, nigdy nie miałem problemów z nauką, zajmij się sobą, studia albo coś, a nie 82 dni na forum, mkay ?


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2010, 06:22:14 pm »
Widzę, że zaczyna brakować Ci argumentów. Odbieram to jako moje zwycięstwo.

Cieszę się że zainteresowałeś się moją skromną osobą i zajrzałeś w profil. Spójrz na datę rejestracji to raz. Dwa, wszędzie gdzie mam dostęp do neta(nie wiem czy wiesz, ale internet można mieć też poza własnym domem) loguję się na forum. Trzy, wcześniej byłem tu modem Rasy/Klasy i HELP (i bardziej przykładałem się do swojej funkcji - przyznaje się bez bicia), potem zrezygnowałem, teraz znów jestem - także znów czas zalogowania na +.  Cztery, ilość godzin można nabijać po prostu odświeżając stronkę. Pięć, nie jestem pracownikiem fizycznym, a komputer to moje narzędzie pracy - śmiało mogę się logować na stronkę kiedy chcę. Także Twoja teoria spiskowa dość szybko upadła.

Skąd teza, że jestem ślepo zapatrzony w chińskie bajeczki? Primo, nie jestem. Nikomu nie wciskam, że anime>all. Celowo pisałem o USA, Docie itp. Walczę Twoją bronią, tak jak Ty wmawiasz, że nie widzę świata poza bajkami - tak samo ja wciskam Ci słowa, których nie użyłeś. Widzisz jak to jest?

Secundo, to są japońskie bajeczki, ale Ty jesteś niereformowalny. Kolejny punkt dla mnie.

Nie siedzieć na forum = nie siedzieć przy kompie? Nie sądzę.

Jestem modem, ale też i człowiekiem. Mod strażnikiem sumienia i porządku na forum? Możliwe. W końcu od czasu do czasu powyrzucam jakiś spam, podkleję temat itp. Tylko, że nie mam zamiaru bawić się w średniowiecznego rycerza, który jest wzorem wszelakich cnót. Nie te czasy.

Dzięki za krytykę. Nie mnie oceniać jaki jestem. Dzięki też za ten link. Lubię przyswajać wiedzę. Nawet jeśli mam pojęcie na jakiś temat to lubię sobie takowe informacje odświeżyć ;)

To, że napisałem : "za dużo wiesz o tych "chińskich bajeczkach"..." nie oznacza, że wiesz dostatecznie dużo, ażeby w taki bezczelny sposób coś krytykować i przy okazji obrażać innych. Twoja ogólna wiedza nt. anime jest jednak b. niewielka. Z drugiej strony mamy wolność słowa i dlatego postanowiłem trochę się "poprzekomarzać" ;)

Mimo wszystko - zawsze służę pomocą - pamiętaj.

Wiesz, że obecność na wykładach studenckich jest nieobowiązkowa? Nie? To już wiesz. Także można i 300 dni na forum siedzieć albo nawet grać w Dotę - wystarczy zaliczyć egzaminy. Wszystko przed Tobą , powodzenia!




A jak się ciężko czyta to chyba jednak wizyta o okulisty czeka... :( Ew. polecam zmniejszyć ilość godzin spędzanych przed monitorem. Cholera siedzę już 82 dni na forum i nie mam problemów z czytaniem. Mam nadzieję, że tekst na maturce nie "zlewał" się zbytnio.

