Witaj
Gość

Wątek: Współrzędne ??  (Przeczytany 14906 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 18, 2008, 04:25:03 pm »
:F

A sciagales instalke tylko z jednego zrodla, oficjalnej strony? Czy probowales tez skads indziej?

Sam niestety nie moge jej wrzucic na zaden upload, ale podzielona juz instalke widzialem jakis czas temu gdzies na torrentach. Poszukam czegos w srode, jak juz bede w Polsce.

Ps, mozesz przeslac linka, skad z oficjalnej strony sciagnales instalke? Ja jakos ni moge tego zalesc...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2008, 04:28:34 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 18, 2008, 04:37:59 pm »
zciagalem z oficjalnej strony oba klienty (ENG + DE), pozniej jakis podzielony na 6 czesci torrentem - to samo...
Wyskakuje blad w czasie instalacji i po ptakach.

W tym tygodniu kupie sobie CD ... i juz!


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 18, 2008, 08:25:58 pm »
Koszałek może spróbuj na innym komputerze zainstalować. Ja osobiście skorzystałem z kompa brata, po czym wypalił mi gotowo zainstalowaną grę. A wgrywaliśmy WoWa z tej samej płyty. Teraz mogę grać z L2 na zmianę.

Tylko często mam error 134 w czasie sesji, blood elfa i taurena nie mogę stworzyć bo widzę ten błąd. Przeglądałem forum Blizzarda i MNÓSTWO osób ma to samo, widocznie nowe patche musiały coś zrypać z grą bo w wersji 2.xx było wsio oki...


Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 19, 2008, 01:19:41 pm »
Tak chyba zrobie ... widzialem ze sporo ludzi ma ostatnio jakies problemy z instalka.
Ten pierwszy klient dzialal - sprobuje jeszcze raz pociagnac tamta wersje - a jak nie uda sie to kupuje CD.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 19, 2008, 01:38:19 pm »
Na forum wowa masz ten problem.To czytalem ze wlasnie kopiowanie na 2 kompa i przegranie zainstalowanej wersji pomaga(tak mi kumpela mowila ja tam klopotow nie mialem).


Odp: Współrzędne ??
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 20, 2008, 10:55:08 am »
Na forum wowa masz ten problem.To czytalem ze wlasnie kopiowanie na 2 kompa i przegranie zainstalowanej wersji pomaga(tak mi kumpela mowila ja tam klopotow nie mialem).

Czyli - calkiem "teoretycznie" - skopiowanie na zewnetrzny dysk twardy i jeszcze raz do tylu - tez powinno miec taki sam efekt.