P.S. Nie musisz odpisywać. Obnażyłem większość Twoich słabości. Z mojej strony to wszystko. Na przyszłość polecam więcej tolerancji i zrozumienia - to na serio ułatwia kontakt z drugim człowiekiem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 06:41:43 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2010, 06:40:57 pm »
COOL story br0, powtarzasz sie, nic z tego nie wynika, do tego nie potrafisz nadal obronić swoich bajeczek, ponadto nie obroniłeś mojej tezy, że jesteś kłamcą, czyli widzę, że chociaż tu się zgadzamy. Ponadto nie interesuje mnie zbytnio czy zapierdalasz z łopatą czy siedzisz przed kompem w domu, ważne, że swoją edukację zakończyłeś na szkole średniej. Próbujesz teraz wyjść z tej dyskusji jako osoba bystra, lecz niestety Ci nie wychodzi. Zaczynasz sypać jakimiś wyimaginowanymi historiami odnośnie Twego ciągłego przesiadywania przed kompem, jakbyś nie mógł po prostu się przyznać, że poza chińskimi bajeczkami i forum nie masz życia. Ośmieszasz się po prostu brakiem argumentów. Wytłumacz mi po raz kolejny, skoro jedyne co robię według Ciebie to siedzę przed kompem to czemu mam ponad 25 razy mniej czasu spędzonego na tym forum. NIGGA PLZ. Ośmieszasz się, serio. A odnośnie moich słabości, widać nie uważałeś w szkole na lekcjach polskiego (Niestety to widać w każdej Twojej wypowiedzi). Jedyną osoba w tej dyskusji, której zaczyna brakować argumentów jesteś Ty. Nie potrafisz też obronić tez, które stawiam, więc według mnie powinieneś dyskutować z przeciętnymi odbiorcami tego azjatyckiego syfu, czyli 13 letnimi dzieciakami, oni może zrozumieją Twoje problemy i Ci pomogą.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2010, 07:18:14 pm »
Cytuj
ważne, że swoją edukację zakończyłeś na szkole średniej

Ktoś tu przed chwilą wspominał o hipokryzji? Do tego masz jakieś kompleksy na punkcie wykształcenia i pozycji społecznej co już Tobie wcześniej wypunktowałem. Matury jeszcze nie masz a już takie odważne słowa!

Jeśli ja jestem kłamcą to Ty tym bardziej łżesz. Przeczytaj raz jeszcze swoje posty i wysuń wnioski. Twierdzisz, że powtarzam się więc śmiało mogę stwierdzić, iż dosyć wybiórczo czytasz moje wypowiedzi.

Wierzyć w te historie nie musisz (nie możesz udowodnić tego, że kłamię więc Twój bełkot nic nie da). Dalej nie będę tego ciągnął bo jesteś oporny na wiedzę. Jak mam bronić swoich racji skoro nic do Ciebie nie dociera?

Widać jak bardzo dobrze znasz język polski, szczególnie wulgaryzmy...    A o moich rozmówców nie musisz martwić się, w przeciwieństwie do Ciebie są na wyższym poziomie - intelektualnym i kulturalnym.

Niestety, imo Twój świat ogranicza się jedynie do gier.  Jest to Twoje jedyne hobby. Ja oprócz anime mam inne pasje. Więc proszę skończ już paplaninę o bajeczkach.

Cytuj
Wytłumacz mi po raz kolejny, skoro jedyne co robię według Ciebie to siedzę przed kompem to czemu mam ponad 25 razy mniej czasu spędzonego na tym forum.

Było napisane wcześniej. To, że masz mniej godzin na forumowym liczniku wcale nie dowodzi tego, że siedzisz przy kompie mniejszą ilość czasu niż ja. Komputer służy jedynie do przeglądania forum? Nie sądzę.

Ok, leć grać w Dotę, uzbieraj dużo surowców i chwal się wirtualnymi osiągnięciami. Na szczęście w tej grze nie trzeba dużo czytać więc spokojnie sobie poradzisz.

Próbujesz odwrócić kota ogonem, ale kiepsko Ci to idzie. Pamiętaj - wybaczam Ci.


btw.
Cytuj
Nie potrafisz też obronić tez, które stawiam

Stawiasz jakieś sensowne tezy?!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2010, 09:28:54 pm wysłana przez Inidriel »


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: [Seriale] Pacyfik
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 26, 2010, 07:40:09 pm »
Przeczytam później, pisz mniej serio ^^